מחזור 4 בליגת העל: ה.ת"א מושפלת 4:2 בבית ע"י ק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/9/10.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איזה מתקפה '-_-

כולה אמרתי שאנחנו לא הרשמנו, גם בית"ר לא הרשימה. זה שהם לא שיחקו טוב, זה לא הופך אותנו לפייברוטים בטדי, אפילו לא קצת. המשחק שקול על הנייר וצפוי להיות שקול גם במגרש עצמו. זה הכל.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הבעיה שאתם כבר מקטינים את עצמכם נוכח הקבוצה החלשה של בית"ר, נוכח העובדה שהקהל שלהם בריב עם עצמו ועם כל העולם וגם ככה לא מגי, בגישה הזאת לא תוציאו נקודה, ואין לי ספק שזו לא הגישה של קלינגר. כיום באר שבע מבחינת קבוצה, יותר טובה מבית"ר ירושלים, בכל מגרש. אלא אם יגיעו 10 אלף ירושלמים היום אני אל יודע כמה יתרון יהיה לקהל הבית"רי (בכמות יהיה לו יתרון, באיכות? לא יודע), נוכח העובדה שכמה מאות ואולי למעלה מאלף אדומים צפויים להגיע. בית"ר כיום זו קבוצה עם סף שבירה מאוד נמוך, שכל באר שבעי ראשון עלול לגרום לה לקרוס. אם באר שבע תשחק כמו ששיחקה נגד מכבי חיפה אני לא רק רואה אותה מוציאה נקודה אלא מוציאה שלוש, בית"ר עם כל הכבוד כיום היא קבוצת תחתית, בטח נוכח השחקנים שמרכיבים א הסגל שלה אף על פי שיש לה כמה שחקנים באמת איכותיים בסגל כמו ברוכיאן (כשהוא כשיר לגמרי ב-100 אחוזים), אריאל הרוש, אלבארז (כשהוא כשיר). אבל כיום במצב שנוצר בית"ר אפילו לא נחשבת לקבוצה הרביעית בארץ מבחינת יכולת כרגע, אני לא יודע אם יש איזושהי קבוצה מובהקת שיכולה להגיד את זה נכון לעכשיו, אם בית"ר תגיע לפלייאוף העליון זה יהיה הישג גדול בשבילם. אני לא מבין איפה בית"ר כזו פייבוריטית? היא לא מזכירה בשום בר את הקבוצה הגדולה שהיתה שם לפני 3 שנים שאז להוציא נקודה בטדי היה הישג גדול לכל קבוצה כולל התל אביביות וחיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/10
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב סביר מאוד להניח שקרית שמונה תצא מבלומפילד בלי נקודות אבל כל כף כיף ויפה לראות קבוצה שבאה ומתקיפה ומשחקת קדימה גם נגד הפועל בבלומפילד...אין לי ספק שאם כל הקבוצות היו משחקות ככה ממוצע הקהל היה לא 3500 בליגה שלנו אלא 7500...אפילו קהל של הקבוצות הללו היה אומר לעצמו איזה כיף איזה יופי...קרית שמונה היא נוף יפה בכדורגל שלנו, ורן בן שמעון מתאים לה כמו כפפה ליד

4. alexshw Member

הישג או לא, אבל לנו מאזן חיובי מול בית"ר בטדי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

סביר להניח שק"ש תצא מבלומפילד בלי נקודות? דווקא ממש לא. ק"ש יותר מסוכנת והרבה יותר חדה, זה כבר 1-1 ואני לא אתפלא אם זה יישאר כך או חלילה יותר גרוע.

תל אביב משחקת רע רע רע.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתכוון שסביר להניח כי מה לעשות קבוצות שהן לא ארבעת הגדולות הן קבוצות מאוד נאיביות כשהן יוצאות מבית"ן וגם כובשות ומגיעות לתוצאה הרצויה וכמעט כל פעם אף על םי שהן משחקות טוב הן יוצאות בלי נקודות

7. alexshw Member

שימו לב, שאניימה ספג בכל משחק מאז המונדיאל.
    זה בעיקר בגלל ההגנה שעוד לא פתחה את העונה.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

והנה 1-2 לקריית שמונה.

העיקר לנחס, למה לא ?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר לנאחס, אני בטוח שאם נבדוק 100 מקרים שבהם קבוצת החוץ בבלומפילד/קרית אליעזר מובילה/משווה היא מפסידה ב-90 מהם לפחות גם אם היא זו שמשחקת יותר טוב מהיריבה...אם קרית שמונה יוצאת מפה עם נקודות זה סנסציה בטח נוכח העובדה שהיא פיגרה 1:0 אחרי 1 דקות ואם שכטר מדויק זה 2:0 אחרי 5 דקות נוספות.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אז תתכונן להגיד את המילה סנצניה, כי הפועל משחקת כמו ב"ש של עונה שעברה (תזכורת: חרא) ואם הם לא מתעוררים במחצית השנייה זה ייגמר יותר.

11. Muurad Member

אם הניחוס עובד למה לא?

הנה, הפועל הולכים לרמוס אותם 6-2.

12. riquelme1 Member

הפועל פשוט לא הגיעה לעונה הזאת הסגל קצר, הרכישות שהגיעו התבררו כגרועות למדי, והקבוצה נראת מפורקת.

יוסי שבחון לא מתאים לקבוצה, שחקן רך מידי ונאיבי מידי, רומן רוקי שהגיע מצרפת הוא חתיכת פלום, אבל האכזה הגדולה היא בן סהר שחשבתי שישפר פלאות את ההתקפה של הפועל, הוא פשוט רע, וממש לא תורם למשחק של הפועל, בחיי אפילו יבואה ולאלא היו עדיפים עליו, בגלל הגולין של מהרן חסרים מאוד להפועל.

וידעתי שבסופו של דבר העזיבה של ביברס תפגע בהפועל, השנה רואים אתזה יותר מהכל, חסר להפועל קשר באמצע.

רק לשם השוואה, בכל הענה שעברה היה להפועל הפסד בודד אחד בליגה, העונה כבר יש לה הפסד אחד ואולי היו 2 אחרי 4 מחזורים.

13. alexshw Member

אם הפועל יתעוררו, הם יעשו מהפך.
    שחר תחתים מחר את אלרואי כהן לעונה הבאה.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה של הפועל מאוד מפתיעה אותי אבל מצד שני גם לא מפתיעה, כמו שכתבתי הם משחקים בליגה במין יהירות שהדברים יסתדרו להם מעצמם ורואים על הפנים של גוטמן שבא לו לתת לכל שחקן סטירה שיתעורר, אני מאמין שהפועל לא תפסיד את המשחק והיא גם יכולה לנצח.

אלרואי כהן עם 2 בישולים במשחק הזה ועד עכשיו העונה - 2 שערים, 4 בישולים, הלהיט הבא של הליגה.
    שחר, גולדהאר, טביב וקורנפיין לרשום בפנקסים!

15. riquelme1 Member

עוד תוצרת של הנבחרת הצעירה הנפלאה.