מחזור 5 בליגת העל: 2:3 משוגע לב"ש על בית"ר בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/10/09.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ד"א, הקהל של חיפה שבר את שיא העליבות. לא רק שהוא הקהל היחיד בעולם ששר שיר למפעל(אויויויויוי ליגת האלופות) אלה שרוב השירים שהוא שר אלו שירים של הפועל או מכבי, והם אפילו לא טרחו לשנות את המילים בקושי פרט למילים כמו הפועל\צהוב.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר זה לא משנה אם חיפה תסיים את העונה עם 30 מ-30 בגלל השיטה של אבי לוזון...

3. burning soil Member

ידוע כבר שנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אני לא חושב שהליגה ממש סגורה, אמנם מכבי חיפה לוקחת נקודות במקומות שבהם היא אמורה כביכול
    ליפול, אבל העונה עדיין ארוכה מאוד בשביל הירוקים והם עדיין לא פגשו את כל הגדולות, שזה גם מפתח
    מבחינתם בדרך לאליפות. אבל זה בהחלט נראה נהדר עבורם.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לפני שנה מכבי חיפה לא הבריקה אז היום היא פשוט דורסת, כן אדם, היא דורסת. אילולא החמצות בלתי נסבלות מכבי פ"ת היתה מקבלת היום תבוסה שהיא עוד תזכר להרבה מאד שנים.

ברגע שאנחנו מחכים דקות ארוכות לשער הראשון אני מתקשה להגיד שאני נהנתי בגלל שאיכשהו תמיד מפחדים מאיזו טעות, אבל אם שוכחים את כל העניין הזה מכבי חיפה מציגה כדורגל פשוט נהדר. היא לא 'דורסת' כי היא אולי מנצלת 10 אחוז מההזדמנויות שלה. היום במחצית הראשונה דאביאשווילי לבד השאיר את הקבוצה של הלוזונים במשחק.

הנחמה היחידה בשביל אוהדי הקבוצות האחרות תבוא בינואר כשמסיללה יימכר. ללא ספק הבחור ביחד עם קטן בכושר פנטסטי. אני מאד מקווה שהדרום אפריקני יישאר עד סוף העונה, אבל אני כבר מחכה לינואר.
    חוץ מזה ארבייטמן עכשיו כבר מאותת לאלישע לוי שהוא חייב לפתוח בהרכב, דאביאשווילי שחקן רכש, אבל הבחור היה צריך היום 10 כדורים בשביל להכניס שער אחד. ההחמצות שלו היום היו באמת מדהימות. טוב לראות שאז ארבייטמן שובר את הקרח.

אין לי מושג מה יהיה בשבועות הקרובים, אבל לפחות כרגע אני לא שומע שקבוצתי מובילה בטעות את הליגה...אגב, מתי הדרבי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. קטלוני Member

רוב השירים הם לחנים בין לאומיים ורק המילים שונות.למשל כל קבוצה שרה אדום\צהוב\כחול\ירוק\כתום עולה על הלחן של הורטו מגיקו של פנאתינייקוס.
    "כולם כולם לקפוץ" זה שיר מקורי שלהם זה בטוח.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אחרי תצוגת "כדורגל" כזו, למכבי פ"ת לא מגיע להשאר בליגה, קבוצה מגעילה ומשעממת.
    אילולא ההחמצות היינו מבקיעים עוד 3-4 שערים בקלות, חוסר דיוק מנע מאיתנו להביס את הלוזונים, חבל אבל העיקר הניצחון.

דני לוי בוכה ברדיו בתכנית 'שירים ושערים' על כך שהשופט, זיו אדלר, קיפח את הפועל פ"ת.
    כנראה שאדון לוי נדבק בחיידק שנקרא - חיידק הפועל ת"א, עכשיו גם הם בוכים ועושים רעש בכל התקשורת? גועל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/10/09
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

למחנה האנטי ירוק, כבר אין חשק לכם לזיין את השכל על זה שהשופטים עוזרים למכבי חיפה אז מתחילים בשטויות האלו? אלוהים, למה פשוט תסתכלו על משהו אחר שיש בטלוויזיה? לא מבין, אתם באמת חושבים שאני עכשיו הולך להסתכל על פיינורד...? או פ.ס.וו? למה לי לראות אותם?

אני לפחות מבסוט שמכבי חיפה עכשיו מנצחת את כולם לפני שאנחנו שוב נשמע ש'לא מגיע לנו לזכות באליפות כי לא ניצחנו את הקבוצות הגדולות...' את הפועל ת"א כבר ניצחנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי מכבי חיפה הם כבר מזמן "מכבי ת"א 2.0" אוהדים שחצנים שמתגאים בלי סוף בהישגים של הקבוצות שלהם.
    אוהדי מכבי חיפה הפכו לדבר שעד לא מזמן הם גינו.
    אפשר כבר להפסיק את היריבות בין 2 הקבוצות האלו.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בד"כ כל קבוצה לוקחת שיר והשניה לא לוקחת אותו גם כן. היום אני שמעתי 2 שירים שהם לא שירים של קהל אחר('בכל העולם' שזה על שיר של מייקל ג'קסון ו'בלומפילד שם ביפו' שזה שיר ארגנטינאי רגיל) והם העתיקו אותם מאיתנו. זה ממש לא כמו שאתה מתאר את זה, כמעט לא תמצא אותו קצב ב2 קהלים.

והשיר 'כולם לקפוץ' זה על הקצב של "פולופופו, פולופולופופו" ששרים אותו המון קהלים בעולם. ולא, אני לא מתכוון לזה של מכבי.
    בקיצור, עליבות.

10. GRANDE LAZIO Member

כמו שציפיתי, אשדוד היא פשוט קבוצה מסכנה.
    להקיא על המשחק של היום. הייתי, סבלתי ונמנמתי. גפ פנדל לא נכנס להם, קבוצה בלי טעם וריח, משהו מת במשחק שלה, משחקים בלי חשק, בלי תשוקה למשחק, בלי רעב, בלי מוטיביציה, סתם ככה להעביר עוד שבת, מי יבוא בטענות?

קיצר חראם, מגיע לאוהדים הרבה יותר.
    איך שאני רואה את זה, כל עוד לא תוחלף ההנהלה הנוכחית, ולא יפונה הקואוץ' חסר המושג, דבר לא יתרומם במועדון הסימפטי הזה. וחבל שכך.

11. קטלוני Member

הם הקהל הראשון שהביא את "פלופופו" לארץ.
    יש עוד לחן שכמעט על הקבוצות שרות עליו אבל שכחתי את השם.

12. אלי מתחן Member

מה זה העתיקו? גם אתם העתקתם.
    אם היה יושב איזה אוהד שלכם ומלחין איזה משהו מילא. בסך הכל חסכו את הקטע של להיכנס לאינטרנט ולחפש שירים.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שהם הראשונים שהביאו(ואני לא מכיר עוד קהל ששר את זה), אבל זה שיר מאוד מפורסם בשאר העולם. ממה שהבנתי מדבריך אתה מתכוון שהם המציאו את זה(כמו שהפועל המציאו את 'בלומפילד שם ביפו').

שי, כל דבר רע שנגיד על חיפה תתרץ ב"מחנה האנטי-ירוק"? חלאס כבר, פשוט תודה כשאומרים דברים רעים על הקבוצה שלך ואל תתגונן. כשאנשים פה אומרים דברים רעים על הפועל אני אומר "מחנה אנטי-אדום"?

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא היתה יריבות, זה משהו שהומצא על ידי אוהדי מכבי חיפה בלבד...היריבות היחידה והאמיתית היא עם הפועל ת"א.

בסדר חיפה עם 5 מ-5 (דורסת? את מי היא דרסה בדיוק?) אבל אל תשכחו מול מי היא שיחקה פרט לניצחון על הפועל...הפועל עכו (ניצחה דקה 90), הפועל רעננה (ניצחה דקה 85), הפועל רמת גן והיום מכבי פ"ת...עם כל הכבוד, אני רוצה לראות עוד שבועיים נגד בית"ר...

אלישע לוי עם כל משפט תלוש מהמציאות:"אם נמשיך ביכולת הזאת ננצח משחקים בצ'מפיונס". אכן, אלישע, אתה טיפש.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

"פולופופו" זה האוהדים של מכבי ת"א הביאו לפני כמעט 15 שנה על מה אתם מדברים, איזה חיפה...טוב שהם לא התחילו לשיר את זה רק לפני שנה וחצי...אני זוכר אישית לפחות עשור שאנחנו שרים את הפולופופו (מזכרוני האישי).

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09