מחזור 6 בליגת העל: מכבי ת"א מביסה את ב"ש בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏22/9/11.

1. אלי מתחן Member

גם נחמני אתמול לא הראה שהוא איזה מציאה. המסירה שלו לבן שושן הייתה אחת הגרועות שאפשר להוציא במצב כזה ואחרי זה הוא לא הצליח להשתלט על הכדור.
    לא אומר מי מביניהם צריך לשחק, אבל ברור לי שכשאנחנו ב10 שחקנים, סטיבן לא מתאים, אתה צריך מישהו שיחפה על החיסרון עם מהירות ועבודה וסטיבן כהן הוא לא אחד כזה.

2. aloneli Member

המהומות של בית"ר בסיום המשחק מוכיחות כמה זה מועדון מגעיל ועלוב.

לראות איך הקהל הפתאטי שלהם מתנהג אחרי הפסד,להקשיב להתבכיינות של המועדון אחרי המשחק.כן הם לא הפסידו בגלל שהם גרועים.יובל נעים זה ערס קטן שגם בגיל כזה ובמעמד כזה לא מצליח להשתלט על עצמו.

אני אישית שמח שהפועל פ"ת ניצחה אתמול,מלבד הנצחון שהוא חשוב בפני עצמו היה פה גם נצחון על קבוצה לא ספורטיבית שכולם זוכרים איך היא פתחה רגליים בסיום העונה שעברה אחרי שהיא כבר ניצלה,ואיך שכמעט בגלל החוסר ספורטיביות שלה הפועל פ"ת ירדה ליגה.

בדר"כ אני לא לוקח את זה לרמה האישית אבל כמו שאומרים צוחק מי שצוחק אחרון,יאללה בית"ר ניפגש בקרבות התחתית בסיום העונה.

3. אלי מתחן Member

הפועל פ"ת כמעט ירדה ליגה כי הוא נוהלה על ידי צמד פושעים כמו דני לוי ותומר סיני, שפיטרו את נעים אחרי כמה משחקים טובים.
    מה הקהל של בית"ר עשה?

4. aloneli Member

נכון בעיקר בגלל זה,אבל בנוסף לי אין זכרון קצר ואני זוכר טוב טוב את ההופעה של בית"ר בסיום העונה.

הקהל של בית"ר הראה לאלון יפת מה הוא חושב עליו אחרי המשחק,העונש בדרך.

5. אלי מתחן Member

אם זה מחוץ לאיצטדיון אסור להעניש את המועדון, שהמשטרה תפעיל את הסמכות שלה ותעצור את מי שאחראי. הנהלת בית"ר לא אמורה להיות אחראית על כל אחד שלובש את הצעיף שלה, בטח שלא מחוץ לאיצטדיון.

6. aloneli Member

אוקיי בזה אני מסכים איתך.

ומה יש לך להגיד על הפנדל הראשון של בית"ר?שחקן של בית"ר מחכה מאחורי כל ההגנה של פ"ת והוא לא בנבדל כי הוא לפני שחקן ששוכב על הדשא ובית"ר מקבלת פנדל בסוף המהלך.

מזל שברוכיאן שלא יודע לבעוט בכדור לקח את הפנדל,לי רק חבל שלא הבקענו יותר ככה היינו ומורידים את בית"ר לקרקע.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/11
  7. Don Joan Roman Member

כל הכבוד, חבל שהיא לא עושה את זה בכל מהלך,באותה מידה אני יכול לומר שבן יוסף שכב ולכן פישביין היה צריך לעצור בפנדל ואותו דבר אפשר לומר גם על הגול השני ועל כל מהלך בו שחקן נופל

8. אלי מתחן Member

אני חושב שבכל מקרה קבוצה לא צריכה לעצור את המשחק במידה ושחקן על הדשא. במידה והיה מדובר פה באנשים אמינים ולא בכדורגלנים ישראלים שנופלים מכל שטות ומבזבזים זמן (ע"ע תומר בן יוסף בגול הראשון) הייתי אולי מסכים איתך.
    אני מציע שתבוא בטענות לכדורגלנים בכל העולם שגרמו לנו לא להאמין לשחקנים גם אם הם באמת פצועים.

9. Apu Member

פחחחחח אתה בעצמך, תראה לי עוד מקום בעולם ששחקן מורחק מהקבוצה שלו על עבירת משמעת בנבחרת (זהבי), אחד, בכל העולם.
    וגם זה שהרחיקו את ידין ממשחק העונה, אחרי שגם מויאל שעשה את אותו דבר לא קיבל כלום (!), וגם ששבוע לפני חיפה קיבלה עונש משחק ללא קהל... לשנה הבאה, אבל העונש של שחקן של הפועל? עכשיו!
    עזוב את זה שלא קיבלתם כלום על כל הכוסות/גרעינים/בננות שזרקתם על קליימן ברבע גמר, ועל הנייר טואלט על אבוטבול וכוס קולה על השופט גם לא קיבלתם כלום.
    תמיד מתגרים בכם, תמיד עושים לכם, אתם אף פעם לא מתחילים כלום, ילדים טובים, לא מרביצים לנשים וילדים כל משחק, יהודים טובים. יום כיפור בקרוב, אל תשכחו להגיד סליחה ויומיים אחרי לעלות 5 על ילד בן 10.
    אם ההתאחדות הייתה בקטנה מענישה את בית"ר לפי החוקים, הייתם יורדים כבר 5 ליגות, תמיד על תנאי, תמיד עירעור, תמיד קורנפיין עושה מאמצים אדירים - על זה מגיע הפחחחחחחחחחחחחחח.

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אין ספק

אבל אחרי שהפועל פ"ת קיבלה רדיוס על תנאי כי משיח אמר שפגעו לו באוטו ביציאה ממשחק נגד קריית שמונה אם בית"ר לא תקבל כלום זה יהיה בזיון.

באותו מקרה משיח יצא מהאיצטדיון וראה פגיעה ולא היה שום הוכחה שאלו אוהדי פ"ת ובכל זאת העמידו אותנו לדין
    פה אוהדי בית"ר תקפו את השופט ויש הוכחות

11. סטפן שאלוי Member

זה נכון הגיונית, וגם מהבחינה הפלילית, ואפילו אחריות שילוחית אין כאן לפחות לדעתי. העניין הוא, שכאן מדובר על תקיפת השופטים, ויכול להיות שעפ"י חוקי-ההתאחדות כן ניתן להעמיד את בית"ר לדין-משמעתי.

בכל מיקרה, גם אם השופט בן-זונה, לא אלימות פיזית כלפיו תפתור את הבעיה, אלא תלונה לאיגוד השופטים, או לחליפין בקשה לפסילתו.

ההתנהגות המגעילה של "מאמן" בית"ר לא הפתיעה אף אחד: הוא כזה, וכזה יישאר.

בספורט בכלל, ובכדורגל בפרט, קורה גם שמפסידים, ומי שלא יודע להפסיד, גם לא יידע לנצח.

את אסוס, את אדו, ואת ה"מאמן" צריך להרחיק לאותה תקופה בדיוק. אחד שנגרר להתגרות, יותר טיפש ממי שמתגרה בו.

12. Muurad Member

עוד פעם קונאטה לא בהרכב. מעניין מה קורה בדיוק באימונים שהשחקן הכי טוב שלנו, שגם ככה מורחק למשחקים באירופה כך שעומס לא תירוץ, יושב פעם אחרי פעם על הספסל.

נראה שמוטי התאהב יותר מידי בסגל העמוק שלנו והוא לאט לאט מתחיל לפגוע בקבוצה עם הניסויים האלה כל שבוע ושבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/11
  13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

באר שבע קבוצה כל כך חלשה, אומנם אף אחד לא ציפה שהיא תנצח את מכבי, והמבחן שלה גם יהיה מול יריבות אחרות ברמה שלה, אבל היא כל כך חלשה. היא תוקפת עם שחקן וחצי, כל כך אפורה. לא יודע מה קלינגר חושב לעצמו, או מה חשב כשבנה את הקבוצה הזאת. מה, הוא לא ראה באימונים מה שכולם רואים מפתיחת העונה?
    מכבי עושה מה שמוטל עליה. לא משחק גדול אבל היא תיקח עוד 3 נקודות.

14. סטפן שאלוי Member

מכבי ת"א מתאוששת יפה על חשבון באר-שבע.

מעניין איך יבריחו את קלינגר החוצה אחרי המשחק, ואם אז הוא עדיין יישאר מאמן הפועל באר-שבע.

15. alexshw Member

אין אצל קלינגר בלקסיקון חלוצים נורמליים.