מחזור 6 ::אינטר מנצחת בקושי, הגדולות מאבדות נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏14/10/06.

1. MHFC Member

משחק טוב היה בסן סירו היום, אינטר ממשיכה לא לשכנע, אבל משיגה את הנקודות, מה גם שרומא ופלארמו הפסידו כך שאינטר יכולה להיות מאוד מרוצה, למרות יכולתה הפושרת מתחילת העונה.

איזה שער נפלא היה של פסקארה, פשוט תענוג, כמובן שלסזאר יש חלק בשער הזה, אבל אפשר להבין אותו גם הוא הופתע שפסקארה בעא מהמרחק הזה ומהזווית הסופר- קשה שכמו ששגיא כהן אמר "תן לו 10 הזדמנויות כאלה מול שער ריק, הוא לא יכניס אפילו אחד", השער הזה מאוד הזכיר לי את השער של קול במונדיאל מול שוודיה, אבל אז לקול הזווית היית הרבה יותר קלה מאשר הזווית שבה בעט פסקאלה.קטאניה במחצית הראשונה בכלל הייתה טובה מאוד, לא נפלה מאינטר וניסתה להבקיע, שיחקה כדורגל התקפי ומהנה, אומנם היא יכולה לצאת מאוכזבת מסאן- סירו בכך שלא הצליחה להוציא אפילו נקודה והיה מגיע לה נקודה, אבל הבעיה שאין מגיע בכדור לצערה.

לגבי אינטר, אני רוצה להתייחס קודם לאדריאנו, אדריאנו קיבל את המקום בהרכב היום אבל הברזילאי ממשיך עם הבצורת השערים שלו, כאשר גם היום הוא לא הצליח לכבוש ובכלל להגיע להזדמנויות, מעניין אותי האם מנצ'יני יתן לו את המקום בהרכב מול ספרטק, או שיעדיף את קרוז על פניו.סטאנקוביץ הסרבי היה פשוט נהדר, כבש 2 שערים והשקיע המון, השער השני היה יפה, כשאר הסרבי בעט מהאוויר לרשת, אומנם השער השני שלו היום לא משתווה לשער שהוא כבש מול קייבו בניצחון של אינטר 4-3.

פלארמו ורומא יכולות לצאת מאוד מאוכזבות, שתי הקובצות הנפלאות הללו הפסידו ונתו לאינטר את ההובלה בסריה אה בשלב זה, פלארמו בזמן האחרון מגמגמת בליגה, במיוחד ב-2-3 המחזורים האחרונים, קייבו מפסידה פעם נוספת, הפעם 1-0 לטורינו.

תהיתי למה שמת לו קודם 3?
    גם בניצחונות אתה לא יכול לתת לו 3 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/10/06
  2. Raulito Madridista

התוצאות של המחזור הנוכחי בליגה האיטלקית טובות מאוד לאינטר, שמוליכת הטבלה לאחר המחזור השישי, הקבוצה היחידה בייחד עם מילאן, שעוד לא הפסידה העונה בסרייה א'. אינטר עולה למקום הראשון בעצם בפער של 2 נקודות מרומא שזייפה להפתעתי ברג'ינה, ומפאלרמו שספגה שלושה שערים מאטלאנטה שמשתחלת לחלק העליון של הטבלה, פאלרמו תתקשה עם הגנה חלשה כזו,היא כבשה 14 שערים שזה מעל שני שערים במשחק, אבל ספגה 12! מלבד פארמה השוקעת שהובסה היום, ההגנה החלשה בליגה!
    אינטר מובילה בעשר נקודות על מילאן שלא יצאה מהמשבר וסיימה בתיקו 1-1 אתמול, אם קאלדזה המושיע אז אני לא יודע מה להגיד, תקופה לא טובה עוברת על הרוסונרי, גם השער היה אמור להיפסל בגלל נגיעת יד.

בקשר למשחק היום, שער אדיר של קטאניה החביבה, זה דיי יומרני שהוא ניסה לבעוט משם, שער ענק, אבל טעות של ג'וליו סזאר כמובן. אינטר לא הייתה טובה לדעתי באף שלב במשחק, אולי פרט לכמה דקות. פיגו הרים מעולה לסטאנקוביץ שבא מאחורה ונגח פנימה. סטאנקוביץ כבש צמד קריטי היום, שער שני יפה מאוד, הוא היה מעולה והשחקן המצטיין לטעמי במרכז המגרש עם דאקור שלא עשה הרבה לדעתי, אינטר בזכותו ניצחה את המשחק ורק בגללו מנצ'יני לא הולך הביתה. אינטר בהחלט הסתמכה היום על מהלכים אישיים, הקבוצה לא מספיק מגובשת ובכך אשם מנצ'יני, שהעלה היום הרכב לא רע דווקא, סולארי היה בסדר גמור באגף שמאל, אבל שווירה יחזור מעניין אם סטאנקוביץ יישאר קשר במרכז. דיי בושה שקבוצה שמתיימרת להיות אלופת איטליה, מכניסה במשחק בית, בלם, כמה דקות לסוף במקום קשר(פיגו, שהיה לא רע). רוצה לציין לטובה את זאנטי שנתן ספרינטים היום, אבל לפעמים הוא הולך עם הראש בקיר וצריך למסור.

זלאטן ואדריאנו לא עשו שום דבר במשחק ולא תרמו בגרוש, לאט לאט ההערכה שלי לזלאטן נהיית אפסית, ועל אדריאנו הענק הטוב אני קצת מרחם, שהוא יבקיע זה יישבור הרבה תסכול ואני מתחייב שאם יהיה לו ביטחון הוא ייכנס לתקופה אדירה. קרוז שנכנס להושיע, קיבל פנדל במתנה, שלא היה, לא מובן לי למה הוא בעט, יש בועטים טובים כמו פיגו וסטאנקוביץ ואיברהימוביץ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ), אבל הוא רצה לכבוש ולנצח בעצמו, והחמיץ, שוער קטאניה סגר משחק טוב. קטאניה פחדה לעלות למעלה כי היה לה מה להפסיד והיא הפסידה בסוף.

מה שחשבתי על לוקה טוני מתברר כשגוי, הוא ממשיך להפציץ וכבש גם היום בניצחון פיורנטינה, שהמינוס שלה בתחתית הוא עשר. הוא לא ייגמור עונה עם 30 גולים, אבל גם 20 ומשהו יהיה יפה ויעזור לפיורנטינה להתקדם. פארמה הייתה צריכה להיות אחרונה בטבלה ללא פרשת השחיתות, פתיחת עונה איומה שלה.

3. מיכל3 Member

שתי המילאנזיות ממש לא משכנעות ולשתיהן יש מכנה משותף לדבר-התקפה. גם ההתקפה של אינטר
    נראית פשוט רע, איברהימוביץ' ממשיך לא להועיל כשהוא משחק, אדריאנו ממשיך עם הבצורת הארוכה שלו
    ורק קרספו זוכר עדיין מה זה גול, למרות שגם ממנו צפיתי ליותר מתחילת העונה. כמו שקורה עם מילאן, גם
    המגנים\קשרים מצילים את אינטר מאיבוד נקודות..רק ההבדל הוא שאינטר מצליחה לתרגם את זה לשלוש
    נק' למרות יכולת לא משכנעת ומילאן מצליחה לנקודה רק בשלושת המשחקים האחרונים.

חבל שפאלרמו ורומא הפסידו, עד כה הן מציגות את הכדורגל הכי יפה באיטליה ואני מקווה שלא תבוא מכאן
    התדרדרות. לפחות דבר אחד טוב קרה במחזור הזה-פיורנטינה, רק שימשיכו כך ויצמצמו את הפער אחרי
    פתיחת עונה מאוד מגמגמת.

4. Joel Gion Member

יש טראש טוק לגיטימי, ויש להיות בן אדם עלוב ופרובקטור מעצבן. ההתנהגות של זלטאן בכל משחק העונה (בעיקר במפגש היום עם סוטיל ועם זנוני במשחק מול סאמפ) פשוט עושה לי חשק לדרוך לו על הגרון. מעניין איך האפס הזה מתנהג ביום יום.
    בכל מקרה, שוב אינטר מוציאה 3 נקודות מכלום. יפה, זה דבר שמאפיין בדרך כלל אלופות שבדרך. רק שלהתבסס על זה באופן קבוע זה די עלוב. מנצ'יני עושה סוף סוף את מה שאני צועק כבר 3 שנים ומעביר את סטאנקוביץ' לאמצע (למרות שלא מרצון) והסרבי מחזיר לו עם משחק ענק. גם בלי קשר לגולים, הוא היה מעולה היום ועשה פשוט הכל במרכז הקישור. אם מנצ'יני יחזור למערך היהלום כשקמביאסו ו-ויירה יחזרו, סטאן צריך לשחק מאחורי החלוצים. אם לא ופיגו ישחק שם, הוא ימשיך להתבזבז באגפים ולהביא משחק טוב פעם בחודשיים.

5. GUTE Member

משוגע בירוק אמר ואמר נכון. הליגה פשוט נראית זוועה. אני מתגעגע ליובנטוס. ראשי מילאן טעו בחושבם שאם יובנטוס משחקת בליגה השניה אז לא צריכים להשקיע כל כך בסגל ואפשר להתפשר כי גם ככה יש רק את אינטר ואת רומא. אינטר , פשוט לא ברור מה קורה עם הקבוצה הזאת, זה כאילו שקללה רובצת עליה. רומא לדעתי תחלש עם הזמן וזאת מפאת סגל קצר. ההישארות של יובנטוס הייתה מדרבנת את שאר הקבוצות להתחזק עוד יותר בידיעה שיש מכשול רציני בצבעי הביאנקונרי.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש פה כמה שאומרים שההתקפה של המלנזיות נראת רע, ואכן הדברים מדוייקים, אבל צריך לדעת שלפני שהקבוצות יעלו על גל הניצחונות (וזה יקרה), אז צריך לדעת להוציא את הנקודות דווקא בתקופה הקשה, ולא משנה איך. צחוק צחוק אבל אינטר שורדים את זה טוב מרומא וממילאן עד כה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תהאמת לא ראיתי את 30 הדקות הראשונות של המשחק בסו סירו, אז אני אתייחס למה שראיתי,

אינטר ניצחה אבל לא שכנעה אותי , ואת השער שקיבלנו יש חלק גדול לסיזאר בספיגתו.

ההתקפה של אינטר היתה רעה הם לא עשו הרבה התקפות מסודרות ולא יצרו לעצמם(אדריאנו וזלטאן) מצבים של הבקעה ולא יודע למה, ושניהם שיחקו רע אבל אדריאנו לא הפריע לנו בחייוכים מרגיזים כמו זלטאן שהמשימה שלו היא רק להתעמת עם השחקנים, וכשמאנצ'יני החליף את אדריאנו ולא את זלטאן הגעתי לידי מסקנה שמאנצ'יני מפחד מזלטאן ולא מרשה לעצמו להוציא אותו!!!!.

בעניין הסרבי, הוא נתן משחק גדול וכולנו יודעים למה, כי הוא שיחק באמצע וגם קצת בצד הימני וראינו מה הוא מסוגל לעשות בתפקיד הזה , נקווה שמאנצ'יני יבין שהוא הורס את השחקן באגף השמאלי.

ההגנה היתה טובה מאוד ודווקא בגלל סאמואל שלא עשה אף טעות וגם קורדובה לא עשה טעויות ובסך הכל הם היו מצויינים.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסד סופר מאכזב..
    היינו צרכים להוציא מרג'ינה 3 נקדות.
    אין מה לעשות החסרונות הורגשו,ואנחנו משלמים זה שהסגל שלנו קצר מידי.
    נקווה שבמחזור הבא נגדקייבו בבית נחזור למסלול הניצחונות.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מוזר מאוד היה היום - מנצ'יני העלה את ההרכב הטוב והנכון שעמד לרשותו, סטנקוביץ' היה מבריק, איברהימוביץ' לא הזיק יותר מדי וסולארי הזכיר את סולארי של ריאל.

יחד עם זאת, היכולת הכללית לא הייתה משכנעת, סטנקוביץ' הציל את התחת שלנו מעוד מבוכה גדולה מבחינתנו. אדריאנו ואיברהימוביץ' לא היו קיימים, פיגו היה מאוד לא יציב, הקו האחורי פשוט לא תמך בהתקפה ורק סולארי וסטנקוביץ' נתנו משחק מצויין באמת.

נקווה שלמנצ'יני ירד האסימון האחרון והוא יחזיר לטולדו את האפודה הראשונה, סזאר פשוט עצוב, שמישהו ילווה לו יורו לכובע.

10. Montella Member

הפסד מאוד כואב, נגד רג'ינה לא היינו צריכים להסתבך יותר מידי. זה מה שקרה שרג'ינה תקפה הרבה, ועכשיו אינטר ראשונה. חבל יכלנו לפתוח פאר בפיסגה.
    במקום זה פישלנו בענק, לא נורא נקווה לטוב יותר מחזור הבא.

מילאן מאוד איכזבה אותי מתחילת העונה, לא הופתעתי שמילאן הוציאה רק תיקו ובמזל לא הפסידה. עוד תיקו לאנצ'לוטי אחרי משחק חלש, החלוצים בכלל בעולם אחר ורק אלדזה במזל הבקיע והחלוצים לא. עלה המגן הבקיעה והציל את מילאן, למילאן יש הרבה מזל שלא הפסידה. גול יפה של סמפדוריה, שכחתי מי כבש בכל מקרה מילאן מאכזבת.