מחזור 6 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏16/9/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אכזבה גדולה מהמשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    ציפיתי מליברפול להרבה יותר יוזמה,
    ואני ראיתי היום בפעם האלף שה 7.5 מיליון שזרקנו על בול העץ ממש , אבל ממש לא משתלמים, סיסה חייב לשחק, לצד פונגולה , קראוץ? למכור ומהר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    ניוקאסל - בלקבורן התחיל, מקווה בשביל אואן שהמגפייז ינצחו, אבל הרצון גם כאוהד ליברפול לראות במגפייז מאמן אחר מאשר סונס האפס, גובר עליי, אז שלא ינצחו ושסונס יילך כבר הבייתה!

2. Igi Member

מעניין אם פרגי ובניטז קבעו את התחרות של מי יותר פחדן לפני או במהלך המשחק...

לפרגי עוד אפשר לתת נקודת זכות שזה היה משחק חוץ קשה, אבל זה עדיין לא ברור.

3. cityblues beter dead than red

היה מצב שרוי קין וקראוץ' הגמל הפילו אחד את השני.

מישהו ראה פעם איך גמל מתרומם?

לא מבין איך אלופת אירופה החתימה שחקן כזה.יש עכשיו אליפות אירופה בכדורסל אני מבין למה אנגליה לא שם,שחקנים כמוהו מתבזבזים בכדורגל.

4. Igi Member

קראוץ' מזכיר לי את הגרסה הגרועה של איברהימוביץ', בגלל האורך שלו כמעט ואי אפשר לחטוף לו את הכדור.

5. טומי טיילור Member

ואיך הוא הגיע לנבחרת מישהו יכול להסביר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

בהחלט עדיף שישחק כדורסל

6. eastlands Member

קראוץ' עוד יוכיח שהוא מתאים ועוד אך לליברפול , למרות גובהו הוא שולט בכדור , הוא סוחט פאולים מסביב לרחבה וכמובן שבראש הוא מוריד כדורים , אבל היום ליברפול של בניטז היתה מפוחדת , אף אחד לא הצטרף מהקישור , גם האוירה של 12 בצהריים באנפילד לא דומא לאנפילד האמיתי , גרסייה איבד כל כדור , רייסה לא דייק בהרמות , אלונסו מפוזר ,ורק סטיבן פה ושם כמעט שהצליח (העמיד את גרסייה החלש מול שוער) לסכן , בניטז הפחדן בבית מפחד ללכת על כל הקופה ולהשאיר את קראוץ ' לדקות האחרונות כשאפשר לנצח , הלוואי וקראוץ' היה בסיטי חלוץ נהדר .
    אצל הכלבים ריצ'רדסון מצויין ואני לא אתפלא אם הוא עוד יעבור גם את אשלי קול בנבחרת , קין כהרגלו מכסח ורונלדו הכשרוני נופל מכל ליטוף ( הופייה בהתחלה ליטף אותו , ובמקום ללכת לדאבל הוא התעופף )

7. cityblues beter dead than red

איסטלנדס,תרשה לי לחלוק עליך.
    קראוץ' בסיטי?זה מה שחסר לנו,הוא לא מספיק מהיר ולא מתאים כחלוץ מטרה בסגנון המשחק של פירס.

8. קינג לדלי Member

קראוץ שחקן טוב והוא עוד יוכיח את זה.
    אני עם איסטלנדס.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הנה קחו דיל, 5 מיל במקום 7.5 הנחה בגלל הסימפטיה, וקחו את הבול עץ\גמל אליכם,
    we don't need him , AT ALL

10. eastlands Member

פירס רצה את קרוץ' יותר מכל חלוץ אחר . האפשרות לשחק עם חלוץ מטרה כמו קרוץ' ומטוס לידו כמו וואסל , ועם כל הכבוד לאנדי קול שכמוהו יש בודדים האפשריות גודלות עם סוגים שונים של חלוצים , בתחילת שנות ה90 ניאל קווין היה עושה עבודה זהה לקרוץ' ודיויד וייט הפך למבשל מספר 1 בליגה בזכות היכולות של קווין , - בניטז , אריקסון , רדנאפ לא טועים קראוץ' הוא חלוץ מצויין .

11. toon-UPON-tyne Member

אני חושב דווקא שאין בליברפול את השחקנים שמתאימים לשחק לצידו של קראוץ, הוא צריך מישהו מהיר לידו והרבה יותר צמוד אליו, הוא משחק בליברפול עם יותר מדי שטח ריק בסביבה שלו לדעתי.
    בקשר לריצ'רדסון, הוא לא שיחק קשר התקפי בווסט ברום? התפקוד שלו ביונייטד יהיה עכשיו כמגן שמאלי בגלל היינצה או בגלל שלזה מייעדים אותו שם?

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עדיין 0-0 בניקואסל, עד מתי סונס?
    שילך כבר הבייתה, המאמן הזה הוא עוול לכדורגל היפה שהמגפייז יכולים לייצר......

13. Yeste Member

פעם שנייה שאני רואה את קראוץ' ובהחלט מדובר בשחקן מצוין,לדעתי יש לו מקום בנבחרת אנגליה.
    גבוה ,מגושם,נראה כמו דחליל ,אבל שליטה לא רעה בכלל בכדור יחסית לשחקן במימדים הללו ,הגיע היום כמעט לכול כדור גובה מול בלמים מהשורה הראשונה באירופה-חלוץ מטרה קלאסי. אני לא יודע מה האיכויות שלו מבחינת ניצול מצבי הבקעה ,אבל בכול זאת ,בעונה שעברה כבש לא מעט שערים בקבוצה מסכנה כמו סאות'המפטון,והכי חשוב -עוד בן -24 ,כך שיש סיכוי לא קטן שקראוץ עוד יתקדם וישתפר בהמשך.
    בניטז לא סתם מביא שחקנים ,יש בו משהו...

14. NewcastleFan Member

בנתיים ניוקאסל באיווד פארק במשחק גרוע,סליחה משחק פאתטי ואם יש מלא יותר גרועה מפאתטי אז זאת המילה.שירר ואוון פשוט מתחננים לכדורים אבל כאשר הקישור שלך כולל את פאיה,בוייר ולי קלארק אז אין לצפות להרבה.באבאירו עגלה.
    גם בלקברן לא מדהימה אך לפחות קצת משחקת כדורגל.והנה ברגע זה כמעט בלאמי כובש.
    עלוב ומביש.עדיין 0-0

עריכה:כרגע שירר כבש.1-0 אבל ממש לא מגיע לנו.גועל נפש

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/9/05
  15. toon-UPON-tyne Member

אתה רואה תשידור בטלויזיה שם?
    ניוקאסל עולה ל1-0 מבעיטה חופשית שמוסטת לעבר שירר שבטח הפציץ כהרגלו פנימה.
    עדיין, לא מחפה על משחק גרוע