מחזור 4 בספרד:: ריאל מדריד בכוננות שיא נגד סוסיאדד| הדרבי הקטן של ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/9/17.

1. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר:: ריאל סוסיאדד המסוכנת

שער המארקה::

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2017/09/17/portada/marca_papel/g1709.0468a7102ead8edc97de1801c885b327.Xxx

משחק מילים במארקה: 'סכנה אמיתית' - האנואטה מאיים על ריאל מדריד במשחק שפשוט אסור לה להפסיד| זידאן יחסר את קרוס הפצוע ומקווה להתעלות של גארת' בייל, ואומר בבירור - מצפים ממנו ליותר| סוסיאדד, עם ייראמנדי בכושר שיא - רוצה להמשיך את הריצה שלה.

בפריויו למשחק באתר כתבו 'אלופה בבדיקה', כשריאל מגיעה למבחן קשה נגד יריבה שבכושר מצוין. נכתב שם שמאז שזידאן לקח עליו את שרביט המאמן בריאל מדריד הוא זכה באליפות אחת וכמעט עשה זאת אף בעונת הבכורה וסגר את הפער מבארסה, כלומר אף מאמן לא השיג יותר נק' ממנו, אך כרגע לריאל מדריד ממש אין מספרים של אלופה והיא בפיגור גדול מבארסה. ריאל לא פיגרה ב-7 נק' מבארסה מאז הניצחון שלה בקאמפ-נואו באפריל 2016. לפי ההרכבים המשוערים במארקה, תיאו יפתח כמגן שמאלי במגמה התקפית ולוקאס ישחק בכנף כך שהאמצע יורכב מקאסמירו-מודריץ' וקצת איסקו.

במארקה כתבו שנק' האור הגדולה של ריאל לקראת המשחק היא חזרתו של אסנסיו ושיתוף הפעולה בינו לבין איסקו שהם חברים טובים גם מחוץ למגרש כפי שבטח שמתם לב. 'ריאל מדריד מגיעה לאנואטה כשהיא חייבת גולים. אין כבר את ה-B-B-C וזידאן פונה לאופציות אחרות', נכתב שם. איסקו הוא השותף האידיאלי לאסנסיו ולהיפך. כתבו עוד על פיצ'יצ'י אסנסיו שכבש כבר ארבעה שערים העונה. 'איסקו ואסנסיו יצטרכו לשפשף את המנורה ולהוציא את הקסם באנואטה'.

וכמובן, השיא של סאנטוס ופלה על הפרק. בין 1962 ל-1963 הקבוצה כבשה ב-73 משחקים רצופים וריאל רחוקה רק 90 דק' הערב מהשוואת השיא. הכל התחיל באנואטה ב-30 באפריל 2016 עם שער נגיחה של בייל שהיה שווה 3 נק', אחרי בישול גדול של לוקאס. ריאל ניצחה 53 משחקים, סיימה 14 פעמים בתיקו והפסידה 5 פעמים, לעומת 52 נצ' של סאנטוס, 14 תוצאות תיקו ו-7 הפסדים; מצד שני סאנטוס כבשה 245 שערים לעומת 197 של ריאל מדריד. כריסטיאנו מלך השערים עם 49, ובנזמה הוא הסגן עם 21. ריאל חייבת ניצחון כדי לא לצאת ממאבק האליפות.

ב-AS הקדישו את שער העיתון לאתלטיקו מדריד וכתבו על המשחק שלנו בקצרה - ריאל תשחק באנואטה עם שישה נעדרים. בכותרת בפריויו באתר נכתב - ריאל מחכה לבייל כשהיא מגיעה לאנואטה מול יריבה שמרגישה בגן עדן. בייל יפתח כחלוץ יחד עם אסנסיו ויקווה לכבוש שוב באנואטה כמו שעשה עד היום בכל משחק. בפריויו באתר בהחלט דרמטיים - מחזור רביעי וכבר דרמה לריאל מדריד. עוד ציינו את ארבעת הנצחונות הרצופים של סוסיאדד.

המועדון העלה לחשבון האינסטגרם שלו גולים יפים נגד סוסיאדד מהעבר. מאמיליו בוטראגיניו, דרך רונאלדו שעוקף את השוער ב-2005 ושובר את המנחוס, ועד לגולים של בייל בימינו אנו. היה שם גם שער שיוויון מאוחר של זיזו שהציל את לושה(2006) ופצצה של פיגו ב-2001 בניצחון המוחץ במשחק החוץ| באתר הרישמי הזכירו לנו שריאל מתקשה בבית אבל מנצחת בחוץ והיא מחכה לניצחון ליגה עשירי ברציפות בחוץ!

2. Raulito Madridista

אצלי לפחות הציפייה לקראת המשחק התחלפה בלחץ עצום, אתם יודעים על מה אני לא רוצה לחשוב בכלל. לא הייתי פסימי ככה באף משחק להוציא את רבע הגמר נגד באיירן אשתקד(משחק החוץ) ובמשחק ליגה אני לא זוכר את עצמי טרוד ככה מאז הקלאסיקו בקאמפ-נואו ב-2016. ריאל סוסיאדד במומנטום נהדר והיא מסוכנת אבל זה בעיקר אנחנו - לא מסוגלים לתת גול, ואנחנו הרי נחטוף.
    לא סתם בתקשורת דיברו שוב ושוב על מוראטה. חלום שלנו היה לשחק היום איתו בהרכב כ-‘9’ ואפילו עם חאמס כאופצייה מהספסל. אין לנו אף שחקן שיכול לשנות משחק אם זידאן הולך על כל הקופה ומשחק גם עם לוקאס ואסקס.

והאמת שאני די מבולבל לגבי ההרכב. האם צריך את נאצ’ו היציב במקום תיאו ההרפתקני שיותר טוב התקפית(כקשר היה צפוי שיתקשה)| האם כדאי את לוקאס כבר מההתחלה - שחקן שרץ בלי הפסקה, לא מוותר, לא מרים ידיים גם כשהכל אבוד, ומדי פעם מספק הגבהה טובה, ואולי זה גם יעזור לקרבחאל לשחק טוב יותר(ריאל מדריד זקוקה ונואשת לו, בטח כשמרסלו המושעה ייעדר) - או לשמור אותו כקלף מהספסל ולשחק עם דני סאביוס במטרה שנשלוט במרכז השדה.

את המשחק הזה צריך לנצח בכוח, בשיניים, ממש לא חשוב איך. אין דבר כזה ‘הכדור לא נכנס’, ‘חוזר מזל’, ‘היינו טובים’. לא, גמרנו את מס’ המשחקים האלה בשלב מאוד מהר. רק ניצחונות כאלה הם הדרך לאליפות, והיו לנו מספיק משחקים צמודים בעונה שעברה. לא מצפה למשהו קרוב אפילו ל-3:0 החלק בעונה שעברה. תנו לי גול של ראמוס ברגע האחרון שייגאל אותי מייסורי, חבל שהוא ביזבז את התחמושת נגד אפועל. דיברנו שוב ושוב על בייל שתמיד כובש נגדם, שזו שעת השין שלו, אבל אני לא מאמין בו. אולי איכשהו בפוקס, בנגיחה. הוא לא שחקן חכם שינוע לעומק. הקוסם והפיצ’יצ’י - הכל תלוי בכם. הרבה מאוד מונח על הכף הערב, שיהיה בהצלחה והאללה מדריד!

3. סיונרה Member

מה זה היציע מאחורי השער של סוסיאדד?
    נהדר.

4. סיונרה Member

וואו איזה בישול של ראמוס.
    בלי קשר, ריאל זאת הקבוצה שהכי קל לשחק נגדה באירופה. פשוט מצופפים את האמצע ומעלים את ההגנה גבוה. הסיכוי שיהיה כדור עומק עם כל הקשרים הללו ובלי התקפה הוא אפסי.

5. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

גם הצלם חושב ככה.

6. סיונרה Member

איזה משחק!
    קרבחאל פשוט לא הגיע לעונה הזאת, החולשה שלו בגובה לא הייתה קריטית עד כה, אבל גם מול לבאנטה וגם היום שער פלוס משקוף כי הוא לא מסוגל לשמור כשהכדור לא על הקרקע.
    תיאו בינתיים נהדר, את הדיוק הוא צריך לשפר והוא כנראה ישפר. השאר מצויין. מהיר, חזק וטכני.
    מדהים שבורחה מאיורל, שחקן שאף אחד לא מאמין כולל אמא שלו שהוא בהרכב של ריאל מדריד, נראה טוב יותר מבייל. אם זה לא היה מעצבן הייתי מאוד עצוב בשביל מה שנהיה ממנו.
    מה קרה שם?

7. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

בשער של סוסיאדד כל הקהל שם רץ קדימה ורמסו צלם ששבר את הרגל.

שים לב שכל שלטי הפרסום הפוכים על הדשא.

8. סיונרה Member

כנראה שטמטום יש גם בליגות הגדולות של אירופה. עדיין לא ממש ברור למה יש יציע כזה, כמו בטדי ב98 עם הכיסאות פלסטיק בדרומי.

9. סיונרה Member

בייל עשה מהלך טוב!!!

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. סיונרה Member

ניצחון נהדר. סוסיאדד קבוצה מצויינת שמאוד קשה לשחק נגדה, במיוחד באנואטה.
    אני יודע שאני קשה איתו, אבל היום אסנסיו הראה לי הרבה דברים שלא ראיתי ממנו עד עכשיו. הוא בא לשלוט במשחק ולנצח אותו. אמנם לא התבטא בבישולים ושערים, אבל כשמדברים עליו כ-דבר הבא, זה לא הבעיטות מרחוק אלא משחקים כמו היום.
    מנגד איסקו היה די חלש, גם הבישול הנהדר לבייל היה אחרי מהלך שהוא היה צריך לשחרר בו את הכדור הרבה קודם. אני באמת לא מבין מה התפקיד שבו הוא יהיה הכי טוב, קיוויתי שבקישור נקבל ממנו אקסטרה.
    תיאו עושה רושם כישרון גדול, חבל שאין לנו מישהו מקביל בימין. הבעיה שהוא שפך לאגר בדקה 60 זה משהו שיצטרכו לטפל בו במועדון.

11. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/17/15056803504003.Xxx

מרגישים בבית. ניצחון חוץ עשירי ברציפות לריאל מדריד יחד עם העונה שעברה. חבל שלא מגיעים עם אותה גישה למשחקים בברנבאו ואכלנו אותה עם שתי תוצאות התיקו. הייתי מסמן V גדול בכל מקרה ומרוצה גם אם היינו מסריחים את הדשא היום - העיקר לנצח. עם הגב אל הקיר, נגד יריבה בכושר מצוין(למרות ששיחקה לידיים שלנו), בהרכב די חסר ועם לא מעט ספקות - ניצחנו 3:1 ובקלות זה היה יכול להיות גם חמישייה ושישייה.
    אני חושב שאף אחד לא האמין שנרוויח כל-כך הרבה מהמשחק הזה, הרבה מעבר ל-3 נק’. אף שחקן לא נתן משחק יוצא דופן חוץ מבורחה מאיורל שהוכיח בטבילת האש שטוב שיש חלוץ ויש על מי לסמוך נקודתית, אבל היו הרבה נקודות אור - תיאו הרננדס למשל הרגיש בנוח כמגן, היכולת של ואראן וכמובן הגול של בייל - שער ענק עם המון סטייל ורכות והאמת שחשבנו שנעלמה לו המהירות הזו. בחלק מהזמן הוא היה צריך לקבל כדורים ושחקני הקבוצה די דילגו עליו, אבל בייל אמור להיות גולר וגם במשחק חלש צריך לדעת להבקיע.
    בצד הרע: סופגים בכל משחק, מכלום, הפער בצמרת עדיין חונק וכל משחק אמור להיות גמר גביע, ונקודתית הערב: איסקו תמיד מאחר בשחרור הכדור(למרות הבישול המושלם) וקרבחאל עם פס אחרון קטסטרופה, עדיין לא כאן. מבסוט מהניצחון וגם השוואנו את השיא של סנטוס. ואמוס.

12. optimus Member

ניצחון חוץ מרשים במגרש שבארסה אוכלת חצץ כבר שנים ללא רונאלדו, מרסלו ובנזמה.
    בייל הפתיע אותי עם השער הזה, הייתי בטוח שהוא בשביתה איטלקית או משהו בסגנון.

13. Ever Banega Member

אני כבר לא יודע אם זה טוב לריאל מדריד שבייל הבקיע. הייתם רוצים לראות אותו חוזר להרכב?

14. Raulito Madridista

בעיקרון בייל הוא גולר והוא יכול להסריח את הדשא הרבה כמו אתמול ולסיים עם שער. בורחה מאיורל ייראה פירורים בלבד כשכולם בריאים, זה לא שהוא יהיה השחקן ה-12 כמו לוקאס ולא רחוק היום בו יחזור למקום טוב ביציע. אני חושב שכן(לגבי שאלתך), אין ברירה, ריאל מדריד תזדקק לו מתישהו ואני באמת מקווה שיותר גרוע כבר לא יכול להיות. הקבוצה תוך שנייה מאבדת שחקנים בגלל פציעות ושטויות אחרות. זידאן רואה עד כמה איסקו למשל חשוב גם לאיזון של הקבוצה. גם אם בייל ישחק הוא בר החלפה. מעמדו עדיין גבוה אבל לא כמו לפני שנה. ואולי זה הסוד - שישחק גם הוא מקדימה, יחד עם כריסטיאנו.
    אגב, אני בודק תמיד ציונים של שחקנים ב-AS וכאלה. איסקו קיבל אתמול 3 כוכבים שזה גבוה, וזה לא נכון. היה לו משחק גרוע למרות הבישול הנפלא. הוא תמיד איחר בשחרור הכדור.

שאפו גדול לתיאו הרננדס על המשחק אתמול. מגן לא צריך לשחק כקשר, זידאן אחראי לכישלון שלו נגד לבאנטה. תיאו נלחם, נמרץ ומהיר כסופה.

15. Butragueño מנהלים

העניין הוא שביחס לסכומים שנשפכים היום, קבוצות לא יוציאו סכום כזה על בייל, וזו גם אחת הסיבות השוא עוד איתנו.
    הוא כמעט לא מאיים מרחוק, אין לו את הטאץ' של הכנסות חכמות סטייל איסקו/אסנסיו ומה שנשאר זה להריץ אותו 70 מ' במאצ'אפ מול בלמים איטיים.
    בדקות האחרונות של אסנסיו במגרש הוא ניסה כמה מסירות חכמות לתוך הרחבה, שאחת מהן כמעט הגיע לואסקז. אני מקווה מאוד שימשיך במהלכים כאלו, כי זה מה שיהפוך אותו לשחק שלם בעיני.

בנתיים ריאל וברסה משחקות בהילוך מאוד נמוך, בחלק מהמשחקים הן נותנות גם לריבה לשחק. אני מניח שזה בגלל הפציעות של ריאל (בנזמה, קובאצ'יץ') וההרחוקת שלהן, וברצלונה בגלל הסגל הדל (נוסיף 70 דק' מול חטאפה ללא דמבלה).