מחזור 4 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏8/9/06.

1. Gerrard Member

אוי וי איזו מסננת יש לנו בהגנה, מה קורה לקאראגר?
    בניטז מוכרח לצנן אותו ולהוריד אותו לספסל במחזורים הקרובים.
    הופייה פשוט פתאטי!

חוץ מזה אני לא מצליח להבין איך לעזאזל השכל של בניטז פועל??? מה גורם לו לפתוח עם צמד החלוצים החלשים ביותר בליגה האנגלית?! מה יכול לגרום לאדם שפוי לתקוע ת'ראש בקיר בכל הכוח פעם אחר פעם אחר פעם?!

ובעודי רושם ריינה ממשיך במופע הסטנדאפ שלו וסופג את הגול העלוב ביותר שספגנו מזה כמה מאות שנים.

אין לי ז** לרשום עכשיו את דעתי על המשחק העלוב הזה כי זה יקח לי כמה עמודים טובים!

זה פשוט יום אסון לעיר האפורה שנצבעה היום בכחול. תתבייש לך בניטז! תתביישו לכם דוכן אכול כפי יכולתך (ההגנה כמובן!!!)

2. George Best Member

ואו, המשחק אולי הכי הזוי שראיתי בחיים שלי.
    אם היה צדק, ליברפול הייתה מנצחת פה 0-4 בקלילות, לא יאומן, אין לי הגדרה אחרת.
    משחק הקישור של ליברפול היה מצוין, קראוץ' היה טוב, פאולר רע כהרגלו, אולי בניטז מזיין את אשתו של פאולר ובתמורה רובי פותח בהרכב, אין לי שום רעיון אחר מדוע הבינוני להחריד הזה פותח בהרכב של מועדון כמו ליברפול.
    ההגנה של ליברפול נתנה את הצצגה הגרועה ביותר שלה ב10 השנים האחרונות, שום פעולה קשה לא הייתה להם, והם ביצעו טעויות קריטיות ביותר פעם אחר פעם.אף אחד משלושת השערים לא הגיע ממהלך מתוכנן, ובכלל, אם ניקח בחשבון את השער שליברפול ספגה מול שפילד ואת השער מול ווסטהאם, אלו פשוט חמישה שערים שהיה ניתן למנוע אותם בקלילות.דווקא החוליה החזקה של ליברפול זה שנים רבות מביאים להשפלה, מדוע הופייה הכבד שראוי לציון 2 משחק ולא אגר, אוראליו שעושה חורים בלי סוף, איך פאולר משחק, ואם כבר אתה מכניס את קויט שהיה צריך לפתוח, אז איך אתה מוציא את השחקן שנמצא בכושר הטוב ביותר בקבוצה שלך?
    ואם כל זה לא מספיק, אז גם ריסה שנכנס כמחליף סובב את הקרסול, בדיוק אותה פציעה שהשביתה אותו עד הלום באותו משחק פתיחה בשפילד, פשוט יום שהכל הולך הפוך, יותר מ20 מצבים מול מצב וחצי רציני, שדווקא אותם אברטון פספסה, אבל הטופיס פשוט קיבלו שלושה שערים במתנה.

3. משוגע בירוק Member

הגול השלישי של אברטון פשוט אחד המצחיקים... ניסיון ההצלה השני של ריינה משהו בין כדורעף לפולו ועוד יותר מצחיק הייתה הקפיצה על ג'ונסון שהייתה אמורה לעלות לו בכרטיס אדום...

4. Gerrard Member

בשורה התחתון- ככה נראית קבוצה במאבקי ירידה, בטח שלא מועמדת לאליפות.

5. Claret&Blue Member

משחק מאוד מוזר, בשליטה אדומה רוב הזמן. קשה לדבר על המשחק הזה יותר מדי.
    ג'ונסון ממשיך לכבוש, ונראה כבר כעיסקה מצוינת של אברטון.
    בסופו של יום, 3 נקודות חשובות, ואברטון מטפסת במעלה הטבלה.
    משהו אחד אני חייב לשאול, מה ריינה חשב לעצמו?

6. Scholes Member

אחרי הכניסה של קויט ההתקפה של ליברפול הייתה יותר חדה בהרבה.
    אני לא מבין גם למה לא שרקו לפנדל זה היה די הזוי

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תזלזל באברטון. אמרתי כבר אחרי ההפסד שלנו להם שלקבוצה הזאת יש ביצים. המתפרצות הפכו קטלניות בהרבה מאז שביטי המסורבל איבד את מקומו לג'ונסון הפייטר, מיקל ארטטה הוא אחד השחקנים הכי אנדרייטדים בליגה - חכם וכשרוני ביותר, וטים קייהיל כשחקן חופשי על המגרש מוסיף המון לקישור האפרורי של הטופיז. אני בכלל לא אתפלא אם הם יסיימו בטופ 6 העונה, בעיקר כשמסתמנת ליגה צמודה מאוד.
    אמנם הקבוצה הזאת מתחילה מההגנה, אבל הם השתפרו מאוד ביציאה קדימה ואם הם ימשיכו ככה, אין סיבה שהם לא יתפסו מקום באירופה לעונה הבאה.

8. KirkH Member

פעם ראשונה שיוצא לי "לראות" את איצטדיון דוחה מבפנים - אני חייב לומר שהוא נראה פשוט נפלא.

ואפילו עושה רושם שהאוהדים השאירו את כרטיסי המנוי לספרייה בבית.

9. city Member

צריך גם לציין את ג'וליאן לסקוט, הבלם שהגיע מוולבס. הוא מראה המון ביטחון במרכז ההגנה, חזק, בעל משחק ראש טוב. שאברטון קנו אותו אני לא הייתי בטוח שהוא יצליח להשתלב בפריימרשיפ, אבל מויז שוב פעם הראה שהוא יודע לבחור שחקנים.
    בקשר לליברפול - פשוט אין מילים. הקבוצה עם סגל של 22 שחקנים תותחים, אבל כנראה שהרוטציה פוגעת בהם. ג'רארד בימין לא אפקטיבי, פאולר לא צריך להיות על המגרש בכלל (ועוד על חשבונו של קויט, איזה פשע) ולואיס גרסיה צריך לשחק באמצע אחרת הוא הולך לאיבוד. בניטז צריך למצוא הרכב ולרוץ איתו, בלי כל הרוטציות ושינויי התפקיד האלו.

10. George Best Member

מסכים עם הוטספר ב100%.
    אני הייתי כאן בין היחידים שצידדו את מויס כאשר הוא הוציא 8 מליון פאונד על ג'ונסון, פשוט חלוץ נפלא.
    השער שהוא כבש מול טוטנהאם בגליץ' מראה כמה כדורגל יש לו, וכמה הוא רוצה ונלחם.
    היום שני שערים, והיה קרוב מאוד לשלושער.הוא מהיר, מפעיל לחץ בלתי פוסק על הגנת היריב, וכמובן סקורר גדול.
    טים הווארד שוער נהדר ומהווה חיזוק מצוין לטופיס, ארטטה אכן אנדרייטד רציני גיא, ואם הקבוצה רושמת 10 מתוך 12 נקודות כאשר היא כבר שיחקה מול ליברפול וניצחה את טוטנהאם בחוץ 0-2 לאחר ששיחקה בשני שליש משחק עם 10 שחקנים, וגם השוותה מול בלקבורן באיווד פארק כמה דקות לפני הסיום, זה מראה איזה אופי עצום יש לקבוצה הזו.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx למויס!

דידי דרוגבה פשוט on fire, ה0-1 הכי צפוי במחזור.

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/06
  11. Gerrard Member

גם אני מצטרף למעגל המצדדים במעבר- ג'ונסון-אברטון. עוד מהעונה אשתקד טענתי שהוא מתאים לשחק בפריימירשיפ לאחר שירד עם הנשרים לצ'מפיונשיפ.
    שני להנרי בטבלת הכובשים של עונת 04/05 לא משאיר ספקות בנוגע לאיכות השחקן.

12. Gerrard Member

צ'לסי 1-0 - דרוגבה

13. George Best Member

כבר רשמתי את זה יעקב.

אם כבר חידושים, אז ג'יימס מוריסון מעלה את בורו ל0-1 באימרויות.

14. Gerrard Member

שלא יגמר לעולם!
    זה אומנם לא פתאטי כמונו, אבל מנחם מעט...

15. KirkH Member

סיכום המחצית של פראנסנל - בורו נותנים, שוורצר לוקח.

אם הצרפתים ימשיכו להגיע לכל כך הרבה הזדמנויות, הראשון יכנס ואז יבוא המבול. נקווה שהכדורים ימשיכו לפגוע באוסטרלי.