מחזור 4 בליגת העל: ה.ת"א מושפלת 4:2 בבית ע"י ק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/9/10.

1. alexshw Member

חח 4:2
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו! איזה גול של עמאשה, שלושער! איזה שעררר ענק...מלך השערים של הליגה חברים, ויאם עמאשה עם 5. איזה גול...

איזי אל תמכור אותם בזול לאף קבוצה הוא יכול לעשות עליהם הרבה מאוד כסף...איזה שני שחקנים אלרואי כהן ועמאשה (חוץ ממכבי שאותה אתה אוהב)

3. Muurad Member

אמרתי 6-2 נכון? מתקרב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx יאללה הפועל, לרמוס!

4. alexshw Member

אני רק מעריך יותר את כל הניצחונות שלנו על קבוצות פח בתחילת העונה שעברה כשהיינו בצ'מפיונס במקביל.
    כפי שאפשר לראות זה ממש לא מובן מעליו, גם אם אלה היו יריבות גרועות.
    הפועל גם קיבלה לו"ז נוח יחסית בתחילת הליגה ותראו מה קורה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/10
  5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס כמו שהוכח בשנה שעברה כל הניצחונות וההפסדים לא שווים כלום אם הקיזוז גורם לכך שהכל מוכרע במשחק אחד בפלייאוף...אם לא היה קיזוז כמובן שהיתה חשיבות לכל משחק אבל בתאכלס כרגע אין שום חשיבות אלא אם יהיה פה 20 הפרש פער או משהו בסגנון ולא יהיה...

6. alexshw Member

אבל עדיין עדיף לנצח. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

7. riquelme1 Member

לא סתם אמרתי בעונה שעברה שחיפה עשתה דבר ענק שהצליחה לשמור על יציבות בליגה, גם ששיחקה בליגת האלופות, בסוף העונה זה פגע בה אבל עדיין היא עשתה דבר גדול.

מתי הפועל ספגה 4 שערים? זה פשוט לא אותה קבוצה, גם ההגנה נראת רע, גם ההתקפה אנמית ולמעט שכטר.

בכל מקרה, גם ליון וגם הפועל מגיעות בכושר מזעזע למפגש ביום רביעי.

עומר תפסיק לדבר שטויות, הפועל בעונה שעברה הפסידה משחק אחד כל העונה וביחד עם חיפה נתנה עונה גדולה, זה הסיבה שהיא הגיעה לפליאווף עם סיכוי לזכות באליפות, היא הפסידה כל העונה משחק אחד העונה כבר אחרי 4 משחקים יש לה 2 הפסדים, היא עד המחזור האחרון יהיה לה עוד כמה הפסדים, הסגל לא מספיק ארוך, והרכישות שהגיעו עד עכשיו כשלון חרוץ, והעייפות מליגת האלופות תשפיע העונה הקיזוז לא יעזור, בעונה שעברה הפועל נתנה תא אחת העונות הגדולות שקבוצה ישראלית נתנה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל מה זה היה שווה עם הקיזוז?

9. alexshw Member

התפרקות מביכה של הפועל ת"א. אין לזה שום הצדקה ותירוצים.
    איבדו מסגרת ואיבדו צורה היום לחלוטין.

10. riquelme1 Member

אין כאן שום קשר לקיזוז, הפועל נתנה עונה גדולה בעונה שעברה, ובפליאוף היא ניצחה את חיפה בקרית אליעזר, וניצחה את בייתר בטדי, חיפה לא ניצחה את בני יהודה והפסידה להפועל, תפסיק להכניס את הקיזוז, חיפה אשמה שהיא לא זכתה באליפות לא הקיזוז.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אם לא היה קיזוז אז הפער היה 6 ואז זה לא היה רלוונטי..ואם היו מקזזים את השערים כמו שצריך להיות או מסתכלים על מי שניצחה יותר אז גם מכבי חיפה היתה לוקחת אליפות...אני לרגע לא מוריד את העונה של הפועל אבל עדיין אתה יודע טוב מאוד שהקיזוז הוא זה שתרם לאליפות של הפועל ולא שום דבר אחר

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי אנחנו רק בתחילת הדרך של הנקמה הספורטיבית שלי כאוהד מכבי חיפה בהפועל ת"א. לראות את דה סילבה עושה את מה שעושה רק מרחיב לי את החיוך. אני כבר לא יכול לחכות לבכיינות של גוטמן בגלל שהאדומים שיחקו היום...המריבות בהנהלה, המזל עם הקיזוז, והבכי אחרי כל משחק עם איבוד נקודות. הפועל ת"א יצרה לעצמה עכשיו מצב שהאוהד הניטרלי לא בדיוק בעד האדומים.

ברור לכולם, גם לטיפוסים כמו עמנואל רוזן, שלמכבי חיפה פשוט הגיעה לפני שנה את האליפות. לוזון היה האיש שהרס לי ולהרבה אוהדים בירוק קצת סיבה לשמוח. הקבוצה שלי פתחה את הליגה בסערה וזה גרם לבסוף שבאביב מיכל הדלק היה ריק. אני רוצה להאמין שעם 2-3 שחקנים נוספים האדומים היו בכלל מופיעים היום בליגה האירופאית, אבל הדברים האלה כרגע לא חשובים.

הפועל ת"א צריכה עכשיו להיות כנה ולהגיד שקשה לה לשחק בשתי מסגרות. זו לא בושה לבוא למשחק נגד קרית שמונה ולהיות שאננים. לפני מספר שנים מכבי חיפה שיחקה בכבוד באירופה, אבל לא יכלה בבית לנצח קבוצות קטנות כמו הכח-עמידר. ברור לי שבאמצע השבוע האדומים יציגו משחק הרבה יותר טוב, אבל נפילות המתח של הפועל ת"א קיצוניות מדי. ניצחונות של מכבי חיפה והיריבה המושבעת מת"א עלולות להרחיק את האדומים כרגע מהאליפות. מה שקרה לפני עונה לא יקרה בכל שנה והיות ששתי היריבות לצמרת לא משחקות באירופה אני נוטה כבר עכשיו להגיד שהפועל ת"א לא תזכה באליפות. הפעם גם 'ליגת לוזון' לא תעזור!

13. alexshw Member

אבל על אותה מידה, אם היינו פותחים ככה את העונה שעברה, אז הפועל היו לוקחים את האליפות כמה מחזורים לפני.
    שוב, הקיזוז אכן הוריד את משמעות פתיחת העונה, אבל זה לא אומר שצריך להראות ככה.
    נכון, מה שיקבע המון זה היכולת בחלק השני של העונה והפועל תסחוב את העומס מאלופות, שהוא הרבה יותר גדול מאשר עומס מליגה אירופית.

הקיזוז גם אשם באיבוד האליפות, מהסיבה הפשוטה שבמדינת כדורגל נורמלית, 28 ניצחונות ליגה ב - 35 משחקים, אמורות להספיק לאליפות.
    עכשיו כולם נופלים אצלינו על אלישע, ושוכחים את ההישג הגדול הזה.
    שפיגל גם השיג אותו אבל מ - 39.

14. oFiRzZz Member

תןצאה ענקית של ק"ש שרק מוכיחה שלפעמים צריך לתת לצעירים מוכשרים לעשות את העבודה .

15. שגיא Guest

האמת, אחרי השיוויון השני של שכטר בפתיחת המחצית השניה, הייתי בטוח שדווקא הפועל תל אביב תצליח לכבוש עוד שער או שניים ולסגור את המשחק. אבל במקום זה קרה בדיוק ההיפך. כפי שאמרו, מלבד שכטר, כמעט ואף אחד לא הגיע למשחק. בן סהר ממשיך ביכולת חלשה מאוד וגם ההגנה נראית רע מאוד. דה סילבה מאבד את הראש ואפילו אניימה לא הועיל.