מחזור 37 בספרד: ניצחון יכתיר את ריאל לאלופה, ברצלונה מקווה לנס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/7/20.

1. SaSa Member

אפילו לא שחקן העונה בספרד

Gianzola01 ו-סיונרה אוהבים את זה.
  2. WHITERM Member

כולנו יודעים טוב מאוד שזה לא משנה כלום.
    לדוגמא:רונאלדו ב2013 או מסי ב2010,מודריץ' ב2018.

3. SaSa Member

תכלס הכי מגיע ללבנדובסקי. נתן עונה מפלצתית.
    זה לא יקרה, אבל שחקן העונה שלי בליגה זה קאסמירו.
    האיש הכי חשוב במערך של ריאל.

4. סמואל אטו Member

לא צריך את פפ אף פעם, אך איכשהוא הוא תמיד השם הראשון שעולה בכל קבוצה גדולה שמחפשת מאמן. באמת מעניין למה זה.
    אפשר לחרטט את האמת כמה שרוצים, אבל להמציא שקרים(חלק מהרפרטואר שלך) זה כבר לא משהו שיכול לעבור בשקט. בין אילו מה-3 זכיות רצופות של ריאל, היינקס נכנס לתמונה ולקח טרבל אחרי שפפ עזב?

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אולי תתנו לו לבנות את הסגל? הסיבה להשקעה של זידאן במשחק ההגנה היא שפרס דפק אותו עם ההתקפה.
    מצחיק שמבקרי האליפות הזאת שואלים את דעתו של סימאונה. ברור שצ'ולו מזדהה עם כל האחתאפסים של ריאל.

6. WHITERM Member

פששששששששש,איזה מילים גדולות אתה אומר.יש לך ביסוס לטעון מה שכתבת או שאתה ממשיך לכתוב שטויות[כמו תמיד]?
    איפה בדיוק כתבתי שפפ הוא לא מאמן אדיר ואף אחד לא צריך אותו? אם לא הבנת, אני אשמח להסביר לך. רואים שהבנת הנקרא שלך לוקה בחסר ברמות.
    אל תשכח שכל שטות שאי פעם כתבת סתרתי באינספור הוכחות,לעומתך שאתה רק מקשקש ללא שום גיבוי.

כל קבוצה גדולה שמחפשת מאמן-לא ברור לי איך זה אמור לסתור את הטיעון שלי. אנא ממך, הסבר.
    בנוגע להיינקס,טעיתי בתאריך טעות שלי.אבל בסופו של יום הוא הצליח להביא ליגת אלופות לבאיירן מינכן לעומת פפ שנכשל שם כישלון חרוץ.

7. סמואל אטו Member

8. WHITERM Member

מסכים איתך שהכי מגיע לו. אישית אם ריאל לא תודח בשמינית, אני אקווה שבאיירן תזכה.

9. WHITERM Member

אהבתי שציטטת שורה. התעלמת מכל מה שכתבתי ולא הסברת למה הציטוט שלך מתכוון.
    אין, כיף לנהל איתך דיון. תמשיך ככה!

10. סמואל אטו Member

אהבתי שקיבלת תשובה, אבל הפעם אתה לא ממציא שקרים. סוף סוף.

11. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

זידאן כבר קיבל את הזאר ומנדי. יש עוד שני שחקנים שאפשר בוודאות להגיד שזידאן רוצה ועדיין לא נמצאים בריאל - פוגבה (ואני שמח שלא נכנענו לסכומים שיונייטד דרשה לפני שנה עליו עם הבינוניות והפציעות שלו) ואמבפה (שעדיין בתכנון ובעזרת השם בקיץ הבא נקווה לטוב).

בגזרת המכירות אי אפשר להגיד שפרס לא בא לקראת זידאן - שחקן ההתקפה הכי טוב שלכם מאז פגרת הקורונה הוא בוגר קסטיליה וצאצא של שחקנים שפלורנטינו העריץ בצעירותו. קשר ספרדי אחר שלנו שפרס נלחם עליו עם ברצלונה נמצא כעת בהשאלה בארסנל וסביר שלא יחזור לריאל אחרי שזידאן לא ספר אותו.

אני ממש לא חושב שההתקפה שלנו נראית כמו סלע כי פלורנטינו מטיל וטו על פנטזיות של זיזו.

12. Raulito Madridista

בנזמה היה מעולה העונה, לא פחות, פתח בסערה גם מבחינת כיבושים וחוץ מקלאסיקו יש לו גולים נגד כל היריבות החזקות. המדד בחיים לא יהיה מסי. הוא שיחק עם בייל הפנסיונר והזאר הפצוע. קצת קרדיט לא יזיק. הוא לא שחקן העונה בספרד אולי, אבל הוא לבטח בין השלושה הטובים ביותר, יחד עם ראמוס או קאסמירו לדעתי שהיו חשובים יותר מטיבו קורטואה באליפות שלנו.

כל כך הרבה דיונים השנה בפורום היו על שיפוט, זה בזבוז זמן וילדותי, אני מקווה בשביל חלק מהאוהדים שהם מבינים שזה לא ה-VAR, לא השופט ולא-לא יודע מה. זה לא בהכרח גם הפציעות של סוארס (טוב שלא אמרו 'דמבלה'). שתי הגדולות היו רחוקות משיאן. ריאל מדריד קבוצה הרבה יותר טובה גם אם הכישרון שלוש דרגות מתחת לברצלונה. הטיעון היחיד של ברצלונה? "מסי", זהו. לא התרשמתי שיש שם הרבה מעבר, אולי הנהלה מחוררת. ריאל הייתה טובה במשחקים הגדולים. היא באה כל כך רעבה ונחושה ובאנרגיות אחרי הסגר, עשרה ניצחונות רצופים זה רצף ענק. הפער על הקווים היה פשוט עצום. אגב, גם לגבי חצי העונה הראשון - ריאל שיחקה גם בקאמפ נואו, גם בוונדה, גם בפיחואן, גם במאסטייה, גם נגד ויאריאל בחוץ, זה משמעותי. בארסה שיחקה במשחק חוץ קשה אחד באמת - נגד אתלטיקו.
    ברצלונה אפילו את המינימום הנדרש אתמול לא עשתה, אוססונה גמרה את העונה למעשה. מסי מדביק כדור ליד החיבור ממצב נייח - אחלה. בימי קדם היא הייתה מפרקת יריבות בקאמפ נואו בלי למצמץ בכלל. טוב שמסי מדבר והוא אגרסיבי.

13. סיונרה Member

אני יכול והסברתי את זה עשרות פעמים בפורום הספרדי.

הניצוצות לא מספיקים. האליפות הזאת הושגה למרות כדורגל גרוע בעיקר בגלל היכולת והבעיות של ברצלונה. ריאל מדריד צריכה להוביל ולא להיות תלויה ביכולות של יריבותיה בשביל לקחת אליפויות.

14. Raulito Madridista

ז'וזה מוריניו הפסיד עוד אליפות מבחינתי ב-2012/13, לאחר עונת המאה נקודות - לא נשאר כלום. הסגל שלנו, יותר נכון ה-11, בעונת הדסימה וגם אחר כך עם אנצ'לוטי - היה לדעת רבים הטוב בהיסטוריה של המועדון והוא לא זכה באליפות. הנה בא מאמן ששם את התואר המקומי בראש סדר העדיפויות. זידאן לא הוכיח עדיין שהוא יודע לבנות קבוצה, בזה אני מסכים. מנדי הוכיח שהוא חיוני, אף מאמן לא היה אומר 'לא' להזאר, לגבי השאר אולי אפשר שלא להיות נחרצים כרגע. אבל מישהו שיער שזה מה שיהיה עם בייל? עם הזאר? עם חאמס שהיה פצוע כל כך הרבה? לא אוהב את ההשוואה לגווארדיולה (עולה על זידאן לדעתי), הוא מאמן יותר זמן והצליח בכל מועדון, אבל מעניין שכל תומכי פפ מגמדים את העונה הכושלת שלו בליגה השנה, וכן, מה לעשות, הוא לא הביא את הצ'מפיונס בקבוצה אחרת. להגיד שהוא לא מתקרב לרמה של פפ? רק במוח שלך.

אפשר לחשוב שכל אליפות היא בצבע, כל אליפות מורכבת מאינסוף שיאים וכדורגל מלבב. אבסורד שבשלושה מארבעת התיקו שלנו בברנבאו היינו חייבים לנצח - ויאדוליד, בטיס, בילבאו, והמשחק הכי טוב שלנו העונה הסתיים איכשהו בתיקו - נגד פ.ס.ז'.

אגב בעוד פלורנטינו עם בשורה מצערת אמנם ("רכש? אני לא יכול להביא שחקנים כשאני מבקש מאחרים לקצץ") אני בטוח שבארסה תמשיך בשלה עם ההלוואות והפרעון מהבנק ובעוד כמה ימים אחרי שהפסטיבל סביב קיקה סטיין יסתיים ידברו שוב על ניימאר ולאוטרו וכל העולם ואשתו כאילו יש שם עוד כסף.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/20
  15. סיונרה Member

אגב לגביי בנזמה, אז טבלת מלך השערים, כשלוקחים בחשבון את "השערים הצפויים" נראית ככה:
    מסי: כבש 23 - היה אמור לכבוש 19.8 (כבש 3.2 יותר ממה שהיה צפוי לכבוש +3)
    בנזמה: כבש 21 - היה אמור לכבוש 21.2 (כבש בערך את הכמות שהיה אמור לכבוש - 0)
    ג'רארד מורנו: כבש 16 - צפוי 14 (+2)
    סוארז: כבש 15 - צפוי 12 (+3)
    ראול גרסיה: כבש 15 - צפוי 11 (+4)

מישהו מזהה את היוצא דופן?