מחזור 7 בליגת העל: מכבי חיפה מדלגת גם מעל בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏23/10/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני מאחל לבני יהודה להאבק על ההישארות בליגה אם זה מה שיחזיר את האוהדים שלה ליציע.
    גלבאן כל כך כבד וגמלוני, איבד המון כדורים והיה מאוד חלש במחצית הראשונה, משה ביטון מאוד לוקה בסיומת וזה מתבטא בהחמצות, הגיע ללא מעט מצבים ופשוט לא הצליח לשים את הכדור ברשת.
    ניתן היה לראות שהמגנים של בני יהודה, עוז ראלי ובעיקר כפיר אדרי, תמכו הרבה בהתקפה והרימו כדורים לא רעים לרחבה, אם ביטון היה יותר מרוכז הוא היה כובש לפחות שער.
    הפועל חיפה מבחינתה לא שולחת מספיק שחקנים להתקפה, כתוצאה מכך היא לא מאיימת מספיק על השער של איינוגבה ואם תמשיך בדרך הזו אני לא רואה אותה כובשת.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה,דווקא בינתיים משחק נחמד,אם בלו,גלבאן ובמיוחד ביטון מרוכזים יש לנו לא מעט שערים.
    מי שבינתיים היחיד שנראה ממש טוב זה עומרי אפק,קשה לראות אותו כל כך טוב כשלנו יש את משומר שלא יודע להגביה.

איך ביטון מצליח להחמיץ את ההחמצות שלו?באמת....

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/09
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה נכון לגבי הקיץ, שהמזג אוויר הוא בלתי נסבל מבחנת חום, היום אין ביחנ לשחק בשעה כזו, מזג אוויר נעים ואפשר לשחק בלי בעיות.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה על פי המחצית הראשונה כמובן...

5. אלי מתחן Member

בינתיים משחק מצויין, ריצה מצד לצד, מצבים.
    הלוואי שיהיו כמה גולים כדי שהמשחק הזה לא יישכח בצד.

חוץ מזה, ערן לוי אחד הביזיונות הגדולים. אם שחקן כזה מצליח בליגה שלנו זה קצת מראה על הרמה, לא ראיתי אותו נותן ספרינט אחד כל המשחק.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחלתי לראות מפתיחת המחצית השנייה ובינתיים משחק מצוין אבל 2 הקבוצות(עם דגש על בני יהודה) מראות למה אסור לדבר עליהם כמועמדות לאליפות, כל-כך נאיביות שזה מדהים.
    משה ביטון מחמיץ כל כדור שבו הוא נוגע, גם גלאבן החמיץ מצבים קורצים ומי שמספק את כל הכדורים הוא אפק.
    הפועל חיפה מציגה בעיקר את בן-שאנן המצוין, בחלק הקדמי כל השלישייה אגואיסטית יותר מדי, במיוחד בן-בסט הגמלוני.

והנה עטר מעלה את בני יהודה ל0-1, כאשר 0-4 היה מתאר טוב יותר את מה שהולך על כר הדשא.

7. אלי מתחן Member

איזה גול של ביטון... אם הוא היה מנסה זה בחיים לא נכנס

8. הפועל_23 Member

איזה משחק מדהים, רק 2 שערים הובקעו ומיליון החמצות של 2 הקבוצות.
    גליל בן שאנן במשחק מדהים של ציון 9 בעיתון.
    אין לי מושג למה דורה הוציא את ערן לוי, מהרגע הזה הפועל חיפה הפסיקה לתקוף.
    אגב משחק ממש מגעיל של הפועל חיפה שכל שחקן בהתקפה שם פשוט הלך לבד בכל התקפה, אבל מהרגע שערן לוי יצא הפועל חיפה פשוט עשתה 0 התקפות.
    לעומת זאת המשחק של בני יהודה היה קבוצתי ויפה מאוד לעין, עומרי אפק היה מצוין וכך גם עטר.
    בני יהודה קבוצה נהדרת.

9. XabiAlonso Member

בלי ליפניה ההגנה שלנו לא שווה הרבה. חייבים להביא בלם נורמלי ועוד קשר זר בינואר שיקל על העומס אצל ערן לוי.

10. אבו Member

החלק ההתקפי שלנו היה היום שערורייה אחת גדולה, פרט לירו בלו. לערן לוי יש בעיטות עוצמתיות מרחוק וזה נחמד, אבל מפה ועד ללבעוט מכל חור לשער המרחק רחוק מאוד. אין לי מושג מה עבר עליו היום. עדן בן בסט, גרוע מאוד.

מיותר להכביד במילים, הגענו לכמה מצבים מסוכנים, אבל בני יהודה היו טובים יותר ורק במזל והרבה מאוד החמצות של הכתומים המשחק לא נסגר מוקדם יותר.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מעולה של עומרי אפק,היה פשוט רמה אחת מעל כל השחקנים במגרש,עוד פעם לא ברור לי איך הוא לא אצלנו.
    גם מילה טובה לבן שאנן על לא מעט הצלות.

הפועל חיפה איכזבו אותי,אחרי 5-10 הדקות הראשונות שהיה נראה שהם קבוצה רצינית שתעשה בעיות לבני יהודה,בני יהודה התחילה להשתלט על המשחק וזה נגמר רק ב 2-0 בסופו של דבר.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

דווקא עטר נעלם בהרבה שלבים של המשחק, רק לקראת הסוף הוא השתחרר, אך עדיין מצפים ממנו ליותר.
    עמרי אפק ללא ספק היה השחקן המצטיין על כר הדשא, לפחות מהצד הכתום, כאשר אצל האדומים גליל בן שאנן בלט בין הקורות עם עצירות מאוד יפות שהצילו את הקבוצה מתבוסה.
    בסך הכל הניצחון של בני יהודה מוצדק, אך התוצאה די משקרת, משהו כמו 5:1 היה משקף יותר ואני לא מגזים.

ואני לחלוטין מסכים עם אדם, הפועל חיפה בין כה וכה לא היתה מסכנת את הצמרת הגבוהה, על אף פתיחת העונה המצוינת שלהם, לאורך עונה שלמה זה לא מספיק, הם מבחינתם צריכים לשאוף לפלייאוף העליון ורק אז, אם הפער מהמוליכה יהיה יחסית קטן, רק אז לחשוב על אליפות, כרגע אין מה לדבר.
    בני יהודה זו קבוצה עם פוטנציאל, אך השחקנים שלה כשפוגשים קבוצה גדולה (הן בית"ר והן מכבי חיפה) פתאום שוכחים לשחק כדורגל ולא מציגים רבע יכולת ממה שהם מסוגלים באמת לתת, זה מה שמונע מהקבוצה הזו לעשות קפיצת מדרגה לכיוון הפיסגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/10/09
  13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער מדהים של משה ביטון, אבל תאכלס גם אם הוא יעשה את זה עוד 100 פעם הוא לא ישים גול, ואל תדאגו אני מוכן לחתום פה שאין מצב שהוא פתאום מתחיל להבקיע כמו לפני כמה שנים...הרי אם זה היה קורה בשנה שעברה בני יהודה היתה לוקחת אליפות...

14. שגיא Guest

מסכים לגבי משה ביטון. הרבה מזל בשער הזה.

אפק בהחלט היה המצטיין היום, משחק טוב מאוד שלו ועושה רושם שהוא נכנס לעניינים בבני יהודה אחרי שהיה קצת פצוע בהתחלה. הפועל חיפה ככל הנראה תתחיל לאבד קצת גובה אחרי המחזור הזה

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו, השלט של מכבי נתניה פשוט הרג אותי.