מחזור 6 בליגת העל: ושוב, תל אביב אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/10/10.

1. Don Joan Roman Member

טוב האמת שאחריי המשחק מול מכבי חיפה למרות הטעות תמכתי במיימון קצת(גם בגלל אחיו, שאוהד את קהבוצה הנכונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) אבל זה כבר גובל בפשע מה שהוא עושה, פשוט משחק בלי ביטחון מוחלט, חייב ללעזוב את מכבי חיפה בינואר גם בשביל הירוקים וגם בשבילו כי בסה"כ הוא בלם לא רע אבל הלחץ להיות בלם פותח בקבוצה הישגית כמו מכבי חיפה מכריע אותו, הוא מתאים לקבוצות תחתית-מרכז טבלה לא לקבוצות הגדולות של הליגה שלנו.

בנוגע להפועל פ"ת: עצוב, כואב לכל אוהד כדורגל ישראלי מה שקורה במועדון הזה, באמת מועדון עם עבר מפואר וקהל נהדר שמנהול בצורה ביזונית על ידי אנשים ביזיונית, כל ליבי עם אלי מחפוד שיהפוך לשעיר לעזאזל למרות שהוא ממא לא האשם העיקרי בנפילתה של הקבוצה הגדולה של מלאבס.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  2. yedidel Member

מישהו מאוהדי הפועל פ"ת יכול להסביר לי מתוקף מה ואיך דני לוי יו"ר הקבוצה? הוא הרי לא שם שקל שם נכון?

3. wings Member

עזבו, אנשים כאן תמכו בהרכב הזה שעלה פה היום וחשבו שנשחק כדורגל (ע"ע המשתמש חרזי).
    זה היה ברור שנקבל עוד משחק של כלום ושום דבר. ולהתעסק עם מימון זה בדיוק מה שאלישע לוי רוצה, זה שעלה עם קישור מגוחך ומתעקש על לדו כל משחק למרות יכולת מחרידה משחק אחר משחק שלו. 80 דקות הוא שיחק היום, זה פשוט מדהים. ומה אתם אומרים על זה שהוא העדיף להוציא את אזולאי ולהשאיר אותו על המגרש? ומי הקשר שלנו בצד שמאל, רפאלוב או מסיללה? כי מסיללה עושה שם את כל העבודה (ענק ענק ענק).

לפחות ניצחנו.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואו פשוט לא נגמר לכם המזל, חיפאים, זה לא ייאמן O:

נתניה מצליחה לנצח את ר"ג בדקה 90.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון הזה אני לא רוצה, פשוט ביזיון מה שהקבוצה מראה מול האחרונה בטבלה. לדעתי היה פנדל, אבל מבחינתי השופט לא צריך להציל את אלישע לוי וחבורת שחקנים שאולי משחקים כמו שחקני בליגה למקומות עבודה. בצורה הזאת עוד נאבד הרבה נקודות.

לי אין יותר מה להגיד, פשוט שלוש נקודות גנובות (בטח לפי איך שהמשחק התפתח).

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו ראה פנדל? כי אני לא.
    מתנה של בוחבוט למכבי חיפה, איפה כל השופטי זין האלו היו שאנחנו שיחקנו נגד מכבי חיפה?

הפועל פ"ת אמנם מבקיעה לקראת הסוף אבל מה שקורה בקבוצה הזאת זה פשוט ביזיון, מתנהלים כמו באסטה בשוק, איך הם מצפים שהשחקנים יעלו בריכוז מלא ש-48 שעות לפני המשחק מר דני לוי מודיע שהקבוצה לא תעלה לדשא ואז הם יעלו את הנוער ובסופו של דבר הם מתחרטים, עצוב מה שנהיה מהקבוצה הזאת שמשנה לשנה יותר מצחיקה למרות שגם קבוצה שבונה על ג'וניור ויסה הפלופ לא צריכה לפתח ציפיות.

7. alexshw Member

אני דווקא אופטימי. אם ביכולת כזו אנו שתי נקודות ממקום ראשון, אז אפשר רק לדמיין מה יהיה, אם נמצה את הפוטנציאל.

8. יחי Member

עירוני קרית שמונה מגלה אופי ויוצאת מקרית אליעזר עם מלוא הנקודות וארבעה שערים ברשת של הפועל חיפה.
    עמאשה ממשיך להיות לוהט ורשם לזכותו עוד צמד.
    בן שמעון ממשיך לתת קרדיט להרכב שהביא את הקבוצה עד למקום הראשון ומלבד עדי אלישע שאיבד את מקומו בהרכב עוד בדקה ה30 של המחזור הקודם העלה המאמן את אותו הרכב שכלל לא פחות מחמישה שחקני בית!
    לא האמנתי שנצא מנצחים מחיפה, ציפיתי יותר לתיקו.
    שאפו לרב"ש ולחניכיו, מה שמעניין האם הקבוצה הצעירה תוכל לשמור על היכולת או שהיא אוגרת נקודות לימים פחות טובים..

9. Don Joan Roman Member

תשמע הכל תלוי אם השופטים ימשיכו לחלק לכם מתנות, מתוך הנקודות שאספתם לפחות 6 לקחתם "הודות:" לחסדי האיש עם המשרוקית, ולפניי שתקפצו כמו חמור בראש אני לא בא להאשים פה אף אחד בשום דבר מכוון אבל למכבי חיפה יש הרבה מזל ואם כשהוא ייגמר היא תמשיך להציג יכולת כ"כ עלובה היא תסיים את העונה רחוקה מאוד מ-2 התל אביביות.

10. alexshw Member

לא מאמין, שנמשיך עם יכולת הזו לאורך זמן.
    בונה על חזרה של ניר, מה שצריך לייצב את ההגנה וחוץ מזה על ורד.

ואני חושב שהייתה משיכה, אבל אני צריך לראות עוד שידור חוזר.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, זה הדבר החיובי היחיד שיש לנו כרגע להגיד. היכולת פשוט מתחת לכל ביקורת. ההגנה על הפנים (שני הבלמים והשוער), מרכז שדה עייף ולא מרוכז וחוד שפשוט לא נראה היום בתשעים הדקות. אם זה לא מספיק המאמן המהולל שלנו מוציא את השחקן היחיד שכבש היום שער שדה!?! לא היתה היום כל סיבה להוציא את אזולאי למרות שכמובן חוץ מהשער לא עשה דבר.

שונאי מכבי חיפה יוצאים עכשיו מדעתם בגלל השופט, אבל כשלפני שנה נשדדנו בגלל לוזון הם שתקו. אנא תתייחסו למשחק ולא תמיד לשופט שהיום כן נתן לנו מתנה. כמו שאני אמרתי במחזור הקודם, כל הגדולות נהנות מהשיפוט. גם התל אביביות כבר נהנו השנה מאנשי המשרוקית! הדרישה של השופט לקחת שוב את הפנדל גם היתה מגוחכת, לא? לשמחתי קטן יודע לבעוט היטב פנדלים.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שיותר מעצבן אותי הערב זה החוסר הבנה הזה של אלישע שלוי, שגם אחרי שנתיים וחצי בקבוצה הוא עדיין לא הבין שהוא במכבי חיפה ולא במועדון מרכז טבלה שמרוצה מתוצאת תיקו במגרש חוץ. החילופים האלה של קשר במקום חלוץ, חלוץ במקום חלוץ פשוט מחרפנים אותי. הפעם ניצחנו, כן, אבל עם יותר מזל משכל. דווקא סילבה במחצית השנייה היה נראה הרבה יותר טוב מבראשונה, אבל בכל זאת, מול האחרונה בטבלה ציפיתי שייצא לטובת שחקן התקפי יותר.
    סיידר, עוד משחק ניצחנו עם יכולת רעה מאוד. הלאה.

13. wings Member

נו באמת. במכבי חיפה אסור להכניס קשר במקום חלוץ? חלוץ במקום חלוץ? מותר רק להכניס חלוץ במקום מגן?
    אמרתי לך לפני המשחק. אי אפשר לשחק עם שלושה חלוצים כמו שלומי, לדו וגאדיר, כשלפניהם יש קישור התקפי כה עלוב. ההכנסה של קשר במקום אחד החלוצים היתה מתבקשת.

טוב, חבל לבזבז זמן על המשחק הזה. רק חבל שתחת אלישע אתה יודע שאתה הולך לראות כלום ושום
    דבר עוד לפני המשחק. יאללה לדרבי של ת"א, שם בטוח יהיה יותר כדורגל.

14. XabiAlonso Member

םשוט בושה וחרפה מה שהולך בהפועל חיפה. כץ גומר לנו את המועדון.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בישול ענק של טוטו תמוז, ענק.