מחזור 7 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת, תיקו למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏22/10/10.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יושבי היציע המזרחי הבטיחו להנהלת הקבוצה להימנע משירים גזעניים על מנת שלא להיענש ע"י דייני ההתאחדות לכדורגל, הכל טוב ויפה וההנהלה צודקת אבל מחר כמובן שאוהדי סכנין שוב ישרקו בוז ויקללו בזמן נגינת ההמנון, ימשיכו לשיר לשים את ירושלים בירדן ויניפו דגלי פלסטין וחמאס וההתאחדות מצידה? כרגיל תשב בשקט ותתחבא מאחורי תקנון ההתאחדות שם אין עונש לקבוצה שאוהדיה מבזים את ההמנון הלאומי, לעומת זאת קל לכל האחמד טיבים החנין זועבים למיניהם לקפוץ שיש שירים נגד ערבים ביציעי בית"ר.

גועל נפש.

לגבי המשחק, מגיע בלי הרבה ציפיות ורוצה לצאת מופתע, איכשהו יש לי תחושה שהשחקנים יתעלו על עצמם ויצליחו לא לנצח את סכנין, נקווה להפתעה מצד הצהובים-שחורים.

2. שגיא Guest

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx בית"ר ירושלים - בני סכנין http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxx

יום שני, 20:45
    אצטדיון: טדי
    שופט: אלון יפת

במשחק שינעל את המחזור השביעי בליגת העל, יפגשו בית"ר ירושלים ובני סכנין במפגש שתמיד מלא להט ויצרים. בבית"ר מחפשים לחזור למסלול הנצחונות ולא לברוח מהתחתית בעוד בבני סכנין עדיין מחפשים את הניצחון הראשון כדי שיוכלו להיכנס לליגה.

למרות הבעיות הרבות בפתיחת העונה, לא כך חלמו בבית"ר להתחיל את הליגה. אחרי שישה המחזורים הקבוצה של אלי מלמיליאן ממוקמת עמוק בתחתית, במקום ה13, עם 4 נקודות בלבד כשמאזן ההפסדים שלה עומד ארבעה לעומת ניצחון אחד בודד, שלמרות שהיה מאוד משכנע (5-1 על באר שבע) נבלע בשאר התוצאות הלא טובות. במחזור האחרון הקבוצה כבר הובילה על בני יהודה אבל בסופו של דבר הפסידה בדקה ה90 בתוצאה 2-1. בבית"ר מודעים לחשיבות המשחק מחר כיוון שמדובר בקרב תחתית לכל דבר. לרשותו של אלי מלמיליאן יעמוד כל הסגל אך למרות התוצאות הלא טובות, הוא צפוי להמשיך לתת קרדיט לכל ה11 שפחתו במחזור האחרון, מה שאומר שגם ההגנה, שספגה עד כה 13 שערים לא תשתנה, כך שתומר בן יוסף ימשיך לפתוח על הספסל בעוד מישאלוף יפתח במרכז ההגנה לצידו של גונזאלס ואלברס ימשיך כמגן שמאלי. דריו פרננדס יפתח שוב על הספסל ובהתקפה ישחקו עמית בן שושן וסמואל יבואה. מי שישוב מחר לטדי לאחר היעדרות של שנה וחצי הוא הבעלים ארקדי גאידמק.

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/833119-18.Xxx
    לא כך חלם אורי מלמיליאן לפתוח את עונה עם בית"ר.

בני סכנין של דראפיץ' עדיין לא נראית כמו קבוצה. בשני המשחקים האחרונים, מאז שדראפיץ' מונה, הקבוצה עדיין לא ניצחה ומחפשת ניצחון ראשון אחרי חמישה הפסדים בשישה משחקים, מתוכם ארבעה הפסדים רצופים. ניצחון מחר על בית"ר יעלה את הקבוצה אל מעל הקו האדום כשתוצאת תיקו תעלה אותם מהמקום האחרון למקום ה15. בדומה לבית"ר ירושלים, גם סכנין הפסידה במחזור האחרון בתוצאה 2-1, לאחר שכבר הובילה 1-0 וספגה שער בדקה ה90 מול מכבי חיפה בדוחא. גם דראפיץ' צפוי להמשיך לתת קרדיט להרכב שפתח במחזור האחרון, למרות ההפסד, כך שעובדה זבידאת הצעיר, שכבש שער בכורה במחזור האחרון, יפתח לפתוח כחלוץ יחיד, בעוד לירן כהן ויניב לוזון ימשיכו לחכות להזדמנות שלהם מספסל המחליפים. מי שלא יעמוד לרשותו של דראפיץ' הוא החלוץ דאריו זאורה הקרואטי שמשחק האחרון עלה מהספסל וגרם לפנדל שבסופו של דבר הפסיד לקבוצתו את המשחק. בחמשת המפגשים האחרונים בין הקבוצות, סכנין לא הצליחה לנצח את בית"ר.

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/821659-18.Xxx
    עובדה זבידאת. ימשיך לחגוג גם מול בית"ר?

הרכבים משוערים:
    בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, כריסטיאן אלבארס, מושיקו מישאלוב, כריסטיאן גונזלס,אבי ריקן, דן אייבנדר, עידן טל, אבירם ברוכיאן, סטיבן כהן, עמית בן שושן וסמואל יבואה.
    בני סכנין: מאיר כהן, לואב כיאל, פטי יא יא, טל חן, מהראן אבו ריא, חאלד חלאילה, דריאן מאטיץ', חאמד גנאים, נסטיה צ'ה, אחמד קסום ועובדה זבידאת.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה תיקונים,
    קודם כל אלברז הוא כמובן מגן ימני ולא שמאלי... ובחוד של בית"ר יוצב יבואה לבדו, כשברוכיאן ישחק בינו לבין הקישור. בן שושן ירוץ על האגף השמאלי, כשבאגף ממול ישחק סטיבן כהן.

מלמיליאן מתעקש להמשיך לייבש את פרננדז, ולא כ"כ ברור למה. פרננדז יכול לתת לבית"ר ערך מוסף ולהעניק לה יתרון גדול על סכנין, אבל אורי ממשיך לתת קרדיט בהרכב לאייבנדר. אייבנדר הוא לא שחקן רע אבל אני לא חושב שביכולת הנוכחית שלו הוא ראוי לפתוח בהרכב באופן קבוע.

4. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/192657.Xxx

כמו שכתוב בספר. כדור חופשי מצד ימין, סלים טועמה עלה כמה רגעים לפניכן על כר הדשא כשהוא עדיין ללא שער מאז שהצטרף להפועל ת"א. רגל שמאל, הכדור מסובב נהדר מעל החומה ו...חודר לרשת. שמחת הניצחון! לא ראיתי הרבה נצחונות בדקה האחרונה(במגרש עצמו) מאז שאני אוהד הפועל וזה היה אחד המגרשים, חזרתי הביתה מבסוט. אני כל-כך שמח עבור טועמה שנראה כבד אבל ידוע שהוא נשק קטלני למצבים הנייחים. בכל משחק הוא משקיע הרבה וזה לא שזהבי נראה פנטסטי. איך שעשו את הפאול מילמלתי לעצמי - "טועמה", אבל גם אמרתי שהמרחק גדול מידי. לא בשביל טועמה. שיחקנו לא טוב אבל הפגנו אופי והכי חשוב הנקודות - לא הרבה קבוצות יבצעו מהפך נגד מכבי פ"ת.

היה מאוד חשוב שכבשנו את שער השיוויון מהר, שלוש דקות לקח לדה-סילבה למנוע שוד כי פשוט לא הגיע פנדל למכבי פ"ת. טל בן-חיים לא צריך מתנות משופטים, הוא גם ככה מביך את שחקני ההגנה וחבל שהוא בוחר להיות טיפוס מגעיל. לא הייתי שקט ברגעים רבים במשחק כי הפועל לא יודעת ללחוץ וזנדברג שלח כדורים טובים לעבר החלוצים. יש תחושה שגוטמן בא עם חילופים קבועים מהבית, למה כל הזמן להפוך את שי לקורבן בלי קשר ליכולת שלו על כר הדשא? גילי ורמוט חייב להתעורר, אני מאוד לא מרוצה ממנו. מילה טובה לבאדיר שהיה הצלע היותר חזקה בחלק האחורי היום.

הפועל נראית מאוד עייפה ואני מקווה שיהיה שיפור משמעותי. מול באר-שבע זה יספיק, סביר להניח, אבל אנחנו נקבל בראש בקרייה בעוד שבועיים. חיפה קבוצה מאוד בינונית אבל גם אנחנו רחוקים מלהרשים. גוטמן צריך לעשות שינויים בהרכב ולתמרן בסגל הסביר שיש לו. לדעתי אביחי ידין צריך לשבת על הספסל מול באר-שבע.

משפט אחד על כל שחקן:

אניימה - שומר על יציבות, בראבו.
    קנדה - יותר מידי איבודי כדור מטופשים ועוד בזמן קריטי, מעצבן.
    דה-סילבה - מצד אחד דאמארי השחיל אותו שם בין הרגליים אך מצד שני שער השיוויון.
    באדיר - הצלע היציבה בהגנה, נקי מטעויות, שימשיך כך.
    בן-דיין - מזל שלא תקפו דרך האגף שלו. חלוד.
    ידין - לא בפוקוס, אף פעולה טובה.
    אבוטבול - בסדר גמור, מסירות יפות לצמד המגנים.
    ורמוט - נעלם לפרקים ארוכים מידי ובמקום לבעוט לשער הוא מוסר.
    זהבי - אוהדים רבים רוצים שגוטמן יוציא אותו מההרכב. פתח בצורה סבירה אבל נחלש.
    שכטר - הלחימה שלו גם כשהיה פצוע ונכנס לשחק צולע - מרגש. לא היה טוב.
    תמוז - היה מאוד עייף והחמיץ מצב של מאה אחוז בנגיחה, לא נורא.

מחליפים -
    יוסי שיבחון - הרגשתי שהוסיף לנו קצת תנופה במשחק ההתקפה.
    בן-סהר - עדיין לא מורגש, מאוד מאוכזב ממנו.
    טועמה - סלים טועמה סלים, אנחנו אותך אוהבים. בראבו!

5. אלי מתחן Member

דור אתה עוד תתרגל לשחקן הזה שנוגח כמו ילד בן 11 בלי מצח.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אין כאן צדדים. זה אולי המשחק הכי גרוע של דגלאס מאז שהגיע להפועל ת"א, דמארי התעלל בו ללא הפסקה.

7. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אל תשכח שהמזל חזר מעיר החטאים עם התיקו של הפועל בעכו והניצחון של מכבי על הפועל פ"ת .

8. Carlo Zampa Member

גם טל בן חיים הקדים את דה סילבה לאחד על אחד מול השוער כשהבלם הברזילאי בפור עליו.
    אגב בן חיים - כישרון נדיר. מהיר, חזק, דריבליסט, חייב לעבור לקבוצה גדולה.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא רחוק הזמן שהלוזונים ידפקו עליו קופה.

10. Muurad Member

לדעתי מבין ה-2 עומר דמארי נראה יותר כמו הדבר האמיתי, לא רק בגלל המשחק אתמול אגב, כבר זמן דיי רב שאני חושב ככה.. לפחות מהתקצירים של פ"ת השנה, כל דבר טוב מתחיל בו, הוא לא שחקן אנוכי, יודע למסור ולשתף את החברים, מהיר מאוד, חזק(שזה מה שחסר להרבה שחקנים ישראלים), יש לו סיומת מצויינת ודריבל טובף ולפחות לפי מראית העין מהכמה שנים שראיתי אותו, נראה שהוא בעל אופי טוב על המגרש, לא כמו טל בן חיים שהוא יותר אמציונלי שזה יכול לעבוד לטובתו אבל הרבה פעמים הוא הולך עם הראש בקיר כדי להוכיח... לא כמו דמארי שלדעתי יודע מתי לשחרר, מתי לכדרר, כמו כדורגלן אמיתי.

באמת דמארי חבילה דיי שלמה, הוא יהיה שחקן מכבי פ"ת יחידי שאף אחד לא יבכה שהוא בנבחרת בגלל פרוטקציות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/10
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שעתיים וחצי שינה ויוצאים לטדי, קמתי עם כאב ראש גדול היום ובכלל היה לי יום מבאס מה שאמור להשכיח את היום הזה זה משחק טוב בטדי וניצחון של בית"ר כמובן, אני לא ממש חושש מסכנין כקבוצה אבל שהם באים מולנו הם עם 100% מוטיבציה ואנחנו בלחץ אטומי אחרי ההפסד לבני יהודה ככה שיש סיבה קטנה לדאגה בתסריט הפסימי.
    בתסריט האופטימי סטיבן ועמית חורשים את האגפים, אבירם מנהיג באמצע ויבואה חד ברחבה.

יאללה בית"ר!!!

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות הפסימיות שהרעפתי על בית"ר מתחילת העונה לדעתי היום הם מנצחים ואפילו בקלות. אולי בהתחלה זה יהיה טיפה קשה אבל מהרגע שייכנס הגול הראשון לדעתי הסכר יפתח כי סכנין תבוא להסתדגר ולנסות לגנוב גול מקרי באיזה מתפרצת, אני מריח ניצחון סטייל ה-5:1 של ב"ש, אולי בתקווה לשחזור ה-10:0 של פ.ס.וו מאתמול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. שלו Guest

לדעתי זה הולך להיות סטייל ה-0-0 של הפועל ב"ש - הפועל פ"ת. סכנין עם מאמן חדש, צריכים להתאושש ולאסוף נקודות, לדעתי יבואו להתגונן ויחפשו את הנקודה ואולי גם את השלוש בהתקפה מתפרצת. בית"ר בטדי פייבוריטית ברורה עם הקהל שלה ולאור המצב של סכנין, אבל המפגשים האלה תמיד טעונים ויכולים להתסיים בתוצאות לא צפויות. במחזור הקודם בבלומפילד בית"ר עשתה רושם שהיא לא מפסידה את המשחק הזה אחרי השער של עידן טל ויהי מה, אבל שער מטעות של הרוש ועוד הברקה של בני יהודה הפכו את התוצאה. דראפיץ' מאמן טוב וסכנין צריכה להתאושש ולהתחיל את הליגה באיזשהו שלב ואין דרך טובה יותר עבורם מלעשות זאת בטדי. אני אישית מקווה כמוך עומר שיהיה משחק רב שערים, אבל לא נראה שסכנין הולכת לשחק פתוח ולתת לבית"ר אפשרות להנחיל לה הפסד נוסף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/10/10
  14. alexshw Member

לדעתי זה הולך להיות סטייל הנציחון היחיד של בית"ר עד כה בליגה.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם אני חושב.

הפרומו של ערוץ 1 עסק רובו באלימות... זו באמת הסיבה היחידה שהם משדרים את המשחק הזה, מצחיקים.

בני סכנין הקבוצה הכי חלשה בליגה, אבל בטדי הם בוודאי יבואו עם אובר מוטיבציה, אני עדיין חושב שזה לא יספיק להם, אם בן שושן, סטיבן כהן וחבריהם יבואו לעבוד, לסכנין לא יעזור כלום.