מחזור 4 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏8/9/06.

1. eastlands Member

רודס - מסכים עם השיפוט החלש ,ועם האדום המיותר, לגבי הפנדל 100 אחוז פנדל ,200 אחוז פנדל ,הכי ברור שבעולם ,מי שלא ראה פנדל ,או עיוור או חסר מושג .
    גם אני התאכזבתי מארסנל היום ,שוב כל כך הרבה מצבים ולא מסוגלים לכבוש, הייתי בטוח שבורו תחטוף לפחות 3 היום ,עדיין חושב שמדובר בחוסר מזל משווע .

טוטנהאם - מחצית שניה טובה ,ראשונה בינונית ,בסך הכל מקופחת מהתוצאה היום.
    אצל הכלבים ,רונלדו במהירות מצויין ,וגם הבעיטות המיוחדות האלו שהוא סיגנן לעצמו בפאולים ממש אומנות -בעיטה עם השרוך ,כשהכדור משנה מסלול באויר ,מדהים!!
    השאר מאוד בינוני , מילה טובה לסהה על הספורטיביות - פעמיים יכל ליפול ,פעם ראשונה ברחבה אחרי שעבר את דאוסון ,והשניה בסיום מול השוער ,ב2 המקרים הוא היה מקבל גם פנדל,וגם אדום ליריב ,מקרה ממש יוצא דופן ברפש כן ירבו .

סול וג'יימס - עדיין ללא שער ב4 מחזורים
    ניוקאסל- אן חדש תחת הפחם.

2. amir14 Member

םשוט לא יאמן!!!!

איך כל משחק אנחנו יושבים על השער של הריבה ול מצליחים לנצח???
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

אף אחד לא בועט מרחוק וכרגיל אין הגנה אבל אני עדיין אופטימי לגבי המשחק מול יונייטד.
    ניצחון שם ישנה את המנטליות לחלוטין!!!

יאללה ארסנל!!!!!

:aaarse: :aaarse: :aaarse:

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/06
  3. KirkH Member

בעיטות מרחוק זה הדבר היחידי שפרנסנל דווקא כן מייצרת.

גאלאס הפציץ מקילומטרים וכמעט פגע, לצ'כי הקטן הייתה בעיטה טובה בסיבוב ששוורצר לקח, הנרי פעם אחת מחוץ לרחבה. דיורו ניסה וכרגיל אצלו, זה נגמר רחוק מאוד ממה שהוא התכוון - אי שם ליד דגל הקרן.

פרנסנל פתחה חניית נכים ברחבה של בורו ולמרות זאת לא הצליחה למצוא את הדרך לרשת. בעבר כל כך הרבה זמן בתוך רחבת היריב עבור הצרפתים היה הופך למבול שערים.

אין ספק שברגע שישתחרר הלחץ המנטלי מהפתיחה הרעה, הצרפתים ידהרו קדימה. נקווה שזה לא יקרה בקרוב.

4. amir14 Member

היום אולי כן אבל חסר משהו.

חסר מישהו שישים את הכדור ברשת.

וחסר הגנה

5. raanana4ever Member

יש למישהו מידע עדכני לגבי כשירותו של בניון?
    בטיימס פורסם היום שהוא צפוי לפתוח בהרכב...

6. Robin Member

וחסר גם קישור. אה וחסר גם שוער.

טוב שלא הגזמנו פה... חסר קצת מזל, כושר והביטחון שבא עם ניצחון אחד.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טל גם אני חייב לומר שאני לא מבין למה אתה חושב שלא היה פנדל? פנדל הכי ברור בעולם, שום מגע עם הכדור רק עם הרגל של אבואה.

מנצ'סטר יונייטד כל כך משעממת שאפשר למות, לוח משחקים נוח יחסית מחזיק אותם בראש הטבלה אבל זה לא יימשך הרבה זמן. רונאלדו נראה לעיתים כמו השחקן היחידי שמסוגל לעשות משהו שיעיר צופים מהנמנום על הספה.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישה אל תשכח שהגאון רוני יושב לו ביציע ומחכה שישחררו אותו מהכלוב ויחזירו אותו לצוד במגרש. איתו כל החלק הקדמי של היונייטד נראה אחרת, חכם יותר ותוסס יותר, וזה בשילוב הסולידיות ההגנתית שהקבוצה מפגינה עד כה העונה נשמע קטלני למדי. לא האמנתי שבלי כל כך הרבה שחקני מפתח השדים האדומים יהיו עם 12 נק' מתוך 12 אפשריות, well done להם.

ומה נגיד על ארסנל שלי? הלאה גביע ליגה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

9. raanana4ever Member

הגרלת המשחקים בהחלט הלכה לטובת יונייטד אבל אני מאמין שהם ישחקו יותר טוב כשרוני יחזור להרכב וריצ'רדסון יחזור לחמם ספסל...

10. George Best Member

מישה, אם לא היית אדם בעל ידע כה רחב בכדורגל אלא משתמש חדש הייתי שולח אותך למכור תותים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .
    מה שאמרת לפי דעתי זו שטות אחת גדולה.
    ווין רוני כל כך חסר, ואיתו ההתקפה של היונייטד תראה הרבה הרבה יותר טוב כפי שאמר איתי.
    חוץ מזה, גם בלי רוני יונייטד שיחקה נהדר בואלי, במשחק שנגמר רק ב0-3 אחרי חוסר מזל בלתי רגיל.
    הופעה לא טובה היום, אין ספק, אבל שים לב כמה שחקנים לא שיחקו היום:
    רוני, סקולס, סמית', היינצה, וידיץ'.3/4 שחקני הרכב, מתוכם השחקן הטוב ביותר בקבוצה.
    לא מקבל את דעתך לגבי רונאלדו, מכיוון שגם גיגסי משחק נהדר, חוכמת המשחק שלו פשוט מטריפה אותי, המסירות שלו פשוט גאוניות(המסירה לסאהה בסוף לא יאומנת).
    אין לי ספק שבעוד כמה מחזורים נראה עוד יותר טוב, בטח ובטח יחד עם רוני וסקולס, אל תשכח שזו רק פתיחת העונה, 12 מ12, 11 שערי זכות, 2 חובה מה אפשר לבקש יותר?
    עדיף לתת משחק מצוין כמו ליברפול היום ולקבל שלישייה?עדיף לשחק מצוין כמו ארסנל ולרשום 2 נקודות מתוך 9 כאשר 2 משחקים היו בבית מול יריבות נוחות?קום און.
    המשחק של היונייטד באמת לא היה מרשים היום, אבל היו לא מעט התקפות מצוינות, ובקלות יכלנו והיינו צריכים להרשית עוד פעמיים, רובו לקח כדור מדהים של רונאלדו לחיבורים וגם סאהה היה צריך לסיים את המשחק עם צמד.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, הגזמתי מודה (אבל לפחות סוף סוף גם אותי שלחו למכור תותים), אבל אני גם לא חושב שלתת משחק מול קבוצה חלשה כמו צ'ארלטון כדוגמא ליכולת גבוהה זה נכון, בעוד שבוע ארסנל מגיעה לאולד טראפורד, נראה אותם אז (במידה והם יתחילו לבעוט לשער כמובן).

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השער השלישי של אברטון הפיל אותי על הריצפה, ריינה זכה ביושר בתואר הנכסף של "ליצן" רשמי.
    תינוג לראות את ליברפול ככה אוכלת שלישייה בדרבי.

מנצ'סטר אולי קיבלה הגרלה לא קשה אבל גם טוטנהאם זה סוג של מבחן לא פשוט (לפחות התרנגולים מתיימרים להיות כאלה) וגם קבוצות לא גדולות צריך לדעת לנצח תשאלו את ליברפול וארסנל. ובשבוע הבא באמת יהיה למנצ'סטר מבחן רציני ראשון מול ארסנל ואז יהיה יותר קל לדבר. אני מהמר על מנצ'סטר.

13. Raulito Madridista

שתי הפתעות רציניות היו עד עתה במחזור משחקי הפריימרליג הנוכחי.

ליברפול הייתה טובה מאוד נגד אברטון, אבל הובסה 3-0 בדרבי, אחרי הרבה זמן, אחד הנצחונות הגדולים של אברטון בשנים האחרונות ובדרבים. אברטון בינתיים בצמרת ועושה רושם שהיא הולכת להיות קבוצה טובה, שיהיה מאוד קשה לנצח אותה. לא חושב שזה ייגמר בליגת האלופות, לא בטוח גם באופ"א, אבל מקומות 5-7 גם יהיו הצלחה. ליברפול של בניטס בינונית מאוד בינתיים, היו הרבה מאוד משחקים שגנבה נקודות, אבל הפעם זה קרה לרעתה. פפה ריינה ממשיך את יכולתו הבינונית בשער ליברפול.

ארסנל שוב לא מנצחת, שוב סופגת, וחוזרת מפיגור נגד קבוצות נחותות בבית. התותחנים עם 2 נקודות מתוך 9 אפשריות והמצב שלהם רע מאוד כרגע. לדעתי בפטיסטה צריך לשחק כחלוץ לצד תיירי הנרי ולא רובין ואן פרסי שיותר דומיננטי כקשר. ארסנל בינתיים ללא ניצחון, בלוח משחקים שלא היה קשה לומר בתחילת העונה, שבשלב הזה היא הייתה צריכה להיות עם הרבה יותר נקודות. החלק ההגנתי של ארסנל מפשל, היא חייבת שסנדרוס יחזור כבר. הנרי כבש סוף סוף, לא משנה אם זה מפנדל, זה אמור לתת לו ביטחון, אם הוא יהיה טוב ארסנל תתחיל לנצח.

צ'לסי מנצחץ 2-1 את צ'רלטון עם מזל לא קטן, הקבוצה של מוריניו לא טובה כמו שציפו ממנה, אבל את הנקודות היא לוקחת וזה מה שחשוב עבורה. בינתיים היא רביעית. מי שצריך לקחת את הפנדלים הוא שבשנקו, ולא לאמפרד. דרוגבה ממשיך לכבוש.

מנצ'סטר יונייטד ללא רוני וסקולס הציגה משחק טוב מאוד נגד התרנגולים וניצחה 1-0 משער נדיר של גיגס עם הראש. יונייטד מושלמת בינתיים, פתיחה רצחנית כזאת, כל משחק היא כובשת ויודעת לקחת את הנקודות, עם חזרתו של רוני להרכב זה אמור להשתפר, אני לא האמנתי שדווקא ללא רוד, הסקורר שלה בשנים האחרונות, תבוא קפיצת מדרגה, או לא ירידה. פרגוסון אחראי לזה, וגם עצם זה שיותר מדיי שינויים בקבוצה אין.

14. Robin Member

בגלל שלמפארד פספס פנדל אחד אז הוא לא צריך יותר לקחת את הפנדלים? הוא אחד מבועטי הפנדלים הטובים בעולם ואין שום סיבה ששבצ'נקו יתחיל לבעוט את הפנדלים במקומו.

מנצ'סטר כמעט כל משחק נגד צ'רלטון דורסת אותם ופולהאם בחוץ פשוט גרועה ככה שלא מפתיע כל-כך שהם לקחו 9 נקודות משני המשחקים האלה פלוס משחק מול העולה החדשה. לפני תחילת העונה חשבתי שטוטנהאם יוכלו לסחוט איזה תיקו לפחות אבל כשרואים כמה גרוע הם התחילו את העונה ועם איזה הרכב הם עלו, הניצחון של היונייטד מעיד יותר על יכולת גרועה של טוטנהאם מאשר על גאונות שלהם. סלטיק כבר יהוו יריבים יותר חזקים והמבחן האמיתי יהיה מול ארסנל.

15. Scholes Member

משחק מעניין מאוד באפטון פארק, תיקו 1-1 נגמר בסוף.
    ראיתי רק את המחצית השנייה, ובמחצית השניה אסטון וילה לא היו בדיוק במשחק רק בהתחלה הם תקפו ולחצו קצת אחרי זה ווסטהאם ניסו אבל לא מספיק להשיג את הניצחון לאחר שהשיגו שיוויון מרגליו של קונצ'סקי, או יותר נכון מברכיו.

טבז נכנס דקה 70 ככה אם אני לא טועה והיה טוב להופעה ראשונה, פרץ קדימה באגף שמאל וימין רק לא הלך לו במסירה, הוא טיפה הולך אחורה מדי אבל כאחד שראה את טבז רק במונדיאל הוא עשה את זה גם שם.
    אני חושב שהוא שחקן נהדר ולהופעה ראשונה זה ממש טוב מה שהוא עשה ולמעשה הוא די בלט אבל עדין לא מתואם בכלל עם שאר השחקנים.

עוד משהו, ההגנה של ווסטהאם כמו מים, בקלות עברו אותה פעם אחרי פעם אני לא מבין מה קרה להם.
    אסטון וילה איבדו כדורים בקלות ולא היוו ממש אתגר.
    חבל מסצ'ראנו לא שיחק רציתי לראות מאוד איך הוא ישחק.