מחזור 4 בליגת האלופות: יובה כובשת את הברנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏4/11/08.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב עניין פמגוסטה, מאד יפה, אבל היא באה בתפקיד האנדרדוג הכי קטן שאפר להיות. היא עושה את זה מצויין, אבל לדעתי חלק מההצלה הזאת באה בגלל שהקבוצות היותר גדולות לא לוקחות אותה ברצינות. אני אוהב סיפורי סינדרלה, אבל בליגת האלופות של שנת 2008 היא לא תגיע מעבר לרבע הגמר, אם בכלל תהיה קרובה לזה.

עוד קטנה בטח במונחים של כסף, PSV מראה שהיא יותר מפגיעה. האלופה ההולנדית שגם בליגה לא נראית מרשימה (שם למזלה היא שיחקה יותר מדי משחקים נגד קבוצות קטנות וחלשות) איבדה עכשיו גם את היתרון של המשחק הראשון. אין לי בעיה שהיא מקבלת בראש, אבל בשביל הנקודות אנחנו צריכות נקודות, אנחנו אלה הן כל קבוצות הכדורגל ההולנדי...

אגב גם צ'לסי קצת מסתבכת, לא?

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל ליברפול כך או כך תגיע איכשהו לפחות לחצי גמר לא משנה מי יעמוד מולה...

בשבילנו זה קריטי באיזה מקום נסיים....

ואחרי שאתה מוביל עד דקה 93 במשחק הגנתי הטוב בשנים האחרונות אז כמה שהיריבה שיחקה טוב זה מאכזב ופי אלף יותר מאכזב ממשחק רגיל

3. yonmu Member

לא שאני בא להוציא את ג'רארד צדיק, אבל רק אני חושב (ראיתי רק בתקציר, לא לייב) שיש מצב שהוא פשוט נפל, שמע שריקה, ולא התלונן? זה לא היה נראה לי שהוא החליט להתחזות, כי אם כן זו היתה התחזות גרועה, והיו לו הרבה אפשרויות אחרות להתחזות בצורה יותר אמינה.

אגב, שער מדהים של קראגוניס.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רוצה להתערב יותר מדי בין הויכוחים של אוהדי ליברפול (או אנגליה) עם אוהדי אתלטיקו (או ספרד), אבל שתי הקבוצות יעברו בסופו של דבר לשלב הבא, בעצם אתן כבר עלו...בכל מקרה הפנדל הזה עוד תחזור לליברפול כבומרנג אם שתי הקבוצות האלו אולי עוד ייפגשו בהמשך הטורניר.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון עם אתלטיקו כלום לא גמור עד שזה באמת גמור מכל בחינה שהיא ומכל צורה...

ואם במידה ונעלה אם יש קבוצה שאני לא רוצה לפגוש בליגת האלופות אז זה רק ליברפול (ואני יודע שזה רק משלב רבע הגמר אפשרי) לקבוצה מעבר למסורת במפעל יש לה מין משהו שמגן עליה בליגת האלופות...

אני לא מדבר על שופטים או כל נושא שלא קשור לכדורגל, לא קשור באיזה כושר הם באים בליגת האלופות מבחינתי הם תמיד פייבוריטים ובמיוחד באנפילד...

6. JR-Riquelme Member

אני זוכר את מסי במשחק מול אתלטיקו, שבמקרה שלו הוא באמת נפל בגלל כניסה חזקה של אויפאלושי(לא שהיה פנדל), ולא עשה הצגה, אז ישר כולם התחילו לתקוף כהרגלם, אבל שמדובר בג'רארד, אנגלי טהור, ברור שזה לא היה מכוון להוציא את הפנדל. הרי זה לא בדם שלהם, הם לא מתאמנים על זה שהם קטנים, זה לא מושרש בהם, גם סקולס עשה את זה סתם בלהט הרגע.

7. W.Rooney Member

תיקון קטן: למגרשה של סלטיק קוראים סלטיק פארק.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין אותך, בכל מקרה אני חושב שבמחזור הבא לא תפסידו בבית ל-PSV... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. riquelme1 Member

משחק מצויין של אתלטיקו היום, הגנה מעולה, והתקפות מצויינות, אני חושב שאתלטי חורים לעצמם אחרי החודש השחור שהיה להם.

בושה וחרפה הפנדל שנשרק לליברפול, לא היה פה שום פנדל, שוב השפעת אנפילד משפיעה על השופטים. נכון, השיפוט היה רע לשני הצדדים, אבל ההחלטה שקבעה את תוצאת המשחק היה הפנדל השארוריתי הזה. בכול מיקרה, ליברפול ואתלטיקו יהיו בשלב הבא.

הקבוצות הגרמניות ממשיכת להבייש את הליגה שלהם פעם אחר פעם. ברמן במיוחד, לא מצליחה לנצח את פמגוסטה, ומפסידה היום לפנא' 3-0 בבית, את הבעיות הרבות בכדורגל הגרמני אמרתי לא פעם, הכדורגל הגרמני ב-5 שנים האחרונות הוא כדורגל חולה.

10. SkiMan Member

מסקנות מהערב:

1) אנורתוסיס הדבר הכי יפה בליגת האלופות בשנים האחרונות.
    2) אינטר הזאת לא נראית לי כמו קבוצה של מוריניו, משהו פה מוזר. בכל השלוש שנים וקצת של מוריניו בצ'לסי גם יחד צ'לסי לא ספגה שלושה שערים קיקיוניים כאלה. הפנים של מוריניו אחרי השער השלישי של אנורתוסיס אמרו הכל, לי זה היה נראה כאילו מוריניו רוצה לומר ככה לא אמורה להיראות קבוצה שלי, הולך להיות פה מהפך רציני בקרדיט ששחקנים מקבלים.
    3) הפנדל של ליברפול אחת מהחלטות השיפוט הגרועות של השנים האחרונות. לא פחות משערוריה.
    4) צ'לסי אחת הקבוצות הכי לא ברורות באירופה, שבוע אחד זה נראה לך כאילו בלתי אפשרי לעצור אותם וזה אפילו נראה מפחיד, שבוע אחר כך הם לא מגיעים למצב כיבוש מול ליברפול בבית, שבוע אחרי זה שוב פעם חמישיה ואז חוזר חלילה עם 3 שערים מקבוצה מתפרקת. לא ברור.
    5) השער של קראגוניס - דליקטס.
    6) טוב שהרצף של בארסה נקטע במשחק לא חשוב יחסית, מתישהו זה היה הופך לנטל בכל מקרה, אני מעדיף ניצחונות כשצריך אותם מאשר כל מיני רצפים נחמדים ושיאים שלא יועילו יותר מידי.

11. George Best Member

ואף אחד לא הזכיר את ההרחקה של דקו...
    כמה דביל יכול להיות שופט?

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילא השופט, אבל למה דקו היה צריך להיות כל כך דביל? כבר יש לו צהוב ובדקות האחרונות הספיק לעשות 2 עבירות של צהוב שני גבולי, מול שופט שאחרי 4 שנים בספרד הוא אמור להכיר כאחד השופטים הביזיוניים באירופה, ובסה"כ בשביל הוצאת כדור חופשי מיותרת... הוא הדביל האמיתי בסיטואציה.

13. Lupo Member

הדביל פה הוא לא השופט, הדביל פה הוא דקו. אם תשים לב, ממש לפני ביצוע הבעיטה, ניגש אליו השופט עם המשרוקית ביד וסימן לו בצורה ברורה- "חכה לשריקה". אם אחרי זה דקו בא בפנים של השופט ומצפצף עליו- כנראה שמגיע לו.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיפוט לאורך כל המשחק היה חובבני למדי (דבר שמעצים את ההישג של רומא לדעתי). במקרה של דקו השופט טעה כשלא הרחיק אותו לפני כן כשהגיע לו הצהוב השני, ובכך גרם למספר צופים לא להבין איך מוציאים כרטיס צהוב על כזאת שטות.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אתה קצת לא מעודכן. יש לנו סיכסוך עם נשיא UEFA אחרי שהעזנו לנצח קבוצה צרפתית. לכן יש גם חשד שהשופטים מקבלים הוראה להזיק לאטלטיקו או ש-UEFA בוחרת את השופטים הגרועים ביותר בשבילנו. ראית שבמשחק הזה אגירה לא עמד על הקווים, במשחק הבא הוא גם כן לא יעמוד. זה בגלל שהוא התעצבן על צוללן צרפתי, כלומר לפחות אם הצוללן הוא צרפתי, הוא יזכה להגנה של UEFA.

אגב, השחקן הכי מושמץ שלנו והקורבן העיקרי של "השיפוט", אל טאנו פרניה נתן משחק ענק, אני בוחר אותו לאיש המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/08