מחזור 37 בליגת העל: מכבי פ"ת היא היורדת האחרונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏10/5/12.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אני אמנם די ישן בדעות שלי אבל עצוב לי שהקופסא נהרסת
    אמנם זה כיף לעבור לאיצטדיון חדש ומפואר ( מי כמוני יודע ) אבל אין כמו הבית והקופסא זה בית
    זה בית של כל אוהד מכבי נתניה, זה המקום הזה שבאים אליו למשחק חוץ ומרגישים בו כמה זה מגרש ביתי גם שיש בו רק 1000 איש
    הבנייה שלו שמזכירה את האיצטדיונים באנגליה שהקהל יושב על המגרש עם היציע המרגש מאחורי השער
    זה בית אמיתי לא פיל לבן כמו שיהיה איצטדיון טוטו/ווינר/צאנס/לוטו או כל שם אחר שייתנו לו

הקופסא, האורווה, המכתש ושכונת התקווה אלה האיצטדיונים של הכדורגל הישראלי האמיתי
    אפשר להתסכל על זה שברגע שהם נהרסו נאבד משהו בכדורגל שלנו
    הרגש נעלם, הקהל נעלם הרומנטיקה שלו נעלמה
    באיצטדיונים האלה שכולם אוהבים לשנוא יש משהו שלא יהיה בשום מקום אחר מפואר וחדיש.

חבל שהוא נהרס!

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/12
  2. שער 7 Member

אני לא הייתי מתייג את איצטדיון האורווה "איצטדיון ביתי ונוסטלגי".
    לגבי הקופסא, המכתש, ימק"א, קטמון ושכונת התקווה, הדברים נכונים לחלוטין.

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בשביל אוהדי הפועל פ"ת הוא תמיד יהיה נוסטלגי.

והיו ימים שקבוצות היו משאירות את הנקודות כבר בצומת גהה.
    רק בעשור האחרון שלו הוא הפך לאיצטדיון לא ביתי
    היו ימים שלא היה אפשר לקחת לנו שם נקודות

עריכה : הפועל פ"ת שיחקה 1068 משחקי בית באורווה
    542 ניצחונות
    289 תוצאות תיקו
    238 הפסדים

לפי דעתי זה כן נחשב למגרש ביתי

4. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

http://mscwne.wcdn.co.il/w/w-700/1262363-5.Xxx

יפה מאוד רק תעזרו לי להבין מה כתוב על השלט ומה מצוייר על הדגל?

דובר על צפייה ל9000-10,000 צופים
    לפי וואן יש רק 6000 ובתמונות רואים שהיציע המרכזי גם לא מלא לחלוטין

לפני שפותחים את היציע מאחורי השער קודם כל היו ממלאים את היציע המרכזי שלפחות ייראה יותר יפה
    מעציב אותי לראות תמונות של התצוגה היפה של האוהדים אבל פתאום לראות קרחות בצדדים כשמאחורי השער יש גם קהל.

5. alexshw Member

על השתלשלות האירועים של העונה הזו לא מגיע למכבי חיפה אירופה.
    אני פסימי מאוד לגביע, עם קטן ובלי קטן.

הכשירות של הפועל הרבה יותר גבוהה, אצלינו השחקנים לא יודעים איך קוראים להם.

6. Ice Cream חסה

ראובן עטר מסיים את הקדנציה שלו בנתניה בסטייל ובמקצוענות ומראה שהוא עדיין מחויב לנתניה, בניגוד לחששות של אוהדי נתניה...

מכבי חיפה מאבדת את אירופה וגם יניב קטן נפצע והוא בספק לגמר הגביע בשלישי.

אמרו ברדיו לא פעם אחת שמהרגע שקטן יצא אז חיפה פשוט איבדה את זה, וככה זה נראה באמת כל השנה, אז ברכות להפועל תל אביב שזוכה 3 פעמים רצוף בגביע, ולמכבי נתניה שתשחק גם בשנה הבאה באירופה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עיצה ליעקב שחר. תקנה בפגרה קשר התקפי שמסוגל לעשות משהו חיובי כי אם קטן זה שצריך להציל אותנו מחכה לנו גם בעונה הבאה עוד הרבה מאד משחקים כאלה.

ראיתי את המחצית השנייה ונדהמתי מחולשת הקבוצה שלי. ביום רגיל הפועל ת"א היתה פשוט דורסת אותנו, אבל כנראה היא ריחמה עלינו. אולי היא שיחקה בנו כדי ששחקני מכבי חיפה יחשבו שיש להם ביום שלישי סיכוי..השער של נתניה בדקה ה-94 רק עושה לי טוב בשביל שחר ואלישע לוי. גם לחלק מהשחקנים אני אצחק בפנים כשנפסיד ביום שלישי. אני מצטער, אבל ההתנהלות בעונה הזאת מתחת לכל ביקורת. לשמוע עכשיו שהשחקנים עייפים זה תירוץ עלוב. רוצים אירופה? שיתחילו לחיות כמו מקצוענים!

אני רק יכול לקוות שבעונה הבאה נראה קבוצה חדשה עם תוספת צעירים שיכולים להחזיר את האליפות לחיפה. לשחקנים כמו סיידו ובוליאט באמת אין מה לחפש בקבוצה. גולסה ועידן ורד צריכים להתחיל לחיות כמו מקצוענים ולהוביל את הקבוצה. אלישע לוי נפרד היום כמאמן מכבי חיפה מהליגה שלנו, אבל חוץ מעונת הקיזוז הכדורגל היתה מתחת לכל ביקורת.

מבחינתי יום עצוב למרות שאני שמח בשביל אוהדי נתניה.

8. Lupos Member

וואלההה עדיין לא הבנתי, אם נגיד הפועל ת"א זוכה בגמר הגביע, מכבי חיפה לא עולה בגלל שהיא פיינליסטית בגמר (כמו נגיד, בגביע האנגלי) כי הפועל ת"א הרי כבר עלתה דרך הליגה..
    באתר של ההתאחדות לא מצאתי על זה כלום ובויקיפדיה שוואלה אי אפשר לסמוך עליה רשום שהפיינליסטית מקבלת כרטיס...

פתחתי רק בדקה 92 והספקתי לראות שער המטורף של בן הרוש

בני יהודה פספסו הזדמנות לסיים מקום שני וואלה ביזיוני קצת מצדם להפסיד במשחק הזה

9. ertyo Member

אוהדי נתניה,דעתכם?
    בטח עטר בעזרת דון שחר קנה את הכרטיס שלכם באירופה נכון?
    בלי ראובן אתם כלום וכל כפוי טובה שלכם שהעביר ביקורת צריך להתבייש.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אי אפשר כל משחק להוביל במחצית ולא לצאת למחצית השנייה. מכבי כנראה הייתה חסרת אמונה, וגם קצת חסרת מזל, הפועל לא כזאת. משחק שני ברציפות שאנחנו משחקים מחצית אחת. פשוט לא יוצאים לשנייה. שאלישע ימשיך עם התירוצים על עומס, על עייפות, לא ראיתי שהפועל גם בלי 5 שחקנים נפלו מהרגליים כמו הקבוצה שלי.
    נוסע לגמר אבל אני מאוד בספק אם אני אצא משם שמח.

11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

גם אני התבלבלתי בהתחלה והסבירו לי שאם מכבי חיפה לא זוכה בגביע היא לא באירופה
    רק במידה והזוכה באירופה היא גם האלופה אז הפיינליסטית הולכת לאירופה גם אם היא לא זוכה

אבל אני בטוח שחיפה זוכה.

12. Igi Member

טוב מאד שמכבי חיפה תסיים את העונה הזו במקום ה-5 שראוי לה. אם הם היו מסיימים במקום ה-2 כמו שהיה סיכוי עם התוצאה במחצית הראשונה, זו הייתה סיומת לא משקפת לעונה הזו. בליגה אלישע נכשל עם הסגל הפתטי שלו כישלון חרוץ, אם הוא רוצה לסיים בטעם טוב עם אירופה אז טוב מאד שלפחות יהיה לו את הסיכוי לעשות את זה בדרך הראויה יותר למכבי חיפה וזה דרך הגביע. מה גם שהקבוצה והאוהדים יעריכו מאד על זכייה בתואר שכבר המון שנים לא חווינו.

13. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/4/297014.Xxx

טוב שהיה. עונה ארורה מסתיימת(מקווה לסכם באופן טוב הרבה יותר עם גביע ביום שלישי), וסגנות זה בסדר. במידה והיינו מנצחים הסיכויי לעשות זאת שוב בגמר היה שואף לאפס, יש גבול כמה אפשר לעשות צחוק ממועדון כמו מכבי חיפה, גם בעונה חלשה. אלרואי כהן מצא את הקבוצה נגדה הוא יודע לשחק כדורגל, גם זה משהו, ומה נגיד על המסירה של דמארי - השחקן המצטיין שלנו העונה. חיפה היו טובים יותר בהתחלה אבל נהנו מפנדל שבחיים לא היה, המחצית השנייה הייתה שלנו והניצחון היה לא רחוק אבל תיקו בהחלט משקף. מקווה שהפציעה של שולר לא קריטית.
    נעזוב רגע את המשחר היום - כואב לראות את שי מביט בעצב מהיציע, אבל ככה זה שהמועדון הדפוק מתנהל בצורה כזאת.
    ומשהו על הפרידה מאלישע לוי - בראבו למכבי חיפה, בהחלט היה יפה לצפות באירוע. הקהל של חיפה לא היה הוגן עם אלישע, בטח לא העונה, והוא פיצה על כך. האוהדים תלו שלטיים, הביאו זר פרחים, יעקב שחר הראה עד כמה הוא היה מחובר אליו. הכדורגל של חיפה תחת אלישע היה רחוק מתחילת העשור, אבל סגל השחקנים היה אחר ועם ההישגים אי-אפשר להתווכח. לא מחזה נפוץ בכדורגל הישראלי, בקיצור.

לגבי שאר משחקי המחזור:

* מבסוט בשביל נתניה ועטר על הניצחון הדרמטי, איזה גול יפה של בן-הרוש. הגיע לנתניה להיפרד מהמגרש המיתולוגי עם ניצחון ובצורה כזה, עדיף מאשר איזה 1:0 דרדלה. סכנין הבקיעה שני שערים מכלום ואז עשתה את כל הטעויות האפשרויות למרות שעם האנרגיות(היום) והכישרון(תמיד) של נתניה היה מאוד קשה להתמודד גם מצד שאר הקבוצות.
    * מכבי, כרגיל, עם נחמת עניים, ניצחון על האלופה במשחק רב-שערים. מקום שישי בליגה הזו הוא מביך, חד וחלק. מכבי יכולה להתנחם בכך שסיום העונה שלה לא היה משתפר, לא היה משקר ויבוצע חריש שדרוש בסגל אם כי גם מהקאדר הנוכחי אפשר וצריך להוציא יותר. היה ברור שק"ש תפסיק עם קצב צבירת הנקודות המרשים והפלייאוף מצידה היה סביר להוציא את הביזיון מול סכנין.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא היה הוגן?
    מלבד זריקת המוט שכבר אמרנו אלפי פעמים שזה מעשה שלא צריך להיעשות, הם התנהגו אליו בסדר גמור. עם כל הכבוד להישגים שהיו לו בעונות הקודמות, השנה הוא הביא את המועדון הזה לא סתם לעונה גרועה, אלא לעונה ההכי גרועה שלו מאז עלה לליגת העל. חטפנו תבוסות בזה אחר זה, הפסדנו במשחקים שהכי חשובים לאוהדים, שיחקנו נורא, ספגנו את כמות השערים הגדולה ביותר שהמועדון הזה ספג מאז שהגיע לליגת העל. אז זה לא בסדר לצעוק לו להתפטר? תעשה לי טובה.

15. שער 7 Member

בית"ר לא רוצה לראות את באר שבע בליגת העל? ואת מכבי פ"ת הם כן רוצים לראות?
    ואת האוהד המושבע של מכבי פ"ת, שהטיל רדיוסים על הקבוצה שלהם ושבמקרה עומד בראש ההתאחדות הם כן רוצים לראות? לא מבין את זה.