מחזור 6 בליגת העל: חיפה עדיין מושלמת עם 1:3 בב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/10/09.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער נהדר של מכבי חיפה, מסיללה עשה בעונה הזאת קפיצה ענקית ביכולת, לא מזכיר בכלל את מסיללה של העונה שעברה והבישול שלו לדבאלשוולי נהדר.
    למרות שניצחון של הירוקים לא טוב עבור הקבוצה שלי אני מאוד ירצה לראות את ב"ש מפסידה, שהשופט לא עוזר פתאום התמונה לא כל-כך ורודה.

הפועל ת"א לוחצת עד עכשיו את אשדוד אבל מאוד רשלנית מול השער, גם השער של הסרבי ששכחתי את שמו נכנס בעזרת שחקן של אשדוד שהטעה את סטויקוביץ' שמתגלה כשוער מצוין.
    אני מעריך שהפועל ת"א תמצא את הרשת פעם אחת לפחות עד לסיום, אבל אני לא יהיה מופתע אם נראה הפתעה מהשחקנים בלבן.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב כנראה שהמחשב שלי דפוק כי ראיתי רק את הגול של חיפה וכל השאר היה רשום 0:0... אני לא מתעדכן דרך אופירע ולא בודק כל שניה כמה כמה במכבי כי אני מרגיש חסר התעניינות. (שבוע הבא נגד הפועל רמת גן נלך)

אז קיצר אחרי שהתעדכנתי זה נראה לא רע בכלל, קדוסי עם גול יפה, 1:1 בב"ש.

3. kfiros Member

גם הפועל תל אביב די מקרתעת.. בפיגור 1-2 נגד אשדוד.

הפועל חיפה מסיימת מחצית עם 1-0 על הפועל פתח תקווה ונשארת ב10 שחקנים לאחר שליפנייה הורחק בדקה ה41. מעניין לראות איך המשחק יתנהל במחצית השנייה.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו לי, זאת הפועל ת"א?
    אשדוד פעם ביובל עוברת את החצי ועוקצת את הפועל ת"א שנראית מאוד נאיבית בהגנה אבל למזלה היא פוגשת קבוצה שגם אם תבקיע עוד שער היא עדיין תוכל להפסיד כי היא שברירית כמו בובת חרסינה.
    הפועל ב"ש משווה מול מכבי חיפה ואני חותם על תוצאה כזאת בסיום, בינתיים 2 המשחקים שאני צופה בהם(הפועל - אשדוד, ב"ש - מכ' חיפה) די טובים עם אווירה וקצב.
    מחזור לא רע עד עכשיו.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שב"ש קבוצה כל כך חלשה זה לא יאמן, אם הם יסיימו במרכז הטבלה זה יהיה הישג עבורם...הגנה לא קיימת, הקישור פרט לדוד רביבו אנמי, ומה יש בהתקפה? הבלחות של קדוסי.

2:1 ארבייטמן. מישהו מופתע?

אם חיפה לא מנצחת את המשחק הזה זו שערורייה/בושה.

6. Igi Member

העיקר שבן שושן המלך הוקפץ במקומו לנבחרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. kfiros Member

נכון שהמשחקים עדיין לא הסתיימו ומוקדם מאוד להסיק מסקנות, אבל מי היה מאמין שההבדלים בין מכבי חיפה והפועל תל אביב יהיו כל כך גדולים כבר בשלב הזה של העונה.. כולם דיברו על הפועל תל אביב חזקה שדוהרת לאליפות, אבל בסופו של דבר מכבי חיפה היא זו שנותנת את הטון וגם במשחק ממש לא טוב היא מוצאת את עצמה ביתרון ואם המשחק היום יסתיים בציחון למכבי חיפה, מה שאכן יהיה הפתעה אדירה אם לא, אז אין ספק שהיא מצהירה כוונות באופן ברור מאוד ומעט מאוד קבוצות יכולות לה השנה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד ארבייטמן לא פותח ולא משחק 90 דקות גם אם יכנס 100 פעם מחליך וישים 200 גולים אין לו מקום בנבחרת.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיפה ועוד 15 כבר אפשר להגיד, אל תנסה להתחמק מזה...

ההבדל הוא שחיפה ממש לא כזאת גדולה, בניגוד לתקופת רוני לוי אז למכבי חיפה בכל עמדה היה כוכב ושחקן נבחרת וגם הזרים היו חזקים מאוד, הליגה פשוט פח.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/09
  10. Igi Member

ארבייטמן הוא מלך השערים, חלוץ שכרגע מוצא גול כמעט מכל מצב, בקיצור החלוץ הישראלי בכושר הכי טוב בליגה ובכלל. אם אתה חושב שלעמית בן שושן יש מקום בסגל לפני שחקן שכזה באמת שאין מה להוסיף.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/09
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שלבן שושן יש מקום בהרכב אבל ארבייטמן אם לא פותח במכבי חיפה בטח לא צריך לפתוח או לשחק בנבחרת...ובכלל גם אם הוא כן שייך לנבחרת לא היה טעם לזמן אותו ל-2 המשחקים האחרונים...

12. kfiros Member

דרמה בווינטר..
    אח"י נצרת עלתה ראשונה ליתרון 1-0, בהמשך רמת גן הפכה ל2-1, כעת 3-2 לנצרת.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמית בן-שושן באמת מלך :aaa8: , לא אחד שכל יום מנשק סמל אחר כמו ארבייטמן.
    הנבחרת זה מכבי חיפה ב'? כל עוד ארבייטמן עדיין לא משחק קבוע בהרכב אין לו מקום בנבחרת עם כל הכבוד לחוש המצוין שיש לו לשערים, אותו דבר גם טוטו תמוז שנמצא בכושר נהדר, רק שהוא יפתח באופן קבוע בהרכב(החל מיום שני זה מה שיקרה) אין לו מקום בנבחרת הבוגרת.
    וחוץ מזה אין צורך להשוות בין ארבייטמן לבן-שושן, שלומי חלוץ חוד ובן-שושן יותר חלוץ שני/שחקן אגף שהגיע בכלל על חשבון יצחקי שמשחק בדיוק באותם תפקידים.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל חיפה ב-1:1 עם הפועל פ"ת - מישהו מופתע 2? גם אם היא ב-10 שחקנים בבית מול הפועל פ"ת, עדיין, קבוצה שלא יודעת לשחק פייבוריטית.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תנו לי לנחש, גם היום אנחנו לא מקופחים? גם עכשיו אנחנו סתם בכיינים שמחפשים את השופטים? אלי גוטמן אמר מה שכל אוהד הפועל חושב עכשיו, פשוט כבר אין כוח להתלונן.