מחזור 5 בליגת העל: 2:3 משוגע לב"ש על בית"ר בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/10/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שגיא, עזוב, לדבר אל הקיר יותר מועיל מאשר לשכנע פה אוהדים שלא היה שום דבר. אגב גל, אנא תרגע, דברים כאלה קיצוניים ולא מתאימים לפה. גם אני לא בעד איינשטיין, אבל יש גבול לכל תעלול.

2. שגיא Guest

די נו באמת, לא היה פנדל ולבן חיים לא הגיע אדום. הצהוב הראשון שהוא קיבל היה מפגר. אם הוא לא היה מקבל את הצהוב ההוא אז הוא היה מקבל על העבירה השניה צהוב, אבל בטח שלא מורחק.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שגיא, אני פשוט מנסה להראות לאדם שהוא מדבר שטויות ומחפש סתם להאשים אותנו באיזה יתרון אצל השופט. אם דאביאשווילי היה מכניס את ההזדמנויות שהוא היה מקבל אדם בכלל לא היה מדבר על ה'פנדל' כי מכבי חיפה כבר היתה מובילה באיזה 3-0...

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו פנדל לא פנדל, מכבי פ"ת עומדת על המגרש ומתבנקרת, חיפה תיתן 3...מכבי פ"ת במקום לנצל את עייפות חיפה ולשחק פתוח פשוט מזמינה אותה...מכבי חיפה במחצית מצוינת, 0:3 היה משקף.

אדם, מכבי פ"ת היא האם של ביזבוזי הזמן. אני מאשים רק את מכבי ת"א במה שהיה היום...

בני יהודה איכזבה אותי היום עם ה-1:1 מול הפועל פ"ת, שאולי היא יותר חלשה אפילו מהפועל עכו...

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

במקרה הזה דווקא עדיף לדעתי להשאיר אותו על המגרש ולצרף בנוסף אליו גם את ארבייטמן. זה שעוד לא פתחנו עם שני חלוצים זה עוד איכשהו מתקבל, אך אם אנחנו לא מובילים בשלב כזה של המשחק, לא מומלץ אלא חובה לשחק עם שניהם בחוד. גם ראפלוב מאכזב אותי מאוד, לא מספיק חד, לא יודע לבצע את הפעולות הנכונות בזמן המתאים. גאדיר גם כן מאוד לא מדוייק.
    לגבי משומר, רק אני לא מבין איך שחקן כל כך לא מדוייק עדיין פותח אצלנו בהרכב?

6. שגיא Guest

אני בכלל הייתי מצפה שנפתח עם שניהם, בטח במשחקי הליגה, אבל אני ריאלי ואלישע לוי נראה שלא יזוז מהמערך שלו שכולל חלוץ אחד, אלא אם הוא בפיגור.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המשחק של יונייטד - סאנדרלאנד ובמקרה הזה בדיוק זיפזפתי ומהזווית הראשונה ראיתי שזה פנדל ברור, לא ראיתי את האדום שלדעתך הגיע לטל בן-חיים כך שאני לא יכול להגיב.
    דוידוביץ' מנע מבוקסנבוים להתקדם והכשיל אותו זה פנדל של 100% למי אכפת אם הוא התכוון או לא(ואני בטוח שדוידוביץ' התכוון).

עכשיו הראו עוד הילוך חוזר ואני חוזר ואומר - פנדל, דוידוביץ' הכשיל אותו עם הרגל כאשר הוא שכב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/10/09
  8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

דוידוביץ' בדיוק קם, אשמתו שבוקסנבוים עמד סנטימטר ממנו כמו בול עץ? על דבר כזה לא שורקים פנדל.
    אני מציע דיל לחמאס - גלעד שליט תמורת מאיר איינשטיין.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל - רצחת. די. תודה.

10. roeiuzan Member

שבוע הבא אין מחזור ליגה?

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא. שני משחקים אחרונים בקמפיין הזוועתי של המונדיאל, מביטים לאוקראינה ופולין 2012.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי מאיר איינשטיין, הוא אמנם לא אובייקטיבי בטירוף ושונא בית"ר ידוע אבל הוא שדרן מצוין יחסית לאפשרויות שיש כאן בארץ ובצ'רלטון בכלל, הוא מוסיף המון אווירה שהוא משדר, מעדיף אותו על פני שרון ניסים ולירן "גיגסי" שכנר.
    את המחצית הזאת אני יראה ויחזיק אצבעות לקבוצה של רוני לוי, למרות שחוץ מלהתבנקר ולהוציא 0-0 אני לא רואה אותם עושים יותר.

קטן עם כדור ע-נ-ק לקולמה, שמצליח להחמיץ ממצב של 300 אחוז, קטן אחר-כך חייך לספסל עם מבט של "מי הביא אותו לכאן?".
    והפועל חיפה מובילה 0-3 על סכנין בדוחא, מצוין לליגה שהפועל חיפה חוזרת לצמרת הכדורגל הישראלי, רק שימשיכו כך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/10/09
  13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איינשטיין השדר הכי גרוע בארץ על מה אתה מדבר? אני מעדיף את עמית הורסקי! שכנר שדר לא רע בכלל הוא יהיה טוב בעתיד. רמי וארבל השדרים הכי טובים.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כל הדעות לפי שירים ושערים בלבד:

הפועל חיפה ממשיכה ביכולת טובה ומשיגה ניצחון חוץ, 3-0 בדוחא. אבוקרט (5) ובלו (16) לאחר בישול של ערן לוי העלו את חיפה ליתרון מוקדם, גל אראל נעץ עוד גול בדקה 90.

0-0 משעמם בי"א בין אשדוד המקומית להפועל רמת גן. המצב הכי קורץ במשחק היה בדקה ה14, בו משה אוחיון בעט כדור מ-11 מטרים אבל רפי כהן הדף.

אחי נצרת משיגה ניצחון ראשון בעונה 1-2. תומר חמד ולאהב כיאל העלו את הקבוצה ליתרון כבר בדקה 12, דודו ביטון צימק בדקה 17. רעננה ניסו להשיג שיוויון אבל תצוגה טובה (ומפתיעה) של השוער הרוסי של נצרת מנעה את השיוויון.

סיכום קצרצר:
    מפתיע שבני יהודה לא ניצחה באורווה וה0-0 של אשדוד ורמת גן מפתיע ברמה הירודה שלו. שירים ושערים התחיל עם מבול של שערים, לאחר מכן רק 2 שערים בחצי השני של המחצית הראשונה..ושימו לב רק שער אחד ב4 משחקים במחצית השנייה. לא נעים..

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה? מאיר איינשטיין אוהד הפועל תל אביב? עד כמה שידוע לי הוא אוהד מכבי הרצליה ואני די סבור שהוא לא סובל את הפועל תל אביב והוא לא בדיוק מנסה להסתיר את זה.

וואו, אולי פעם אחת תודו שהשופט עזר לכם? אתם פשוט סובייקטיביים שזה מפחיד.