מחזור 7 בליגת העל :: ממשחקי הנבחרת למשחק המובילות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏18/10/18.

1. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אלירן עטר צריך להיזהר שלא יתפסו אותו מסנן סרבי מסריח.

McLovin אוהב/ת את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

צריכים להסתכל רק על עצמנו,פישלנו מספיק אבל עדיין הפער לא פסיכי.
    דברים יכולים להשתנות בכמה משחקים,אבל שוב חובת ההוכחה עלינו

3. עידן444 Member

מקום אחרון שיחק פתוח והפסיד 2-1 מגול מקרי.
    די לחשוב ששיטת הבונקר כזו יעילה...
    נראה מה יעשה קורצקי היום.
    לא רואה את המשחק אבל אני בטוח שגם לקבל בראש מידי פעם זה לא נורא כאשר ברוב המשחקים השיטה ההתקפית מביאה לך תוצאות יפות וזה המקרה אצל חדרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התוצאות בהחלט יפות, אבל יכולות להיות יפות הרבה יותר אם תהיה גמישות מחשבתית ואיזון לדעת מתי לשחק גם אחרת כשצריך. זה כמובן נכון בעיקר לנתניה של שנה שעברה, חדרה צריכה להוכיח עד חודש מאי שהיא מסוגלת להיות סוס כזה בתחתית הצמרת.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתוך 10 משחקים ששאתם או כל קבוצה בליגה תשחק פתוח נגד מכבי אז יהיה איזה 2-1 בקושי ויהיו גם איזה 6-7 משחקים שקבוצה X תקבל בראש , וכן יהיה גם איזה משחק אחד א ו שניים שקבוצה X תנצח .
    אבל זה גם תלוי במצב הקבוצה הגדולה , כמו למשל היום כל קבוצה שתבוא לשחק מול ריאל מדריד פתוח תנצח כי זה משבר ,מכבי לא במשבר היא בתקופה טובה ולשחק פתוח מולה זה מסוכן

6. גלץ Member

זה טעות לשחק בכל משחק אותו דבר. צריך להתאים את עצמך ליריב.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי ואבוי סטו על חשבון אוגו (מקובל שאוגו עייף אבל למה לא קהבא ?)

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

התאמות זה לא אומר לשנות ממשחק התקפי לבונקר.
    למה שקבוצה שרגילה לשחק התקפי תבוא מול קבוצה חזקה משמעותית- תשנה שיטה למשחק ספציפי 180 מעלות וזה אמור לעבוד? אנחנו אמורים למחוא כפיים כי הפסידו רק 2-0 בלי לעבור את החצי ולא 4-0?
    זו מחשבה עקומה.

9. גלץ Member

אם הם יהיו בפיגור ויראו שזה לא עובד שישנו תוך כדי משחק.
    הייתה כתבה שבוע שעבר בידיעות איך קבוצות מספרד התחילו לשחק זהיר ועם טקטיקה הגנתית וסגורה נגד הגדולות ולכן מקשות יותר על ריאל וברצלונה ואיך הן בסוף משחק מתלוננות שקשה להן לפרוץ ולהגיע להזדמנויות,
    אם זה עובד על שתיהן אז לא יכול לעבוד על מכבי?

10. Love Is Red Member

כן זה כן, אוהדים שלכם התלוננו שברדה ודראפיץ' לא עושים את זה ובצדק, קבוצות עם תקציב מוגבל וסגל שחקנים לא נוצץ חייבות להתאים את עצמן מול קבוצות חזקות וטובות מהן.
    וד"א משחק סגור ויציאה למתפרצות לא אומר בונקר.
    אף אחד לא דיבר על בונקר, אבל גם לבוא ולשחק פתוח מול קבוצה חזקה ממך זה רע מאוד.

EO11 אוהב/ת את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כשאתה עולה למשחק מול קבוצה חזקה ממך אתה צריך לבצע התאמות, מאמנים שלא מבצעים זאת כאילו מעלימים אספקט משמעותי באימון הכדורגל המודרני. פאולו סוזה, עם סגל שעולה בבירור על שאר הליגה, היה לומד כל קבוצת ליגת העל לפרטי פרטים כדי להתאים את עצמו לחולשות שלה ולחוזקות שלה.

קבוצה שמשחקת התקפי צריכה ללמוד לשחק הגנתי מדי פעם, וההפך. אי אפשר לא להיות ורסטילי במשחק כל כך דינמי.

גלץ ו-hbs7 אוהבים את זה.
  12. hbs7 Member

מאמנים בארץ די חובבנים בקטע הזה.
    קלינגר לדוגמא, ראיתי ניתוח של זיו להבי על ההכנה שלו לנתניה וקו ההגנה הגבוה עם היהלום במרכז.
    עבד יופי, פירקו אותם.
    שבוע אחכ שיחקו מול סגנון אחר לגמרי, אבל הרכב מנצח כאמור לא מחליפים. אז מה אם המשחקים שונים בתכלית.

סוזה היה אומן בתחבולות והבין שהמאמנים כאן די חובבנים טקטית.
    עולה עם מערך מסוים, בהינף יד בדקה 10 משנה ועד שהמאמן ושחקני היריב מבינים מה קורה ואילו התאמות צריך לעשות זה כבר game over.

13. Raulito Madridista

אלופי ה-0:0, יופי של תואר יש לנו, הקבוצה המשעממת בליגה. "תאמין" אומר הפרשן מכנס שיודע דבר או שניים על גול, כשמוטי כבר רוצה ללכת לספרי הההיסטוריה ולבדוק תקדים כזה בכדורגל של 4 תיקויים רצופים של 0:0. אבל זה לא העניין. העניין הוא שבהפועל אף אחד לא מאמין שניתן גול. מהדקה ה-60 הרימו ידיים בלי קשר לחילוף כזה או אחר. היחידים שמאמינים הם הצופים שנסעו למשחק. שקלתי לקנות כרטיס וללכת למשחק ואני שמח שויתרתי על התענוג. אחרי שלושה משחקים רצופים בלי גול ציפיתי לראות קבוצה שתעלה בטירוף אבל אין לנו אופי, ראינו שקשה נגד בני-יהודה ואין טיילת וחופש כמו נגד אשדוד(למרות שגם בני-יהודה איבדה אינספור כדורים ובהתקפה לא עשתה דבר) - אז ויתרנו.
    הפועל שיחקה כדורגל עשר דקות, מדקה 80 והלאה, זה לא יכול להימשך ככה. ורפואה אמנם אין לו ספסל כמו בסיטי אבל הוא נתן אשראי רחב מדיי לעאבד וזיקרי, גם דמארי וספורי תמיד שיחקו כשהיו בריאים, וכנראה שצריך לנסות משהו חדש, אפילו כדי ששחקנים לא ירגישו בנוח מדי במקום שלהם ותהיה מלחמה. וזה שאני מבקר את קובי זה לא אומר שאני הייתי מחליף אותו וכאלה. אין קשר.

אני אסכם את המשחק בפשטות, ככה אמרתי לאבא שלי: ראינו 90 דקות של כדורגל כשלא הייתה שם אף פעולה שאני, דור רומנו, לא יכול לא לבצע. לא בהגנה ולא בהתקפה.

14. עידן444 Member

לא ראיתי שהם התלוננו כשהוצאנו תיקו בטרנר, ניצחנו את ב״ש בבית, ותקענו רביעיות לבית״ר ומכבי ת״א.

15. yedidel Member

מליקסון... שלא ייגמר לעולם