מחזור 4 בליגת העל: 0-1 למכבי ת"א על מכבי חיפה; ניצחון בכורה לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏20/9/19.

?

המנצחת במשחק המרכזי

הסקר סגור ‏21/9/19.
  1. מכבי ת"א

4 הצבעות
    57.1%
  2. תיקו

2 הצבעות
    28.6%
  3. מכבי חיפה

1 הצבעות
    14.3%
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני חושב שחולשת הקבוצה מטשטשת לך את זה. בן שהר איבד כדורים, כשל בפעולות בסיסיות והחמיץ לא מעט גם לפני 3 שנים. לדעתי זה פשוט הרבה פחות בלט, זה לא עלה לנו בנקודות ולא בעצבים כי אחרי 3 דקות וואקמה לקח כדור עשה מה שהוא רוצה וזה היה נסלח. היום זה עולה בנקודות.
    סביר להניח שהמהירות שלו אכן נפגעה, מבחינת יכולת באופן כללי אני לא רואה שום ירידה דרסטית .

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

שהר לדעתי איבד מהמהירות ובניגוד לעבר כדור עומק מתוזמן לכיוונו לא בהכרח מצביע על מצב לגול. כמובן שהוא מעולם לא היה השחקן הכי חשוב בבאר שבע בחלק הקדמי. אבל שאר הביקורות הן מוגזמות, יש ימים שהאסלביינק נראה לי שחקן עם עשרה קילו מיותרים. אני שוב אומר - גם אם שהר הוא לא כוס התה של אף אחד פה, הוא יותר '9' מהאסלביינק שבורח לכנף על אוטומט ומכדרר לא אחת יותר מדי והוא בכל עונה מוצא את מקומו, כבר היינו בשלב הזה של לספסל אותו. משחק הראש שלו טוב לדעתי ואת זה לא ציינו כאן והסיומת שלו לא גדולה אבל לא קטסטרופלית. הוא יציב כביכול לפי תקופות אבל בתוך העונות יש חודשים שכלום לא נכנס לו.

אגב, אני יכול לקחת את הטיעון הזה למקום השני, כך שלא הייתי משתמש בו. אתה רואה 90 דקות של שהר שבוע אחר שבוע ומצד שני אתה לא רואה 90 דקות של לוסיו שבוע אחר שבוע, קשה לי להאמין שאנשים פה מסוגלים לראות באמת את כל משחקי המחזור בליגת העל, זו משימה בלתי אפשרית לא מבחינת זמן דווקא אלא..המזוכיזם.

3. South Boy Member

אז כנראה שאתה אפילו פחות מחזיק ממנו מאשר אני.
    אין ספק שאת כל מה שמנית שהר היה עושה גם לפני 3 שנים וגם אני ציינתי את זה, לכל חלוץ יש החמצות גדולות או איבוד כדור לגול, העניין המכריע הוא התדירות.
    בשנים קודמות בן שהר היה מגיע ליותר כדורים כי הוא היה הרבה יותר מהיר, והחמצות נוראיות לא היינו רואים בכל אחת למשחק אם לא יותר.
    גם בעניין החדות זה כבר לא אותו שחקן, אתה רואה אותו היום שם שערים כמו הצמד בטדי מול בית"ר? זה כבר לא שחקן שמסוגל לאיים בצורה כזאת.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא עניין של מחזיק או לא מחזיק. זה השחקן ואנחנו יודעים את זה כבר 5 שנים. אין ספק שהוא בגדול שחקן פחות טוב מאשר לפני 3 שנים כי הגיל עושה את שלו בטח בנושא המהירות שהיה הדבר שהכי מאפיין אותו לטובה. אני באמת חושב שמבחינת הדברים שהוא עושה על המגרש אין איזשהי בשורה חדשה קיצונית מבעבר. יכול להיות שמה שאתה אומר הוא יותר קרוב למציאות מאשר המציאות שלי, פשוט אני רואה את הצניחה הכללית של איכות הקבוצה כיותר משמעותית ודרסטית מאשר הירידה ביכולת של בן שהר.

5. zivmay Member

התדרדרות שלו החלה אחרי מחלת הנשיקה, למי שיש כוח שיראה משחקים לפני ואחרי.
    לא יכול להיות ששחקן בן 30 מרגיש כמו 40, במיוחד בכדורגל של היום.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בן שהר חלוץ טוב מאוד לליגה הישראלית, אבל כן, חלק קריטי ממה שהופך אותו לעזה זה המהירות, והוא מאבד אותה עם הזמן. מסוג השחקנים הללו.
    גם שכטר לדוגמה היה כזה (וגם איבד יותר מהמהירות), אבל קצת המציא את עצמו מחדש דרך משחק גב טוב ושמירה על הכדור, מחלק מסירות הרבה יותר טוב משהר, שמסיים טוב יותר.

7. oranfu Member

מלבד מהירות, אני חושב שלשכטר תמיד היה משחק טוב עם הכדור. היה לו דריבל מצוין מהרגע שפרץ, ידע לשמור טוב על הכדור.

מצד שני, שהר תמיד היה גולר הרבה יותר טוב ממנו.

שהר אולי מתסכל ומחמיצן, אבל איזה חלוצים ישראלים יותר טובים ממנו בליגה?
    אולי יש איזה כמה צעירים שיכולים להוכיח את עצמם כטובים יותר אם יקבלו את ההזדמנות, אבל כרגע אין ישראלי בליגה שעדיף עליו לטעמי.
    ב"ש גם יכולים לבוא לעצמם בטענות על זה ששנה אחרי שנה הם מביאים חלוצים זרים ששהר עולה עליהם בהרבה.