מחזור 4 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏8/9/06.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מישהו יודע איך קוראים לשדר?

2. George Best Member

אני רואה את השלם וצפה מתחילתה(4 שנים או 3?), ואני לא זוכר אף אחד שמתקרב לליצן הזה היום.
    היו המון ליצנים, אבל מי זה אלוהים ישמור?!
    גם אבי כהן מעורר רחמים, בתחילת המשחק הם שתקו, לאחר מכן התחילו לזיין את השכל, זה פשוט צורם לאוזן, עדיף לשמוע כבר את זלצר, געגועים לברק.

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/06
  3. Jose Mourinho Member

אני חושב שזה יואב לימור, השדר האדיש ממשחקי המונדיאל(למי שזוכר).

**עריכה**
    התבלבלתי, זה רן זליקוביץ'. הם נשמעים אותו הדבר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/9/06
  4. Pipe Member

שמו של הליצן הוא רן זליקוביץ'. אם אני יתחיל לציין את השטויות שלו אני לא יגמור עד השנה הבאה.גם אבי כהן בנאלי ברמות אירות. בקיצור, משבוע לשבוע הם ממשיכים לבייש את המשחק ואת כבוד בפרמיירליג והצופים.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל נפלה היום מאותה סיבה שהיא לא ניצחה את הסיטי, השחקנים שם (במיוחד רוזיצקי) פשוט פוחדים לבעוט לשער אם לא קוראים להם תיירי הנרי או רוברט ואן פרסי, חלב עובר שני שחקנים ומחפש את הפס, פברגאס חושב פעמיים לפני להניף את הרגל, רוזיצקי כרגיל מוצא את עצמו במצב נהדר ומרים את הראש לראות איפה הנרי, מה עובר עליהם??

אגב, לא יודע אם שידרו את המשחק הזה בארץ, אבל אם מישהו בכל זאת ראה - מה הקריין באיצטדיון ביקש כל חצי דקה מהאוהדים ללכת לאיזה שהיא תחנה אחרת כי יש בעיה ב-Tubes בעיר?

טיובס זה כינוי לקווי רכבת באנגליה?

6. KirkH Member

כן, זה היה די מצחיק. דקה 85 כל הקהל עם הציפורניים בין השיניים והכרוז בשיא הנון-שלנטיות שלו מדבר על קווי רכבת ודרכי יציאה מהאזור.

7. Rudess Member

אתם לא יודעים איך קיללתי את הכרוז הארור. עד שהקהל הישנוני שלנו מעודד קצת סוף סוף, אז האפס הזה מבלבל את המוח על זה שסגרו את קו ויקטוריה ויש כל מיני קווים שיש בהם תחנות סגורות. פשוט מגוחך ברמות מטורפות!

8. George Best Member

עוד מפי צמד הליצנים:

פסקל טימבונדה

קאריק יוצא ופלטצ'ר נכנס, הם מזיינים את השכל שסלביסטרה נכנס ואושיי יוצא...

השדר שואל האם מתפלחים אוהדים לאולד טראפורד, ואבי כהן עונה:"לא, הם נכנסים ללא כרטיסים" :aaarofl:

וזה רק תמצית, עכשיו ברצינות, פשוט מבזה, זה זלזול בוטה בצופים של הערוץ, פשוט מחדל, גועל נפש.

9. אבו Member

הקטע עם סילבסטרה היה בלתי נסלח.
    הם אשכרה לא יודעים על מי הם מדברים...

לגבי המשחק, טוטנהאם וארסנל מתחרות על מי יותר מאכזבת. טוטנהאם עם 3 מ-12, ארסנל עם 2 מ-9...פתיחות עונה ביזיוניות לשתיהן.

10. Scholes Member

מנצ'סטר ניצחו את טוטנהאם 0-1, לא במשחק גדול, אבל ניצחון זה ניצחון.
    המשחק היה די פתוח, רגוע מאוד, מאוד אהבתי את המשחק של גארי נויל ששיחק מעולה.

השדרן והפרשן היו זוג ממש מפגר, המון טעויות בשמות ובשחקנים.

אבי האם יש באנגליה מתפלחים?
    לא מתפלחים, רק כאלה שנכנסים בלי כרטיס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

לא נהניתי במיוחד מהמשחק והוא לא התעלה לרמה גבוהה, אבל כמו שאמרתי הניצחון הזה מספיק לי מאוד, שיחקנו בהרכב מאוד חסר ובמשחקים כאלה רואים כמה סקולס ורוני חסרים.
    חסר את הרוגע של סקולס במרכז המשחק שישאיר את קאריק קצת אחורה ואת רוני שיעזור לסאהה למעלה ובלחץ על ההגנה של היריב.
    שימו לב כל פעם שלחצנו קצת על ההגנה של טוטנהאם הם איבדו את הכדור ליד הרחבה והגענו להזדמנות.

11. George Best Member

אין לי כוח להתחיל לתת ציונים כרגיל לשחקנים ולפרט יותר מדי, אז אני יגיד כמה דברים:

משחק בינוני שלנו, אבל לנצח את טוטנהאם זה תמיד קשה מאוד.
    לואיס סאהה צריך להתבייש, 2 מצבים של 100%, השני מכדור אומן של השחקן בכושר הטוב ביותר שלנו, שחקן החודש בפרמייר, האיש שכבש את השער היחיד, ריאן גיגס.
    רוני מאוד חסר, אני מאמין שאם הוא היה היום על המגרש היינו כובשים עוד 2, ריצ'ארדסון חלש להחריד, אבל צמד הליצנים אמרו שהוא היה נהדר, עד מתי!?
    לגבי טוטנהאם, משחק לא רע שלהם, אבל גם לא טוב, כמה החמצות, חוסר ריכוז וטעות של רובו עלתה להם במשחק, הגנה לא מפוקסת.למה לנון לא שיחק?זיגלר נכנס ליותר מחצי שעה ולא נגע בכדור.
    עוד משהו, גאלי מפרק את אברה, ריילי בא לתת לו צהוב ופתאום 5 תרנגולות בראשות מידו הליצן המצרי מתנפלים על ריילי, fuck off.וגם כאשר גיגסי קיבל מרפק ודימם בצורה מפחידה, הם לא הוציאו את הכדור החוצה, גועל נפש.
    12 מ12, שלא יגמר לעולם, שבוע הבא ארסנל, לפני כן משחק סופר מעניין מול סלטיק, קום און יונייטד,

we will nver die

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/06
  12. Legolas Member

לא יודע מה איתכם אני מתגעגע לברק ואיפה זאביק זלצר? עד שהבנאדם למד לדבר כמה פניינים של חוכמה ולהמעיט בשטיות שיוצאות לו מהפה הוא לא נמצא בשידור?
    המשחק היום היה מבחינתי 90 דקות של סבל מהשטיות שהם דיברו שם והטעיות באיות של השמות ובכלל מבלבלים בין השחקנים.

13. Lillywhite Member

ישר לגרסא הבאה של "הוצא מהקשרו"

יוחזר ברק רום לאלתר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/9/06
  14. THE STRETFORD END Member

ראיתי את ארסנל-בורו,
    לא האמנתי שארסנל לא ניצלו את העליונות לאורך כל המשחק לניצחון,מאוד הזכיר את המשחק נגד אסטון-וילה,
    ברגע שדברים יתפסו שם ארסנל תהיה מאיימת ומנצחת הרבה יותר,
    שיפוט גרוע של השופט החלש ביותר באנגליה,שופט שמאוהב במצלמה ובקלואז אפים,

מילה לגבי גונתן וודגייט,מצויין,שמר יופי על הנרי,שיחק חזק,אמיץ למרות שהרבה אחרים לאחר פציעות כמו שלו וזמן רב מחוץ למגרש פעם אחר פעם היו מנטלית מפחדים לחזור ולשחק חזק כמו שהוא עשה היום,כולל להכניס את הרגל ואת הראש לקרבות של 50-50,
    אם יצליח לשמור על עצמו מפציעות בורו הרוויחו עד סוף העונה בלם מצויין ואנגליה מקבלת מתחרה לגיטמי נוסף למרכז ההגנה.

15. Rudess Member

מסכים איתך בכך שהיה שיפוט גרוע של רוב סטיילס העלוב, שיא השיאים היה הפנדל שארסנל קיבלה, לא היה ולא נברא פנדל בכלל, ולסטיילס עצמו לקח בערך 10 שניות עד שהצביע על הנקודה הלבנה והציל את ארסנל. לגבי וודגייט, היה בהחלט לא רע, אבל רואים עדיין שחסר לו כושר, בסביבות הדקה ה-70 הוא פתאום נשכב על הדשא מרוב עייפות, והשופט שחשב שהוא נפצע ביקש ממנו לצאת החוצה, ואז וודגייט קם במפתיע והמשיך לשחק. פשוט מתסכל שבוע אחרי שבוע לראות קבוצות מבקיעות שער אחד מהזדמנות אחת נגדנו. אני באמת לא רוצה לחשוב מה יהיה גורלנו שבוע הבא באולד טראפורד.