מחזור 4 בליגת העל: מכבי ת"א מביסה את האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏21/9/12.

1. ראיין אדלי Member

פשוט קבוצה ביזיונית בלי שום כבוד עצמי...
    העונה של באר שבע נגמרה עוד לפני שהתחילה, לא רק בגלל התוצאות - אלא בעיקר בגלל היכולת המחרידה.
    אפילו בני סכנין (שנראית כמו קבוצה מליגה א' דרום) לקחה מאיתנו נקודה.
    -
    אתם יכולים לדבר עד מחר על בונקר של אשדוד - זאת קבוצה של גברים! מאמין שיהיו בצמרת עד הסוף...

2. alexshw Member

אני לא מייצג את כל הקהל של מכבי חיפה. אתה יכול אם אתה רוצה ללכת לדיונים קודמים ודעות שלי על אלישע.
    שיבחתי אותו על העבודה 3 שנים ראשונות וביקרתי אותו מאוד על העונה האחרונהכי הוא באמת הציג עבודה גרועה.
    אני אישית שופט אובייקטיבית. אתה בטח מכיר את גספריני שהלך ראש בקיר עם שיטה מוטעת ואיפה זה נגמר. אני רואה עכשיו מצב דומה.

תמכתי בהבאת עטר על סמך עבודתו בקבוצות קודמות ולא על סמך קריירה של שחקן.
    אני רוצה שעטר ימשיך ויצליח, אבל בתנאי שהוא עושה פעולות בשביל זה ולא ממשיך עם הבזיון הטקטי הזה.

ועזוב שהוא כבר נכשל עם הזרים. בינתיים מאז אפריל רק טעויות של עטר.
    אני בעד סבלנות, אבל אי אפשר במכבי חיפה לפתוח ככה את עונת הבכורה שלך. פה זה לא הפועל ר"ג.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/12
  3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אפשר לשחק 4:4:2 פשוט. שני קשרים אחוריים באמצע, עזרא וקטן בכנפיים ושני חלוצים.
    אבל עטר לא משנה שיטה. הוא כל השבוע אומר שהוא לומד מטעויות אבל עד כה העונה ספגנו מלבד שער אחד בורסמיל מפנדל את כל השערים מאותה סיבה. שחקן מגיע 20-30 מטר מהשער, כשיש רק קשר אחורי אחד ואין מי שיסגור אותו. מה עטר עשה כל השבוע אם הוא שוב פותח רק עם דמאו וגולסה כשבוקולי על הספסל? לא למד כלום.

הבעיה השנייה- היה ברור מתחילת העונה שהקבוצות יגיעו מולנו בקרית אליעזר ויתגוננו. מה עטר מתרגל מתחילת העונה כדי לפרוץ את המערך הזה? אני ממש לא אופטימי.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לחץ, אבל זה לא דבר רע. מי אמר שאסור לקהל להיות מאוכזב ולהביע מעט אי רצון? אתה רוצה להגיד שלא שמעת מעט שריקות בוז בסיום המשחק מול מכבי חיפה? אז כנראה פספסת, כי אני שמעתי, והיו קריאות (אומנם מעטות מאוד, אבל היו), לאלישע.

זה חלק מהעניין, אנחנו קהל תומך ומאוד חם, אנחנו עוזרים לקבוצה ורחוקים מלפגוע, לא עוד כאלו ימים, הם אכן עברו. אבל יש לחץ, זה טבעי, וזה בסדר. לא צריך סתם להתגונן.

5. henry1 Member

מחצית ראשונה נהדרת של נתניה. משחק מסירות יפה ועם תכלית, עמידה נכונה על המגרש ו-2 שערים מוצדקים. זאת נתניה שציפתי לראות ואני בטוח שגם בנין. הקבוצה מתחילה להתחבר, שחקנים כמו שבחון ושריקי, שדי איכזבו בתחילת העונה, נותנים את התפוקה כמצופה מהם (עדיין יש מקום לשיפור) ואפילו עלי חטיב במחצית הראשונה הגיע לליגה. במחצית השניה, משום מה, ירדנו למטה, אבל לא עמדנו בפני סיכון של ממש.

רואים את העבודה שטל עושה בקבוצה, והקבוצה הזאת שווה בהחלט פליאוף עליון. אם השחקנים ימשיכו להתחבר, נהווה יריב שקול לכל קבוצה בליגה.

לחלק המאכזב - נקדות התורפה של נתניה היא שני המגנים הכל-כך בינונים: טופי ושיטרית. אחד תרם לגול של ב"ש והשני כמעט עשה זאת במחצית השניה. עמרי בן הרוש עתיד להחליף את שיטרית בשמאל, אלא שאפילו שזה ישדרג אותנו, די התאכזתי לראות את עמרי עולה לשחק היום. חד משמעית - אין לו מקום בנתניה כל עוד הוא לא חותם על חוזה חדש! לא מעניין אותי עם מי אנחנו עולים ועד כמה גרועים השחקנים שמשחקים במקומו. לא חותם, לא משחק.

ב"ש פשוט קבוצה חלשה. ראיתי אותם מול חיפה ועכשיו מולנו, ומדובר בקבוצה לא טובה. אני בטוח שלא לזה פיללו אוהדי ב"ש אחרי ההשקעה הגדולה שנעשתה בקבוצה.

באו בערך 2000 מנתניה שזה יפה לקבוצה שמשחקת בחוץ. אם היינו מביאים ככה לכל משחק חוץ זה היה מצוין, אלא שאפילו שמדובר במשחק חוץ, אני מצפה שיבואו הרבה יותר. הבאז השלילי שהיה אחרי המשחק מול קופס כבר כמעט שכח לחלוטין וזה הזמן לבוא ולתמוך בקבוצה ולא להיות מושפעים מתקשורת מקומית שלילית.

נ.ב.

עטר ממשיך להפסיד וכמה מצחיק לראות את הקיבעון שלו משחק אחר משחק. סוף סוף גם אוהדי חיפה מתחילים לשים לב. פשוט מאמן בינוני ביותר!

6. South Boy Member

אם לזה אתה קורא 2000 אוהדים, אז כל מה שנשאר זה לצחוק.
    היו היום באיצטדיון 2500 אוהדים, אם היית במשחק בטח ראית שהיו הרבה אבל הרבה יותר מ-500 אוהדים שלנו.
    הבאנו מספרים שווים פחות או יותר, והקטע של "משחק חוץ אנחנו מנתניה ושיחקנו ברמת גן" לא עובד במקרה הזה אם באו מבאר שבע לרמת גן אותה כמות אוהדים כמו שלכם למשחק חוץ אז תעשו חשבון כבר לבד כמה הייתם צריכים להביא, שלא נדבר על זה שלקופסא אני לא זוכר שהבאתם יותר מ-2000 צופים למשחקים שהם לא מול הגדולות (וגם אז זה לא היה יותר מ-4 אלף)

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אבי ריקן שבוע שני ברציפות חתום על החמצת המחזור!

8. oranfu Member

לשחק עם קטן על הקו? ז"א לשחק בלי שחקן באגף. זה ממש לא רעיון טוב.

9. henry1 Member

תראה, אתה זה שאמרת שהבאתם מול מכבי חיפה 8-8.5 אלף אוהדים שלכם (בזמן שהיו 7500 מתוכם 2000 מחיפה), אז הייתי לוקח את דבריך בפרופוציות הנכונות. היו כ- 2000 מנתניה כ- 800 מב"ש. זה מה שאני מעריך. תעריך מה שאתה רוצה. להגיש שהבאנו מספרים שווים, נו באמת...

ואם אתה לא זכור מתי הבאנו לקופסא יותר מ-2000 צופים שלא מול הגדולות, אז כנראה שאתה לא עובר את גיל ה-20, וזה בסדר, כי אנחנו בהחלט מאכזבים בכמות הקהל בשנים האחרונות. יש לי המון דוג', אבל באמת שאין טעם. טוב נו, אולי המשחק האחרון שקופסא, רק כדוג' אחת.

10. South Boy Member

אמרתי שהיו 8 וחצי אלף אוהדים באיצטדיון ומתוכם היו 1500 אוהדי מכבי חיפה, תבדוק שוב בחיים לא היו 8 וחצי אלף שלנו בשוע האחרון.
    לא יודע אם שווים לגמרי אולי מאה מאתיים לפה או לשם אבל בשום תסריט לא הבאתם 2000 אוהדים ואנחנו הבאנו 800.

11. מרקו ואן באסטן Member

הבעיה של מכבי חיפה היא לא החלק האחורי,ולא בעיה של קשר אחורי אחד או שתיים. הבעיה היא אימפוטנציה. היום זה היה נראה שגם עוד שעתיים לא ניתן גול כי הקבוצה היא קבוצה טיפשה שמשחקת לרוחב, כי אין אופציה באגפים. חוץ מזה שחקנים יותר מדי הולכים על בטוח. תמיד ימסרו לשחקן הקרוב להם תמיד יחזירו אחורה, לעולם לא ישנו כיוון שמאלה או ימינה בכדור ארוך, ולעולם לא יבעטו מחוץ לרחבה. הרי רוב הקבוצות יבואו להסתגר בקרית אליעזר, והדרכים היחידות לפצח בונקר הן לרווח לאגפים(רק שאין למי, משומר וטוואטחה הם שני מתחזים והם לא אופציה) ולבעוט לשער מחוץ לרחבה. וזה רק אביחי ידין שנכנס עשה בצורה נורמלית. מצטער אין לי ציפיות מהעונה הזאת. פשוט מקווה לנס(כל עוד משומר וטוואטחה שחקני הרכב רק זה יעזור) ולא יזיק גם קצת מזל, כי אף קבוצה לא הייתה טובה מאיתנו העונה, למעט ב?ש לאחר ההרחקה של צוצא)

12. yakov_y YNWA

עזוב אתה מביך את עצמך...
    הייתי מגיב לך על התגובה אבל זה לא שווה את זה, מקווה שמי שקרא את ההודעה שלך לא באמת חושב שהיא נכונה.

13. henry1 Member

קבל תיקון - לאחר שראיתי את התמונה שהעלת (לא שמתי לב בפעם הראשונה), אני מעריך שהיו כ- 1500 מנתניה (ויכול להיות שאני טועה והיו יותר. אני רק מעריך) וכן, זה משחק חוץ לכל דבר. אם היינו משחקים מולכם בר"ג או מול קבוצה אחרת כקבוצת חוץ והיינו מביאים 1500 זה היה נחשב בסדר גמור, לא? אז מה זה משנה אם אנחנו רשומים כקבוצת בית?

ואם לא שמת לב, אמרתי שאני מצפה שיבואו הרבה יותר. אם רק לפני כמה שנים הבאנו 3000 אוהדים למשחק חוץ מול מכבי ת"א בר"ג (ובשנה לאחר מכן 2500) אז אני בהחלט מצפה מאיתנו להביא הרבה הרבה יותר!

14. Ricky van Wolfswinkel Member

לשחק עם קטן בכללי זה רעיון טוב.
    הוא תמיד היה אוברייטד אבל עכשיו הוא סתם מזיק לכם.

אני רק מחכה לרגע שכל יציע ג' יתחיל לשרוק בוז לעטר ואולי אפילו יבקש את ברקוביץ'.

15. South Boy Member

אין ספק שזה מספר מכובד, אבל מקהל של קבוצה שכבר כמה עונות משחקת באירופה ונמצאת בצמרת הייתי מצפה שתביא יותר אוהדים, בית או חוץ, הקופסא או רמת גן, זה לא משנה.
    בשנות ה-80' היו זמנים שבאר שבע הייתה מארחת בבלומפילד ומביאה כמה אלפים טובים לכל משחק, למגרש ולמרחק אין משמעות.

אני מביך את עצמי? כי אתה לא מוסיף לחוכמה הגדולה שלך עם ההודעה הזאת.
    אני כל כך שונא אנשים שמגיבים תגובות בסגנון הזה, יש לך מה להגיד? חושב שטעיתי? תגיב במו בנאדם! אתה רק יוצא יותר טמבל כשאתה מגיב בצורה כזאת, בבקשה תשפוך קצת מהחוכמה האדירה שלך!
    אני הבאתי תמונה, בתמונה הזאת כל בנאדם עם 2 עיניים בריאות רואה שאין 2000 אוהדים, אז מה הויכוח? העיקר לנסות לצאת חכם.