מחזור 5 בליגת העל: ב"ש מנחילה למכבי ת"א הפסד בכורה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏27/9/12.

1. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/4/324824.Xxx

בזבוז זמן. שאפו להפועל! הצלחנו להעביר 90 דק' בלי שבאיירן מינכן(או שהייתה זאת סכנין?) תבקיע שער אחרי לחץ כבד! למרות האווירה הטובה בבלומפילד(הקבוצה בבנייה אבל בכל-זאת יש לאנשים הרבה סבלנות) חבל שבשביל משחק כל-כך אנמי וחלש הייתי צריך לנטוש כדורגל איכותי כמו ארסנל-צ'לסי, אבל הפועל זו הפועל.
    ברור שככה אי-אפשר להמשיך. חוטפים כדור בדקות האחרונות ואין לאף-אחד כוח\מוטיבצייה\אמונה כדי לרוץ קדימה ולהבקיע את השער השני, חוץ מאותה החמצה נוראית של ורמוט החלש.

הבעייה בהפועל הרבה יותר גדולה מאשר שחקן כזה או אחר. דג'מבה גמבה משחק רע מאוד ובמקום לוותר על חנן ממן, אבוקסיס(ממש חסר אונים על הקווים לנוכח השליטה של סכנין) היה צריך להפגין יותר ביצים ולספסל את 'השם הגדול ממנצ'סטר'. גם אלרואי כהן עשה שטות גדולה אחרי שחיכה כל-כך לחולצת ההרכב ואנטבי היה נוראי. רועי גורדנה היה נק' האור הבולטת במשחק יחד עם אדל וטוב לראות אותו חוזר בשיא המוטיבצייה - נמרץ, עושה דריבלים טובים ומנסה לדחוף קדימה. אבל אי-אפשר לבנות עליו בתור מושיע והפועל פשוט נראית קבוצה לא מאומנת. חמישה מחזורים עברו והכדורגל לא משתפר.

כן, אני יודע שמדובר בקבוצה חדשה. כן, אני יודעת שהעונה התחילה רק לפני חודש וחצי וכבר קרו כל-כך הרבה דברים, שקשורים בכדורגל וגם אירועים אחרים כמו עם שירזי. לכן אני סבלני לגבי הקבוצה. אבל האמת שכל שבוע אני אומר לעצמי שיותר גרוע לא יכול להיות ו...הם מפתיעים מחדש. ובכל-זאת - יאללה הפועל, תמיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/12
  2. yakov_y YNWA

אפולה אדל בעוד משחק ענק מציל את הפועל תל אביב, אנדרייטד...
    דנין צריך לשחק בשמאל, גורדנה במקום דג'מבה ולאלרועי כהן אין מקום בהרכב.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב, טעיתי בענק בנוגע לאשדוד. אוהד נתניה כנראה ישע על מה הוא מדבר.

4. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן כיצד בכל משחק, מצליחה מכבי חיפה להיעלם לחלוטין מהדשא לאחר 45 דקות בלבד. אולי כדאי שיבדקו מה נותנים לשחקנים לשתות כשהם בחדר ההלבשה (או שעטר יגיע למסקנה שהשיטה שלו פשוט סוחטת את החבורה הכבדה והעצלה אותה הוא מדריך)?

5. סמואל אטו Member

מקרייב ואבו ענזה מובילים את אשדוד ל-3-0 על נתניה ומאזן מושלם אחרי 5 משחקים.
    אבו ענזה הוא הגניבה של הקיץ וביחד עם מקרייב הם נותנים לאשדוד מימד התקפי שלא היה להם בעונה שעברה. קשה עוד להעריך לאן כל זה ילך, אבל אשדוד פתחה מדהים ויש לה פוטנציאל רב.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הייתי מוכן לא לרדת עד הסוף על הקבוצה הזאת. פתחנו מול יריבות קשות וסבלנו גם מחוסר מזל. כך חשבתי. אחרי המשחק הזה חוסר המזל ההתקפי כבר הפך לחוסר איכות בולט. הקבוצה הזאת לא מתפקדת, לא על הקווים ולא על הדשא!

בצורה הזאת נקבל עוד 'עונה פיננסית'. אין לנו שחקן שיודע לשים את הכדור בשער. ידין הגיע לקבוצה ללא שום כושר, אבל אני מרגיש שאם הוא יהיה כשיר לתשעים דקות שלפחות הרווחנו שחקן. חוץ מזה אם רוכשים שחקנים בינוניים אז מקבלים תמורה בינונית. אין לי מושג מה אנדלובו עושה בקבוצה, הוא לא חלוץ מסיים. לצפות שתורג'מן ואזולאי יעשו את ההבדל זה כמו לחכות שאייאקס תזכה שוב בליגת האלופות...

שחר ועטר אחראיים על הביזיון הזה.

7. שגיא Member

שבוע לשבוע ושום דבר לא משתנה. כל משחק מתנהל בדיוק באותה צורה. מחצית ראשונה חייבים לסגור עניין עם לפחות שני שערים ברשת של היריבה ובמחצית השניה פשוט קופאים. הפעם פשוט שיחקנו מול קבוצה חלשה אז לא ספגנו, אבל תורג'מן היה חייב לבדו לשים היום שני שערים. השיטה כבר לא משנה, שני הקשרים האחוריים היום לא נתנו לנו משהו שלא היה במשחקים הקודמים.

הפתיחה הזו עדיין שווה הרבה יותר משתי נקודות בחמישה משחקים. סבלנו גם מחוסר מזל, אבל אם גם היום לא הצלחנו לנצח אני כבר לא יודע מה עטר יכול לעשות אחרת. ההגנה בסך הכל לא רעה וניסינו כבר את כל החלוצים. וגם הוצאה של קטן לא בטוח תפתור את זה. הוא מהשחקנים היותר טובים שלנו בכל משחק מאז פתיחת העונה.

8. סמואל אטו Member

אין מה לעשות לחיפה אין התקפה, ואין מי שישים את הכדור ברשת.
    אזולאי ונ?דלובו לא סקוררים ובמקרה הטוב יתנו 10 גולים כל אחד, תורג?מן פוטנציאל ועמאשה חוזר מפציעה בלי שום קרדיט מעטר. בקישור ההתקפי קטן כבר לא מספק מספרים, אבל יותר בעייתי זה שהשאר הם ילדים חסרי יציבות וחסרי יכולת קבלת החלטות נכונה.
    עכשיו הבעיה זה להחזיר את האמונה של השחקנים בעצמם, אבל בינואר הם יהיו חייבים להנחית לפחות שני שחקנים ברמה גבוהה מאוד.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק ראשון שאנחנו לא סופגים אבל זה לא באמת מנחם משהו. דווקא אני כן חושב שידין בהחלט תורם לנו, גם בכדורים הארוכים שלו וגם בתיקולים שלא חופשים את החלק ההגנתי שלנו. אין לי ספק שאם הוא היה מתחילת העונה בקבוצה אז לא היינו היום במקום שאנחנו נמצאים בו. תורג'מן בסוף הכל חזר מפציעה של כמעט חודש אז ככה שלא ציפיתי ממנו להרבה, אבל עמאשה ואנדלובו ממשיכים להיות כלום ושום דבר, ואחרי 5 משחקים אנחנו עדיין עם 3 גולים.

אני לא רואה איך אנחנו יוצאים מהמצב הזה. להגיד ששוב מול רמת גן זה משחק שחייבים לנצח? הרי בקלות אנחנו יכולים עוד משחק לתקוף בלי סוף ולא לכבוש. מדהים איך עם סגל כזה עטר מצליח להוציא כל כך מעט.

10. alexshw Member

מי שדפק אותנו היום הכי הרבה היו 2 השחקנים של עטר. גם הכושר הגופני של הקבוצה גרוע(ידין זה מובן, היתר לא).
    כנראה העסק גדול על עטר.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גולסה שנכנס כמחליף היה נוראי כהרגלו, אני עדיין לא מבין למה ורד לא בסגל. עזרא צריך להבין שהוא הגיע למועדון שאי אפשר להמשיך בו את השכונה, כל כדור הוא נותן לעצמו מקדמה של 10 מטר ומאבד את הכדור. קודם כל הוא רץ ואחר כך הוא חושב. ימפולסקי 2.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא מאמין ששחר שילם על אנדלובו השק תפוחי אדמה הזה מיליון דולר...לפני 5-6 שנים אפילו לא היו מעזים לקשר אותו כמועמד לירוקים והיום הוא חלוץ הרכש הנוצץ שלהם. דבאלשווילי עם עיניים עצומות ודרסיליה על הכתפיים לא רואה אותו ממטר.

ועדיין עם הליגה המגוחכת שיש כאן מכבי חיפה עדיין מועמדת בכירה לאליפות.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מי היה הפרשן היום, אבל זה מצחיק אותי שהוא קורא פעמיים בסביבת הדקה השבעים ששחקני מכבי חיפה עייפים. עייפים ממה? לשחק משחק אחד שבועי בליגה הישראלית? אם שחר רוצה לקצץ אז אולי שיתחיל לקצץ במשכורות שחקנים. ידין הגיע לקבוצה בלי כושר גופני וזה מובן, אבל מה התירוץ של השאר? הדולרים בכיס מקשים על משהו?

מישהו מוכן להגיד לי למה לא הגיע חלוץ שיבקיע וקשר שגם יודע לנעוץ כדור ברשת? באמת חשבתי שברגע שנשחק מול הקבוצות החלשות בליגה אנחנו נכבוש, אבל כנראה שהבעיות לא רק היו בהגנה, בשיטה של עטר אלא גם בהתקפה המאד מאד בינונית שיש לנו. תורג'מן, אזולאי, אנדלובו ועמאשה אחרי הפציעות שלו פשוט שחקנים בינוניים.

לצערי זה האמת וכנראה נקבל עוד עונה מאד בינונית של מכבי חיפה.

14. איגור .פ. Member

ושאמרתי שעטר לא מתאים לחיפה זה רק מוכיח שמי שהיה סמל בתור שחקן לא בהכרח יכול להצליח בתור מאמן באותה קבוצה שבה שיחק.ראו דוגמאות הבאות:נימני במכבי ת"א סיני בהפועל אוחנה בבית"ר.
    אני מקווה שעטר מספיק חכם להודות שהוא טעה נכשל וצריך לעזוב לבד ולמנות את רב"ש למאמן חיפה. מכבי חיפה קבוצה בינונית בגלל המאמן והשחקנים שהביאו וכואב לי להגיד את זה קטן צריך לרדת לספסל או לעזוב קטן מיצה את עצמו.

מילה על אשדוד כל הכבוד להם על הפתיחה שלהם יחד עם זאת אני חושב שהמבחן יהיה שבוע הבא מול מכבי ת"א.

עוד משהו תשימו לב מי בתחתית לבנתיים 3 אלופות לשעבר הפועל חיפה בית"ר י-ם ומכבי חיפה

15. itay7 Member

רק בגלל השם עושים להם הנחות, לפי התוצאות היא מועמדת לירידה. לפי היכולת והסגל, הייתי אומר שהם יכולים להתאושש ולהיאבק על מקום באירופה, לא יותר מזה.