מחזור 4 בליגת העל: החיפאיות מנצחות את התל אביביות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏20/9/09.

1. שגיא Guest

5 זה עוד שעה סבירה. היו מחזורים שהיו משדרים משחקים ב3 בצהריים, בשיא הקיץ. זה אבסורד.

2. קטלוני Member

כל כך חבל לי על האוהדים ששומרים שבת...

3. איגור .פ. Member

אני רוצה שחיפה ינצחו ,אבל הלב אומר תיקו.

יהיה משחק מעניין בין שתיהן.

האדומים מגיעים מרוממים אחרי הניצחון על סלטיק וחיפה קצת מאוכזבת מהפסד לגרמנים.
    יהיה מעניין לראות עד כמה ההפסד ישפיע על חיפה.

מבחינת הפועל ת"א היא חייבת ניצחון כדי לצמצם את הפער מחיפה ,וחיפה מצידה כמו שאמרו זה ההזדמנות להוכיח עד כמה היא טובה, ושהכל לא במקריות.

יהיה מעניין

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איגור, אם אתה רוצה שמכבי חיפה ינצחו אז מן הסתם שזה בא מהלב...הראש אומר תיקו...

קטלוני לשאלתך: 'אדומים'.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם הם היו עושים את שני המשחקים ב19:00+ אז אוהדי באיירן מינכן לא היו זוכים לראות את הקבוצה בשידור חי, וממילא אוהדי ליברפול משלמים את המחיר למשחק ב17:00 בגלל שהם יצטרכו לראות רק גולים מהמשחק שלהם ולא את המשחק כולו.

צ'רלטון מפוצצים בתכנים ויש להם רק שני ערוצים, הם חייבים עוד אחד. עד אז-הם לא יוכלו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

דרך אגב, בסופו של דבר באמת חוץ מ3 המשחקים שמשודרים, 5 משחקים מתחילים בשבת ב19:00. בהחלט זמן טוב להצמד למקלטי הרדיו ולשמוע שירים ושערים אמיתי בתקווה שיהיו שערים כמו במחזורים הקודמים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. איגור .פ. Member

רק חבל ששירים ושערים זה לא כמו פעם ,פעם היה כיף להאזין לשירים ושערים.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אמרתי פה פעם, שליום שבת-ראשון צ'רלטון צריכים לפתוח עוד 3 ערוצים, ובכל ערוץ יהיו שידורים חיים.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יהיה לנו משחק מהנה היום אבל כמו כל "משחק עונה" נתאכזב שוב. חיפה עם הראש בצ'מפיונס והפועל עייפה משבוע שעבר. נראה לי שיהיה תיקו.

9. קובי ברייאנט Member

הולך להיות משחק מעניין בין שתי קבוצות טובות שמשחקות כדורגל התקפי.לחיפה יש לה שחקנים יותר כישרוניים וטובים כמו גולסה גדיר ואחרים ולכן אני חושב שנראה משחק שיגמר ב 4 5 שערים וניצחון לחיפה!

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של היום לא אומר דבר, לא 'משחק עונה' ולא בטיח. מי שמנצח לוקח 3 נקודות, אבל יותר חשוב הניצחון ישפיע מוראלית. אני בכל מקרה מקווה שלא נראה 0-0 עלוב, זה הדבר האחרון שאני רוצה. לשתי הקבוצות מספיק כלים בשביל לנצח את אחת השנייה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר מוכן להגיד לך עכשיו שהרבה שערים לא נראה. אני בטוח ששני המאמנים מעדיפים תיקו אפס מאשר להסתכן בהפסד. מכבי חיפה מוכנה לשמור על הפער בינה לבין האדומים, הפועל ת"א כבר שיחקה בטדי ויודעת שמכבי חיפה גם עוד יכולה להפסיד בסיבוב הזה לבית"ר. בקיצור, שני המאמנים לא יירצו להפסיד.

12. קטלוני Member

אני אומר שתיקו תהיה התוצאה בסיום,שתי הקבוצות מגיעות די עייפות אחרי המשחקים באירופה.
    לCOM:אם יוצא לך שוב לגלוש באתר שלנו ובפורום שלו,אז אם תמצא מישהו בשם קטלוני אז זה אני שוב...

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אני מרוצה שהמשחק יהיה ב-5 אחר הצהריים ביום שבת, לא בא לי לנסוע ב-10 בלילה חזרה לת"א...

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני תולה תקוות רבות במשחק בין הפועל תל אביב למכבי חיפה ומקווה מאוד לראות תצוגה שהולמת 2 קבוצות שמייצגות את הכדורגל הישראלי באירופה.
    אני חושב שהפועל תל אביב קבוצה טובה יותר כיום, בדיוק כפי שחשבתי בעונה שעברה שהיא טובה יותר. הבעיה היא שיש לה משבר פסיכולוגי עמוק מול מכבי חיפה וזה לא משהו שאפשר להשתחרר ממנו. זה כמו משכבי חיפה רואה שחור בעיניים כשהיא פוגשת את מכבי נתניה, גם אם יוצא לה לעיתים רחוקות לנצח בדרך לא דרך - וזה כמו שמכבי נתניה רואה שחור בעיניים כשהיא פוגשת את בני סכנין, גם אם יוצא לה לעיתים רחוקות לנצח בדרך לא דרך.

נצחון של מכבי חיפה והאדומים יכנסו לתסבוכת ענקית. להיות בפיגור של 7 נקודות מהמקום הראשון כבר אחרי 4 מחזורים בלבד, זה תסריט שחור גם לקבוצה שלא רוצה לקחת אליפות, אז בטח לקבוצה שנבנתה לשם כך. אמנם כמות הנקודות מתחלקת בתם 2 סיבובים, אבל הלחץ שיש על המועדונים הוא כאן ועכשיו ויכול להיות שהוא יהיה קטלני עד כדי כך שיגרום לקבוצות להתרסק.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין איך יש כאן טענות לעייפות, לשחקנים של הפועל ת"א היו 4 ימי מנוחה ולשחקני מכבי חיפה 6, שיסתמו את הפה ויתנו לנו היום הצגה.
    אני יצפה ויקווה לתיקו רב שערים או לניצחון אדום.