מחזור 5 בלאומית: כפ"ס מנצחת 0:2 את נס ציונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/10/09.

1. Ariel Member

לדאבוני עקב החג לא הזדמן לי לצפות במשחקה של בית"ר/שמשון (גם בשלוש הפעמים האחרונות שלא הזדמן לי לצפות- המשחקים הסתיימו ב0:0 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx )

עפ"י מה שדווחתי היה משחק טוב עם הרבה מצבים. לשם שינוי גם הקהל הגיע וקרוב ל-1,000 צופים צבאו את יציעי שכונת התקווה (לראשונה העונה, נפתחו שלושה יציעים)

עראבה קבוצה מצויינת. לא לחינם הוא המועמדת מספר 1 לעלות ליגה.

2. הרצליה Member

משהו בסיפור של נס ציונה מזכיר לי את הסיפור של מכבי הרצליה מהעונה שעברה.
    היה פה סגל ששווה עליית ליגה בוודאות בטח ובטח שיש 6 עולות אבל משהו לא דפק.

בהתחלה באמת היו דיבורים על חוסר מזל, ספיגת שערים משום דבר וכו' עד שהעניין הפך להרגל וגם השחקנים הפסיקו להאמין בעצמם.
    ובלי ששמנו לב מצאנו את עצמנו עם 8 הפסדים רצופים בין המחזורים 6-13, ועם מאבק נגד ירידה לליגה א' עד המחזור האחרון.
    ואני מדבר על קבוצה עם שחקנים כמו בראש ובראשונה אלן מסודי,אלי ביטון,דובב גבאי,אסי משיח,איתמר ניצן ועוז יפרח.

בשורה התחתונה נס ציונה עם 3 נקודות מתוך 15, עדיין ללא ניצחון,דיבורים על חוסר מזל לא ישפרו שום דבר, רק הפנמת המצב ולהפסיק לחשוב שהשמות על הנייר ידאגו שיהיה בסדר.
    מניסיון!!

שיהיה בהצלחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .

3. idans Member

שאלה:
    בליגה הלאומית יש את אותם החוקים של ליגת העל? גם מורידים חצי מהנקודות?

4. קטלוני Member

תקף בכל הליגות לדעתי

5. אשקלוניי Member

אשקלון לא דומה לכלום אבל ירושלים קבוצה חלשה מאוד
    אשקלון שלטו כל המשחק ואתם עשיתם התקפה אחת בדקה הראשונה עד הגול
    אשקלון תקפו ושלטו כל המחצית הראשונה ובמחצית השניה פחות אבל עדיין הגיעו לכמה מצבים
    וזה לא היה כמו שאר המשחקים שהגענו למלא הזדמנויות שיחקנו חלש ואולי לא הגיע לנו לנצח אבל הגיע לירושלים להפסיד

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הסתיים המשחק בין רמת השרון למכבי ב"ש לפני זמן קצר. כאשר התוצאה היא 5:1 למארחים מהשרון.
    יום אחד ב"ש כובשת חמישייה, יום אחר היא סופגת חמישייה, ליגה משוגעת ולא יציבה, כיאה לליגה הלאומית.
    רמת השרון עושה סימנים של צמרת גבוהה, מקווה שהיא לא תעלה בסופו של דבר (כפר סבא וקריית שמונה רצויות יותר בליגת העל!), אך קשה לי להאמין שהם לא יהיו בשישייה הראשונה.

רמת השרון ירדה למחצית עם יתרון בטוח של 3:0 משערים של עשהאל בן שבת, דודו אברהם וגאגה צ'קטיאני.
    במחצית השניה האורחים מבירת הנגב צימקו משער של חואן מיגל סילס בדקה 51, שהורחק בכרטיס אדום לאחר 7 דקות ומאז רמת השרון הוסיפה עוד שני שערים (אורן ניסים ורותם שמול) שחתמו את תוצאת המשחק.

בהמשך היום:
    17:00 הכח עמידר ר"ג - בני לוד
    18:00 נצרת עילית - הפועל ראשל"צ

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אילולא מרמורק, הכח עמידר רמת גן הקבוצה החלשה ביותר בליגה.
    היום היא הפסידה בבית(!), 2:1 לבני לוד מהתחתית, הבנתי שחמודי כיאל חתם בלוד, כמו גם ג'סטין זולו שבא מהפועל ב"ש, וזה חיזוק מעולה בשבילם, לצערי, כל כך מקווה שהקבוצה הזו תרד לליגה א' בסיום העונה.

8. אשקלוניי Member

איזה ליגה משוגעת
    אני לא מצליח להבין את הקבוצות כמו באר שבע שלפעמים מביאה תבוסות אבל אחר כך חוטפת
    וגם מרמורק וירושלים
    איזה ליגה משוגעת
    אולי עכשיו שבאה לאשקלון קבוצה כמו רמת השרון אחרי 5-1 ושנחשבת לקבוצה טובה אשקלון סוף סוף תנצח כי אם לא אני לא יודע מה יהיה

9. The best of The best Member

בנס ציונה כולם עוד בהלם מפתיחת העונה הנוראית שאין לה שום הסבר הגיוני שמתקבל על הדעת, בהנהלה מנסים לאחד את השורות וליצור אווירה חיובית לא דוגלים כאן בשיטה של עריפת ראשים במיוחד אחרי שהקבוצה מציגה יכולת נהדרת עד כמה שזה ישמע מטומטם להגיד את זה.
    מה שכן אין ספק שיש בעיה, והבעיה הראשונה היא הנאיביות מקבוצה שכל משחק הייתה שמה 3 כדורים ברשת הפכנו לקבוצה שמחמיצה על ימין ושמאל ובהתקפה הראשונה של היריב סופגים שער חובה "ומתרסקים" זה הנאיביות שאין לי מושג מאיפה היא באה לקבוצה כל כך מאומנת וממושמעת.
    אני באופן אישי לא מסוגל להכיל יותר את כמות ההחמצות זה מטריף אותי לראות 4 משחקים קבוצה שוכבת על היריב ובסוף סופגת זה דבר הזוי לגמרי זה באמת גמר אותי, והדובדבן שבקצת זה האי יכולת לחזור מפיגור ורק יותר לשקוע במרה שחורה אבל זה אפשר להגיד דיי טבעי שלשחקנים אין בטחון אחרי שכבשו שער זכות אחד ועדיין לא ניצחו פעם אחת מפתיחת העונה.

אני עדיין חותם לכם ותרשמו את זה בפנקס, הקבוצה הזו תסיים בשישייה הראשונה אם לא למעלה מכך.

10. הפועל_כפר_סבא Member

אם לנס ציונה יש כל כך מזל נאחס וקללה כמו שאתה אומר אז מה תגיד על הפועל כפר סבא שלפני שנתיים היה לה את אחד הסגלים הטובים בליגה ולמרות זאת הצלחנו לרדת ליגה, מה תגיד על זה? ואני יכול לתת לך עוד המון דוגמאות.
    פרופורציות גבר, פרופורציות!

* עם אשקלון והרצליה למשל באמת אי אפשר להבין מה קרה,
    יש להם סגל יפה עם שחקנים טובים ולמרות זאת משהו אצלהם לא דופק (מישהו אמר מלמיליאן/דראפיץ'?).

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/09
  11. אשקלוניי Member

עם אשקלון אני מקווה שזה השתנה
    כי יש לנו סגל מצויין ועכשיו גם יחיאל צגאי הצטרף (משחק שעבר הוא לא שיחק ומשחק אחרון נכנס מחצית שניה הוא עדיין לא בכושר)
    בנתיים איבדנו נקודות למרות שהיינו הרבה יותר טובים כמו נגד כפר סבא ומרמורק. נגד ירושלים לא שיחקנו טוב אבל עדיין היינו עדיפים
    ולאוהד נס ציונה, שמע לפני שלוש עונות לאשקלון היה את אחת הקבוצות הטובות בלאומית
    היינו משחקים טוב היינו גם מביאים גולים אבל למרות זאת המזל הרע הלך איתנו כל העונה וכמה טעויות גורליות של שופטים ו 7 פעמים שהשוו לנו דקה 90 הורידו אותנו בסוף ליגה

12. The best of The best Member

חבר'ה כל אחד נהיה כאן נביא ואחד "שמבין" אני לא מתיימר להשתחצן ולהגיד שאני מבין טוב מכולם...
    אבל, מה שעובר על נס ציונה זה משהו מיוחד ולא משהו שיכולים להגיד לי שקרה להרצליה/כפר סבא/אשקלון ותחפשו עוד קבוצות... אין מה לעשות חוסר מזל משווע זה זועק לשמיים הקבוצה הזו על הנייר לא רואה הרבה קבוצות בליגה, אין ספק שעל הנייר אשקלון באמת מאכזבת יותר מנס ציונה וגם התקציב שלה בהתאם, מלמיליאן בנתיים לא מספק את הסחורה וכולי תקווה ששתי המוליכות של הליגה השלישית לשעבר יתעוררו ויתחילו לספק את מה שמצופה מהן!

13. איתי שכן-טוב Member

בגביע הטוטו נס ציונה באו לאשקלון וניצחו 2-0. אני לא יודע אם היית במשחק אבל זה היה יכול להיגמר בהפרש הרבה יותר גבוה. נס ציונה פשוט שטפו את המגרש ואשקלון לא הגיעו אפילו למצב אחד כל המשחק.
    יש לקבוצה לכד טוב עוד מהעונה שעברה .. לא שמות גדולים אבל שחקנים שבעיקר נלחמים. ובתוספת הרכש אתם פשוט חייבים להיות בצמרת !!.יש אפילו כמה שחקנים שהייתי רוצה לראות באשקלון (שלומי בן-חמו,רפאלי,אבוקסיס)
    לפי מה שאני שומע וקורא ברוב המשחקים נס ציונה שולטת מגיעה למצבים אבל חוסר מזל מונע ממנה להיות במקום גבוה יותר בטבלה.
    זה בדיוק מה שקורה בהפועל אשקלון העונה. לפחות בארבעה מחזורים אחרונים אנחנו מחמיצים מצבים שקשה לא לכבוש מהם. לאשקלון יש את הסגל הכי טוב בליגה ללא ספק!! שחקנים כמו שוקי נגר,יוסי רוזן,דידי אונגר,יחיאל צגאי,יאיר אזולאי,דודו בן-שושן,בריאן מן וכ'ו לא תמצא באף קבוצה בליגה הלאומית.
    ביום חמישי דיברתי עם אורי מלמיליאן בטלפון (אני כותב לאתר מקומי באשקלון) והוא אמר לי שעם הזמן יגיעו הניצחונות ..אני מקווה שאותו דבר יקרה גם בנס ציונה כי בעונה שעברה וגם ממה שהספקתי לראות העונה יש לכם קבוצה מציונת .אני לא יגיד בקלות,אבל אתם בהחלט יכולים לעלות ליגה.. קבוצות כמו כפר סבא,שמשון ומכבי בבאר שבע לא אמורות להיות בצמרת הליגה הלאומית העונה!!
    שיהיה לכם המון בהצלחה עד המפגש מול הפועל אשקלון.

14. Ariel Member

חלפו עברו רק חמישה מחזורים- ולצמרת, כמו גם לתחתית, ממש אין חשיבות. אם ניזכר בעובדה שלאחר המחזור ה-30 מקצצים מחצית מהנקודות- הרי שהכל פתוח גם עבור הכח האחרונה בטבלה.

בית"ר/שמשון הציגה עד עתה כדורגל נפלא, אך יחד עם זאת אני לא מאמין (למרות שאני מנסה) באפשרות שכבר העונה נפתח את השמפניות ונחגוג עלייה כי חסרים לקבוצה מספר מרכיבים הדרושים לחלל את הבלתי ייאמן.

את שאר קבוצות הליגה לא הזדמן לי לראות (למעט אלו ששיחק נגד שמשון ביום נתון) כך שקטונתי מלהביע דעה.
    לעומת זאת, את נס ציונה של העונה החולפת ראיתי יותר מפעם אחת ומאוד התרשמתי (ואף הלכתי עלייה בדיון פתיחת העונה שתחגוג עלייה בלי לחשוב פעמיים), אך כנראה מה שמספיק נגד אום אל פאחם, טמרה וכפר קנא- לא מספיק נגד הפועל כפ"ס ומכבי הרצליה.

ולפני שנלך לאיבוד- חשוב לציין כי הקבוצות הגדולות באמת של הליגה הזו הם הפועל כפ"ס, הפועל ירושלים, בית"ר/שמשון ת"א והכח עמידר ר"ג.

15. איתי שכן-טוב Member

הפועל כפר סבא,הכח רמת גן,הפועל ירושלים,ואתה יכול להוסיף את קרית שמונה ורמת השרון אלו הקבוצות הגדולות באמת בליגה.
    ביתר שמשון ממש ממש ממש לא!!!!!