מחזור 4 :: אינטר ורומא מנצחות,מילאן ופאלרמו מפשלות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏23/9/06.

1. Jose Mourinho Member

אתה יודע, Deki, לפעמים אני חושב שאתה איזשהו עוזר סמוי של מנצ'יני, כי יש לכם אותו קו מחשבה הזוי.
    כמה דוגמאות:

1. מאיקון באנקר בהרכב כמגן ימני למרות שאין לו יכולות הגנה, כאשר זאנטי(!) וגרוסו(!) צריכים להתחרות על המקום בצד שמאל.
    2. לסטאנקוביץ' יש מקום בהרכב.
    3. איברהימוביץ' ואדריאנו יכולים לשחק ביחד בהתקפה.
    4. קרספו וגרוסו יכולים לרדת לספסל.
    5. לסזאר(!) יש טכניקה מעולה( :aaarofl: ), הוא שחקן מצויין, והוא יותר טוב מסולארי.
    6. ואחרון חביב - רוברטו מנצ'יני הוא מאמן מצויין, ווינר, ורק איתו אינטר יכולה לקחת אליפות.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברים, הרבה זמן לא הייתי פה...לצערי הכניסות שלי לא יהיו תכופות כמו פעם, צבא אתם יודעים...אבל הנה יש לי הזדמנות, ובאמת שהתגעגעתי.

איך שאני רואה את זה המרוויחה הגדולה מהתיקו של מילאן היא אינטר, הרי הנראזורים שבנינו יודעים, הפחד הוא רק ממילאן, וניתן היה לראות את זה בשני המשחקים האחרונים, נגד סאמפ בבית ונגד הג'יאלורוסי בחוץ, עד כמה שאיבוד נקודות מקרב את מילאן אלינו. אז עכשיו כשמילאן יצאה מהמינוס (ובנינו מי לא חשב שהיא לא תנצח את 3 המשחקים הראשונים?) היא התייצבה אתמול כשלזכותה נקודה בודדת. את האמת? אם הייתם שואלים אותי איפה מילאן תאבד נקודות, הייתי אומר לכם ליבורנו, למה בקבוצה הזאת, ליבורנו יש איזשהו קסם כשהם משחקים בבית מול הגדולות, ואכן מילאן איבדו שתי נקודות חשובות.

היום תהיה לנו הזדמנות פז להחזיר את ההפרש על כנו, לעלות ל-10 אל מול ה-2 של הרוסונרי, ולהחזיר טיפה שקט למוראטי ולמאנצ'יני לקראת המשחק מול באיירן בעוד שלושה ימים. באמת שאם מאנצ'יני לא פותח עם אדריאנו על חשבונו של זלאטן זה ביזיון. לא ייתכן שהשוודי האגואיסט הזה ימשיך לפתוח בהרכב על חשבונו של אדריאנו, הרי זה ברור שאדריאנו לא בכושר, אבל אם הוא לא בכושר מה הדרך הטובה ביותר להחזיר אותו לכושר אם לא לפתוח איתו אה? היום אינטר צריכה להתפוצץ על קייבו, והיא צריכה את קרספו בהמשך יכולת מצויינת ואת אדריחאנו לצידו, כך שאם הוא לא יפתח איתו זה יהיה באמת הפתעה. מה גם שההיעדרות של פיגו באמצע השבוע מול רומא היתה מפתיעה, ואכן זה יהיה מאוד מוזר שוב אם הוא לא יפתח שוב, כי כשהוא משחק, רואים את השמחה שלו ואת הערך המוסף שהוא נותן לאינטר. ניצחון היום יהיה מאוד חשוב במאבק מול מילאן.

עוד משחק מוקש במחזור הזסה יתקיים באמפולי שם הקבוצה המקומית תארח את פאלרמו, שתעמוד לפי דעתי למשחק ראשון קשה מול קבוצה ביתית מאוד, שדווקא אוהבת לעשות צרות לקבוצות שמצליחות בשרשרת מולה. לפי דעתי פאלרמו עשויה להפסיד פה נקודות ראשונות, אני אסתכן אפילו אם אני יאמר את כל הנקודות, אבל התחלה טובה של המקומים לדעתי יכולה לתת להם יתרון ואמפולי כמו קבוצת תחתית יודעת גם להגן מצויין על יתרון שכזה, במיוחד שמולה עומדת קבוצה שעם כל הכבוד לפאלרמו, אולי השחקנים שלה מוכשרים וטובים אבל היא עדיין לא קבוצה גדולה שיודעת לעמוד בהפתעות שכאלה כמו אינטר או מילאן, ויכולה לחזור עם לחץ מטורף. אם פאלרמו תפתח טוב את המשחק, אני לא רואה את אמפולי חוזרת, שכן סף השבירה שלה יכול להיות נמוך.

קבוצה שמאוד מוצאת חן בעיני והלוואי ותישאר איתנו הרבה זמן זו קטאניה. באמת שהיא אחת הקבוצות הנחמדות שאני רואה בשנים האחרונות. קבוצה שמשחקת כדורגל פתוח, יפה לעין, ולראיה שני הדרבים מול פאלרמו ומסינה. באמת קבוצה חמודה, אומנם בלי הרבה משאבים על מנת למשוך שחקנים אטרקטיביים אבל אני יהיה מאוד שמח אם היא לא תסתבך בחלק התחתון של הטבלה ותישאר איתנו. בניגוד גמור לסיינה, אסקולי וקליארי שהייתי רוצה לראות אותן עוזבות אותנו השנה.

3. Chievo Member

אז לקראת המשחק הגדול נגד אינטר, הינה התוצאות בין קייבו לאינטר בכל המפגשים בין הקבוצות.

-------------- Match---- Serie Result
    2001-02------ INTER-CHIEVO- A--- 1-2

2001-02------ CHIEVO-INTER- A--- 2-2

2002-03------ CHIEVO-INTER- A--- 2-1

2002-03------ INTER-CHIEVO- A--- 2-1

2003-04------ CHIEVO-INTER- A--- 0-2

2003-04------ INTER-CHIEVO- A--- 0-0

2004-05------ CHIEVO-INTER- A--- 2-2

2004-05------ INTER-CHIEVO- A--- 1-1

2005-06------ CHIEVO-INTER- A--- 0-1

2005-06------ INTER-CHIEVO- A--- 1-0

4. cazzo Il Capocuoco

http://www.gazzetta.it/tools/images/squadre/serieA/lazio.Xxx
    האוהדים מאוכזבים כתמיד,לפחות המינוס טיפה ירד מ11 ל8 ואחרי ניצחון מאוד קשה על קייבו בורונה,עם פנדל של הקפטן מאסימו אודו,הקבוצה של דליו רוסי תנסה להתחיל מסלול חדש של ניצחונות כדי לשרוד בסריה אה גם בעונה הבאה.הבעיה היא שיש 3 פצועים בנוסף ליריבה אטאלאנטה שמגיעה מברגאמו: אנג’לו פרוצי השוער אם לא יחלים בזמן הקרוב,מרקו באלוטה {כנראה השחקן הכי זקן בסריה אה} יחליף אותו, כמו גם מאסימו מוטארלי שייעדר לשבוע ויחסר ברוטציה של הביאנקוצ'לסטי כמו גם השוויצרי ממוצא קוסובאני,הקשר הצעיר וואלון בהראמי שיחזור בדצמבר.
    לעומת ההרכב שפתח במרק'אנטוניו באנטגודי ביום רביעי,לא יהיו הרבה שינויים אולי חוץ מעמדת השוער ועמדת הקשר הימני בו,כריסטיאן מאנפרדיני השנהבי יוחלף ע"י המושאל של מילאן,פאסקוואלה פוג'ה הצעיר והזריז.

הרכב משוער {4-4-2}: אנג'לו פרוצי; מאסימו אודו, סבסטיאנו סיביליה, גוליילמו סטאנדארדו, לוצ'אנו זאורי; פאסקוואלה פוג'ה, גאבי מודינגאי, כריסטיאן לדסמה, סטפאנו מאורי; תומאזו רוקי, גוראן פאנדב.

http://www.gazzetta.it/tools/images/squadre/serieA/atalanta.Xxx
    בברגאמו המצב הרבה יותר טוב,ללא ספק.סטפאנו קולאנטואונו שעשה רק דברים טובים עונה שעברה ושלט ללא עוררין על הסריה בי עשה עד כה,3 משחקים ראשונים בסריה אה ללא הפסד.אבל הפעם מצפה לו מבחן מאוד קשה,הכי קשה עד כה למרות הניצחון על אסקולי ושני תוצאות התיקו מול קטאניה ואמפולי. החיה הפצועה מרומא שאוהדיה סבלו הרבה הקיץ ורוצים רק לשרוד בליגה חייבים את הנקודות,בנוסף לזה המאמן שחוזר לעיר הולדתו יצטרך גם להסתדר בלי מוריס קארוציירי שקיבל חודשיים הרחקה בגלל הימורים וגם עוד כמה פצועים.
    קודם כל,פרשיית ויירי לא הסתיימה עד שהבחור ה'אוסטרלי' יתן את השער שלו אבל ראשית הוא חייב להחלים ואולי גם להלחם עם זאמפנייה וונטולה על מקום,למרות שרבים יגידו שהמקום מובטח.חוץ ממנו,כריסטיאנו דוני המוכשר חזר למקום שבו פרץ לתודעה של כולנו אחרי עונת גלות במועדוני איביזה וכמובן שני שערים במאיורקה,הוא מחכה לבכורה שלו העונה. לואיס פרננדו צ'נטי עדיין לא החלים אחרי פציעה קשה,עוד פצוע הוא המגן מסיירה לאונה שעשה את הבכורה שלו בסריה אה עם אטאלנטה ב1996 חוזר לברגאמו אבל גם הוא פצוע ואחרון החביב הוא נלסון אבייחון האורוגוואי שהגיע מקליארי וגם הוא רוצה לשחק סוף סוף. סיכוי טוב שפרננדו דאמיאן טיסונה שיפתח במקום הקיצוני הימני פריירה פינטו אדריאנו וגם שדונאטי יישאר על הספסל במקומו של אנטונינו ברנארדיני.
    אטאלנטה לא רוצה להתנדנד אלא להשאר,לא כמו שיניב אומר,כמו שצפרירים חולון עושה.

ההרכב המשוער {4-4-2}: אלכס קלדרוני; פאריירה דה סילבה אדריאנו, קלאודיו ריוואלטה, סימונה לוריה, ג'אנפאולו בליני; פריירה פינטו אדריאנו, מאסימו דונאטי, ג'וליו מיליאצ'ו, לוקה אריאטי; ניקולה ונטולה, ריקארדו זאמפאניה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/06
  5. saviola Member

בעוד כשעה יעלו לדשא בג'וזפה מאצה אינטר וקייבו. עכשיו, כולם מדברים על הצ'אנס שהולך לקבל היום אדריאנו. תאמינו או לא, אדריאנו לא כבש שער בליגה כבר יותר מחצי שנה, מאז המשחק בסאן סירו בו ניצחה אינטר את סמפדוריה 0:1. אותו משחק היה 11.3.06. השער האחרון שלו בכל המסגרות היה בליגת האלופות, ב29 במרץ, במשחק רבע הגמר בו אינטר ניצחה 1:2 את ויאריאל. מאז, 591 דקות משחק במדי אינטר ללא שער בכל המסגרות. אחרי שזלאטאן הפך השבוע לאבא, וגם צפוי לקבל אולי מנוחה לקראת המשחק נגד באיירן באמצע השבוע, יכול מאוד להיות שאדריאנו יהיה זה שיפתח בהרכב לצידו של קרספו.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41501000/Xxx/_41501120_ad_ap.Xxx
    השער האחרון. חצי שנה מאז אותו שער במשחק נגד ויאריאל, שאדריאנו לא כובש במדי אינטר. אולי היום?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/9/06
  6. Jose Mourinho Member

אינטר-קייבו, הרכבים:

אינטר(4-4-2/4-3-1-2):
    ז'וליו סזאר; זאנטי, קורדובה, סמואל, גרוסו; פיגו, דאקור, סטאנקוביץ', סולארי; קרספו, אדריאנו
    ספסל: טולדו, מאקסוול, מאיקון, בורדיסו, מטראצי, גונזאלס, איברהימוביץ'

קייבו(4-4-2):
    סקוויצי; מורו, מאנדלי, סקורטו, לאנה; לוסיאנו, סמארקו, בריגי, קוסובסקי; פליסייר, גודאס
    ספסל: סיצ'יניאנו, מנטובאני, ג'ונטי, ברונו, מלאגו, מרקוליני, טיריבוקי

*סוף סוף מנצ'יני פותח עם שני המגנים הטובים ביותר במקומות הטבעיים שלהם - זאנטי בימין וגרוסו בשמאל, כאשר מאיקון בספסל.
    אדריאנו בהרכב על חשבונו של איברהימוביץ', הגיע הזמן שהברזילאי יחזור לעצמו. סמואל במקום מטראצי.
    סטאנקוביץ' מחליף את ויירה במרכז הקישור, כאשר סולארי מחליף את הסרבי באגף(סוף סוף).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/9/06
  7. Deki Member

אולי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx סתם.
    הסיבה שאמרתי שמנצ'יני הוא המאמן שיכול לקחת עם אינטר אליפות בעשור הקרוב, היא בגלל הסיבה הפשוטה שכשמחליפים מאמן באינטר מתחילים הכל מחדש. אי אפשר ככה יותר. מנצ'יני לוקח לפעמים סיכונים ונותן הזדמנויות לשחקנים.

בקשר להרכב, הכי טוב של אינטר, אי אפשר לדרוש יותר, רואים שמנצ'יני לא רוצה לאבד את כסאו, זה נראה מבטיח.
    נקווה שאדריאנו יתפוצץ היום.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הרוטציות הטבעיות של תחילת עונה מקשות מאוד על השחקנים למצוא את החיבור, ולכן המשחק כמעט ונעשה בזרימה חלקה, אבל עדיין לא. בסך הכל אין טענות על המאמן (של אינטר), אך בלי קרספו כבר היו מתחילים להרגיש שוב את הלחץ באינטר. המושיע ממשיך להבקיע בצרורות לא משנה איך מתנהל המשחק, ובאיירן צריכים לדאוג שיהיה לקרספו חבר צמוד כל המשחק. אז קצת מחמאות למנצ'יני לא יזיק..

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשיגמר המשחק , תראו בתקציר שוב את השער הרביעי של אינטר והשני של קרספו. תראו כמה גדול החלוץ הזה שהוא מסתכל על המסירה של אדריאנו והוא מסתכל אך ורק על הכדור , הוא אפילו לא מציץ על השער , הוא יודע איפה השער ממוקם , איפה השוער עומד ולאיפה לבעוט את הכדור הזה , חלוץ פנטסטי !

10. משוגע בירוק Member

אינטר נראית מצוין ובעיקר קרספו החלוץ הכל כך אנדרייטד הזה שלפי דעתי כיום הוא בכושר הכי טוב באירופה ביחד עם פרד... שני השערים שלו כל כך דומים ושניהם מזווית קשה מאוד...

11. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

וואי קייבו מצמקת במחצית אחת מ0-4 ל3-4, איזה משחק...

12. מיכל3 Member

חשבתי שאני לא רואה טוב לרגע, מסתבר שהם באמת צמקו ל4-3.
    ראיתי את המשחק עד הגול הרביעי, איך הם הספיקו לצמק ל4-3?!

13. 'Kaka Member

איזה מאכזבת אינטר.. למרות שתוצאה הם לא משחקים טוב.. יש שיפור קטן אבל זה בכלל לא מספיק!!!!!! יש להם הגנה חלשה מאוד ומול באיירן אואואואואואו... אם נגד קייבו שהיא לא קבוצת התקפה אינטר מקבלת 3 גולים אז.........................
    אבל לפחות קרספו סוף סוף מראה איזה חלוץ גדול הוא!!!!!

14. saviola Member

אם רק היו מספיק קללות להבין כמה אני שונא את אינטר... כאלה לוזרים. כמה כסף הלך לי עליהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

גולים יפים של סטאנקוביץ' ושל קרספו, אבל למי שראה לפחות את המחצית השניה, נראה מאוד מסריח מה שהלך על כר הדשא. אינטר שיחקו כל הזמן בהילוך ראשון, גם כשכבשו וגם כשספגו. הם ספגו בקלות בלתי נסבלת את השערים, הפנדל שהוביל לשער הראשון בכלל לא היה ולא נברא, ובעוד אינטר סתם מטיילת להנאתה במגרש במצב של 3-4, פתאום גם לקייבו לא כל כך בוער להבקיע. אולי אני מאוד קונספירטיבי, אבל תסכימו איתי שאמנם כנראה מדובר במשחק גרוע של המעורבים, אבל חלקים מסוימים מהמחצית השניה נראו לא כמו של משחק כדורגל רגיל.