מחזור 6 בליגת העל: 2-3 גדול לבית"ר על הפועל בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏5/10/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחזור הבא הפועל ת"א מול מכבי חיפה נכון? אני כבר מהמר עכשיו 4-0 לאדומים...
    אין מה להגיד. שני מגינים של ליגה א', אין קשר שמסוגל לעשות משחק וחלוץ בשם תורג'מן שלא מגיע לו ללבוש את החולצה הירוקה/לבנה. לחלוטין לא מבין למה אנדלובו יצא.

זה עצוב, עצוב מאד. אגב השופט מצויין. אוננגה בצדק קיבל צהוב שני.

2. alexshw Member

ניצחנו בתנאים הכי נוחים שהיו יכולים להיות.
    הבשורה היחידה כמובן בעצם הניצחון הראשון. לי זה לא מוסיף אופטימיות כיוון שראיתי את כל הליקויים הישנים.
    קבוצה כבויה שבקושי זזה. שוב חצי שני אנחנו לא קיימים.

עטר לא עושה כלום במהלך השבוע.

הפועל יכולה לנצח אותנו גם אם את תשחק גרוע.
    ידין מעל כולם כרגיל.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך אלכס למרות שידין גם איבד המון כדורים. מול הפועל ת"א זה יכול לגמור בתבוסה קשה. לי אין שום תקווה שנוכל לנצח את הפועל ת"א.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

השחקן אולי ההכי נורמלי אצלנו זה קינן, אבל בגדול קבוצה גרועה מאוד, חסרת ביטחון, חסרת טכניקה. זאת מכבי חיפה ההכי גרועה שראיתי מתחילת העונה. נכון שניצחנו אבל זה נראה מאוד לא טוב. אולי אם הניצחון הזה היה מגיע לפני חודש כשלאחר מכן היינו מקבלים משחק עכו הייתי טיפה יותר אופטימי. הפועל בבלומפילד זה כבר משחק שאני לא זוכר מתי ניצחנו, ויש לי תחושה שעם תמוז, בן חיים ודמארי זה הולך להגמר רע מאוד.

5. ENGLAND Member

ישר שזגורי הורחק נגמר המשחק, למרות שרמת גן שיחקה בסדר גם ב10 איש
    זגורי כבר כמה פעמים הורחק מאימונים עקב בעיות כאלו ואחרות.
    חבל

6. ראיין אדלי Member

משחק איום ונורא של מכבי חיפה שממשיכה לשחק כמו קבוצת תחתית.
    יהיה מעניין לראות אותם מול קבוצה נורמלית שמשחקת ב11 שחקנים.

יש לי הרגשה שגם היום אשדוד תמשיך להפתיע ולהראות טוב

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תפסיקו כבר עם ה "תמשיך להראות טוב". למעט משחק אחד מול נתניה היא לא ניראית טוב מתחילת העונה. גם הערב, לפחות על פי 45 הדקות האלו מכבי ב 3 דרגות יותר טובה מאשדוד, שפשוט לא עושה כלום למעט שני מצבים מול אניימה, שהאמת הם יותר חציי מצבים. היה ברור שמכבי ייתקפו ואשדוד תצא למתפרצות, חבל שהיא לא עושה את זה מספיק טוב. כמו שאני חוזה את זה גם את המחצית השנייה מכבי יפתחו בלחץ כמו שעשו מתחילת העונה, אני מנחש שכבר עד הדקה ה 60 נראה את השני של מכבי.

מה שכן, אחרי המשחק שלנו, כל משחק ליגה נראה בקצב מטורף.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/12
  8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עצוב כמה שזה נכון.

מהמשחק הערב אני לוקח רק את שלוש הנקודות, על היכולת המביכה אין מה להרחיב...

9. ראיין אדלי Member

אשדוד ראויה לשיוויון ואפילו יותר מזה. ושמכבי תגיד תודה לקוון שפסל לאשדוד שער חוקי במאה אחוז. אם יש צדק מכבי לא יוצאת עם 3 נקודות

10. Love Is Red Member

מכבי חיפה נראית טוב זה הדבר המצחיק בכל הסיפור, אבל היא צריכה 10 מצבים למסגרת בשביל לכבוש שער מסכן וזה המצב הבעייתי עבור הקבוצה.
    חיפה הייתה צריכה להביא חלוץ דומיננטי כמו דבאלשווילי ולא כמו אנדלובו שיש להם חלוצים כמוהו בשפע (תורג'מן, אזולאי ועמאשה הם בדיוק אנדלובו), והטעות הכיגדולה של עטר הויתור על שחקני קישור קדמי כמו סולליך וכמו זגורי (שהוא אגב נתן לחיפה 3 נקודות, איתו רמת גן לא הייתה מפסידה לדעתי), שחקנים שהיו תורמים הרבה יותר מעזרא שמתגלה כבלוף אחד גדול ומאדון קטן הכבד...

ובכל זאת חיפה מגיעה למצבים ונראית טוב באופן יחסי, אבל זה לא מספיק לה, היא צריכה לכבוש, בכדורגל אפשר להגיע למיליון מצבים אבל אם אין שער אז זה לא שווה כלום...

11. Telkiyski Member

שער חוקי לחלוטין של אשדוד נפסל
    מכבי חיפה החדשה, כמו שאמרתי.

12. Love Is Red Member

לגביי הדיבור על אלישע לוי, חוץ מעונה שעברה מכבי חיפה נראתה טוב תחתיו של אלישע לוי, בעונה הכי טובה של הפועל תל אביב הוא לקח לה אליפות, בעונה הכי טובה במכבי חיפה בעשור האחרון שלקחו לה אליפות בגלל הקיזוזון הפועל תל אביב גם נריאתה טוב, כלומר לטעון שאלישע לוי היה מאמן גרוע זאת טענה מגוחכת.

ואגב הירידה ביכולת של מכבי חיפה לא הייתה כל כך דרסטית והעונה של לאישע נפתחה הרבה יותר טוב מזה של ראובן עטר המעולל...

13. Raulito Madridista

מכבי הלכה אחורה בצורה מוגזמת במחצית השנייה, שונה לגמריי מתחילת המשחק בה הייתה דומיננטית והיא לא הייתה רחוקה מלשלם על כך. האמת שהיא הייתה צריכה לשלם על כך שלאבו-ענזה נפסל גול חוקי לגמריי, וחבל.
    עופר ורטה המגן הטוב ביותר בארץ. כל-כך מהיר, מרים בנגיעה כמו שצריך בניגוד למחלה הקבועה של הכדורגל הישראלי, משחק עם כל-כך הרבה ביטחון בכל מגרש - שאפו. שחקן כזה צריך להיות מוזמן לנבחרת. אשדוד תקפה היום בעיקר דרך הצד שלו. היא יכולה לצאת מעודדת מהיכולת לטעמי, רק היה חסר שרביבו יישחק יותר קרוב לשער ואולי ישחרר איזה פצצה מרחוק.

מכבי חיפה קיבלה יריבה בהזמנה אבל זה לא חשוב מבחינתה. הגיע הזמן שהיא תיכנס לליגה. לטעמי עטר עדיין רחוק מלמצוא את ההרכב הטוב ביותר עבור חיפה.

ומה נגד על הפועל חיפה? מתי ניר קלינגר יעזוב? עוד משחק חושך תוצרת הפועל חיפה, דווקא אחרי שביב אופטימיות מהמשחק מול ק"ש. קורה שפותחים רע את העונה אבל לא תמיד צריך להיאחז בקרנות המזבח.

אם בני-יהודה רוצה אירופה היא חייבת להשתפר, אבל ככה זה שמוותרים על יותר מידי שחקני מפתח כמו אבו-זייד. תיקו מול סכנין הוא לא טוב(סביר שסכנין המשיכה את השיפור משבוע שעבר), אבל הסיטואציה שהיא נקלעה אליה הייתה בעייתית. בכל-מקרה, בני-יהודה שומטת יותר מידי נקודות. ההבדל כרגע הוא גלבאן שפחות נוגע בכדור.

מכבי נתניה עם הגנה גרועה מאוד, טל בנין לא הפיק את הלקחים ואת מה שהפריע לנתניה של עטר לסיים אשתקד במקום גבוה יותר. לדעתי נתניה חוץ ממחצית אחת טובה נגד באר-שבע והמשחק בק"ש משחקת רע מאוד העונה.

14. Telkiyski Member

4 נקודות השופטים נתנו כבר למכבי העונה
    פנדל ברור שלא נשרק מול נתניה
    והיום שער שויוון חוקי לחלוטין של אשדוד נפסל בטענת נבדל
    וזה עוד בלי להזכיר את משיח המהולל
    שאפו ענק

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מכבי לא יצאה למחצית השנייה, לא הגיעה למצב בעיטה אחד כל המשחק, אבל כנראה שלמכבי של השנה זה מספיק, הכל הולך לה. זה מזכיר האמת את מכבי חיפה של הרבה מאוד שנים. מנצחת משחקים גם כשהיא לא טובה. חבל מבחינת אשדוד כי היא הייתה מצויינת במחצית השנייה.

עם כל החסרונות של מכבי היא עדיין ניראית הקבוצה ההכי פחות פגיעה מתוך כל יתר הקבוצות. קשה לי להגיד את זה, אבל היא כרגע המועמדת המובילה לזכות באליפות.