מחזור 4 בליגת העל: מכבי ת"א מביסה את האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏21/9/12.

1. yakov_y YNWA

ניצחון חמישי ברציפות של מכבי נתניה על הפועל באר שבע.
    עונה שעברה שתי ניצחונות, לפני שתי עונות שתי ניצחונות והניצחון היום.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד מתי ניר קלינגר הגרוע הזה? אם הפועל חיפה יורדת זה רק בגללו.
    אגב ב"ש וקרית שמונה שתי קבוצות שיכולות להגיע עם מומנטום מאוד שלילי למשחק ביניהן בעוד שבועיים. ק"ש השבוע נגד מכבי, ב"ש בשבוע הבא (ק"ש נגד הפועל חיפה בחוץ), האם יש מצב ששתיהן יגיעו במצב רע למפגש ביניהן?
    על מה אלישע צריך לפחד על הכיסא? גם אם הם יגיעו עם 3 תיקו ו-3 הפסדים למחזור 7, המצב שלו לא כזה נורא, ב"ש עם פתיחה לא קלה. אם אלונה תפטר אותו היא מטומטמת, סליחה על המילה, הוא צריך להמשיך ולקבל שקט, ב"ש לא תרד, אין סיבה שזה יקרה, ואני לא רואה סיבה שהיא לא תסיים במקומות 7-10 בשקט.
    הפועל רמת גן כל הכבוד על הניצחון, אין ספק שהיא, לפחות מבחינת כדורגל, נראתה יותר טוב מהמיקום שלה עד היום, להפ]ועל היא לא היתה ראויה להפסיד, וגם מול רמה"ש ממה שראיתי היא היתה צריכה לנצח - רק אני מחכה ליום שיהיה להם מגרש משלהם. הרסו את המכתש, תביאו משהו חדש.
    סכנין? מה כבר אפשר לומר? שלום ללאומית כמו שאמרת.

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

עומר אתה שוכח שזאת באר שבע
    עוד תוצאה אחת לא טובה והקהל יאבד סבלנות ויתחיל להלחיץ את כל המערכת
    כבר היו שם מאמנים במצב יותר טוב מאלישע שקיבלו קללות מהקהל והלכו הביתה

ברור שאין סיבה לפטר את אלישע וזה יהיה טמטום אבל לך תדע..

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון ששמואלביץ' טעה כשלא נתן עבירה מחוץ לרחבה על ביטון וכרטיס לפיילאבסקי, וגם פנדל ברור הגיע לחיפה, אבל מה ניר ביטון עומד? אתה עדיין עם הכדור, לך תבעט תנסה לעשות משהו, מה זה המחלה הישראלית הזאת לעצור כאילו אתה הדיין.

אבל זה בדיוק הקטע, מה יש לקלל? סה"כ מחזור 6 כשיש עוד 30, ב"ש לא אמורה להיות בצמרת, היא לא עשתה איזה 2 עונות טובות הדרגתית.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/12
  5. oranfu Member

אני יודע שאשדוד רוצה לנצח, אבל הביזבוזי זמן שלהם פשוט מביכים. הם גם התחילו עוד ב0-0.
    מצד שני שמואלביץ' נותן להם לבזבז זמן חופשי אז למה לא.

6. VAR Member

אחר כך יוסיף 4-5 דקות, מהם אולי 2 ישוחקו, וישרוק 10 שניות לפני תום התוספת.

עוד סוג של מחלה ישראלית. הגיע הזמן להפוך את השעון בכדורגל לדומה לזה שבכדורסל. כל הזמן שהכדור לא בתנועה על המגרש - השעון נעצר. זו הדרך היחידה להלחם בבזבוזי הזמן.

7. Civil Anti Madridista

אף שחקן לא מראה מחויבות כולם נראים כ"כ נאיבים

זאת מכבי חיפה? לא להאמין פשוט

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בעד חילופי מאמנים - קלינגר לסכנין, קבוצה גמורה שגם ככה קלינגר לא יעשה ממנה כלום, שלומי דורה להפועל חיפה - בא מבית, מחומר השחקנים הזה יוציא הרבה יותר, מסוגל לעשות 4 מ-6 נק' בעונה על חיפה, בטח זו הנוכחית, קלינגר הגרוע יקבל מחיפה הזאת 5:0. לא להאמין איך כל קבוצה שהוא מאמן קורסת, ב"ש, הפועל חיפה, מכבי (כן למרות האליפות והבלחת הצ'מפיונס), פראלימני, מישהו רוצה להוסיף עוד?

ניצחון ראשון לאשדוד על מכבי חיפה בקרית אליעזר לראשונה מאז אוקטובר 1994, 21 מפגשים. הנה, רואים שסטטיסטיקות נועדו להישבר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הפתיחה הכי גרועה של חיפה מאז עונת 1977 - אז גם ירדה ליגה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הקבוצה היחידה שהוא הצליח איתה כבר לא קיימת היום
    בית"ר באר שבע כמובן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. alexshw Member

אם לא מנצח בעכו ולא עובר לשיטה של שני קשרים אחוריים, הוא צריך להתפטר!
    העבודה של עטר מבישה ומביכה.
    מאמן שדוגל בשיטה שלא עובדת הוא אידיוט.

על הרבה פחות אמרו שלאלישע אין מושג. הרבה הרבה פחות.

יש גבול לכמות תוצאות גרועות שאפשר לספוג. התוצאות של עטר לא הגיוניות.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נגמרו המילים... הגיע הזמן שהשחקנים, יחד עם הצוות המקצועי כמובן, יעשו חשבון נפש. זה לא יכול להמשך כך.

12. WellNeverDie Member

איזה עונה אומללה. אלא אם כן נראה רצף נצחונות מטורף לא נשיג כלום השנה.
    עטר, תשים את גולסה וקטן בספסל בבקשה. גם עזרא, רק אחרי 4 משחקים, נהיה שקוף ואדיוט, כל מגן בארץ יודע מה הוא הולך לעשות. וכולם כ"כ נאיבים ולוזרים, זה מביש.

13. oranfu Member

מה הקשר לקשר אחורי אחד היום אתה יכול להסביר לי?
    לאשדוד היו 2 התקפות כל המשחק.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאט לאט אפילו לא אעפת מהבלרינות על הדשא. אשדוד משחקת כדוריד, אבל ברגע שאתה לא מסוגל להעניש את זה אז הם גדולים. בצורה הזאת מכבי חיפה עוד תתקשה לנצח את עכו. הקבוצה הזאת נראית לגמרי כבויה. אם אני הייתי את שחר הייתי נותן לקטן בונוס, חוזה ארוך טווח ועוד הרבה צ'ופרים נוספים. אמרתי לא פעם בקיץ שאנחנו צריכים קשר עושה משחק חדש. קטן היה היום פשוט מהחלשים בקבוצה.

לפטר את עטר לא יעזור. יש בקבוצה הזאת יותר מדי בלרינות. מה שכן, אין לנו חלוץ. אנדלובו מתאים לבני יהודה. מה נשאר? שלומי אזולאי? נו באמת. עמאשה פתח כל כך טוב את הקריירה שלו בקבוצה, אבל הוא נראה לגמרי כבוי. מאז הפציעה הראשונה הבחור פשוט לא עושה דבר.

מה נשאר? חוץ מהפועל ת"א שיחקנו כבר מול כל הצמרת. זה אחרי 4 משחקים...מה שנשאר כרגע זה לא לאבד עשתונות, לתת רצף ניצחונות ולך תדע מה עוד אפשרי. העניין הוא שאין לי הרבה דברים עליהם אני אופטימי...

Oranfu, הדבר היחיד שיש לי להגיד (וכבר אמרתי במחצית). אם גולסה משחק כקשר הגנתי הוא צריך לעזור להגנה. העצלן הזה פשוט לא עושה את המוטל עליו. ברגע שרביבו רץ עם הכדור גולסה לא היה באזור וכשנכנס לתמונה רץ כאילו הוא באימונים.

15. alexshw Member

חברים תבינו, הבעיה העיקרית היא במאמן שדוגל בשיטה הזויה ומפסיד איתה משחקים באותו אופן.
    לא מעניין אותי איך קוראים לו. אתה כרגע מציג חוסר הבנה מוחלט בכדורגל.
    לא ינצח בעכו ולא ישנה את השיטה - הביתה!

אה ויניב קטן הוא האויב הגדול של מכבי חיפה כבר כמה שנים. אבי נימני בירוק רק עם יכולת אפסית.