מחזור 4 בליגת העל: החיפאיות מנצחות את התל אביביות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏20/9/09.

1. שגיא Guest

אני למדתי להנמיך ציפיות לקראת משחקים כאלו, מנסיונות הערב. גם בעונה שעברה, במשחק מול הפועל תל אביב שללא ספק היה אחד הטובים של חיפה בעונה שעברה היא הצליחה לכבוש רק שער אחד וגם זה אחרי שהוציאה את כל המיץ.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

השדרנית קווים של מכבי חיפה פשוט מביכה, איך בדיוק היא קיבלה את העבודה שם, מילא אם היא הייתה יפה...
    עמית הורסקי חוזר לעמדת השדר וטוב שכך.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה הבדל בין איכויות הסאונד של ערוץת הספורט לזה של ערוץ 1.

ביום חמישי במשחק מול סלטיק אתה חש את האוירה של המגרש , מרגיש כאילו אתה שם.
    במשחק היום , מרגישים שידור של שנות ה80 כאילו הקהל נמצא 90 מטר מהמגרש בקושי מבינים מה שרים.

4. פויול 5 Member

אני מאמין שבסופו של גבר מה שיכריע היה העייפות של הפועל ורצון הנקמה של חיפה.חיפה נחה 6 ימים,הפועל 4,חיפה הייתה בארץ,הפועל חזרה מסקוטלנד ככה שזה בערך רק 3 ימים,חיפה רוצה לנקום על התבוסה ,הפועל פחות רעבה.היתרון של הפועל יהיה הקהל שלפחות בבלומפילד יהיה טוב יותר.
    עוד כמה דברים שאני מקווה שחיפה תעשה :
    א.עותמן לא משומר :aaaprot: ,אסור שהאסון הזה יפתח.
    ב.כיאל חייב להשתלט על אמצע המגרש הרעוע של הפועל
    ג.גולסה וגדיר משחקים בצד
    ד.ללחוץ את הפועל מהדקות הראשונות

בהצלחה חיפה!!!

5. Igi Member

... אני עם ממיר של YES כמעט אף פעם לא שם את הווליום על האמצע, סאונד מסריח שלהם.

6. GRANDE LAZIO Member

ברקוביץ'!!!! סעמק איפה הוא?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קנדה שחקן כל כך טיפש..... גם הפנדל המיותר, גם כל מיני עבירות מגוחכות שרק פוגעות בקבוצה שלו, חוכמת המשחק שלו שואפת לאפס.

היה עכשיו פנדל על שכטר, הפועל ת"א נפגעה פה אבל שכטר אוכל את הדייסה שהוא בישל לעצמו, הוא רמאי מדופלם ושלא יופתע שהשופטים יתקשו לתת שריקות לזכותו.

8. Igi Member

בדיוק. ומייד לאחר הדחיפה של טשיירה ברחבה שגם לה שכטר הוסיף מטעמים, אבל כנראה שהיה שם פנדל, הוא מפיל את קינן ברחבה ועוד מבקש פנדל לזכותו. שלא יתפלא אחרי זה עם כל ההצגות שלו על מקרים כמו זה עם טשיירה שיכול להיות ששחקן אחר היה מקבל על זה פנדל. אני לא חושב שיש שחקן בכדורגל הישראלי שאני שונא יותר מליידי-בוי.

והנה אחרי התקפה אדירה של חיפה היא עולה ל-2-0 מגולסההה!!!

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/09
  9. קטלוני Member

אם דחיפה ברחבה זה לא פנדל,אז אני באמת לא יודע מה כן.
    מילא היינו אומרים שככה זה השיפוט בישראל אבל לפי יום חמישי גם בחו"ל המצב על הפנים.לא יאומן שתוך 4 ימים גנבו להפועל 3 פנדלים.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קנדה מפסיד להפועל את המשחק הזה , איפה בונדר ?

גליץ מיותר על מסיללה שמאפשר למגן לקבל כדור בחזרה וגם הקלות שמסיללה משחק שם ברחבה עד שמוציא ת'רוחב.

חיפה משחקת נכון וחכם ועושה 2-0 , אני לא רואה עכשיו את הפועל חוזרת ממצב שכזה.

דוידויץ יכול להוסיף לפרטואר העגום שלו עוד אוי דוידויץ אחד , מה הוא מחפש לצאת לכדור הזה כשקינן שם ?

11. המבין Member

הינה נשבר הנאחס ע"י קבוצתי האהובה!!!!!!!!!!! איז הקור רוח יש לקטן וגולסה עם גול גדול! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    יאללה חיפה מלחמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיפוט כל כך מוטה של מנשה משיח הרבה זמן לא נראה, יותר נכון מאז המחזור הראשון, אבל במקרה של מכבי חיפה שמקבלת מתנות מהשופטים כמו מתנות לראש השנה מישהו מתפלא?

המשחק עצמו מצוין, אילמלא מנשה משיח הוא היה עוד יותר מצוין. הפועל היתה עייפה והשער שלה החזיר אותה למשחק, היא נראתה כל כך בהלם ב-25 הדקוןת הראשונות וזה לא שחיפה היתה כזו גדולה, עשתה בסך הכל 2 התקפות, כבשה שני שערים. קנדה כזה חוסר אחריות, אני במקום גוטמן הייתי מעיף אותו לקרית שמונה בהשאלה.

הפועל לדעתי לא תפסיד פה, את האמת שלא מגיע לה להפסיד גם במשחק.

הצלה של דוידוביץ' עם הסיום של המחצית, אבל הפועל צריכה לשלוח לו זרון על כך שהחזיר אותה למשחק. אוי דוידוביץ' כבר אמרנו?

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לזה לא ציפיתי, אני חשבתי שאולי בקושי נראה משחק עם שער אחד, אבל הפנדל המוצדק כנראה שינה את הכל. המשחק הזה פתוח לחלוטין וגם כשקבוצתי הובילה 2-0 ידעתי שעוד נספוג. אם שכטר עסוק בכדורגל ולא בשטויות אז כל הכדורגל הישראלי הרוויח. אני בהחלט חושב שהיתה דחיפה, אבל שכטר זנק כמו אומן. הצלילות שלו כבר מוכרות לנו.

יהיה למשיח קשה מאד במחצית השנייה כי ברור שאנשי הפועל כבר ידאגו ללחוץ על השופט. בסה"כ אני מקווה שמכבי חיפה תנצל ראשונה את ההגנה המאד חדירה של הפועל ת"א כדי לכבוש את השלישי. ארבייטמן צריך להכנס במקום דאביאשווילי שיש לו משחק רע. חוץ מזה אני נהנה ממסיללה שפשוט עושה שמות בצד ימין של הגנת הפועל ת"א. הניסיון העלוב להוציא לו כרטיס אדום גם דבר שמאד מרכיז אותי.

אני מקווה למחצית שנייה טובה לא פחות.

14. Sergio Ramos Member

משחק נהדר ביחס לכדורגל הישראלי וגם תוצאה משקפת. עד השער של שכטר הפועל לת"א לא הגיע למשחק, חסר לה המחץ וגם ההצטרפות של השחקנים נורא איטית במעבר בין התקפה להגנה, אין מוציא לפועל(אבוטבול) וזאת בעיה, נתאכו לעניות דעתי לא בנוי לזה. שכטר בעיני מסמתן כאכזבה עד כה, למרות שהוא כבש גול שהעיר את הפועל, הוא נמצא במימד אחר למגרי, מנותק מהשאר. היה תענוג לראות את הדקות הטובות של חיפה ששלטה באופן אבסוליטי, אצלה הסדר ניכר ביציאה להתקפות והרבה בעזרת הניווט וההנהגה של קטן

הגול שהיא ספגה כולו של דוידוביץ', טעות גדולה ביציאה לכדור ללא ספק.

נ.ב: קנדה היה מצוין בעונה שעברה, אבל אט אט אני מצליח להשתכנע שהוא סתם הבלחה בכדורגל הישראלי ומדובר בלא יותר ממגן אוברייטד לא חכם במיוחד.

15. איגור .פ. Member

מחצית מצוינת ,הציפיות עומדות במשחק הזה.

קטן,גולסה,גאדיר במשחק מצוין ,מי שהורס לחיפה זה דרבשוילי ,אני עדיין לא מבין למה ארבייטמן לא פתח.
    אני עדיין למרות שדראבשוילי כבש שערים במדי חיפה ,לא כ"כ אוהב את הרכש הזה.
    השער שחיפה ספגה ,הוא שער באשמת דוידוביץ ,שכיפר בסיום המחצית עם הצלה נהדרת.
    אני מקווה שבתחילת המחצית השניה יהיה חילוף שבו יכנס ארבייטמן ,כי הוא יכול לתרום יותר.

לגבי הפועל ת"א ,היא יכולה להרגיש מקופחת ,כי לקחו לה פנדל מוצדק היום(אני אוהד חיפה ומודה בזה שלהפועל ת"א הגיע פנדל).
    אצל הפועל ת"א יש שחקן שאני לא כ"כ מבין איך הוא הסכים להגיע לארץ וזה וצ'יביץ(סליחה על השגיאה בשם שלו),הוא שחקן מעולה ,רמה אחת מעל הליגה שלנו ,אמנם לא במשחק ענק היום ,אבל המסירה שלו עם החלרק החיצון של הנעל ,ההגבהה רק מוכיחה עוד עד כמה הוא מעולה.
    לגבי השער של הפועל ת"א זה היה ברור שברגע שורמוט יתעורר ,הפועל תתעורר.

נקווה למחצית שניה דומה לראשונה ,התוצאה משקפת את מהלך המשחק ,למרות הרבע שעה האחרונה במחצית הראשונה שהיית טובה מבחינת הפועל ת"א.