מחזור 5 בליגת העל: 2:3 משוגע לב"ש על בית"ר בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/10/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון.

ובקשר למכבי ת"א:

בושה וחרפה

אין מה להוסיף אחרי דבר כזה. מי שעוד חלם על אליפות...אני מקווה שהיום קיבל את הבומבה שלו. אני לא רוצה אליפות, אני רוצה מקום חמישי.

אני אוהב את אבי נמני באמת, אבל אני מקווה שבסוף העונה נחזיר אותו להנהלה ונביא את המאמן שלדעתי הוא היחידי שיכול להוציא את מכבי ת"א מהבוץ שלה: דרור קשטן. אומנם בנבחרת הוא זבל, והוא לא מתאים לנבחרת, אבל מבחינת הליגה, הוא היחידי שמסוגל כיום להוביל את מכבי, לצמרת, אני לא מדבר על אליפות אפילו...מאז האליפות איתו ב-95/6 כאילו רובצת על המועדון קללה מאז מה שלוני עשה לו...

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  2. Andrea21 Member

עומר

את אבי נמני צריך להוציא מהמערכת לגמרי,כל עוד אבי נמני בקבוצה,או כל עוד נמשכת הסגידה העיוורת אליו,מכבי לא יגיעו לכלום,לא להחזיר את נמני להנהלה ולא כלום,פשוט לחתוך אותו מהמועדון,עם כל הכאב,הוא הגורם העיקרי לבינוניות של השנים האחרונות,מאז שהוא פרש הוא עושה רק נזק לקבוצה,לא מבין איך אוהדי מכבי לא רואים את זה.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נמני, שהיה עצבני לאחר המשחק, התייצב לראיון עם זוהר בהלול והתעצבן על בהלול.

כאשר זוהר שאל אותו למה הקבוצה מאכזבת למרות ההר התקשורתי, נמני ענה לו "אתה יוצר את ההר התקשורתי. גם לך יש מילים שכמעט ולא מבינים, גם אני לא מבין אותך אף פעם". בתגובה זוהר סינן תגובה מנומסת ככל האפשר וניתק את הראיון כאשר הוא מחזיר את השידור עצבני מאוד לאופירה ופרימו..

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים איתך, אם יהיה מאמן מספיק חזק וטוב מכבי תהיה בסדר אם נמני בהנהלה או בלעדיו. אפשר לחשוב מי אימן את מכבי, אלי כהן? האיש שנכשל בכל קבוצה בה היה ב-10 השנים האחרונות? רן בן שמעון? שבסך הכל נתן עונה אחת טובה בקרית שמונה ומאז אני לא רואה שקבוצות קפצו עליו ועדיין הוא לא הציל את מה שאחרים הרסו בקרית שמונה (לא מאשים אותו חלילה). טון קאנן? ניר קלינגר שהמילה בונקר היא המקבילה שלו? איזה מאמן חזק שהיה דומיננטי וידע להשליט סדר היה למכבי? נמני עם כל הכבוד כמה שאני אוהב אותו לא צריך לאמן, מהסיבה הפשוטה - א. הוא לא עבר קורס מאמנים. ב. אין לו ניסיון בקבוצות ואת זה הוא היה חייב, גדול ככל שיהיה.

ובעיה מקצועית: למכבי אין מנהיג, אין מישהו דומיננטי על הדשא שיסחוף את החברים איתו.

מילה טובה לקהל של מכבי שמדקה 70 לערך עד הגול של עכו שפשוט הוציא את הרוח מהמפרשים, עודד בטירוף, ואני מתכוון לכל האיצטדיון.

5. Number 8 Member

אני לא הולך להעביר ביקורת מקצועית על השחקנים, הם לא שווים את זה, אבל רק אומר שתיקו נגד הפועל עכו בבית זה בדיוק כמו הפסד, וקבוצה שיורדת להגנה אחרי שהבקיעה במקום לשים את השני בעוד ששחקני היריבה הימרו על הכל ועלו רק למעלה, מגיעה לה לספוג את השיויון. צריך גם לדעת לפרוץ בונקרים של קבוצות קטנות, לעשות תנועה בלי כדור ולא להתמסר כל הזמן בהגנה, הרי זה היה ברור מלכתחילה שעכו יבואו כדי לא להפסיד.

כל כך מעצבן...

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  6. אלי מתחן Member

ראיתי קצת ממכבי פ"ת ואני חייב להגיד שהשחקנים שלה מבזים את המקצוע. מעכו ורעננה אולי ציפיתי לכזה דבר לא מקבוצה ותיקה. דקה 25 אוהד כהן מבזבז זמן.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דודו גורש ביזבז זמן מדקה שניה...

8. Number 8 Member

היום שוער עכו דודו גורש התחיל לבזבז זמן מהדקה ה-10(ועשה זאת עוד עשר פעמים לפחות)... במקום לתת לו צהוב במחצית הראשונה שישתיק אותו, הוא שתק בעצמו.

9. אלי מתחן Member

מה אתם מצפים שאני אגיד על זה? גם עכו היא לא להיט.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשר כהן היה ביזיון, לפחות 2 עבירות חייבוו צהוב שני לשחקני עכו ובטח ובטח שהיה צריך להוציא צהוב לגורש אבל עזוב, מכבי שיחקה בצורה כל כך מגעילה שזה פשוט מבחיל. מזל שיש פגרה שבוע הבא, נדחה את הסבל בשבוע מול רעננה.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ציינו את זה כאן אבל למכבי פ"ת הגיע פנדל ברור אחרי שאוי-דוידוביץ' הכשיל את בוקסנבוים ברחבה והשופט התעלם - איזה גבר!
    מעניין אם זה היה קורה בצד השני הוא היה שורק ועוד איך שורק.

עומר ועידן, אפשר להבין את גורש שמבזבז זמן בבלומפילד מול מכבי ת"א, הפועל עכו היא עדיין לא מכבי פ"ת(קבוצה עם כל-כך הרבה ותק בליגה).

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מחצית בשליטה מוחלטת שלנו, דבלאשווילי זו תעלומה שאין לה פיתרון, הוא עושה הכל טוב עד לסיומת.
    בקצב הזה אין לו מה לחפש בהרכב הראשון, אני מבין שאולי הוא מדוכא ובודד בישראל, כאשר משפחתו בגאורגיה, אך זה לא מצדיק שהוא יזכה להרכב ראשון, מי שלא מספק את הסחורה מקומו על הספסל.
    מקווה שנכבוש בתחילת המחצית השניה, אין לי כוח נפשי שוב לדקות המתח בסוף המשחק, כפי שקרה לנו מול עכו ורעננה.

עריכה: גל לא מתאים לך... וממש לא במקום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/10/09
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך דאביאשווילי לא הכניס לפחות כדור אחד לרשת של אוהד כהן רק הוא יודע. הבעיה של מכבי חיפה באירופה נראית עכשיו ברורה מתמיד, ניצול הזדמנויות. אני לא יודע מה קורה אם הגאורגי לא חוזר למחצית השנייה, אבל ברור שארבייטמן בכושרו הנוכחי היה מכניס לפחות שער אחד.

על השיפוט אני לא מוכן להתייחס היות שמאיר איינשטיין אוהד הפועל ת"א. אי אפשר לבקש מדווידוביץ' לשכב על הגב בלי שיזוז, בסה"כ שופט אחר היה אולי שורק פנדל, אבל ברגע שטל בן חיים עדיין במגרש אז יש לנו כמו בבלומפילד תיקו...

אני רוצה להאמין שבמחצית השנייה הירוקים יכבשו ויגמרו את העניין הזה, אולי הנאחס שנקרא 'רוני לוי' גם יהיה היסטוריה.

14. שגיא Guest

אני באמת שלא מבין על מה הטענות לפנדל לטובת מכבי פתח תקווה. כבר בפעם הראשונה היה לי ספק שהגיע שם פנדל ואחרי כל ההילוכים החוזרים אני בטוח במאה אחוז שלא היה שם פנדל. בוקסנבוים נתקל בדוידוביץ', אחרי שהוא כבר שיחרר את הכדור. אין לי בעיה להודות כאשר יש טעויות שיפוט נגד קבוצתי, אבל אני באמת בטוח פה שלא היה פנדל.

לגבי המשחק עצמו, דבלישווילי יכל לשים 3 שערים לפחות במחצית הזאת. סופסוף הוא משחק טוב אבל הרגל המסיימת פשוט לא חדה וחבל כי המשחק הזה יכל להחזיר אותו לעניינים. אני מאמין שאלישע יתן לו עוד איזה רבע שנה במחצית השניה ואם זה לא יילך אז הוא יחליף אותו.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה לא שחם אז זה אדם, חיכינו לך. והכרטיס האדום של טל בן חיים ידידי?
    מצדי אפשר לתת פנדל למכבי פ"ת ושמכבי פ"ת משחקת כל המחצית השנייה בעשרה שחקנים, עשינו דיל?