מחזור 5 בליגת העל: ב"ש מנחילה למכבי ת"א הפסד בכורה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏27/9/12.

1. yedidel Member

קרית שמונה עם 9 שערי חובה. בעונה שעברה היא ספגה את השער ה9 שלה במחזור ה21. בעצם אומר הכל.

2. ראיין אדלי Member

אשדוד השתיקה היום הרבה פיות. יהיה מעניין לראות אם הם יוציאו משהו מול מכבי.
    עוד יותר מעניין זה אם מכבי תגיע למשחק הזה מושלמת.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/12
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית נוראית שלנו.
    גנבנו שער בטעות בתחילת המשחק ומאז מעבירים זמן ובמזל לא ספגנו, לא מאמין שנצליח לשמור ככה על היתרון אם נשחק ככה גם במחצית השניה.

לפחות חזרנו לשחק בצהוב ונראה לי שזאת פעם ראשונה שאנחנו משחקים בתלבושת כל-צהובה מאז עונת 00/01.

4. alexshw Member

קודם שיהיה לה מאמן.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון הוא באמת לא שילם עליו מיליון דולר, אלא מיליון יורו.

6. alexshw Member

מליון דולאר.

7. ראיין אדלי Member

כל כך הגיע לרמת גן לנצח...
    ואחרי שרמת גן מציגה כדורגל חיובי וסכנין התחילה להיראות טוב בית"ר בבעיה רצינית מאוד

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגיע לנו לנצח אחרי משחק כזה אבל קבוצה שמאבדת פעמים יתרון נגד הפועל ר"ג ומשיגה רק 2 נקודות מתוך 15 שמתוכם לא הצלחנו לנצח בבית קבוצות כמו עכו וב"ש והפסדנו לאשדוד וק"ש בחוץ יכולה להבין כבר לבד לאן היא הולכת השנה, כשעדיין לא שיחקנו נגד חיפה והתל-אביביות.

אנחנו קבוצה חלשה והשחקנים כאן יתחילו לשחק כדורגל רק שהחרב תהיה מונחת על הצוואר כרגיל או שיחליפו מאמן, מנטאליות של קבוצת תחתית.

9. Alta Tensione Member

לא יודע מה יותר מחריד, התלבושת או איך שנראינו.

אם לא נמצא פיתרון לעמדת הבלם לצד הסלבי אז עוד עונה בתחתית הטבלה צפויה לנו. כדאי מאוד שאלי כהן יתחיל להריץ את קוז'ו, זה המוצא האחרון לפני שמקבצים נדבות למציאה בינואר.

10. שער 7 Member

שלמה שרף הוא שונא הפועל מובהק. לירן ליאני הוא השופט הטוב בארץ ביי פאר אחרי הפרישה של מאיר לוי. כל החלטה שלו הייתה במקום, גם הפנדל וגם ההרחקה של אלרואי כהן. הגיע הזמן שהפוזאיסט הזה המכונה "אלרואי כהן" יתרכז בחתונה המתקרבת שלו ויישב כמה משחקים טובים על הספסל. בכלל זה המשחק הכי ביזיוני שראיתי מהפועל, רמת השרון זה משחק ילדים לעומת זה. גילי ורמוט נראה כמו שחקן שעלה מהנוער, אולי גרמניה שלחו לנו כפיל שלו, פנטסיל עסוק בתפילות ולא בכדורגל, עד שקוטיניו לא מתלבש לא מנצלים את זה כדי לפתוח עם טועמה, אין לנו קשר אחורי (וחנן ממן הוא לא כזה, בטח לא המתחזה שלידו בשם דג'מבה-דג'מבה) ויש לנו מזל שהדרבי בעוד חודש וחצי ולא בעוד שבוע. זאת הייתה הפעם הראשונה בשנים האחרונות שממש בער לי מבפנים לראות את הקבוצה, לשרוק בוז לא שרקתי אבל התעצבנתי מכל מהלך ואפילו יצאה לי בעיטה קטנה בכיסא שלידי. אז נכון, לא הפתיע לראות שזאב חיימוביץ' מייצר חורים בקצב כיאה לשחקן שלא שיחק המון זמן, אבל אני מצפה מהבלם האדיר והנדיר שלידו מר באדיר שיפקח עליו ויקח אחריות. בדקות האחרונות וכמה דקות במהלך המחצית הראשונה ירד לי הלב לתחתונים. שחקני סכנין מנסים בעיטות מספרת ברחבה שלנו וראשונים לכל כדור, הכדורים עוברים את חיימוביץ' כמו חורים בגבינה וכל מסירת רוחב זה התקף לב קטן. לא יזיק אם ניצן שירזי יעבור בדיקה נוספת אחרי המשחק הזה, טוב זה בטוח לא עשה לו. אם ניראה ככה באקדמיקה (קבוצה שממש לא כדאי לזלזל בה למרות חוסר ניסיונה האירופאי) תיגמר לנו ביום חמישי גם הליגה האירופית.

11. aloneli Member

נתניה במשחק גרוע מאוד.האמת שקשה לי להאמין שהיא יכולה להראות יותר גרוע מזה במהלך העונה.ב90 דקות לא זכור לי מצב אחד מסוכן של נתניה חוץ מבעיטות תסכול פה ושם.אחמד סבע במשחק הכי גרוע שלו שיצא לי לראות.שום תנועה,מאבד כל שניה כדורים וחוץ מלהתלונן לא עשה כלום.מוזר מאוד שאסור להחליף אותו אף פעם.

אשדוד שיחקה נהדר במחצית השניה.ב10 דקות היא הצליחה לתת לנתניה שלישיה.אבו ענזה בכושר מפחיד וביטון כרגיל רמה מעל כולם על המגרש.אשדוד בבית קבוצה מאוד חזקה.אם בשבוע הבא מול מכבי היא תשחק כמו במחצית השניה אז היא יכולה לתת פייט גם בבלומפילד.

12. Number 8 Member

ראיתי את התקציר של הפועל נגד סכנין,
    קודם כל חבל לי על סכנין כי על פי היכולת שלה, הגיע לה לפחות נקודה.
    מבחינת החילוקי דעות - הפנדל והצהוב השני די גבוליים, זה לכאן או לכאן, אבל היה חייב להיות פנדל לסכנין, תפיסה ברחבה של דג'מבה דג'מבה, לא מאה אחוז פנדל אלא מיליון אחוז, תפיסה ברורה, סכנין קופחה.

13. אלי מתחן Member

אם מחליטים שלא שורקים על תפיסות, שלא ישרקו לשני הכיוונים. זה מעצבן החוסר אחידות.

14. Number 8 Member

נכון,
    אם שרקו על תמוז, חייבים גם לשרוק לטובת סכנין. זה מה שעוד יותר מתסכל את סכנין.
    ליאני נתן במתנה ניצחון להפועל תל אביב.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/12
  15. henry1 Member

כשלושה מתוך ארבעת שחקני ההגנה שייכים לליגה השניה (למי שלא הבין - שטרית, טופי וקרופניק) ועמרי בן הרוש רק חוזר מפציעה, משחק מול קבוצה עם התקפה מצויינת כמו אשדוד עלול בהחלט להסתיים בתבוסה כזאת.

לעומת זאת, לא ממש מובן לי למה ההתקפה כזאת אנמית, כאשר בחלק הקידמי משחקים סבע ושריקי וקשרים מוכחים כמו שבחון ודג'אני. האחרון כבר שני משחקים לא פוגע, מעניין האם הדיבורים על חיפה פגעו ביכולת שלו. הגם אתה, דג'אני?

לא מן הנמנע "שהנסיך" חטיב ינוח קצת. למעט הבישול בשבוע שעבר, עדיין לא ראינו ממנו כלום, ויותר מזה, חוסר ההשקעה מעצבן אותי יותר מכל. יש שחקנים צעירים שיתאמצו יותר ומוכשרים לא פחות.

אני סומך על בנין שיידע מה לעשות.