מחזור 37 בספרד: ניצחון יכתיר את ריאל לאלופה, ברצלונה מקווה לנס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/7/20.

1. Ever Banega Member

לא שזה היה משנה משהו כבר, אבל שוב נראה שלא היה פנדל לא ברור מה קורה עם הואר.

לגבי בנזמה אני יכול להגיד שלא רק שאני לא מחזיק ממנו הרבה לפני דף הפייסבוק, אמרתי את זה כשזו הייתה דעה ממש לא פופולרית ולאט לאט אנשים הצטרפו לדעה שלי והיום הדעה השנייה במיעוט. ובכלל אני חושב שדף הפייסבוק נוצר אחרי שכבר אחוז גדול מהאוהדים לא החזיקו ממנו ככה שהטיעון הזה פשוט לא נכון. ( מעבר לזה אין לי כל כך מה להוסיף כי טחנו את זה כל העונה, רק היה חשוב לי להגיד שהטיעון הזה לא קשור ושצריך לקבל את זה שפשוט המון אוהדים לא מחזיקים ממנו בגלל מה שהם רואים בעיניים ולא דברים שהכניסו להם לראש).

סיונרה אוהב/ת את זה.
  2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יורנטה זה שם של חלוץ. אין מה לעשות עם זה.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/f/f1a3b3c9bd0806eb12b75f1ff8f0735ed2ad03a9.Xxx

ראמוס+זידאן=תארים|ווינריות| אלים של כדורגל| אגדות של ריאל מדריד| מהשילובים הטובים ביותר בהיסטוריה של הכדורגל.
    אני כל כך שמח. הכדורגל השאיר אותי שפוי בזמן הקורונה. מרגיש חלק מהאליפות אחרי שהייתי במשחק האחרון בו הברנבאו רעד ובכלל - הקלאסיקו נגד ברצלונה. חבל שאי אפשר לשחק בשבוע הבא נגד מנצ’סטר סיטי, רק בגלל המומנטום.
    לא רוצה לחשוב על הבינוניות שלנו ביחס לאריות אירופה או להתעסק במה שלא עבד השנה ובמשחקים החלשים. זו הייתה אליפות של להיות או לחדול. קמאפונס, קמפאונס, אולה, אולה אולה. כמה זמן חיכינו להגיד את זה. עשרה ניצחונות רצופים מהפגרה זה פאקינג מטורף, לא האמנתי. לא היו שם בארסה או אתלטיקו אבל משחקים קשים בהחלט.
    המשחק היום? שווה שורה. ההרכב היה לא רע בכלל, הסתדרנו לא רע למרות שהזאר לא מחובר, נראה שאפילו לא היה לו כוח לעלות לכר הדשא. רודריגו מכדרר קצת יותר מדי, מודריץ’ נפלא, רקד על המגרש. ראמוס - המהלך שהוביל לפנדל, כבר אמרתי עליו הכל. 0:2 די סולידי, לדעתי מעל הממוצע העונה ביחס לרמת היריבה אבל כמובן שהיה צריך להיות התקף לב לקראת הסיום. ארחיב בהמשך, מחר.

תודה לראמוס. לקורטואה על ההדיפה הגדולה. לויניסיוס על הדריבל הנפלא בסיום וחבל שהמהלך בוטל. וכמובן לזידאן ואפילו לבייל. ובשביל החבר’ה פה שמסתלבטים עליי: תודה אלוהים, תודה. בלי הכדורגל הייתי בן אדם עצוב וריק. אנחנו אוהבים אתכם, האללה מדריד!

4. avicii Member

מזל טוב לריאל מדריד.בניגוד לברצלונה,היא חזרה מהקורונה עם שאיפות.

5. Jefecito Member

ברכות לריאל. חזרו טוב מהקורונה בניגוד אלינו.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

6. WHITERM Member

אנחנו אלופיםםםםם!!!
    עוד גמר אחד מול סיטי ומשם אפשר לחשוב הלאה.
    HALA MADRID

7. Astalavista Guest

לא יודע מה הצחיק אותי יותר, זידאן TOP3 או שגווארדיולה אוברייטד.

Ever Banega ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  8. WHITERM Member

מה שהוא כתב זאת השורה הנכונה בעולם.

אתה מוזמן להירשם לפורום במקום לבלבל את המח את המח בתור אורח.
    מרגיש לי כאילו CIVIL הליצן חזר ומפחד להזדהות.

9. סיונרה Member

חלאס עם התגובות הרעילות האלו. המנהלים צריכים לחסום תגובות של לא-משתמשים, אבל בבקשה תגיב לגופו של עניין.
    אני לא מסכים עם כל מסקנה שרומזת שזידאן מאמן שמתקרב בכלל לגווארדיולה או למאמנים גדולים אחרים, אפשר גם להסביר למה היא נכונה במקום לתקוף.

10. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרקוס יש עוד כברת דרך לעבור כדי שיהיה אפשר להזכיר אותו יחד עם האחד והיחיד - חוסבה יורנטה.

11. WHITERM Member

אתה גם יכול להסביר מדוע זידאן לא מתקרב לרמה של פפ.
    פפ עשה עבודה אדירה בברצלונה אבלת בכל השאר התחנות שלו בקריירה-באיירן וסיטי הוא הגיע למקומות עם כסף בלתי נגמר וקבוצה שכבר הייתה כמה וכמה רמות מעל הליגה.הוא לא הוסיף לשם שום ערך נוסף.
    המטרה שלו בבאיירן הייתה להביא ליגת אלופות-הוא הודח בבושת פנים שלוש שנים רצוף לקבוצות ספרדיות בחצי הגמר[לא נדבר על ההפסדים שהוא קיבל במשחקי החוץ,אבל כנראה זה חלק מהטקטיקה שלו להפסיד בחוץ לקבוצות הרבה פחות טובות ממנו].
    שנה לאחר שהוא עזב הם זכו בטרבל עם היינקס.
    בסיטי העונה הוא סיים בהפרש משמעותי מליברפול ,בנוסף על כך הישג השיא של סיטי הוא חצי גמר ליגת האלופות שבכלל הושג עם פלגריני.
    וכולנו יודעים טוב מאוד שאף אחד לא צריך את פפ בשביל להשיג אליפויות בסיטי\באיירן.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שמעת בכלל על חוסבה יורנטה עד שהוא הגיע לגיל 30?

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  13. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן גווארדיולה לא גווארדיולה, זידאן הוא המאמן הכי מתאים לריאל מדריד ואנחנו צריכים לשמור עליו ככל האפשר. מאמן שממשיך להביא קבלות כל עונה, שהשחקנים כ"כ אוהבים ומעריכים, שתחתיו ראינו את ההגנה הטובה ביותר במועדון מזה עשרות שנים ומדי פעם גם ניצוצות של הנעת כדור וכדורגל חיובי.

באשר לבנזמה, הבנאדם תמיד יהיה או במוד האדיש והאפור או במוד של כוכב ענק, אין אצלו אמצע. אי אפשר לטעון שהוא לא כישרון מטורף ששמו לא חקוק בדפי ההיסטוריה של המועדון, כשם שאי אפשר לטעון שאין אמת בדברי מלעיזיו ושאולי במציאות שבה אגוארו היה מצטרף לריאל ב-2011 היו לנו עוד 4-5 תארים משמעותיים בארון.

אני לא חושב שיש קבוצה אחרת בהיסטוריה ששחקן אחד הסב לאוהדיה כ"כ הרבה רגעי אושר לצד המון סבל ועצבים כמו בנזמה בעשור האחרון. בהנחה שהבנאדם לא יעזוב לעולם את ריאל (הסתברות של בערך 100000%), עוד סיבה למה עדיף שיישאר תחת זידאן ולא איזה מוריניו תורן.

WHITERM אוהב/ת את זה.
  14. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר איתי כשמרקוס יבקיע שער תוך 7 שניות.

(הייתי לגמרי ציני אם זה עדיין לא מובן, אני מאוד שמח שמרקוס מצליח ונראה מעולה, אפילו אם זה באתלטיקו).

15. WHITERM Member

בנזמה נתן עונה נהדרת בליגה[אני לא אחד ממעריציו ואני מתלונן עליו הרבה],זה גורם לי לחשוב אם וכאשר נזכה בליגת האלופות.האם מגיע לבנזמה לזכות בכדור הזהב?