מחזור 4 :: אינטר ורומא מנצחות,מילאן ופאלרמו מפשלות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏23/9/06.

1. Chievo Member

אחי, אין זה ששלושה שערים מקריים.

אם כך אז: השער של קריספו הראשון היה מקרי כי לאנה טעה והיה באות קו עם קרספו כמה שנויות היו עושות הבדל, השוער בישל את השער השני לסאמויל... חחחחחחחחחח אחי כל שער שקבוצה סופגת ברוב המצבים זה מטעות של השחקנים. אתה היחיד שחושב ככה..

2. cazzo Il Capocuoco

אל תדבר בשמי.לדבר בשם אחרים זה בסדר,אבל בשמי,ממש לא.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביזיון. החילוף של בורדיסו באמת לא היה צריך להתבצע פשוט אבל אני דווקא בוחר לא להיטפל במנצ'יני, במצב של 4-0 גם עם אדריאנו בשער היינו צריכים לנצח בקלילות את הקבוצה המאוד ביבונית הזאת. בושה איך שההגנה שלנו נראית, כל מי ששותף היום בחלק ההגנתי של המגרש למעט סמואל ודאקור שיחק מתחת לכל ביקורת החל בגרוסו וזאנטי שלא הורגשו בכלל ועד מאקסוול שנזרק משום מה לשחק לבד בעמדת הקשר האחורי, עמדה שאפילו קמביאסו לא מקבל את הבלעדיות עליה.

נקודת אור מהביזיון המתמשך הזה - אדריאנו, כמה מבצעים שהזכירו את הימים הגדולים, נקווה רק שישבור מהר את הקרח, חייב לפתוח מול באיירן בכל אופן.

ואגב באיירן, יאכלו אותנו בלי מלח עם הגנה כזאת.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שמאטרצי יחזור ואז כבר הכל יהיה בסדר. כי עם כל הכבוד ללוחמה של קורדובה, מרקו הוא הברומטר והסלע במרכז ההגנה.

ומה לעזעזל קורה עם הקבוצה שלי. אני לא יכול לעבור את זה שבוע אחר שבוע. שוב הפסד ורק 3 נקודות מתוך 12 והמינוס העצום לא קטן. מפחיד אותי כל כך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/9/06
  5. מיכל3 Member

עצוב מאוד מה שקורה עם פיורה. צפיתי שאחרי 4 מחזורים הם יהיו כבר עם מינוס 10 ולא מינוס 16.
    דווקא הפרשה הזאת צריכה לגרום להם לשחק יותר טוב או יותר נכון להגיד יעיל ולהשיג את הנקודות כדי "לסגור" את העונש
    הזה כמה שיותר מהר. מה גם, הקבוצה התחזקה בשחקן נפלא,מוטו ובנתיים חוץ
    משער אחד לא רואים ממנו הרבה וחבל. גם טוני צריך להתעורר אחרי שהבקיע רק במחזור הראשון

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/06
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה עוד ישתפרו,בזה אני בטוח והם גם ישארו בליגה למרות העונש הכבד.
    מגיע לפיורנטינה להישאר,והיא גם תעשה את זה,כשיש שחקנים כמו טוני ומוטו בהתקפה,ושחקן כמו דונאדל בקישור פיורנטינה צריכה לעשות את זה,אולי זה יקח רצת יותר זמן ממה שציפו אבל אני לא דואג,אני בטוח שהם ישארו בליגה.

7. Don Maldini Member

טוב לא הספקתי להגיב, לגבי המשחק של מילאן. אני מאוד מאוכזב, ואמוד מאוכזב מהקבוצה למרות ההרכב שהיה דיי חסר. ההגנה לא השתפרה יחסית, ובונרה היה דיי גרוע. היה הבולט בהגנה. (ואני מתכוון מהמובן הרע).
    ההתקפה היתה גרועה, אולייבריה לא היה טוב בכלל, וגם אינזאגי ציפתי מימנו ליותר אבל הוא לא נתן. אי תיאום גדול בין שני החלוצים שלנו אינזאגי ואלוייבריה, מקווה שעם אנצ'לוטי יעלה אותם נגד לייל. (ואני מקווה שלא יפשל ויעלה את ג'ילא) אז שלפחות יהיו מתואמים טוב.
    בליבורנו, החלוץ המצוין כריסטיאן לוקראלי היה במשחק לא טוב לא היה כל כך מרוכז. כמה החמצות שמאוד לא עופיניות לו. אבל טוב שלא כבש, כי ביכולת נגד ליבורנו לא היינו משווים בכלל.

לגבי המשחק של אינטר, כמעט וכמעט שקייבו ישבו. שלושה שערים שעבור כמו בזק, הגנה גרועה מאוד שצריכה שיפור דחוף אצל אינטר. שער מדהים, פשוט יופי לעיינים מרגליו של סטאנקוביץ'. וקייבו, כמעט 4-3. ולאוהדי באירן המעונינים, באירן שיחקה בינוני נגד אאכן ביום שישי. רק 2-1, לאחר משחק מאוד טוב של ואן בומל.
    הזכיר קצת את הכושר הטוב שהיה לו באיינדהובן, ההולנדי מקבל משחקים ומנצל אותם.

רומא דורסת את פארמה באני טרדיני, יכולת מצוינת של השחקנים. טוטי , דה רוסי , פרוטה כולם. החגיגה של הגלאליורסי התחילה כבר בדקה החמישית, כאשר מונטלה הכניס כדור לשער של די לוצ'יה. פרוטה במחצית ממש, 40 דקות לאחר השער של מונטלה גם כבש. אלאסנדרו רוסי התכבד גם בשער 9 דקות לאחר מכן, ובדקה ה90 אלברטו אקווילאני. גמר משחק, 4-0 לרומא. ביכולת מצוינת של השחקנים, שערים יפים. רומא בשמים.

8. Raulito Madridista

אינטר צריכה לסיים את הקשר שלה עם רוברטו מנצ'יני, אחרי השליישיה שספגה הקבוצה ב14 דקות. נכון, הקבוצה מקום ראשון בפער נקודה מהשנייה והמצב בינתיים באיטליה טוב, אבל לא יכול להיות שהקבוצה תיהיה כזו נאיבית, שעם שחקנים מעולים כמו סמואל, מטראצי, קורדובה, זאנטי וגרוסו בחלק האחורי(אחד על הספסל כמובן), תספוג שלושה שערים בכזאת נאיביות, מה היה קורה אם תוצאת המשחק הייתה 3-0? למנצ'יני חלק גדול במה שקורה באינטר, הוא צריך לשפר את ההגנה שבכל משחק סופגת וזה לא יכול להימשך ככה. גם נגד פיורנטינה אינטר לא הייתה רחוקה מלאבד נקודות אחרי היתרון מבטיח, למה היא עושה לעצמה בכוח חיים קשים, אני לא מבין. קרספו מוסיף לאינטר הרבה, מה שלא היה לה בשנה שעברה, זה את הסקורר שיבקיע הרבה שערים מהרבה מצבים, שיהיה לו את הרגל המסיימת כמו שצריך. בכל מקרה, ניצחון לאינטר וזה מה שחשוב כרגע.

הנראזורי יכולים להגיד תודה למילאן, שפישלה נגד ליברונו בחוץ וסיימה איתה ב0-0. לא הבנתי למה ג'ילארדינו ממשיך להיות מסופסל ומדוע פירלו גם הוא לא פתח ב11 של מילאן? הפער מאינטר כרגע 8 נקודות, זה כרגע נראה רחוק סגירת הפער, אבל יש עוד המון משחקים, מילאן צריכה לנצח מחר את המשחק שלה באלופות, ולהרגיע את המערכת(עניין אם סיידרוף יסופסל בעיקבות התקרית עם אנצ'לוטי). אי אפשר כל הזמן לנצח, מילאן ניצחה שישה משחקים רצוף: 3 באלופות ו3 בליגה.

רומא ניצחה 4-0 מצויין לאחר ההפסד לאינטר בביתה, והיא במקום השני. חבל שפרצ'סקו טוטי לא כובש עדיין ולא מעורב מספיק במה שקורה באינטר. רומא עם אחת ההגנות החזקות בליגה. למרות שזאת פארמה שהיא רק מידרדרת בשנים האחרונות, זה משחק חוץ ו4-0 זו אחלה של תוצאה יותר נכון הצגה.

פאלרמו נעצרה. אמפולי החביבה הצליחה לנצח אותה במשחק הבית שלה. פאלרמו כבר לא ראשונה אבל אין ספק שהיא קבוצה מלהיבה, ואמפולי לא רחוקה ממנה, לה יש 8 נקודות מתוך 12.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מטראצי לא שיחק במשחק הזה. אם היה במגרש זה לא היה קורה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/9/06
  10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן ההגנה של אינטר,פשוט מצחיקה ומוגחכת.3 שערים ב13 דקות? יש להם יותר מזל משכל.
    חבל לי שפאלרמו נעצרו באמפולי כי זה יכול להיות מכה מנטלית עבורם נקווה שלא,אני הייתי רוצה לראות תא פאלרמו מטפסת גבוהה גבוהה העונה והיא מסוגלת לדעתי.הכל עניין של מנטליות.את ה3-2 על אינטר ברנאזו ברברה אני לא אשכח.

11. Forza Parma Member

רומא נראת טוב מאוד
    ואינטר, הזילזול הזה יהרוג אותם.
    במקום לתת 5-0 הם חוטפים שלושה שערים דבילים

12. Monkey D.Luffy Member

אל תהיה כל כך בטוח
    אני מסכים איתך שפיורנטינה -צריכה- להישאר, אבל מפה ועד למציאות יש פער ענק
    ויכול מאוד להיות שצדק לא יהיה פה ופיורנטינה בסופו של דבר תרד ליגה.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למועדון ייקח כלכך הרבה זמן לחזור לעצמו עם הוא ייפול שוב כשרק עלה.ירידה מהסרייה אה יכולה פשוט להרוס את פיורנטינה.