מחזור 7' בספרד: עוד תיקו לריאל, בארסה שוב נופלת בבלאידוס והמוליכה היא אתלטיקו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏30/9/16.

1. ManUnd Member

ההגנה של סלטה מסבירה טוב מאוד את היחס שערים שלה 11:9

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני זוכר רק אחד ספציפי... ואני לא מנסה לעקוץ לכן לא אציין את השם, הנקודה שלי היא שלא באמת ירדו יותר מדי על גודין גם אם לא היללו אותו כמו עכשיו.

3. Civil Anti Madridista

בהפסד לאלאבס לא היו לי שום תלונות לאנריקה, רגע לפני תחילת האלופות הגיעה יריבה נוחה לקאמפ נואו - זה בול המשחק לעשות רוטציה רחבה, לחלק כוחות וכמו שאמרתי לאחר המשחק: האשמה היא אך ורק על השחקנים. בארסה צריכה לנצח בבית את אלאבס עם כל הרכב מאולתר מהסגל שלה.

הערב לא היה מקום לרוטציות. אף אחד לא שכח את הביקור האחרון שלנו בבלאידוס, ועד הדקה ה35 נדמה היה שאנחנו בדרך לתבוסה היסטורית.
    השער הראשון של סלטה היה העתק כמעט מדויק לשער שספגנו בגרמניה לפני שלושה ימים באלופות, מסירה רשלנית של טר שטגן בתוספת לחץ גדול על בוסקטס הייתה הסנונית הראשונה לקראת ערב בסימן חלוקת מתנות. בשער השני החל השי לחג - הפקרות הגנתית בתוספת נגיחה חסרת אחריות של בוסקטס לרגליים של אספאס סידרה לחלוץ מסדרון קל עד הרשת של טר שטגן. ועם כבר מתנות, איך אפשר בלי מת'ייה - השער השלישי כולו של הנגר הצרפתי, גם שבר את מלכודת הנבדל וגם הצליח לדחוק באומנות את המסמר השלישי לשערו. למרות ההתפרקות לוצ'ו נשאר קפוא על הספסל, ורק כאשר אינייסטה נכנס לשחק ברצלונה נזכרה להופיע. בסופו של דבר לא היה חסר הרבה והיינו יוצאים מהמגרש הארור הזה עם לפחות נקודה, אבל השער הרביעי באדיבותו הרבה של טר שטגן הייתה כמו יריקה בפנים של כל אחד מעשרת השחקנים האחרים שהתאבדו להשוות את התוצאה.

4. Greek Member

מבחינה פיזית, אולי. מבחינה מחשבתית, הבן אדם פשוט אידיוט. יש לו אינטלגנציית כדורגל ששווה לדקל קינן ואני לא מגזים.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ואיך תסביר שגם על פיקה אי אפשר לסמוך?

6. Ever Banega Member

אני לא חושב שהוא כל כך טיפש כמו שגם דויד לואיז ופפה (של פעם) לא כל כך טיפשים כמו שעשו מהם. אבל כן הייתה לו נטייה לעשות בדיוק את אותם סוגים של טעויות מוזרות.

7. ManUnd Member

איך אתה מעז להשוות מישהו לפיקה?הוא הבלם הטוב בעולם ובדורו.

8. Raulito Madridista

"יאללה, תנו לי את ה-2:1 לפני שיוצאים לארוחת חג, מה הבעיה שלכם?!", ככה צעקתי בסביבות הדקה ה-60 כשהייתי חייב לנטוש את המשחק מחר. אבל למרות הלחץ בעקבות הכושר הגרוע של הקבוצה - לא חשבתי לרגע ששוב נאבד נקודות.

אין שום תירוצים לתיקו הזה נגד אייבר. כבר כמה שנים שאני מסמן מטרה די ארטילאית - להשיג מאזן מושלם בברנבאו וזה לא קורה, וטבעי שיש תצוגת נפל פעם-פעמיים בשנה ואיבוד נקודות נגד קבוצות חלשות - אבל ריאל מדריד גומרת את המכסה השנתית שלה תוך חודש אחד. שוב פותחים משחק בצורה מחורבנת והפעם גם סופגים, מה יהיה? עד עכשיו התקשורת הגנה על זידאן בצמר-גפן, כפפות של משי ועכשיו הוא צריך לקבל החלטות קשות מאוד, גם לו יש חלק בכך שהקבוצה לא משחקת כדורגל. אני רוצה לראות בהרכב שחקנים שרוצים לשחק כבר מהשנייה הראשונה ולהסתער על השער של היריבה גם אם הם פחות 'נוצצים' - לא כל הנוצץ הוא זהב - יותר לוקאס ואסקס, יותר חאמס רודריגס, ובעיקר יותר אלבארו מוראטה. גם אם עם בנזמה בהרכב זה נראה פחות שחקן ולא הגיוני ששחקן התקפה של ריאל מדריד לא מגיע למצבים במשך משחקים שלמים - זה עדיין לא מנקה את היתר.

כריסטיאנו בישל בצורה יוצאת מן הכלל ועשה עוד מעבר אחד או שניים טובים - אבל זה לא מספיק. בעבר הוא היה עושה את הפעולות האלה 7 פעמים במשחק וגם היה חותך לבעיטה ברגל ימין. כל שחקן אצלינו נותן כל-כך מעט, גם בייל שיחסית מייצר מצבים פה ושם ומנסה לעשות את העבודה על הקו.

המקום הראשון הוא בלוף, הוא זמני בלבד. הנה ההוכחה למה הקבוצה הזו זוכה באליפות אחת במשך 8 שנים. לא האמנתי שבמשחקים הקלים האלה נאבד שוב ושוב נקודות ועכשיו גם הפגרה המסריחה הזו מוציאה את החשק. הנה, חיכיתי כמעט יום שלם כדי לכתוב. תעלו לטרוף, הלו, אנחנו ריאל מדריד, זה הברנבאו - תטרפו כמו שטרפתי אתמול בארוחת החג. לא מנחם אותי ההפסד של בארסה, ממש לא. הם איבדו נקודות בשני מוקשים גדולים כמו אתלטיקו מדריד בבית ובבלאידוס. שנה טובה וחג שמח.

9. Raulito Madridista

והנה ה-11 של המחזור השביעי בליגה הספרדית - המארקה:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/10/03/14754481349216.Xxx

גולת הכותרת היא שלושה נציגים של אתלטיקו מדריד, המנצחת הגדולה של המחזור - תרתי משמע. פיליפה לואיס בפעם השישית העונה בהרכב כמגן שמאלי ואליו מצטרפים לוקאס וקראסקו בהופעת בכורה. לראשונה העונה לריאל מדריד אין אף נציג בהרכב כאשר פיקה שכבש צמד אתמול הוא הנציג היחיד של ברצלונה. בין הקורות כמובן נמצא דייגו אלבס ולא שהיו ברירות אחרות אחרי שהדף שני פנדלים של אתלטיקו מדריד אתמול. בחוד ההתקפה תוכלו לראות את בן יידר מסביליה שכבש צמד נגד אלאבס כולל שער דרמטי. אייבר שחילצה תיקו מכובד מאוד בברנבאו שולחת נציג אחד להרכב - המגן הימני קאפה שבישל את שער היתרון שלה. רובן פרז מלגאנס משלים את הקישור יחד עם אמרה קולאק מדפורטיבו וטוצ'ו הרננדס מסלטה ויגו לה עוד נציג בהרכב - יאגו אספאס שכבש אתמול את השער השני.

10. Civil Anti Madridista

מישהו טען את זה?

11. ManUnd Member

הייתי ציני.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מי שמרכיב את נבחרת המחזור ציני כמוך. בארסה חוטפת רביעייה, אבל העיקר שפיקה הבקיע צמד.

13. riquelme1 Member

אולי עם הייתה רואה את המשחק, הייתה יודי שפיקה לא אשם באף שער, שמתייה, אלבה ובוסקטס טועים אחד אחרי השני.

פיקה פנטסטי העונה, למרות שאין לו פרטנר ראוי ומגןמשלא מגן רוברטו ומגן דמיקולו כמו אלבה.

יש שחקנים שעשו קריירה על התחת של סימאונה, פליפה לוייס שפעם שישית בבהרכב המחזור מה שמראה שזה בדיחה. הוא מקרה קלאסי של מגן בינוני שנחשב לאחד הטובים בגלל הקבוצה שהואנמשחק בה.

14. ManUnd Member

אתה בעצם אומר שפליפה לואיס הוא כמו פיקה?

15. riquelme1 Member

לא, פליפה לוייס הראה יכולת גבוה, רק תחת סימאונה וקצת בלה קורניה, לפני שסימאונה הגיענהוא היה מזעזע באתלטיקו, שלא נדבר בצלסי שם מוריניו לא החזיק מימנו בשיט ובנבחרצ ברזיל שם לא נספר בכלל.

לעומת זאת פיקה שומר על רמה גבונה כמעטמעשור כבר, לא משנה עם זה בנבחרת שם זכה גם ביורו וגם בגביע העולם או בבארסה לא משנה מי המאמן.