מחזור 4 בליגת העל: מכבי ת"א מביסה את האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏21/9/12.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק המחלה של הקהל של חיפה שאלישע היה קוסם עבורם עם 2 אליפויות והצלחות יפות באירופה. אבל לא הקהל רצה עטר עטר עטר. יעקב שחר לא רצה את עטר בתחילת העונה, הוא רצה את עטר בעתיד, הוא רצה את יוסי מזרחי, אותו אחד שניצח אותו היום, אבל בלחץ הקהל והסובבים אותו, עטר.

2. VAR Member

זה בדיוק הסימפטום של קשר אחורי אחד. כל פעם שהיריבה עוברת את החצי זה 50% סיכוי לגול.

3. South Boy Member

אין מומחים מאוהדי באר שבע בהפסדים שוברי לב, לא ביקשנו לנצח לא ביקשנו כדורגל יפה, רק בישקנו מלחמה. לגיטימי לבקש משחקן כדורגל שמשחק בקבוצה שלך ומרוויח 100 או 150 אלף דולר לעונה שיעשה את העבודה שלו כמו שצריך בלי שום קשר לתפוקה לא?
    הלב כבר לא עומד בזה, להפסדים אני רגיל לכדורגל חרא בלי תכלית אני רגיל אבל למה גם לאדישות ולחוסר מלחמה אני צריך להתרגל? יש צורה להפסיד אני שאני בנאדם אופטימי בכל מה שקשור לקבוצה שלי פשוט מאבד תקווה לאט לאט, אחרי מה שראיתי היום במרת גן אני בטוח שבחיים לא נחזור לקדמת הבמה אחרי שנשכפו סכומים אדירים.
    נג'ובו זה לא שחקן כדורגל, פעם ראשונה שקורה לי שאני מרביץ לעצמי בגלל שחקן, בחיים לא ראיתי נגר כזה.
    קלמי סבן זה לא חדש פשוט זילות של המקצוע.
    רועי קהת צל זאת הגדרה יפה בשבילו מלווה את שחקני נתניה כל הדרך לשער.
    עודד גביש צריך כאפה ובמהירות משחק שני שהוא לוקח לנו נקודות בעצמו, אבל העיקר שיש לו סעיף יציאה לאירופה.
    היחיד שעוד היה בסדר + זה ברוכיאן, שחקן שנמצא יומיים במועדון.
    נמאס, נמאס, נמאס. שחקנים בלי כבוד לעצמם ובטח בלי כבוד לאוהדים הרבים שהגיעו וממשיכים להגיע, שחקנים בלי נשמה בלי אלוהים בלי תשוקה משחקים בהליכה לא אכפת להם מכלום באים עושים כמה מסירות והלכים הביתה, לנתניה אין קבוצה טובה על הנייר אבל הם פשוט נלחמים ונותנים הכול מעצמם, ורק מי שנלחם מנצח.
    לא אלונה לא אלישע, אפילו אלוהים לא יעזור לקבוצה הזאת.
    נמאס לי כבר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/12
  4. VAR Member

שוער וקשר אחורי. שתי העמדות הכי חשובות בכדורגל - שתי העמדות שאנחנו מזניחים מאז שדירסאו עזב.

וככה בדיוק זה גם נראה.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי פשוט לא יורדים להגנה? אפשר לשחק עם 11 בלמים. כשכולם עולים אז היריבה מקבלת שטח ומבקיעה אפילו אם היום השער היה מזליקי. הגיע הזמן ששחקנים במכבי חיפה מבינים שצריכים גם לרדת להגנה...

6. קטלוני Member

אחרי שמכבי והפועל פ"ת ירדו ביחד ליגה שנה שעברה,נראה שמכבי והפועל חיפה מנסות לעשות אותו הדבר

7. oranfu Member

עצרנו אותם בחצי שלהם כל המשחק חוץ מהתקפה אחת, וגם היא נגמרה בבעיטה סתמית ב30 מטר.

de Middenweg
    גולסה לא שיחק היום קשר אחורי. הוא שיחק באגף..

לא יכול להיות שכל פעם שעוברים את החצי נגדינו ובועטים בעיטה סתמית זה נגמר ברשת.
    יש לנו בעיות קשות בסגל. אין לנו שוער, אין לנו בלם עם מהירות ואין לנו חלוץ.
    אני לא מנקה את עטר מאשמה גם בבניית הסגל וגם בניהול משחק. אני אישית לא רציתי אותו כמאמן, אבל אני עדיין לא קובר אותו. אני חושב שהתוצאות שלנו בינתיים מאוד משקרות.

8. South Boy Member

אולי די? כמה עוד תוכיחו שאתם חיים בתחילת העשור בימים של אלי ז'ינו?
    באו היום יותר מאלף אוהדים מבאר שבע לרמת גן, אנשים ממורמרים שבורי לב והעדיפו לצאת החוצה לפרוק את הזעם שלהם באוויר ולא לשרוק בוז לשחקנים.
    לפני שנים הקהל של באר שבע היה אולי חסר סבלנות אבל היום הקהל לא מפסיק לעודד לתת את הנשמה שלו, ועוד בסוף הקהל לא בסדר? תפסיקו לבלבל כבר את המוח תראה לי קהל שיסע למרחקים כאלה ובכמויות כאלה אחרי הקבוצה שלו בשביל לקלל ולהלחיץ את המערכת.
    לא יאמן שעכשיו גם האוהדים לא בסדר.

9. VAR Member

מי ירד להגנה בשיטה הזאת? גולסה הוא לא קשר אחורי והוא לא מסוגל לעשות הגנה גם אם החיים שלו יהיו תלויים בזה. חן עזרא, עידן ורד, יניב קטן - כולם קשרים התקפיים.

ראובן עטר לא מפנים שאין מערך כזה בכדורגל המודרני. הוא משחק בדיוק לרגליים של כל קבוצה שבאה להתגונן ולעקוץ. ככה למראית עין אנחנו נראים ברצלונה עם הנעת הכדור - בתכלס אנחנו עם נקודה אחת מתוך 12.

אני לעולם לא אצליח להבין למה בוקולי לא משחק לפחות מחצית אחת. אין בקבוצה הזאת שחקן אחד שמסוגל למחול מכבודו ולרדת לגליץ'.

10. Mellow29 Kopite

לפעמים דוידוביץ', לפעמים אדרי, לפעמים שראנוב - אף אחת מהבחירות האלה היא לא אידיאלית.
    לפעמים קולמה, לפעמים סיידו, לפעמים מישהו אחר - לפעמים עם קשר אחורי אחד, לפעמים עם שני קשרים אחוריים.

ועדיין, הבעיה הכי גדולה זה חוסר יצירתיות בהתקפה. כמה פעמים ראינו משחק כמו היום בשנים האחרונות? אולי 10 משחקי בית פר שנה, ב-6 השנים האחרונות, שאנחנו לא מצליחים לכבוש מהר, הקבוצה היריבה מסתגרת, ואנחנו אשכרה לא מסוגלים להבקיע גם אם החיים שלנו תלויים בזה. אף אחד לא מבין לאן לרוץ ומה לעשות עם הכדור, היחיד שעוד איכשהו מבין כבר לא יכול לזוז יותר מחצי שעה (קטן), אז נותנים למשומר הנכה להגביל על עיוור בתקווה שאיכשהו זה יפגע לאנדלובו בקרחת.
    אני לא יודע אם זו בעיה מנטלית, טקטית או פרסונלית, אבל אין שום סיבה שקבוצה שמשקיעים בה כ"כ הרבה כסף לא תוכל להבקיע שער אחד במשך כ"כ הרבה משחקים עם אותו תסריט.

לפחות יש משהו טוב בקבוצות שאני אוהד, אם אני אעשה קופי פייסט להודעה שלי לדיון של ליברפול זה גם יתפוס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_wall.Xxx

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיטה לא הבעיה. העצלנות של הבלרינות כן. בכל אירופה שחקנים הרבה יותר גדולים מאלה שמשחקים בקבוצה שלנו יורדים להגנה. גולסה וחן עזרא יכולים לדפוק ספרינט אם הם רוצים. עם קטן זה כבר עניין אחר, הבחור צריך לפרוש.

הבעיה אצלי היא לא השיטה אלא העצלנות וכנראה כושר גופני לקוי של שחקני הקישור.

12. Civil Anti Madridista

אם הוא יעלה עם 2 קשרים אחוריים הבעיות יפתרו? במערך כזה קרוב לוודאי שהוא יעלה עם חלוץ 1

אני לא יודע אם זה הפתרון, לקריית שמונה הפסדנו ב3 חתיכות אבל שיחקו כדורגל טוב עד המחצית
    היום אפילו לא היו הזדמנויות, השחקנים נראו כבויים ונאיבים מאוד

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, הקצב כל כך איטי שאין פלא שאשדוד למעשה לא היתה בבעיה רצינית (בטח במחצית השנייה). אין תנועה, אין העברת כדור מהירה, אין דבר. במשחקים מול מכבי ת"א וק"ש עוד ראינו דקות של כדורגל נורמלי כי הקצב היה בסדר. היום במשך 90 דקות אני ישנתי. במצב שכזה מי שאמור היה להציל אותנו הוא השופט שגם התברר היום כעוואר רציני. במחצית הראשונה הגיע לנו שני פנדלים, אבל אני בכוונה לא רוצה לדבר על זה.

השחקנים ששיחקו תשעים דקות פשוט נראו כבויים ועייפים. אלה האשמים בהפסד ולא שום איש או גורם אחר. אני מסכים עם ddms

14. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מה אתה רוצה? איפה ראית שבאתי בטענות לקהל שלכם היום?
    זה לא היה כל כך מזמן שהורידו את גיא עזורי מהכביש ושגיא לוי בעונה שבה העלה אתכם ליגה יצא בליווי משטרתי אז זה ממש לא ימי ז'ינו

כל קהל יאבד סבלנות אחרי פתיחת עונה לא טובה וזה לא סוד שבבאר שבע יש המון לחץ והקהל משמיע את קולו
    לא מבין איך קישרת את התגובה שלי לקהל שלכם היום ולזה שבאו 1000 אוהדים לרמת גן.

15. South Boy Member

עוד מעט חלפו 4 שנים מאז אותו אירוע עם עזורי, זה הרבה זמן.
    והקטע עם גיא לוי היה עוד לפני מה שהיה עם עזורי וגם במקרה הזה גיא לוי התוודה שהוא התנהג בילדותיות והתגרה מספר פעמים באוהדים בקדנציה הראשונה שלו, אז תדייק בדברים.
    מאז שאלונה איימה לעזוב הקהל הבין שהמחאות שלו היו מוגזמות ומאז רק עידוד יש ביציעים, אין אפילו שמץ של לחץ לא משנה מה יגידו לכם בוואן או ספורט 5 ככה מנסים לתרץ את הכישלון הזה שנקרא הפועל באר שבע, האוהדים עושים את שלהם על הצד הטוב ביותר ואפילו יותר מזה, אוהדים של קבוצה אחרת שמאז שעלתה ליגה עוד לא הייתה בפלייאוף העליון ואפילו הפועל כבר סבא לקחה יותר אליפויות ממנה ב-30 שנים האחרונות כבר מזמן היו נשארים בבית או קופצים מהגג.
    והיו יותר מאלף חשוב לדייק.