מחזור 6 בליגת העל: חיפה עדיין מושלמת עם 1:3 בב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/10/09.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/10.Xxx מכבי פתח תקווה - מכבי נתניה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx

שבת, ה-17/10/09. 19:00 בערב. אצטדיון האורווה.

מכבי פתח תקווה מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-11 ובמאזנה ישנן 5 נקודות. במחזור האחרון הפסידה הקבוצה 2-0 בחוץ למכבי חיפה של אלישע לוי.
    לא כך חלם רוני לוי לפתוח את העונה אצל הלוזונים. בסתר ליבו, הוא חלם להיות הסוס השחור שאורב לכל קבוצות הצמרת ומסתער ברגע הנכון, אך בינתיים זה נראה כאילו הקבוצה שלו פשוט לא מספיק טובה כדי להתמודד בצמרת. יתכן שמדובר במשבר זמני ובזה רוני לוי תולה את תקוותיו המקציועיות. מה שכן, החל מהשבת הקרובה הוא צפוי להיתקל לראשונה מאז הגיע לאמן את מכבי פתח תקווה במחאות של הקהל, שרוצה לראות אותו מחוץ לקבוצה.
    הקבוצה תחסר את רוביל סרסור, שעדיין לא החלים לגמרי מהפתיעה שלו ולכן בצוות המקצועי חוששים לסכן אותו. למרות חסרונו, עדיין לא ברור מי יפתח בחוד הקבוצה, שעל המקום בהרכב מתחרים טומיסלאב בוסיץ' ודובב גבאי. גם בקישור יש לרוני לוי התלבטות האם לפתוח עם אנדרס אלדרטה או דובב גבאי. שחקן קישור שבודאות יקבל הזדמנות הוא ואנצ'ו טורינוב וזה יגיע על חשבונו של ניצן דמארי, שירד לספסל.

הרכב משוער: אוהד כהן; אבי יחיאל, מורד מגמדוב, אסי משיח, קובי גנון; ואנצ'ו טריאנוב, דן רומן, עומר בוקסנבוים, דני פרדה; טל בן חיים, טומיסלב בוסיץ'.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/019/981.Xxx
    הקהל מתחיל לאבד את הסבלנות. רוני לוי.

מכבי נתניה מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-16 ובמאזנה ישנן 2 נקודות. במחזור האחרון הובסה הקבוצה 3-0 ביתי מול הפועל תל אביב של אלי גוטמן.
    היהלומים, שרק בשנה האחרונה נאבקו בכל הכח על האליפות תחת לותר מתיאוס, מצאו את עצמם בשלב מוקדם מאוד של העונה נאבקים בתחתית וכפי שזה נראה, גם חילוף בעמדת המאמן, לפיו ראובן עטר הגיע על חשבונו של נתי עזריה, טרם נשא פרי. במכבי נתניה מאמינים שיש לקבוצה סגל שחקנים מוכשר מספיק כדי להאבק במחוזות אחרים לגמרי בטבלה ומדברים על כך שהשחקנים חייבים בטחון, ושאותו ניתן יהיה להשיג רק על ידי נצחון.
    ראובן עטר החליט לוותר על שירותיהם של דלה ימפולסקי וטל מעבי ונראה כי הוא מתכנן הרכב התקפי למדי, כשאחמד סבע יפתח לצידו של אוקוצ'ה וחן עזרא ישחק מתחת לחלוצים. בהגנה מתוכנן חילוף פנימי בין קלמי סבן לאוראל דגני, כשהראשון ישוב לעמדת המגן הימיני והשני יתופקד כבלם, זאת מאחר ובצוות המקצועי לא מרוצים מהיכולת הדלה של סטיבן אופיי, שצפוי להיחתך כבר בינואר הקרוב.
    הבשורה המשמעותית היא שלראשונה העונה יעמוד בין הקורות שוער סגל נבחרת חוף השנהב, אריסטד זוגבו. בקבוצה מאמינים שעם שוער בטוח יותר, הקבוצה לא תקרוס מנטלית כבר לאחר זמן קצר.

הרכב משוער: אריסטד זוגבו; בוואן פרנסמן, אוראל דגני, קלמי סבן, יגאל אנטבי; אלמוג כהן, רביד גזל, שלו מנשה, חן עזרא; אחמד סבע, אוקוצ'ה.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/816/908.Xxx
    מאמין שהשינויים בהרכב יביאו לשינויים בתוצאה. ראובן עטר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/09
  2. Number 8 Member

http://img202.imageshack.us/img202/9237/18049833.Xxx הפועל רמת גן - מכבי אחי נצרת http://img269.imageshack.us/img269/4035/bmr.Xxx

יום שבת ה-17.10.09, 19:00, וינטר.

הפועל רמת גן ומכבי אחי נצרת ייפגשו מחר למשחק על טהרת הליגה הלאומית של שנה שעברה. שתי הקבוצות לא הפסידו בשני המשחקים האחרונים - הקבוצה של יובל נעים השיגה 4 נקודות מתוך 6 אפשריות בעוד שהשחקנים של מחפוד עם שני נצחונות רצופים. מחר לשתיהן יש סיכוי שווה לסיים את המשחק עם שלוש נקודות ביד.

הפועל רמת גן מגיעה למשחק אחרי תיקו מאופס בחוץ נגד מועדון ספורט אשדוד, תיקו שמיקם אותה במקום ה-9 עם 6 נקודות. כאמור מחר רמת גן תארח את אחי נצרת למפגש על טהרת הליגה הלאומית של שנה שעברה, ועל פי דבריו של יובל נעים, אחי נצרת היא קבוצה ברמה של הקבוצה שלו, בליגה של הקבוצה שלו ולכן השחקנים שלו הפעם חייבים לנצח. כמו כן, בקבוצה באמת מאמינים שאפשר לנצח והם יעשו הכל כדי לעשות זאת, להשיג עוד שלוש נקודות שיהוו הישג נוסף במחזורים האחרונים ולברוח כמה שאפשר מהתחתית. בנוגע להרכב, נעים יחליט רק בסמוך למשחק האם קרלוס צ'קאנה יחליף את קובאצ'ביץ', אבל זו כרגע התוכנית. סרג'י איליי, ששב לסגל אחרי שבועיים של פציעה, יחכה על הספסל בעוד שעמית אוחנה הצעיר ימשיך לקבל קרדיט בהתקפה לצידם של קובי חסן ודאטורו.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/051/700.Xxx
    קרלוס צ'קאנה. המושיע של רמת גן?

מכבי אחי נצרת נמצאת בתקופה נפלאה אחרי שני נצחונות רצופים שהקפיצו אותה מהמקום האחרון עם אפס נקודות למקום ה-10 עם שש נקודות. אמנם הנצחונות הגיעו נגד שתיים מהעולות החדשות, 1:0 על הפועל עכו בחוץ וניצחון ביתי על הפועל רעננה, אבל במועדון מודעים לכך שאם הקבוצה רוצה להישאר בליגה, שאין ספק שזו המטרה של המועדון העונה, היא חייבת להשיג כמה שיותר נקודות מול העולות החדשות והקבוצות הקטנות במיוחד שהיא בעצמה עולה חדשה מהליגה הלאומית והעולה האחרונה, כך שלאחר שתי הנצחונות על עכו ורעננה, השחקנים של אלי מחפוד ייתארחו אצל הפועל רמת גן ויהיה להן הזדמנות מצויינת להשיג נצחון שלישי רצוף, אבל מצד שני קשר הקבוצה יניב לוזון מסתפק בלא להפסיד. בנוסף, בקבוצה מקווים שפגרת הנבחרת לא הרסה את המומנטום השרר במועדון. מבחינה מקצועית, אלי מחפוד ייאלץ להסיט את הקשר ווהב בראכאת לעמדת הבלם בגלל אי חזרתו של אריק אקוטו מטוגו. כמו כן, איסמעיל עמאר יחזור להרכב ויוצב בקישור בעוד שאדהם הדייה שהחליט מפציעה, ישחק כמגן ימני. שלישיית ההתקפה הקבוצה, צ'אם נטויה, איב ג'ידה ותומר חמד, ימשיכו לשחק יחדיו.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/998/571.Xxx
    אלי מחפוד. רוצה ניצחון שלישי רצוף.

הרכבים משוערים:
    הפועל ר"ג: רפי כהן, קובי מוסא, אסי דומב, חיים מלכה, בני חדד, סוארס, שי חדד, קרלוס צ'קאנה (קובאצ'ביץ'), קובי חסן. עמית אוחנה, ג'ורג' דאטורו.
    מכבי אחי נצרת: ניגמאטולין, אדהם האדיה, מרק גורמן, ברכאת ווהב, מאג'ד יונס, איסמעיל עאמר, טאקורה, יניב לוזון, איב ג'ידה, צ'אם נטויה ותומר חמד.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק המרכזי בשבת יהיה כמובן בבאר שבע. לדעתי מכבי חיפה צריכה קודם כל לדאוג שהיא תצנן במחצית הראשונה את ההתלהבות של המקומיים. נגד הפועל ת"א וגם נגד בית"ר ירושלים באר שבע נתנה מחצית ראשונה טובה. מצד אחד אני אומר לעצמי שיהיה בסדר כי כדורגל משחקים 90 דקות (...), אבל מצד שני הפועל באר שבע בהחלט יכולה לקחת נקודות מהאלופה והמוליכה.

קשה לתאר לעצמי שאשדוד לוקחת נקודות בבלומפילד. להפועל ת"א לא היתה משחק אמצע שבועי באירופה וביום רגיל היא לדעתי מנצחת את אשדוד. כל העניין עם המשחק הקודם בבלומפילד בין שתי הקבוצות לא צריך להיות בכלל להיות נקודה.

לדעתי הפועל חיפה עדיין נהנית מהתנופה שלה והיא מנצחת את הפועל פ"ת, וגם מכבי ת"א חוזרת לנצח.

4. המבין Member

תגידו, מה עם תקצירי ליגת העל? אין אותם השנה באף אתר?

5. Number 8 Member

ערוץ הספורט רכש את התוכנית לסיכום המחזור, כך שאני משער שהתקצירים אמורים להופיע מהמחזור הקרוב באתר ספורט5.

6. Number 8 Member

http://img63.imageshack.us/img63/1376/74679777.Xxx הפועל רעננה - מכבי ת"א http://img26.imageshack.us/img26/6205/53632055.Xxx

יום שבת ה-17.10.09, 19:00, לויטה.

מכבי תל אביב תתארח מחר אצל הפועל רעננה למשחק שעל הנייר נראה קל, אבל במחזור הקודם ראינו שאין שום אף משחק קל לאחר התיקו הביתי של הצהובים נגד הפועל עכו. מצד אחד, רעננה תנסה לנצל לטובתה את התקופה הרעה בה מכבי נמצאת ולהשיג ניצחון ראשון העונה בעוד שאבי נמני וחניכיו ירצו לצאת מהתקופה הרעה ולחזור לנצח אחרי שלוש משחקים. אגב, מחר זו תהיה הפעם הראשונה אחרי הרבה מאוד שנים שמשחק של מכבי ת"א לא משודר בטלויזיה.

נכון להיום, הפועל רעננה היא הקבוצה החלשה בליגה ביחד עם הפועל עכו ומכבי נתניה, כמו גם היא הקבוצה היחידה ביחד עם השלוש שעדיין לא רשמו ניצחון ליגה העונה. מחר הקבוצה של אלי כהן תפגוש את מכבי ת"א למשחק שיכול להתפתח לשני כיוונים - מצד אחד, ברעננה מודעים למצב של מכבי, מודעים לעובדה שהצהובים לא ניצחו כבר שלוש משחקים ואין הזדמנות טובה יותר מאשר לנצל את המומנטום הרע שלהם ולגנוב את הנקודות, אך מצד שני השחקנים מודעים גם לאפשרות שבעקבות התקופה הרעה בה מכבי נמצאת, השחקנים יגיעו באובר מוטיבציה ויתנו בראש. כך או כך, רעננה רוצה להוציא לפחות נקודה מחר, וגם השוער שלה, שאול סמדג'ה, מכבד את מכבי ת"א אך עדיין מאמין שהוא ביחד עם השחקנים יכולים וצריכים להשאיר את הנקודות אצלם בבית. מבחינת ההרכב, אלי כהן ייהנה מסגל מלא מחר.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/619/383.Xxx
    שאול סמדג'ה. מכבד את מכבי אבל רוצה לנצח.

אין ספק שמכבי ת"א נמצאת בתקופה רעה. הקבוצה של אבי נמני לא ניצחה בשלושת המשחקים האחרונים לאחר תיקו ביתי מאופס נגד בני יהודה, הפסד מביש להפועל חיפה ותיקו ביתי נוסף ומאכזב נגד העולה החדשה הפועל עכו לפני שבועיים. שלושת התוצאות האלו הורידו את מכבי מהמקום השני למקום השישי עם 8 נקודות בלבד. בקבוצה לא מבינים איך פתיחת העונה מצויינת עם שני נצחונות רצופים הדרדרה להשגת 2 נקודות ב9 אפשריות. אמנם זו רק תחילת העונה ועוד הרבה מים יעברו בבאר, אבל משחקים נגד קבוצות כמו הפועל עכו, במיוחד בבית, חייבים לנצח. מחר יש למכבי הזדמנות טובה לחזור למסלול הנצחונות כאשר תפגוש את הפועל רעננה, אבל כולם זוכרים מה קרה לפני שבועיים כאשר מכבי פגשה עולה חדשה. שלוש הנקודות ממש לא מובטחות אצל השחקנים בצהוב והם ייאלצו לעבוד מאוד קשה כדי לחזור איתם לקריית שלום. מבחינת אחד עשר הפותחים - אבי נמני מתלבט האם לפתוח בקישור האחורי עם אנדריי קומאץ או להמשיך לתת לייני את הקרדיט שדי מאכזב שמחזורים האחרונים. בנוסף, ציון צמח יחליף את תמיר כחלון הפצוע ויובל אבידור יפתח לבד בחוד כאשר יבוריאן ישב על הספסל.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/5/138715.Xxx
    אילייה יבוריאן. מלך השערים של מכבי עם 4 שערים, פותח על הספסל.

הרכבים משוערים:
    הפועל רעננה: שאול סמדג'ה, רועי לוי, איתי טואף, אבי סופר, חיים פונטרמולי, תמיר פור, איתי אלקסלסי, סטיבן כהן, לירודיו גונזלבש, דודו ביטון, דוס סנטוס.
    מכבי ת"א: לירן שטראובר; יובל שפונגין, איגור טומאסיץ', ליאור ז'אן, רוני גפני; גיז'רמו ישראלביץ', שרן ייני, יוסי שבחון, ציון צמח, איביצ'ה אייליב; יובל אבידור.

7. Raulito Madridista

כמה שהתגעגעתי לבלומפילד, אני מרגיש כאילו לא הייתי במשחק כבר שנה שלמה. והאמת, שעבר כבר חודש מאז הפועל שיחקה שם לאחרונה - די הרבה זמן. ניצחון מחר על אשדוד הוא חובה, ואסור לנו לפשל. גם כדי להמשיך בצמרת ליגת העל ואולי איכשהו לטפס קדימה מעל למקום הרביעי(ברור שהפער ממכבי חיפה לא מעודד גם ככה), והן על מנת להגיע למשחק הליגה האירופית נגד ראפיד וינה במצב-רוח טוב. כשבליגה משחקים לא טוב, קשה להינות מאירופה, זה כאילו הופך למטרד מסויים בחלק מהקבוצות. בכל-מקרה - לאשדוד יש התקפה נהדרת על הנייר, שריקי ומקרייב מאוד מהירים וחדים, ואם הפועל תמשיך להציג הגנה גרועה - אנחנו עלולים לשלם על כך ביוקר. קנדה יצטרך לא לבזבז את הצ'אנס שהוא מקבל. אני אסתפק ביכולת הגנתית טובה שלו. איתי שכטר השחקן החם שלנו בשבועות האחרונים, והאמת שנגד הגנה שכוניתית(אם כי קצת פחות מבעבר), כמו אשדוד, שבדרך-כלל מספקת שטח רב ליריבה, הוא אמור לעשות ככל העולה על רוחו, אבל ברור ששכטר זה שחקן של תקופות. אני מקווה שגילי יחזור לעניינים - בזמן האחרון הוא פחות חד. גם ווצ'יצ'ביץ' בתרדמת מאז סלטיק. יבואה ימשיך לכבוש? אני בספק. הגיע הזמן להשיג ניצחון בכורה העונה בבלומפילד, שיהיה לנו בהצלחה.

בקשר לשאר המשחקים:

אני לא חושב שמכבי חיפה תאבד נקודות בוסרמיל. באר-שבע לא תפגוש הפעם קבוצה מרחפת כמו בית"ר, קבוצה של מומנטום, לפחות בשלב הזה של העונה. חיפה מאורגנת יותר וחדה יותר, והיא תסתדר גם ללא גולאסה וגאדיר, שאני באמת לא רואה הבדל גדול בינם לבין ארבייטמן(בעיקר) ורפאלוב, בטח לא במסגרת הליגה. השניים מקבלים למעשה את הצ'אנס עליו עם החלמו ונראה מה הם שווים. אני בטוח שבאר-שבע תסתפק גם בתיקו. המשחק יתפתח בצורה מעניינת במידה ובאר-שבע תוביל, אז חיפה תצטרך להתאמץ קצת יותר. התקווה הגדולה מבחינתי היא ליאור אסולין. באר-שבע ניצחה את חיפה פעם אחת בלבד בליגה ב-15 משחקים - היא הנחילה לחיפה את הפסד הבכורה שלה בעונת 03\2002(הגול השני היה יפה מרגלי אבו-לאבן, מישהו זוכר?), וגם זה מוסיף לפסימיות.

עם מכבי פ"ת של העונה, באמת שאי-אפשר לדעת. על הנייר, ראובן עטר אמור גם הפעם לרדת מנוצח, ונתניה עלולה לשקוע בבאסה. אלא שהקבוצה של רוני לוי לא מספיק יוזמת, לא מספיק מוכשרת והיא דיי משעממת. עטר מנסה שילוב מעניין של חן עזרא בקישור ואני מקווה שנתניה תשיג ניצחון ראשון העונה. סבן בנבחרת שיחק לא רע בכלל, אם זה מהווה מדד מסויים, ובנתניה יכולים להיות אופטימים לפחות מהבחינה הזאת. הם יצטרכו כמובן להיזהר מטל בן-חיים ודני פרדה.

מכבי ת"א יוצאת לרעננה ואני כבר מתאר את הכותרות בעיתון במידה והקבוצה לא תנצח. לדעתי זה חשוב שנמני נותן קרדיט לאבידור, למרות שכרגע הוא חלש. אבל לא ברור לי מדוע יבוריאן, השחקן שנמצא בכושר הטוב ביותר בקבוצה, פותח על הספסל(לפחות לפי אתר ספורט5). במכבי, סביר להניח, מצפים גם מאילייב לתוצרת, אחרי שבמשחקי האימון ובגביע הטוטו הוא נראה נהדר, בלי צל של ספק. אני חושב שמכבי הפעם תעשה את העבודה.

אין ספק שעל הנייר, הפועל חיפה פייבוריטית נגד הפועל פ"ת. היא קבוצה הרבה יותר טוב על הנייר, היא פתחה את העונה נהדר והמשחק אצלה בבית. מצד שני, אולי דווקא כאן תיהיה הפתעה - הפועל חיפה לא רגילה להיות פייבוריטית ברורה כל-כך על הנייר. גיא צרפתי טרם החלים מהפציעה והקבוצה תתקשה בינתיים. הסגל קצר ואין הרבה אפשרויות לשינויים כשהשאר לא מספקים את הסחורה. בכל-מקרה, אני אאחל לאורחת בהצלחה - משחק בכורה של אלימלך על הקווים באופן מסויים, הרי דני ניראון(הליצן), לא יוכל לנהל את המשחק, בגלל הפרשה ההיא מהמשחק נגד בני-יהודה.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/1.Xxx הפועל חיפה - הפועל פתח תקווה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/6.Xxx

יום שבת 19:00,קריית אליעזר.

טירוף כזה בצד האדום של הכרמל כבר לא זכור הרבה זמן, הפועל חיפה מגיעה למשחק הזה כלהיט והפתעת הליגה עד כה, וזה לא רק מספר הנקודות, אלא גם הדרך והכדורגל הנהדר שהקבוצה משחקת. גם ההנהלה מודעת להתעניינות הגוברת ועולה גם מאוהדי "כורסא" שהרבה זמן לא ראו יציעים, ובשבת צפויים להגיע לקרייה- והוזילה את מחירי הכרטיסים. בקבוצה מצפים לכ-7000 צופים, אולי אף יותר. הפועל חיפה מגיעה למשחק הזה עם 4 ניצחנות בחמשת המחזורים הראשונים, ולמשחק הזה, אולי לראשונה העונה, היא מגיעה כפייבורטית, מול יריבה די חבולה כאשר היא עצמה בכושר נהדר. זאת הזדמנות טובה לראות איך שלומי דורה וחניכיו יתמודדו עם הלחץ, במחזור הקודם הם ניצחו בקלילות 3-0 בסכנין, שלישייה נוספת לאחר הניצחון הגדול על מכבי ת"א שבוע לפני כן. מבחינת פציעות וסגל שחקנים, אמיר אבו ניל, החלוץ המוכשר של הקבוצה, ייעדר בין שלושה שבועות לחודש, מכה לקבוצה, אבו ניל המוכשר פתח את העונה נהדר ושינה לא פעם משחקים, כולל בליגה. שלומי דורה ייתנחם בכך שעדן בן בסט, שהיה גם הוא פצוע, כשיר ואמור לפתוח בהרכב, לצידם של ערן לוי וירו בלו המצויין, המושאל מהיריבה העירונית, שאת הקריירה שלו באדום פתח בסערה. ומי יודע, בסיטואציה מסויימת, הפועל חיפה עוד יכולה למצוא את עצמה במקום הראשון בטבלה בסיום המחזור הזה.

הרכב משוער:גליל בן שנן,עודד אלקיים, אושרי רואש, סביטי ליפניה, אייל טרטצקי, יוסי דורה, בראין גרזיץ', רן אבוקרט, ערן לוי, עדן בן בסט,ירו בלו

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/955/775.Xxx
    עדן בן בסט, חוזר להרכב בשבת.

(נכתב ע"י אבו)

בהפועל פתח תקווה ידעו שהעונה הזאת הם לא הולכים לאליפות אבל גם לא ממש חשבו שאחרי 4 מחזורים הם יהיו במקום ה-13 כשקבוצות כמו אחי נצרת הפועל רמת לפניהם והם יהיו וגם כל כך רחוקים מיריבתם מחר – הפועל חיפה.
    פתח תקווה דווקא החלה את העונה עם רגל ימין וניצחון על אחי נצרת אבל מאז הגיעו 3 הפסדים רצופים שנעצרו דווקא מול בני יהודה החזקה בתיקו 1.
    הקשר האחורי דור הלוי יערוך הופעת בכורה בהרכב הקבוצה כנראה על מנת שהוא יוכל לשים עין על ערן לוי שממנו הכי חושש דני ניראון,ניראון כבר התבטא שהמשחק של הפועל חיפה מבוסס על כדורים ארוכים לערן לוי ולירו בלו ושהוא מפחד מהבעיטות של לוי.
    אלי אבארבנל שהיה בספק למשחק כנראה כן ישחק למרות הכאבים שיש לו וייאיש את עמדת המגן הימני.
    מי שיחסר לקבוצה הוא הבלם הטוגולזי מתיאס,מתיאס היה עם נבחרת טוגו והיה אמור להעלות על טיסה לארץ אבל לא היה לו מקום בטיסה ולכן הוא עדיין לא הגיע לישראל ולא יהיה בסגל של הקבוצה למשחק מחר,בקבוצה גם לא אהבו את ההעדרות של הבלם בשבועיים האחרונים מהאימונים לטובת הנבחרת שלו,מי שצפוי להחליף אותו בהרכב הוא אודי חנון.
    עוד צרות בהגנה – גל כהן פצוע בברך ולא ברור אם הוא יהיה כשיר למשחק ולכן כבר הוקפץ בלם מהנוער – הראל בן דוד.
    ניראון מתכוון לעלות עם 3 קשרים אחוריים (דג'אני,לומל והלוי) ועם 3 שחקני התקפה(אבו-סלאח,בשירו וסלמי) – גיא צרפתי שחזר לאימונים יחכה לעזור מהספסל.
    את המשחק יעביר לא אחר מאשר שביט אלימלך עוזר מאמן הפועל פתח תקווה וזה עקב ההרחקה של דני ניראון מהמשחק הקודם מול בני יהודה.

הרכב משוער: שניר דורי, אלי אברבנל, גל כהן(בן דוד), אודי חנון, ג'ורג' גברו, דור הלוי, קובי דג'אני, ג'יימס לומל, איימן אבו-סאלח, אוסמן באשירו ואלנתן סלמי.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02022009/2193705/9_gd.Xxx
    אחד בחוץ והשני שיחליפו,ניראון ואלימלך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/09
  9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל חיפה מחר במבחן רציני. זה אולי נשמע מפוצץ, אבל אלה מסוג המשחקים שיכולים להראות האם קבוצה בשלה להאבק בצמרת, או שמא לקבוצה אין בסיס חזק שיכול ליצור המשכיות והכל עניין רגעי. אני מקווה מאוד שהקבוצה של שלומי דורה תצליח ותביא את ה-3 נקודות. זה חשוב מאוד לכדורגל הישראלי שהדרבי החיפאי השנה יהיה קרב צמרת, גם אם הפועל חיפה לא תקרא תיגר אמיתי על האליפות. גם חשוב מאוד שהצד האדום של חיפה לא עומד בצל בשעה שהצד הירוק זורח בגביע האלופות וזוכה לתהילה.

אני לא חושב שיש למועדון ספורט אשדוד מה למכור מול הפועל תל אביב, בטח כשמדובר מבחינתה במשחק חוץ. לאדומים יש את כל הכלים לגמור את הסיפור בכמה דקות טובות. סמואל יבואה, איתי שכטר וגילי ורמוט מסוגלים בכל רגע להבקיע וגם בחלקים האחוריים להפועל תל אביב יש שחקנים שמסוגלים להבקיע מכל מצב. אני אופתע מאוד אם מועדון ספורט אשדוד תצליח להוציא משהו מהמשחק.

המשחק של הפועל באר שבע מול מכבי חיפה צריך להיות המותח ביותר מבין משחקי השבת. מכבי חיפה נורא רוצה להישאר מושלמת, אבל לכו תספרו את זה לאוהדים של הפועל באר שבע, שכל השנים האחרונות רק חיכו למפגשים מהסוג הזה. למען האמת, לא התרשמתי מהקבוצה של גיא עזורי במשחק מול ביתר ירושלים ואני חושב שכרגע מכבי חיפה קבוצה טובה יותר מכל יריבה שהפועל באר שבע פגשה עד כה, עם כל הכבוד להפועל תל אביב וביתר ירושלים. עם זאת, אני לא פוסל את הפועל באר שבע, שיחד עם העוצמות שהקהל מייצר, יכולה ביום נתון לנצח כל קבוצה. מה שבטוח, זה צריך להיות משחק שיובקעו בו שערים.

על המשחק של מכבי נתניה אני אגיב מחר.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בניגוד למה שרשמתי בסיקור שלי, ארז מסיקה בסופו של דבר כנראה שלא ישחק, הרוש יכול להיות יוכל לפתוח, הוא יעבור מבחן כשירות, אם לא יוכל לשחק אז המשימה הלא פשוטה של עמדת המגן השמאלי תהיה מונחת על אופיר דוידזדה בן ה 18, ממש לא אופטימלי מבחינתנו.

11. Love Is Red Member

מה קרה לארז מסיקה?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שאני חושב שיש לנו קבוצה טובה שרק צריכה להתחבר ואז נהיה במקומות אחרים לגמרי באיזור הטבלה, אנחנו עדיין רחוקים מלקוות לנצחון חוץ באורווה, גם אם מכבי פתח תקווה לא נמצאת בשיאה. זאת התחושה שלי, אבל אני אשמח לגלות שאני סתם מזועזע יתר על המידה מתצוגת האימים מול הפועל תל אביב במחזור האחרון. בדרך כלל מכבי פתח תקווה היא אחת המנחוסיות ואני לא זוכר מתי ניצחנו אותם בפעם האחרונה - נראה לי זה היה לפני 3 שנים, בשער הבכורה של דלה ימפולסקי.

ראובן עטר מעלה הרכב טוב. אני מקווה מאוד שהוא באמת ישחק כפי שהוא צריך לשחק ולא תינתן הוראה להעיף את הכדורים למעלה. עם 2 חלוצים, לשלו מנשה יהיו הרבה אפשרויות לנצל את חכמת המשחק שלו ולחן עזרא תהיה פחות התנגדות בנסיונות הכדרור שלו. אני מקווה שהם ימשיכו לקחת את הקבוצה על הגב שלהם ושאחמד סבע יוכיח שהוא החלוץ המוביל שלנו.
    בהגנה לא אהבתי את העובדה שאוראל דגני וקלמי סבן יתחלפו בתפקידים, אבל כנראה שאין ברירה. אני דווקא נורא אוהב את העבודה שאוראל דגני עושה כמגן. למכבי נתניה הרבה זמן לא היה מגן שיודע להחזיק כדור ולמסור כל כך נקי.

אם רק תאמינו! http://www.la-familia.co.il/forum/style_emoticons/default/78716463hv5.Xxx

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חולה בשפעת, לא נטל חלק באימון המסכם של הקבוצה.

במשחק האימון גיא עזורי תירגל את אדלי כמגן שמאלי במחצית השנייה של משחק האימון נגד מכבי ב"ש, אולי הוא אופציה שתועדף על פני דוידאדזה..

14. Number 8 Member

לפי דעתי אבי נמני יעשה טעות אם יפתח עם יבוריאן על הספסל ואבידור כחלוץ בודד(על פי ספורט5). אם כבר הוא רוצה חלוץ אחד אז שיפתח עם יבוריאן ואבידור על הספסל כאשר אבידור הוא יותר חלוץ שני ויבוריאן סקורר.

מה שכן, אילייב יהיה מאחורי החלוץ, נשמע טוב...

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלטתי שהיום אני לא הולך למשחק אחרי שנים, למה? כי פשוט נמאס לי.

ובינתיים אין חדש בליגתנו, מכבי חיפה מטיילת בב"ש ל-18 מ-18, שאר המשחקים שיעמום גדול...