מחזור 4 בליגת העל: ה.ת"א מושפלת 4:2 בבית ע"י ק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/9/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא משנה איך נראית בית"ר, אין שום סרט כזה שבאר שבע הנוכחית פייבוריטית בטדי, לבית"ר ירושלים יש קבוצה לא רעה, וגם אנחנו, לא כאלה מרשימים באופן שאני יכול להיות רגוע לגבי מחר.
    יבואה בעיקר מפחיד אותי, אני לא חושב שהוא שכח לכבוש, והוא תמיד ישאר סקורר מוצלח ברמת ליגת העל, צריך לשים עליו 7 עיניים.

אני חושב שבגדול נראינו לא רע עד עכשיו, אבל הבית"רים יעלו מחר בטירוף, מישהו מעלה על דעתו שנגד קבוצה שהיא לא מועמדת לאליפות הם ירשו לעצמם לחבר הפסד רביעי רצוף? ועוד בבית? אני באמת לא רואה תסריט כזה קורה.
    לא רוצה לומר איזו תוצאה תספק אותי, כי זה חסר משמעות, הכל תלוי באיך המשחק יתפתח.
    אני באמת חושב, שהדבר הכי רע שקרה לנו, זה ההפסד של בית"ר למכבי פ"ת במחזור הקודם, אם בית"ר הייתה משיגה שם ניצחון או אפילו תיקו, הייתי מרגיש הרבה יותר טוב ומאמין יותר שנחזור משם עם ניצחון, כרגע המצב שונה.

2. Raulito Madridista

בית"ר אולי סבלה מחוסר מזל מבחינת סגל השחקנים אך אין זה אומר שהקבוצה צריכה להיראות כל-כך גרוע עד עכשיו. המשחק שלה נגד באר-שבע, עליו אדבר בהמשך כמו יתר משחקי המחזור, חייב להוציא אותה מהמשבר. לטעמי היחיד שאולי היה משנה משהו רציני בבית"ר זה כריסטיאן אלבארז שהוא שחקן מצויין שהיה נותן שקט בהגנה וגם תורם כמו שצריך בהתקפה. מה שכן, בינתיים הוא לא מספיק להיפצע וזה אולי מסביר מדוע גוטמן בחר לוותר עליו.
    שמעון גרשון נמצא בנסיגה גדולה ביכולת כבר שנתיים אבל בכל-זאת הוא היה השחקן היותר אלגנטי ושקט בחלק האחורי. בן-יוסף מהיר ממנו פי שתיים אבל גם טיפש פי 5.אני חושב שאם בלם בינוני אחר היה משחק במקום גרשון אז המצב בהגנת בית"ר היה גרוע אף יותר. שאר השחקנים הביאו להידרדרות של גרשון ולא להיפך. הוא כבר לא נמצא בגיל בו הוא מסוגל לסחוב אחריו.
    הטעות של בית"ר עד עכשיו היא אי-שילוב מספק של שחקנים צעירים בעונה שעברה, בעיקר בתקופה של יצחק שום, וכמוכן מספר שחקנים שבעים(עידן טל, בן-יוסף) וכמה בינוניים(בן-שושן הכי טוב מביניהם). כמה שחקנים ברמה של הרוש, יבואה או ברוכיאן כבר יש לקבוצה הזו?

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/10
  3. alexshw Member

צריכה או לא, אבל זה המחיר של הכנה לקויה.
    לא יודע למה יש המזלזלים בכך. זה הרי ברור שההכנה הייתה בדיחה.
    זו השנה השנייה ברציפות.
    גם בעונה שעברה בית"ר סבלה מכך המון, ובמשך כל העונה. פשוט הסגל היה יותר טוב, אז זה לא התבטא בפתיחה כזו, אבל כן התבטא במשחקים מול יריבות לצמרת.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx קלעת בול

מה שהיה בשנה שעברה היה, אין טעם וכוח להתעסק בזה עוד.
    השנה הקבוצה יצאה למחנה אימון של 10 ימים בגרמניה בזמן שכל הקבוצות יצאו, היומיים האחרונים נקבעו מלכתחילה לימים חופשיים לשחקנים אז במקום להישאר בגרמניה מלמיליאן חזר לארץ בגלל צום ט' באב לא על חשבון אימונים
    הבעיה היחידה הייתה שנעשו שינוים גדולים מהסגל שיצא למחנה לסגל הסופי, כי בתחילה העריכו שהתקציב יהיה 24 מיליון ש"ח ובסופו של דבר הוא גדל לסביבות ה-31 מיליון ש"ח ואז כמובן הביאו שחקנים טובים יותר כמו יבואה, דאריו, אלבארס ומישאלוב.

5. alexshw Member

אז אל תקבע מחנה אימון ככה על הצום.
    מחנה אימון, זה לא טיול. ההיפך, זה אימונים אינטנסיביים וקשים.
    גם היריבות היו קבוצות פארק. נו באמת, זה רציני?
    סגל אכן עבר שינוי, אבל לדעתי כאמור הכנה שכזו רק החמירה את העניין.
    נראה באמת איך בית"ר תהיה מבחינת כושר גופני בהמשך.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/6.Xxx הפועל פתח תקווה - מכבי נתניה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx

שבת, ה-25/09/10. 19:00 בערב. אצטדיון רמת גן.

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/6.Xxx
    הפועל פתח תקווה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-13 ובמאזנה ישנה נקודה אחת בלבד. במחזור הקודם הפסידה הקבוצה 3-1 לעירוני קריית שמונה של רן בן שמעון.
    בהפועל פתח תקווה חלמו לפתוח את העונה בצורה טובה יותר, חרף העובדה שהקבוצה תאלץ לשחק במהלך העונה במגרש שלא מקנה לה יתרון ביתיות, אך נראה שהדיבורים על הישרדות בלתי נמנעים. הלחץ מתחיל להשפיע על המערכת כולה ונשמעים קולות על כך שבמידה והקבוצה תפסיד, אלי מחפוד לא ישאר מאמן הקבוצה. בינתיים המאמן והשחקנים מדברים על כך שהם מגיעים רעבים מאוד למשחק ורוצים לנצח בשביל לשפר את מעמדם בטבלה ולקבל בטחון.
    לקראת המשחק מול היהלומים, אלי מחפוד לא מתכוון לבצע שינויים בהרכב שאיתו הוא רץ מתחילת העונה.

הרכב משוער: שניר דורי; גל כהן, דניאל אדו, עמנואל מתיאס, איאד חוטבה; ג'ונתן אסוס, רפי דהן, גיא צרפתי, ג'וניור ויסה ישראל זגורי; דודו ביטון.

http://img8.imageshack.us/img8/623/5132145hc3.Xxx
    מה יעלה בגורלו? אלי מחפוד.

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/8.Xxx
    מכבי נתניה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-2 ובמאזנה ישנן 7 נקודות. במחזור האחרון ניצחה הקבוצה 2-0 את מועדון ספורט אשדוד של ג'ון גרגורי.
    הצהובים מהשרון פתחו את העונה בצורה נפלאה וכרגע הכוונה היא להמשיך באותו הקצב ולצבור בטחון ונקודות. בפתיחת העונה דיברו בקבוצה על הרצון להתרחק מהתחתית, אך עם זאת ראובן עטר הבהיר שלא יפחד להצהיר על צמרת במידה ויראה שיש לו מה להציע באיזורים הגבוהים של הטבלה.
    לקראת המשחק מול המלאבסים, ראובן עטר לא מתכוון לבצע שינויים בהרכב שניצח את הדולפינים במחזור הקודם, למעט השינוי שנכפה עליו בעקבות פציעתו של בלם הרכש הארגנטיאני, מריאנו קפורלה, שאת מקומו ימלא עמרי בן הרוש.

הרכב משוער: קרלוס אריאס; ליאוניד קרופניק, עמרי בן הרוש, אוראל דגני, טל מעבי; קובי דג'ני, מאור עשור, חן עזרא, דלה ימפולסקי, פירס מוגרבי; אחמד סבע.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/185606.Xxx
    ימשיך לסחוף? חן עזרא.

7. Raulito Madridista

אולי הטלוויזיה לא מגידרה את המשחק בין בית"ר לבאר-שבע כמשחק המרכזי אבל בטדי מחר יהיה טירוף במשך 90 דקות, פשוט מתח שיא. בית"ר עם שלושה הפסדי ליגה ברציפות ויכולת חלשה והמצב הזה לא יכול להימשך. באר-שבע של קלינגר צריכה לחשוש למרות שעד עכשיו היא הרשימה קצת יותר. אני מאמין שהקהל ייתן אקסטרה עבור בית"ר ומה גם שההרכב נראה טוב מאוד לפחות בפן הקידמי - יבואה כבר כבש במשחק הקודם אחרי שבקושי שהה יומיים בארץ, סטיבן כהן יוסיף מימד חדש וברוכיאן גם כשהוא ב-50% יכולת הוא מושך תשומת לב רבה. בלי אסולין יהיה לבאר-שבע קשה מאוד בכל משחק נגד קבוצה גדולה, אלא אם כן מליקסון יופיע גם למשחקים האלה. או שמא דוד רביבו ייקח מנהיגות, דבר שלא עשה בשנה האחרונה.

ערן לוי חוזר לקריית-אליעזר והפעם כשחקן יריב. מעניין אם יזכה לטקס מההנהלה(יש חיכוכים בנושא) ואיזה קבלת פנים הקהל יכין לו על כל אוהד שאהב אותו, לפחות לפי-דעתי, היה גם אחד אחר שטען שהוא פוגע במשחק הקבוצתי, והנה בינתיים הפועל חיפה מסתדרת בלעדיו מצויין. הפועל חיפה אמורה להמשיך את פתיחת העונה המצויינת שלה כי היא לא רק מנצחת אלא גם משחקת טוב, היא הרשימה עד עכשיו בכל המשחקים, אבל אולי דווקא בגלל זה לאשקלון יש מה למכור.

מכבי חיפה חוזרת לזירת הפשע, למקום בו איבדה את האליפות בעונה שעברה בצורה מאוד לא פשוטה. מעניין עם על שחקנים כמו גולסה למשל (החמיץ באותו משחק בלי הכרה) יהיה איזה מחסום פסיכולוגי או משהו כזה(ובכל-מקרה בינתיים הוא לא הגיע לפתיחת העונה). בכל-מקרה, חיפה פייבוריטית ברורה על-אף ליקויים ברורים שיש במשחקה, כי גם בני-יהודה לא נראית טוב בכלל. פיני בלילי הגיע ארצה כדי לשהות בעיקר קרוב לאימו החולה אך היא נפטרה לפני כמה ימים. בלילי בכל-זאת רוצה לשחק מחר והלוואי שהוא ייתן גול ניצחון. המשפחה חשובה מהכל אבל בלילי ינסה לשים את האירועים בצד ובני-יהודה תלויה בו ובפדרו גלבאן שלפי מה שהבנתי היה בסדר ומעלה נגד הפועל פ"ת בגביע הטוטו. על הנייר לפחות, התלהבתי מאוד מההרכב של מכבי חיפה.

לדעתי אם מחפוד מפסיד מחר למכבי נתניה אז הוא קרוב מאוד לקבל פיטורים. על הנייר נתניה צריכה לנצח בלי הרבה בעיות. היא לא תפגיז או משהו כזה, פשוט עם הברקה-שתיים בהתקפה וחן-עזרא מסוגל לנפק כזאת בכל-רגע.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מגיעים לטדי, במומנטום הכי גרוע שיכלנו לתפוס את בית"ר. טדי תמיד מקום קשה וכמו שאמרו כאן - אין מצב שאנחנו מגיעים כפייבוריטים.

כרגיל, אני לא מצפה להרבה שערים אבל מקווה שלפחות נשבור את בצורת "שער אחד למשחק" המעצבנת ואולי גם ינסו לפרגן לנו שער בהתקפת כדורגל ולא במצב נייח. יש מה לפחד מבית"ר, אבל סה"כ כרגע אנחנו קבוצות שוות ברמתן. בגלל טדי בית"ר תקבל את היתרון.

יאללה הפועל

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני חשבתי בדיוק כמוך בטח אחרי שהם קיבלו 1:4 מנתניה ועדיין ניצחנו שם, אומנם לא נתנו איזה משחק גדול ותיקו היה משקף כן? אבל עדיין בית"ר לא היוותה איום פרט לאיזה מספרת של תמוז בדקה ראשונה.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ומאז קנינו את כריסטיאן גונזאלס,מושיקו מישאלוב וסמואל יבואה,לא השתנה כלום נכון?

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת המשחק של בית"ר מה השתנה? עוד הפסד מול מכבי פ"ת...

מישאלוב? אוווו בלם אחד הכושלים בתולדות הכדורגל הישראלי ומכבי בפרט.
    גונזאלס ויבואה? סימן שאלה.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יבואה סימן שאלה?לא נראה שאתה בתור אוהד מכבי יכול להגיד את זה,כמות הפעמים שהוא דפק אותכם....
    ומישאלוב יותר טוב מבן יוסף שמקפיד לעשות שטויות כל משחק.

ונגד פ"ת יבואה ומישאלוב נכנסו במחצית השנייה,ממש אינדיקציה לתרומה שלהם לבית"ר,מחצית אחת.

ונגדכם גם ליאור ראובן שיחק,זו מתנה.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נו אז מה? אפשר לחשוב מה אנחנו עשינו ב3 המחזורים האלה שאנחנו יכולים לקרוא לעצמו פייבוריטים. יש לנו בעיה קשה מאוד מול השער, והיא לא תעלם מעצמה היום, בטח לא עם אסולין על הספסל.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה מאוד שנצליח לנצח את הפועל פתח תקווה, כדי להמשיך ולצבור נקודות ולא פחות חשוב, לצבור גם בטחון לקראת המשחק מול הפועל תל אביב בשבוע הבא.
    סך הכל, המשחק שמצפה לנו הולך להיות קשה יותר מכפי שהוא נראה על הנייר. אמנם הפועל פתח תקווה משחקת במגרש ביתי שלא מקנה לה שום יתרון ביתיות, אך אנחנו עד כה לא הרשמנו בשום משחק חוץ מהעונה, בין אם מדובר בליגה ובין אם מדובר בגביע הטוטו.

אם רק תאמינו!

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישאלוב לא יותר טוב מבן יוסף בשום דבר...אןולי בגיל.
    יבואה דפק אותנו? עד כמה שאני זוכר פרט לגול אחד הוא לא נתן כלום נגד מכבי ובשנה וחצי האחרונות בהפועל הוא היה חושך...

יבואה וגונזאלס הם סימן שאלה כי:
    א. יבואה לא שיחק בגנק וכולנו זוכרים את היכולת הלא טובה שלו בהפועל
    ב. גונזאלס כבר בן 34, אני לא יודע כמה הוא מסוגל לתרום לבית"ר, באשדוד השנה הוא לא פתח

נווה מה אתם עשיתם? ניצחתם את מכבי פ"ת במשחק שהוא כל כולו מי רצה יותר, עשיתם תיקו נגד מכבי חיפה במשחק שהגיע לכם יותר מנקודה, שזה בכלל אני לא זוכר מתי הפועל ב"ש עשתה מול אחת הגדולות, אולי מאז אבוטבול נגד מכבי ב-0:3 לפני 7.5 שנים.

אז הפסדתם לבני יהודה, ביג פאקינג דיל, יהיו לכם מספיק הפסדים השנה, כולה משחק שני...גם אנחנו הפסדנו לחיפה ויהיו לנו עוד הפסדים העונה.

הפתיחה של הפועל ב"ש יחסית לעונה שעברה היא טובה, אפילו טובה מאוד, למרות שקלינגר הוא המאמן שלהם, ואני כמובן לא מחסידי קלינגר. מה רצית להיות עם 9 נקודות? לרוץ לאליפות? זה לא יקרה, בטח כל עוד מחלקת הנוער שלכם בליגה השניה, וסרמיל זה איצטדיון בית שימוש שלא מגיעים אליו יותר מ-4 אלף למשחק (וגם כפול נגד הגדולות במקום 13 אלף) וכשהתקציב שלכם הוא לא 40 מיליון (מה לעשות תקציב עדיין משחק בכדורגל, בטח בזרים שמביאים למבחנים/כאלו שמחתימים בלי מבחנים ובלי קלטות). סתם דוגמא כך את מכבי היחידים שבאו למבחנים זה סידיבה ובאנינג שזה כבר סימן שאלה, הראשון הוכיח את עצמו עד עכשיו השני זה פח...שאר הזרים זה שחקנים מוכחים שבאו וחתמו. כנ"ל בהפועל רק רומאן רוקי הוא זה שנבחן (ובינתיים הוא בינוני מינוס), אניימה נקנה מבני יהודה ישר, דה סילבה מכפ"ס ופרנסמן מנתניה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/10