מחזור 5 בליגת העל: מכבי ת"א ומכבי חיפה מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏19/9/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם הערה קטנה לפני השינה, טוטו תמוז שחקן דוחה. לא אכפת לי כמה שערים הוא מבקיע בשנה כשהוא מתנהג בצורה כל כך מבזה. מתחזה בלי הפסקה, מדבר עם תנועות ידים ואיומים לעבר השחקנים בקבוצה היריבה ובעיקר מתעסק כל הזמן בקהל. ספורטאי קטן מאוד, לא יודע עד כמה זה היה בולט בטלויזיה, אבל ב1-0 להפועל לאדלי פשוט נמאס מההתנהגות שלו והוא החליט לקצץ אותו מה שזיכה את אדלי במחיאות כפיים מהקהל שלנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/9/11
  2. Don Joan Roman Member

משחק מעצבן לא יכול לתאר את זה אחרת ואני אתן את זה בנקודות
    1. הגול שספגנו הוא הגול הכי מטומטם והכי מיותר שבית"ר ספגה בשנתיים האחרונות לפחות, היה כ"כ קל למנוע אותו עם עמידה נכונה של פורטיז'יו, אם הוא עומד עם הפנים לכדור הוא מעיף אותו בקלות אבל מה הוא עושה? מספר להרוש בדיחות, פשוט הטריף אותו, בראשי ל11 ומהר.
    2. חוסר ההצטרפות להתקפה: הקשרים היום ובראשם שי חדד והקטן לבית ברוכיאן שפשוט לא עשו כלום בקישור, כלום, לא מספיק שהם השאירו את דנצ'וק לבד מול שלושה קשרים של מכבי נתניה בכל הזדמנות(וכאן שוב מילים טובות לאינבינדר עם משחק טוב) הם גם לא הצטרפו להתקפה כמעט וכשכן הצטרפו קיבלו החלטות מפגרות, געגועים לקובי.
    3. חילופים מאוחרים, יובל נעים מאמן טוב, הו8א מכין את קהבוצה למשחקים מצויין אבל הוא פשוט מאוד מתעקש לא להגיב למשחק, אחריי הבישול הגדול שלו סטיבן לא יכל יותר לנשום כדי לעמוד הוא היה צריך בלון חמצן צמוד אבל יובל משך איתו עוד 20 דקות ואם סטיבן לא מתחנן לצאת הוא גם לא מוציא אותו עד דקה 90 וזה רק הסימפטום בעניין הזה, אין שום בושה לעשות חילופים בשלב מוקדם יותר, הוא חייב להגיב טוב יותר למהלך המשחק.
    4. בחירת ההרכב: יובל נעים בעצמו אמר שההכנה הגופנית לא הייתה האידאלית ושהשחקנים נופלים מהרגליים אז למה שלא תשנה את ההרכב? למה שלא תרענן ב2 שחקנים? עכשיו השחקנים האלו ישחקו גם בשבת ושוב בדקה 70 ייגמר להם כל האוויר, יובל חייב להשתמש יותר בשחקני הסגל שלו, הוא מתלונן שיש לו סגל קצר אבל זה לא בדיוק נכון כי סגל יש לו, הוא פשוט לא מאמין בחלק גדול מהם וחבל.

ונקודה אחת חיובית, בעצם 2
    1. הקהל - מספר אחד, אין דברים כאלה שוב שר שעה מתחילת המשחק ונשאר עד שעה אחריי המשחק, מעודד את השחקנים ומרעיף עליהם אהבה.
    2. עמית בן שושן בעוד משחק שהוא שורף את הדשא בוא על שכרו עם עוד שער נפלא.

עם הפנים ליום שבת ויאללה בית"ר!

עריכה: משה אין ספק שאתה צודק, בן אדם מגעיל, מקומו בגן החיות ולא בגלל צבע עורו כי אין לי שו בעיה עם שחקנים שחומי עור להפך ויש לי גם חהרים שחומי עור אלא בגלל שהוא חיה, איש מגעיל ונבזה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/11
  3. Mr Mahamid Member

דרור קשטן והפ' ת"T עם פתיחת עונה חלומית.. ולפי דעתי יכולת הקבוצה משתפרת ממשחק למשחק.. לפי דעתי הקבוצה הזאותי הולכת לזכות באליפות..

4. Telkiyski Member

מה שמעודד עם הפועל זה שאנחנו קבוצה חדשה שנבנית ואני די בטוח שעוד חודש-חודש וחצי הקבוצה תראה טוב יותר. אם נהיה כנים כרגע הקבוצה לא משחקת כ"כ טוב אבל 13/15 זה מצוין ונותר רק לקוות שבאמת קשטן יחבר את הקבוצה יותר בזמן הקרוב כדי להתחיל לראות את הקבוצה רצה קצת יותר.
    שבוע הבא בורשה אני בכל זאת חושב שהפועל תפסיד לעצרי, ובעצם תסיים את דרכה באירופה.

5. אלי מתחן Member

עוזרת העובדה שהיה לכם לוח משחקים קל ביותר.

6. Telkiyski Member

בליגת העלק כל לוח משחקים יכול להחשב "קל" (וגם קשה)
    עכו בחוץ זה בעצם שטויות אבל כולם יודעים שזה מוקש, בית"ר בבית קל? בני יהודה? מכבי פ"ת שכבר יש לה 10 נק' שקיבלה 4 מהפועל זה קל? רק המשחק היום הוא "קל".
    מה שכן שתי הראשונות בטבלה עדיין לא יצאו למגרשי חוץ "קשים" כמו דוחא, קופסא ואשדוד, שם חיפה כבר שיחקה והפסידה פעמיים ונצחה אחד וזה בעצם יתרון מסוים עבורה, אלה ללא ספק ה-"מוקשים" שיש לקבוצות שרצות פה לאליפות.

ולא הייתי ממהר לסגור את עניין היורדות
    הליגה הזו די צמודה ותכלס קבוצה שתתבחר פתאום יכולה לחבר רצף משחקים טוב ולסגור פערים
    לא בשמיים לנצח 4 משחקים מתוך 6 נניח בליגה הז

7. Mr Mahamid Member

אני בטוח שקשטן יש לו מספיק נסיון כדי לחבר את השחקנים.. הפ' עם סגל פחות חזק משנה שעברה תזכה באליפות.. מכבי חיפה רחוקה מלהיות בתמונה, מכבי ת"א חזקה מאוד העונה הזאותי אבל לא מספיק חזקים כדי לזכות באליפות.. שאר הקבוצות? לא חושב..
    בקשר למשחק ביום חמישי בליגה האירופית.. הפ' הולכת לנצח.. ואני אזכיר לך שבוע הבא
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. אלי מתחן Member

בני יהודה זה משחק לא קל, אבל בבלומפילד, ובית"ר ומכבי פ"ת בבית.
    תשווה את זה ללוח משחקים של בית"ר, לשחק בקופסא, ב"ש ובבלומפילד נגד הפועל. הרבה יותר קשה.
    הפועל בסך הכל אוספת את הנקודות שהיא צריכה לאסוף, זה היה מאוד מפתיע אם היא הייתה עם פחות מ12 נקודות אחרי 5 מחזורים.

9. Raulito Madridista

כמה נקודות נוספות על המחזור אחרי צפייה בכל התקצירים:

רמת-השרון - מכבי:
    * מוטי איווניר וניבאלדו. אחרי המשחק שאלו את המאמן האם הגיע לניבאלדו אדום. "אני לא מדבר על שופטים, תודה רבה", השיב איווניר. שחצן, טיפש וגונב דעת. זה לא אדום זה בורדו! וניבאלדו עם כל הכבוד לאתלטיות המצויינת והוא באמת בלם טוב - שחקן מגעיל ומלוכלך ואני שמח שלא הולך לו והוא עשוי למצוא את עצמו על הספסל - יש גבול.
    * ברוך דגו. חשבתי שרגל ימין משמשת רק למדרגות. איזה גולאסו עם הרגל החלשה. והוא כרגיל בצניעות אופיינית ניסה להסתיר את האקסטרה-שמחה שלו בחדשות הספורט אחרי ששאלו אותו איך ההרגשה להבקיע נגד מכבי.

בני-סכנין - מכבי חיפה:
    * מהראן ראדי. עד עכשיו הוא הכדורגלן המצטיין העונה. קשר אחורי שלוקח כל כדור בגליץ', יודע לנווט את המשחק ומשחרר בומבות אדירות מחוץ לרחבה. כמה שחסר שחקן כזה להפועל באר-שבע למשל. סכנין עשתה עיסקה אדירה. עם הרמה של הכדורגל בארץ - מקומו של ראדי באחת מהקבוצות הגדולות. יש לו מקום בחיפה או בהפועל.

הפועל חיפה - הפועל עכו:
    * הגול השני של עכו. ביזיון הגנתי כזה לא ראיתי הרבה זמן. בעיטת שוער לא מתוחכמת ולא גבוהה במיוחד עוברת את כל ההגנה. ניצן שירזי צריך ללכת הביתה.
    * ערן לוי. כמה היה חשוב לו להבקיע אתמול. ניסה לסחוב את הקבוצה אחריו אבל זה לא הלך.
    * ניקלאס פאלצ'וק. מהיום כולם יודעים מי זה. משחק מצויין שלו אתמול ללא ספק.

מכבי נתניה - בית"ר ירושלים:
    * עמית בן שושן. פתיחת עונה חלומית, בכל הקריירה הוא לא הבקיע כל-כך הרבה שערים. איזה סיבוב אדיר ברחבה. הטכניקה שלו מסייעת לו מול שחקני ההגנה בליגה. ואני חשבתי שהצבתו כחלוץ בודד תיהיה כישלון משום שהוא חסר פיזיות והוא רחוק מלהיות מס' 9.
    * איפה הביתיות? מכבי נתניה עם משחק שלישי בקופסא בלי לנצח והיא לא מרשימה יותר מידי. אני לא עוקב אחרי ההרכבים כל-כך אבל לדעתי חן עזרא צריך לקבל את חולצת ההרכב יחד עם טרטיאק וסבע ואז ההתקפה תיהיה טובה יותר. אני לא חושב שהשלושה פתחו יחד והשלימו 90 דקות במשחק אחד.
    * הכושר הגופני של בית"ר. זה כבר מביך איך הם נופלים מהרגליים כל פעם אחרי הדקה ה-60.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. העבירה של ניבאלדו היא צהוב אבל לא אדום, מה גם שהוא לא היה אחרון, וזה שהספסל של רמה"ש קופץ למגרש לא אומר שצריך לפעול לפי מה שהם חושבים - לירן וקסברגר שפט אתמול בושה וחרפה.
    ב. מה אתה רוצה מאיווניר? כשהוא מדבר על שופטים אומרים מה הוא מדבר על שופטים וכשהוא לא מדבר על שופטים אז אומרים שהוא שחצן?

11. Don Joan Roman Member

לניבאלדו הגיע אדום בוהק וגם למיג'ל פורטיז'יו הגיע אדום בוהק אתמול בקופסא.

12. Number 8 Member

לא הגיע לניבאלדו אדום, ממש לא, צהוב כן אבל בטח לא אדום. הספסל של רמת השרון קפץ כאילו ניבאלדו ירה בו ווקסברגר נלחץ ועשה במכנסיים והוציא אדום. בכלל, שיפוט נוראי שלו אתמול, על גבול הביזיוני.

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

השיפוט בארץ כל כך בזיוני שזה מטריד.

מכור מכור מכור.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לאלו שצפו במשחק של נתניה מול בית"ר.
    איך היה אדרי בין הקורות?

15. Don Joan Roman Member

הוא לא עמד ביותר מדיי מבחנים אבל את מה שבעטו לו מלבד הגול של עמית שזה גול בלתי ניתן לעצירה הוא לקח, ייאמר שהבעיטות לא היו מדהימות והוא לא נדרש לאינסטינקטים מיוחדים כי הכדורים היו קרובים אליו אבל הוא היה בסדר.