מחזור 6 בליגת העל: מכבי ת"א מביסה את ב"ש בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏22/9/11.

1. alexshw Member

מסתמן שאלישע יעלה הרכב שלא מסוגל להפיק כדורגל כמו שמצפים ממנו. עם קטן וגאדיר בהרכב, עם קישור של בוקולי ויא יא.
    העיקר יש 3 חלוצים. בסבירות גבוהה אנו עשויים להסריח את המגרש בחצי הראשון. אז יכנס ורד ואולי ימפולסקי וקטן יצא, ואז אני מאמין שנשתפר.

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/11
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מחפש את השחקן שיפרוץ מהאגף, שייתן את האופציה הזאת, ואין אף אחד כזה בהרכב שהוא מעלה.
    עותמאן בקושי מצטרף להתקפה, בטח שלא בתדירות שמשומר תומך בה, גאדיר לא באמת אפקטיבי באגף, קטן לא באמת משחק באגף. כל המשחק שלנו יהיה בנוי על מסירות דרך האמצע, ואיך אלישע עדיין לא הבין את מה שכל הקבוצות כבר הבינו. שכשחוסמים לנו את האמצע אנחנו לא מסוגלים לכבוש. אני צופה שוב הצבה של עמאשה באגף מהאגפים.
    אני רק מקווה שוורד יקבל מספיק זמן במחצית השנייה כדי להציל לנו את המשחק.

3. alexshw Member

אין קבוצה שמשכנעת עד עכשיו. מכבי חיפה פשוט חייבת להתקרב למקום הראשון.

4. סטפן שאלוי Member

איזה חג:

הפועל ת"א משמיטה 2 נקודות חשובות, קלות-השגה, ועוד בבית, ניצן שיראזי בטח יקבל עכשיו חוזה לעוד שנתיים על ההשג הענק של נקודה ראשונה אחרי 6 מחזורים.

וכל הכבוד לאוהדי הפועל ת"א על השלכת החפצים למגרש, ושלא ידאגו חס וחלילה, התשקורת שלהם יחד עם נציגם בהתאחדות ידאגו להשתיק בפעם השניה את החוליגאניזם שלהם.

בית"ר כבר היתה חוטפת מזמן הפחתת נקודות על כדורי-הים, והחפצים היום.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב יש למכבי חיפה הזדמנות לצמצם פערים כשדווקא היריבה העירונית שלנו עוזרת לנו. ראיתי את השער שנפסל וברור שהקוון טעה, אבל לדעתי הוא חשב שטוטו תמוז נגע בכדור. חבל שלא בודקים את העניינים האלה. כל זה לא סיבה לעצבים במחנה האדום. למה אצלם כל איבוד של נקודות מלווה בכל כך הרבה עצבים? בקטע הזה קשטן לא יותר טוב מגוטמן כשעיתונאי 'קטן' מצליח להרגיז כל כך מאמן שבאמת כבר צריך לדעת אילו שאלות הוא צריך לענות. ממה שהבנתי גם הקהל באדום כבר היה עצבני, על מה? דור, זה ה'קהל הכי טוב בליגה'? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הפועל חיפה יצאה לדרך חדשה, אבל שהיא לא תחשוב שהיא יצאה מהמשבר שלה. הוצאת נקודה בבלומפילד היא בונוס נחמד. היום הם היו אמורים לחטוף על הראש, אבל קאלה והקורה מנעו את זה. מול באר שבע הקבוצה תצטרך לחזור לשחק כדורגל ואז נראה האם היא יצאה לדרך חדשה. הזכרתי את קאלה, אחלה לראות אותו מתראיין בעברית. כל הכבוד לו!

עכשיו נראה מה מכבי חיפה הולכת לעשות...

6. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1019879.Xxx

מאכזב. אין דבר יותר מבאס מלחגוג גול חוקי שבסופו של דבר נפסל שלא לצורך, בטח ברגע קריטי של המשחק כמו בדקה ה-80. אבל אם נבכה על טעות שיפוט במשחק בית נוח מאוד על הנייר או על ביזבוזי זמן של קבוצת תחתית - מצבינו בכי רע. המצב שלנו יכול להיות יותר טוב(ואני לא מדבר על מה שמראה הטבלה כי קצב צבירת הנקודות הוא בסדר) אבל בטח שהוא לא כזה גרוע.
    זה חבל שבדי.אן.איי של הפועל יש איזה משהו תקוע שעוצר כל פעם מומנטום. לא מסוגלים לשמור על מקום ראשון יותר משבוע. פעם אלו החלטות שופט, פעם חוסר מזל ופעם פיק בירכיים והיום זה היה ערבוב של הכל. צריך לדעת לנצח משחקים גם כשהכל הולך קשה, ואצל הפועל העונה שום דבר לא קורה בקלות - זה המתכון הנכון לאליפות. לא כל פעם תיהיה קבוצה כמו עם שכטר, ורמוט וזהבי שנדרוס את הליגה ובבלומפילד ניתן 4-5 חתיכות.
    הפועל הציגה שיפור במשחק שלה, אין ספק, זה היה נראה הרבה יותר טוב מאשר נגד באר-שבע. דמארי מצא פעמיים את הקורה, לאלא החמיץ כרגיל וגם נחמיא לקאלה שהראה שהוא לא שכח לשחק כדורגל. אבל ראבאק, נגד קבוצת תחתית כל-כך חסרת ביטחון אני לא צריך להגיד 'תודה' או לצאת מגידרי מכך שהקבוצה שלי שיחקה טוב ויצרה 4-5 הזדמנויות של שער בטוח.
    משהו בכוח ההרתעה של הפועל אבד לגמריי, מילא במשחקי החוץ - אבל קבוצות לא מפחדות להגיע לבלומפילד. נגד מכבי משקשקות ונגדינו המאמנים מאמינים יותר.

מאמין שמכבי חיפה תחזור היום למשחק ותנצח את רמת-השרון בנוהל הקבוע - משחק חלש אבל הפגנת 'אופי'.

שבוט טוב לכולם.

7. אלי מתחן Member

תומר בן יוסף - מדהים כמה שחקן יכול להיות גרוע. 2 גולים באשמתו.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבי סופר הורחק בקרית אליעזר אחרי שדה חסוס הוכשל בדרך לשער. בגלל שידור באיכות גרועה בלי הילוך חוזר היה לי בלתי אפשרי לראות אם באמת היתה הכשלה. קטן מכניס את הפנדל וחוגג את שערו המאה בקבוצה.
    עכשיו נראה אם מכבי חיפה גם יכולה להמשיך להבקיע...

מה הקטע עם דה חסוס? למה מבטאים את שמו בצורה כל כך דיבילית? אפילו de Jesus כבר אי אפשר בצורה נורמלית לבטא?

9. Prometheus Member

שקיות גרעינים נגד בני יהודה
    כדורי ים נגד בית"ר
    היום כוסות קולה וגלילי נייר

אבל שטויות, זה הכל חלק מהתפאורה של הקהל האדום והנאור.

לשם שינוי יש התייחסות מצד ONE:
    "אוהדים המקומיים, נגדם עומד עונש על תנאי של משחק ללא קהל, השליכו בתחילת המחצית השניה כוסות משקה ושקיות גריעינים לעברו של חכמון, במחאה על מרחק החומה בעת בעיטה חופשית של קבוצתם."

דרך אגב לגבי השער שלהם - חכמון נתן, חכמון לקח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכול לעבור משחק של בית?ר עם אלון זפת בלי שהוא ירחיק לנו שחקן, עדיף כבר שבפעם הבאה שישפוט אותנו נעלה עם 10 שחקנים בשביל להקל עליו.

11. אלי מתחן Member

מתי זה קרה בפעמים קודמות?

12. Apu Member

תקשורת אדומה.
    גול חוקי נפסל, אין שום איזכור, בטח לא כתבות ראשיות כמו שהיה עם בית"ר, שכל הארץ שחטה את השופט.
    כן, כן, תמשיכו להגיד שהתקשורת אדומה.

הפועל הפסידה השנה 4 נקודות לשופטים.

13. Prometheus Member

לא ראיתי את המשחקים, אבל לא חשוד שבשני משחקים שמשוחקים במקביל השופט שרק לפנדל + כרטיס אדום? באותה דקה?

14. סטפן שאלוי Member

מה מדהים? מדהים שבכלל נתנו לחורר בן חושף הזה חוזה חדש, מדהים שהחתימו את הזבל הזה פורטאמו, העיקר שמתן בראשי על הספסל, וקוזוקין לא נשלח לניתוח.

מויאל? הזהרתי שזה מה שיקרה, אבל אף אחד לא מקשיב.

עכשיו נוכל להנות מסגל עוד יותר קצר, עם שוער חסר נסיון, והעיקר שפינוקיו ומסרוחי ממשיכים להרוס את בית"ר, מתוקף היד-החופשית שנתן להם הפושע הנמלט הרוסי.

"לשנה הבאה - בלי פינוקיו והכנופיה!".

העיקר שבן-שושן אמר שנדפוק את פ"ת 8:1. אדיוט היה, ואידיוט ישאר.

להרוש אין לי שום טענה: העבירה שלו נבעה מתוך תיסכול, כי יש לו לפניו שני "בלמים" שהם זבל-עופות.

פ"ת היתה ונשארה הכבשה השחורה שלנו, מה לעשות.

פעם, אפשר היה לחלום על מהפכים כמו ה 5:2 האגדי בבאר-שבע, היום, תן לי ללכת עם 3 חתיכות ברשת שלנו, ולא יותר.

אחלה הכנה לעונה פינוקיו קורנבלוף יא בן שארמוטה!

15. אלי מתחן Member

אתה יכול להאשים רק את יובל נעים בזה שבן יוסף עדיין משחק בבית"ר. ואני בוחר לתת לו את הקרדיט.
    סטיבן כהן עצלן ואיטי מדי בשביל לשחק ב10 שחקנים, הוא לא עושה הגנה וגם בהתקפה הוא לא להיט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/9/11