מחזור 4 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏8/9/06.

1. Scholes Member

גם עוד חמש שנים הוא לא ירעיד את המערכת?
    אברמוביץ ירצה תוצאות ולא אמרתי שבטוח השנה אברמוביץ יעשה מהלך כלשהו אבל השנה לדעתי תיהיה שנה עם המון לחץ באירופה.

2. George Best Member

Hotspur

"כאשר לקאריק זו הופעת בכורה במדי השדים האדומים."
    ממש לא, קאריק שיחק כ20 דקות בואלי ופתח בהרכב מול ווטפורד.

Rudess

אם כבר פתחת במשפט שהוא באמת נכון ומעניין לגבי מבול השערים בין הקבוצות, ואף דיברת על השבייעיה אשתקד, מדוע לא הזכרת את ה2-3 של בורו עליכם בריברסייד?

Michael Carrick

פחד אלוהים?
    טוב שלא הגזמת.
    אומנם הרכב מאוד מאוד חסר, אך עדיין אני מאמין שאנחנו פייבוריטים.אחרי הכל, אנחנו מארחים את המשחק.יש לי הרגשה לתיקו, אבל פחד אלוהים?מה אנחנו משחקים בסטמפורד ברידג'?(גם אז אין סיבה לפחד אלוהים, הלו, אנחנו מנצ'סטר יונייטד w'll never die)

אנגלו,
    well done, למרות ש"עם סגירת חלון ההעברות, רק קבוצה אחת עמדה בכותרות באנגליה."
    לא ממש מקובל עלי, אחרי הכל ארסנל רכשה 2 שחקנים מהשורה הראשונה וגם את קפטן נחברת ברזיל הצעירה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/06
  3. Claret&Blue Member

אכן כן, אבל תסכים איתי שההעברה של השניים עוררה המון הדים ותהיות.
    אם תשים לב כמעט בכל עיתון ואתר אינטרנט פתאום התחילו לשים לב אלינו, פתאום התשומת לב אלינו(די שלילית ד"א, דיבורים על אופי העסקה).
    בקשר לארסנל, גם היא עשתה רכש טוב, אבל איבדה 2 שחקנים מצויינים.
    Bottom line, לטוב ולרע, משכנו אלינו את תשומת הלב. עכשיו נקווה שנקבל אותה מסיבה יותר טובה.

4. W.Rooney Member

כמו שג'ורג'י הזכיר לפני, קאריק כבר שיחק במדים האדומים.

המשחק מחר הוא המוקש הראשון שלנו העונה, למרות שייערך באולד-טראפורד. טוטנהאם חייבת את הנקודות, אחרי שאיבדה אותן ברשלנות בהפסדים לבולטון ולאברטון. 3 נקודות בלבד מ-3 המשחקים הראשונים לחניכים של מרטין יול. יונייטד, אחרי 3 נצחונות מ-3 משחקים, עשויה להגיע שאננה למשחק, למרות שהמומנטום המוצלח בליגה חייב להימשך. אני לא רואה סיבה ל'פחד אלוהים' במשחק הזה, כמו שהגדיר לפני אורי, אבל אסור להסתכל עליו כסתם עוד משחק אימון לפני ארסנל, בראשון הבא.

5. Raulito Madridista

מחזור עם משחקים לא רעים מצפה השבוע בפריימרליג, אני בטוח שנקבל הרבה שערים וכדורגל טוב כמו בשאר המחזורים, וכמו במחזורים הקודמים של פתיחת העונה.

המשחק של המחזור הוא של מנצ'סטר יונייטד נגד טוטהנאם. מנצ'סטר ממוקמת ראשונה אחרי הרבה מאוד זמן, אחרי שנתיים וחצי. היא הייתה מעולה בשלושת משחקיה הראשונים וכבשה עשרה שערים והייתה היחידה שלא השמיטה נקודה. ברור שהיכולת הזו תיעצר מתישהו, ויהיה פנצ'ר. טוטהנאם באים עם הרבה מוטיבציה אחרי פתיחת עונה מגמגמת, יהיה משחק שקול לדעתי, היתרון ליונייטד, לא רק בגלל הביתיות, למרות ההרכב החסר שלה. יש את רונאלדו, גיגס וסאהה שיכריעו את המשחק. ברבאטוב ייעדר בטוטהנאם, קאריק יישחק נגד קבוצתו לשעבר.

ארסנל נגד מידלסבורו זה משחק עם הרבה שערים לאורך השנים האחרונות. השביעייה של ארסנל אשתקד הייתה מדהימה, חלב כבש את שער הבכורה שלו והנרי שלושער אם אני לא טועה. ארסנל פתחה את העונה לא טוב, היא חייבת לנצח את המשחק הזה כדי להתחיל לצמצמם פערים, היא קבוצה הרבה יותר טובה על הנייר. הנרי שלא כבש עדיין ב180 דקות, היה טוב מאוד נגד איטליה במשחק צרפת, וזה אמור לעודד את וונגר וארסנל. בורו רכשה שני בלמים, הות' שהיה שחקן ספסל בעיקר בצ'לסי, ווודגייט שבעיקר נפצע בריאל. למרות זאת, ארסנל צריכה להתגבר עליה. גם 1-0 מינימלי מכלום יהיה עדיף. מעניין לראות את בפטיסטה בהופעת בכורה בארסנל כחלוץ. בורו תמיד קבוצה שיכולה להפתיע, ארסנל צריכה להיזהר.

לצ'לסי של מוריניו משחק קל על הנייר נגד צ'רלטון הבינונית בבית, היא צריכה לעבור אותו בקלות, גם אם רובן וקול פצועים ולא ישותפו, יש את קאלו ורייט פיליפס. שבשנקו יבקיע במידה וייקבל מצבים מהקישור, וזה מה שייקרה. כל דבר פרט לניצחון של צ'לסי תיהיה הפתעה גדולה, בינתיים הקבוצה של מוריניו מגמגמת פלוס.

מאחל בהצלחה לווסטהאם של יוסי בניון וג'ון פנסטיל במשחק ביתי נגד אסטון וילה שהיא צריכה לנצח. מסרצ'אנו וטבז ייערכו הופעת בכורה, ווסטהאם קבוצה טובה מאוד בבית ויש לה תגבור. אני חושב שהיא תוציא את הנקודות כמו שצריך.

6. George Best Member

אנגלו,
    מסכים איתך כי בכל זאת אף אחד לא ציפה שקבוצה כמו ווסטהאם תביא 2 תותחים.
    אבל מה קשור זה שארסנל איבדה 2 שחקנים?זה רק מוסיף עוד לכותרות.
    אם ווין רוני היה עובר לקטאר, נראה לך יונייטד לא הייתה כל הזמן בכותרות?

ראוליטו,
    יונייטד שיחקה מעולה מול פולהאם ומול צ'רלטון, אך מול ווטפורד שיחקנו רע, אפילו רע מאוד.

ועוד סתם משהו שמאוד מציק לי,
    איך יכול להיות שבאתרי אינטרנט(ויקטור צ'נדלר, לדוגמא), יונייטד מקבלת פי 1.45 וטוטנהאם 7.5?!
    הלו, יונייטד ללא הכוכב הבלתי מעורער שלה ובכלל במכת פציעות והרחקות, והיא משחקת מול קבוצה חזקה מאוד.
    מאוד מוזר.

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/06
  7. Claret&Blue Member

תשומת לב שלילית/חיובית וכל זה... ברגע שהטרייד של קול וגאלאס התרחש מישהו הופתע?
    אני אישית לו, ואני בטוח שעוד המון ידעו וחשבו על זה הרבה זמן.
    אם ארסנל הייתה מביאה את השחקנים מבלי להיפרד משלה, אין לי ספק בכלל שהיינו רואים אותה יותר בכותרות.

8. Scholes Member

הימורים ברמות האלה שהם מתבססות בעיקר על סטטיסטיקה לא משתנות אם שחקן כזה או אחר משחק, לכן אני חושב שמבחינת היחס הם צודקים, טוטנהאם בפתיחת עונה גרועה, מנצ'סטר בפתיחת עונהמושלמת.

ד"א, פעם שלישית בנושא זה שאתה אומר "הלו", אפשר לחשוב אתה ילדה בכיתה ח' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

9. The_Magpie Member

רבאק אתה כזה שחצן...

10. KirkH Member

ברור, אני לא שם זין על הצ'מפיונס ליג אז כנראה שאני חייב להיות שחצן.

עדיף שחצן מאידיוט.

11. The_Magpie Member

הבעיה היא שאת כל מה שאתם בונים זה בשביל ליגת האלופות, אז פתאום בא לך להשתין בקשת לתוך הגביע הזה?

12. KirkH Member

הבעייה היא שניוקאסל הביאו חרא של מגינים בשלוש שנים האחרונות - יש משהו שאתה יכול לעשות לגבי זה?

אני אוהד של צ'לסי, הקבוצה. והסמל בא הרבה לפני השחקנים, המאמן ובטח שההנהלה... מה עושה ההנהלה הנוכחית ומה המטרות שהיא שמה לעצמה אלה לא בהכרח אותן המטרות שלי.

אני כבר משהו כמו חמש שנים כאן, אף פעם לא דיברתי על זכייה בצ'מפיונס. היו שנים שהעדפתי לקבל בראש בשלבי הבתים כדי לגמור עם השטות הזו.

אמרתי מה שאמרתי על ההשתנה בגלל שככה אני באמת מרגיש וככה אני ארגיש גם אם צ'לסי יקחו את הגביע הזה ויפסידו את האליפות בפרמיירליג.

13. Stretford Ender Member

אני ממש לא מבין את ההחלטה של בניטז, הרכב מוזר ביותר שלו.
    עד שהוא מחליט לשחק עם שני חלוצים אז פאולר פותח לצדו של קראוץ'?

גם היה יכול לשקול קישור יותר התקפי, לפי מה שהבנתי ג'רארד כרגע בימין וסיסוקו ואלונסו מרכיבים מרכז קישור הגנתי מאוד כשהיתה אפשרות לפתוח עם פנאנט במקום אחד מהם ולהעביר את ג'רארד לאמצע.

14. George Best Member

בשיא השליטה של ליברפול אמרתי לאבא שלי שאברטון תכבוש ראשונה מרגלי ג'ונסון.
    הוא אמר לי שאני יכול לדחוף את זה אתם יודעים לאן.
    אז הנה, לא רק שאברטון עלתה ליתרון ראשונה, ג'ונסון כבש גם את השני.
    למה לא לפצל את התחושה שלי לשתיים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

ליברפול סופגת שערים שאפילו אנדורה לא חוטפת, פשוט לא יאומן.
    החלאות משחקים מצוין, אבל חוסר מזל אדיר מוריד אותם במינוס 2.אם יש צדק, אז הם היו בפלוס 2.
    שוב פאולר בהרכב, מצידי שישחק שם עוד 10 שנים בהרכב, פשוט החלטה אטומה.
    גרהאם פול גידל כרס יפה, שיפוט רע מאוד שלו.לפחות פנדל אחד לעניים הוא היה צריך לתת, ועוד מספר טעויות.

עד שקויט נכנס, הוא מחליף את השחקן בכושר הטוב ביותר בליבפול, ולא את פאולר שגם בנוריץ' אין לו מקום בהרכב.פשוט בדיחה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/06
  15. Arsenal FC Member

ההרכב של ארסנל נגד בורו:

להאמן
    אבואה טורה דיורו גאלאס
    חלב פבראגס ג'ילברטו ליונברג
    ואן פרסי הנרי

ספסל:
    אדביור
    פלמיני
    באפטיסטה
    רוזיצקי