מחזור 5 בליגת העל: 2:3 משוגע לב"ש על בית"ר בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/10/09.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמי וייץ ויורם ארבל ישנים כבר 3 שנים, הם היו השדרים הטובים ביותר אבל עכשיו הם מעבר לשיא(וייץ עוד סוחב, ארבל כבר סוס מת).
    יחסית לשדרים שיש למשחקי ליגת העל(מוטי חביב, עמית הורסקי, רמי וייץ, יורם ארבל, שרון ניסים) איינשטיין לא רע בכלל.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי נצרת מפתיעה לטובה, מנצחת את כל היריבות שלה לתחתית, מי זוכר שהם התחילו עם 0 מ-9? בקצב הזה הם ישארו בליגה.

3. אלי מתחן Member

אני באמת נקרע בין הרצון שלי לראות את חיפה מאבדת נקודות ובין הרצון לראות את מכבי פ"ת נענשת. כזה ביזיון לא רואים כל יום.
    בליגה שלנו חשבתי שזה קצת נגמר.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוטי חביב הוא המתחרה של מאיר איינשטיין בתור השדר הגרוע במדינה. שים לב לשידור של איינשטיין אין לו מילים בשידור, הוא פשוט צועק את השם של השחקן לפי מה שהכדור עושה, אני מצטער אבל זה לא שידור.

אני לא מבין מה אתם מתפלאים? זו מכבי פ"ת זה שהגדילו את הליגה ל-16 קבוצות לא משנה את זה...זו מכבי פ"ת, קבוצה שנואה ובונקריסטית.

כל הכבוד להפועל חיפה על הניצחון, שבוע הבא יש להם הפועל פ"ת, מקווה שלא ימעדו כמו בני יהודה שאיכזבה, דווקא כשבאו 1,000 אוהדים שלה לאורווה, מחזור הבא לא יודע נגד מי הם, אל תצפו ליותר מ-1,500 אוהדים בבלומפילד.

והנה ארבייטמן 0:1 לחיפה. מדהים, איך השחקן הזה לא פותח, הוא בכושר הכי טוב שהיה ויהיה לו בקריירה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  5. beitar4ever Member

אני רואה שהדעות פה בקשר לפנדל שהיה צריך להיות/או לא מאוד חלוקות, אבל לפחות אני יכול להכריז בוודאות, פנדל לא היה. כבר מעצם העובדה שבוקסנבוים לא מחה על כך שלא נשרקה לטובתו בעיטת 11 מ', ראיתי שלא היה ולא נברא, ובטח ובטח שלאחר ההילוכים החוזרים שאימתו לי את הטענה.
    בנוגע למשחק ניתן להגיד שהוא די משעמם. זה ברור שחיפה עדיפה, אבל עדיין לא ראיתי שליטה מוחלטת שלהם על מהלך המשחק. ד"א, מה אלישע כ"כ מתעקש על דבאלשבילי? אני חושב שאין ספק בכלל שמי שצריך לשחק בקביעות זה שלומי ארביטמן. הגרוזיני מחמיצן בעליל.
    והנה בעודי רושם, ארביטמן כובש, מה שמצדיק את דבריי.

6. Number 8 Member

ארבטמן כובש את שערו החמישי ובכולם עלה כמחליף...
    אולי עכשיו מכבי פתח תקווה תתעורר, כמו הפועל עכו היום, למרות שאני בספק גדול.

7. קטלוני Member

אני באמת מבין את אלה שאומרים שהשופט עזר למכבי חיפה,אחרי הכל כמעט כל משחק השופטים טועים לטובת מכבי חיפה.אבל ככה זה בכל ליגה,והשופטים אחרי הם בני אדם ואפשר גם למצוא טעויות של שופטים לטובת בית"ר או הפועל ת"א.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחי נצרת לא מפתיעה, היא הקבוצה היחידה מבין הקטנות שיש לה בית ואוהדים שיכולים להשפיע עליה לטובה. עילוט הוא מגרש לא פשוט לכל קבוצה שתגיע לשם, אני מצפה מאחי נצרת להמשיך להפגין עליונות בטח על קבוצות כמו רעננה ועכו שהן ביי פאר החלשות ביותר בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי פ"ת באמת מגעילה את הנשמה, היא אפילו לא באה לשחק, אני לא מבין, יכלו פשוט לאחר בחצי שעה והיו נותנים לחיפה 0:3...וזה לא שחיפה גדולה, פשוט יש מולה 11 אנשים שמשום מה לבושים כמו שחקני כדורגל, זה מגעיל.

700 אוהדים בממוצע למשחק, לא מפחיד אף אחד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/10/09
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר למכבי חיפה, כבר 2-0, חיפה ממשיכה בריצה הנהדרת שלה, הפועל חיפה ובני יהודה בכל מקרה לא יהיו פקטור לאליפות, מכבי ת"א גם כנראה שלא, בית"ר עדיין סימן שאלה והפועל ת"א נראית לא טוב בליגה- מבחינת מכבי חיפה זה נראה נהדר.

11. קטלוני Member

2-0 למכבי חיפה ודאבלשווילי סוף סוף כובש.
    נו עוד קצת מאמץ של מכבי,וכל החיפאיות יתנו 3.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בנתיים נראה שהם דווקא צריכים לשים עין על האדומים מחיפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx מכבי נתניה - הפועל תל אביב http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/5.Xxx

ראשון, ה-04/10/09. 20:00 בערב. אצטדיון הקופסא.

מכבי נתניה מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-14 ובמאזנה ישנן 2 נקודות. במחזור האחרון הפסידה הקבוצה 2-1 להפועל רמת גן של יובל נעים.
    דניאל יאמר החליט באמצע השבוע לעשות שינוי בצוות המקצועי של הקבוצה והחליט את נתי עזריה, שהיה מאמן הקבוצה ב-4 המחזורים האחרון, בראובן עטר, שחזר בפעם השלישית לקבוצה ל-3 שנים. הברון מקווה שהמתולתל יצליח להביא לקבוצה תוצאות טובות יותר, כפי שעשה בעבר. גם עמדת עוזר המאמן השתנתה, כשהנרי דוארטה, כמו נתי עזריה, ימצא בקרוב תפקיד אחר במועדון ואת מקומו ימלא צדוק מלכה.
    פנים חדשות נוספות בקופסא יהיו של שוער הרכש מחוף השנהב, אריסטד זוגבו, שקיבל את השחרור הבין לאומי מהכדורגל המצרי והוא צפוי לפתוח בהרכב הקבוצה.
    ראובן עטר מעדיף להעלות קישור מעובה ומהיר ולכן דלה ימפולסקי וטל מעבי יפתחו במרכז השדה. רביד גזל וחן עזראי יחכו להזדמנות מהספסל. שניר גואטה יקבל הזדמנות להוכיח את עצמו בהתקפה ואוראל דגני בהגנה, כשסטיבן אופיי ירד לספסל. עבור יגאל אנטבי זו תהיה הופעה ראשונה מול הפועל תל אביב.

הרכב משוער: אריסטד זוגבו; בוואן פרנסמן, אוראל דגני, קלמי סבן, יגאל אנטבי; אלמוג כהן, טל מעבי, דלה ימפולסקי, שניר גואטה, שלו מנשה; אוקוצ'ה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/639050/2974120_wa.Xxx
    איך תיראה הבכורה המחודשת שלו? ראובן עטר.

הפועל תל אביב מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-8 ובמאזנה ישנן 5 נקודות. במחזור האחרון הפסידה הקבוצה 2-1 למכבי חיפה של אלישע לוי.
    האדומים מגיעים למשחק במצב די רע. ביום חמישי האחרון הפסידה הקבוצה 4-2 להמבורג הגרמנית במסגרת מחזור 2 בליגה האירופית, בתצוגה הגנתית רעה. גם בליגה מצבה של הפועל תל אביב טוב ביחס לציפיות והקבוצה נמצאת כבר לאחר 4 מחזורים רחוקה מאוד מהפסגה, שם נמצאת מכבי חיפה.
    עבור 2 שחקנים, המשחק הקרוב הקופסא יהיה מיוחד והם איתי שכטר ודדי בן דיין, שהיו חלק מהקבוצה של דניאל יאמר ב-3 השנים האחרונות ועזבו להפועל תל אביב מתוך אמונה שדרכה יוכלו לזכות בתארים.
    יתכן ומי שיפתח בעמדת המגן הימיני הוא לא אחר מערן זהבי, זאת מאחר שדני בונדר אינו חש בטוב ועמרי קנדה, בשלב זה, לא נספר על ידי המאמן.

הרכב משוער: וינסנט אניימה; דאגלס דה סילבה, ואליד באדיר, ערן זהבי, דדי בן דיין; אביחי ידין, ביברס נאתכו, גילי ורמוט, נמניה וויצ'יצ'ביץ'; איתי שכטר, סמואל יבואה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02022009/2183283/23_gd.Xxx
    חוזר לקופסא עם איתי שכטר. דדי בן דיין.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי פ"ת כל-כך עלובה שזה מביך, לא להאמין שיש קבוצות אפילו יותר חלשות ממנה בליגה שלנו...
    מכבי חיפה מבחינתה עושה את העבודה, גם אם הפנדל על בוקסנבאום היה נשרק, מכבי חיפה הייתה מנצחת היא פשוט גדולה על מכבי פ"ת.
    15 מ-15 כרגע למכבי חיפה, היא אמנם לא קבוצה מפחידה ודורסת אבל עושה את העבודה, השם 'מכבי חיפה' חזר להרתיע קבוצות, כשתעמוד מול מכבי חיפה קבוצה שתבוא בלי רגשי נחיתות(יש רק 4 כאלו בליגה) היא תעמוד מולה שווה בשווה.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר כבר לתת את הצלחת ליענקלה...