מחזור 4 בליגת העל: החיפאיות מנצחות את התל אביביות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏20/9/09.

1. שגיא Guest

משחק טעון מאוד. הפועל בהחלט יכולה להרגיש מקופחת. אין לי ספק שאם הפנדל לזכותם היה נשרק, סביר מאוד שהם היו יורדים למחצית ביתרון. מלבד השער הייתה להם עוד בעיטה אחת מסוכנת לשער.

מכבי חיפה פתחה עם טוב בזכות עומרי קנדה. למרות משחק שקול ובזכות פסיקה לא טובה של השופט הצלחנו לכבוש את השני. הפועל קבוצה שלא נשברת ואת זה ראינו מול סלטיק ובהזדמנות אחת הם חזרו למשחק. עזבו רגע את היציאה הסתמית של דוידוביץ' משער. המהלך שהוביל לשער הוביל מיציאה מהירה של מסיללה קדימה שסחב איתו יפה את הכדור, שיחרר קטנה לדבלשווילי שבמקום לעשות צעד קדימה ולהחזיר למסיללה (שהיה יכול ללכת לבד עד השער) חיכה שהכדור יבוא אליו, כמובן שהכבוד עבר מיד לשליטה של הפועל תל אביב, כדור עומר ושער של שכטר שפתח את המשחק לחלוטין. המזל הוא שלא ספגנו את שער השיוויון עד לסיום המחצית.

והנה עם פתיחת המחצית השניה כיאל בחילוף תמוהה מאוד. אלישע לוי מוותר על חלוץ שפיץ ומעבה את הקישור. לא ברור לי המהלך הזה ואני מקווה שארבייטמן יכנס בקרוב.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה בונקריסט אלישע...זה לא ייאמן

מוציא את דאבלשווילי (בצדק כמובן) אבל את מי הוא מכניס? האיש שהחריב את המונדיאל! אלישע מבקש מהפועל לתקוף מולו, אני מקווה שגוטמן יכניס את יבואה במקום נאתכו או ידין, ואם לא אז שיוציא את לאלא.

אני מקווה שבגלל הבונקריות הזאת זה יתפטצץ לו בפנים והפועל תיתן להם בראש. למה לא להכניס את ארבייטמן במקום דאבלשווילי? אני מרחם על שלומי, מה הוא צריך לעשות בשביל לשחק רבאק?!

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/09
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני ניומן כבר קבע שהחילוף של אלישע לוי לא יעבוד. טוב שדאביאשווילי יצא, אבל עכשיו גאדיר החלוץ. כיאל ליד קולמה.

לא קונה את התגובות האחרונות. בוא נראה מה יהיה...

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני נוימן:"אנחנו זוכרים את וצ'יצ'ביץ' ששיחק במינכן 1860 ובקלן והיה טוב מאוד"

אני בטוח שהוא ראה משחקים שלו ב-P2P בהתחשב בעובדה שמינכן 1860 נמצאת כמעט עשור בליגה השניה וקלן בקושי שנתיים בבונדסליגה וגם אז שידרו אותה אולי 4 פעמים.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלישע כזה פחדן , למה לא להכניס את ארביטמן?? ראינו כמה הזדמנויות קיבל דאביאשווילי וארביטמן בכושרו הטוב העונה היה נותן גולים מהמצבים האלה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דה סילבה היה צריך לראות צהוב שני ואדום...

אבל הדבר שהכי מגעיל אותי זה הבונקר שאנחנו רואים מצד קבוצת הצ'מפיונס מחיפה ב-8 הדקות של המחצית השניה, פשוט להקיא, שולחים כדורים לגאדיר ומתפללים. איכס. העיקר שככה נראית האלופה שלנו, 2 התקפות, 2 שערים, ו-45 דקות של בונקר.

אלישע לך הביתה.

גולסה מתגלגל ופתאום קם כמו נמר אחרי שכביכול ירו לו ברגל...

7. Igi Member

עכשיו כולם יכולים להירגע עם הפנדל שלא נשרק, משיח מחזיר להפועל ומשאיר את דה סילבה שצרךי להיות מורחק על המגרש.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגוטמן עכשיו לא קופץ נכון...מבחינתי 1-1 בהחלטות לא נכונות והגיע הזמן שגם שחקני הפועל ת"א יפסקו את הצלילות כדי לדפוק שחקני מכבי חיפה

9. פויול 5 Member

הגיע אדום לדה סילבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx : שופט רחמן מעצבן,טוב לפחות אנחנו מובילים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ,יאללה גולסה,יאללה קטן ואניימה תשבור את רגל.
    חיפה אלופה

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקני הפועל החליטו לעשות סיקול ממוקד - על אייל גולסה.

אגב השדרית קווים של חיפה כל כך מעצבנת יווווווו איזה מרגיזה אי אפשר לשמוע אותה.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי אליעשע , אז למה החילוף של כיאל במחציתכשאתה מכניס את ארביטמה אחרי רבע שעה?
    בזבוז של חילוף .

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פויול, תרגע, השפה הזאת לא מקובלת!!!

אלישע לוי עם חילוף התקפי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    בוקולי בחוץ, ארבייטמן בפנים.

גוטמן לא צריך להתאבד ולשחק עם 10 חלוצים. לדעתי אם יכניס את זהבי זאת התאבדות.

13. COYS Member

לא יודע אם זה היה לפני או אחרי,אבל הוא אמר שווצ'יצ'ביץ' בכלל שיחק בשאלקה 04.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני...

דוידוביץ' מדמה פציעה כנראה מהאוויר...ליצן שמבזבז זמן.

אגב זה נדמה שהורסקי גומר כל פעם שהוא אומר מנטששווילי.

15. קטלוני Member

אוי דוידוביץ' אתה כזה גרוע חחח מילא הייתה עושה את עצמך נפגע ממשהו אז ככה סתם להתפתל?