מחזור 7, המשחק המרכזי: בית"ר ירושלים מארחת את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י לירן-ביתר, ‏30/10/02.

1. Ilan Member

לירן בית"ר, למה אתה כ"כ חושב שהקבוצה שלך תנצח...?

יודע מה? בוא נעשה ככה... אם חיפה מנצחת- אתה שם חתימה שלי שאני בוחר לך למשך שבוע שלם...
    אם בית"ר מנצחת אני שם חתימה שאתה בוחר לי לשים על בית"ר למשך שבוע...
    מתאים?, (הריי אתה בטוח כ"כ בקבוצה שלך).

2. קופירוק Member

היי, מתערבים בלי לשתף אותי?
    גם אני בהתערבות.

3. אורן04 Member

אוואט, ז'אנו, חרזי, בנאדו, קייסי, באדיר, פראליה, זנדברג, רוסו, קטן ויעקובו.
    בית"ר צריכה לשקשק מפחד.
    זה ברור למדי שמכבי כנראה לא תתן הצגה בגלל עייפות וירידת מתח, אבל אני משוכנע שהיא תנצח, ולו רק בגלל בית"ר שכבר לא דומה לקבוצה. בוודאי גם התמיכה ה"נלהבת" של האוהדים ואלי כהן ה"רגוע" יוסיפו לכך.

אני במקום שום הייתי משחק לראשונה העונה במערך 4-4-2 ולא 4-5-1 כמו תמיד. הגיע הזמן שקטן יקבל את התפקיד שרק ממנו הוא יוכל להתקדם וזה חלוץ ימני לצד יעקובו. קטן בשמאל תורם ומשחק לא רע, אבל זה כאין וכאפס לעומת מה שהוא יוכל לעשות בתור חלוץ ימני.
    נמאס שכל פעם קטן מקבל כדור בשמאל ובמקום לפרוץ מסתובב כי הוא לא שמאלי. רק מימין הוא יוכל להתקדם.
    זנדברג ורוסו צריכים לשחק באגפים, וששום לא ישים את זנדברג שוב קשר באמצע כי זה פשוט לא נותן לזנדברג להתבטא.
    באדיר ופראליה יספיקו בהחלט לבדם במרכז השדה. למכבי חיפה יש שחקנים שמתאימים לשיטה הטובה בעולם 4-4-2, אותה שיחקה ריאל לפני כשנתיים בעונת פיגו הנהדרת.
    מכבי חייבת להתמקד באגפים כשמשמאל יתקפו זנדברג וקייסי, מימין קטן ורוסו, ופראליה ובאדיר יעשו את העבודה באמצע.
    גם בלי 3 שחקנים חשובים ובראשם ז'וטא מכבי יכולה וצריכה לנצח כל קבוצה בליגה ובטח שאת בית"ר.

4. לירן-ביתר Member

לא. לא מתאים לי כי אני לא בטוח שבית"ר תנצח-לא נראה לי שרשמתי איפהשהו פה שבטוח
    בית"ר תנצח, ואם רשמתי לא התכוונתי לזה. אני חושב שבית"ר תנצח אבל לא בטוח בזה. ואני לא
    מתערב איתך כי בחיים אני לא ישים חתימות של "מכבי חיפה אלופה" או כל דבר אחר שתגיד גם
    אם אני יפסיד בהתערבות, עדיף לי כבר להפסיד פחית לחבר שלי.

5. AFC Member

קודם כל - פיגו, קצת קרדיט!!!! אתה לקחת את הסמל האישי שלי לשעבר!!!

ותבינו - המשחק הזה הוא ה-משחק של הפורום. היריבות בין בית"ר ירושלים למכבי חיפה באייסוקר היא היריבות הכי גדולה.

ואני גאה בזה.

ומה אתם מתלהבים שניצחתם את ריצ'רדסון, ריקרדו ופורלאן? תאמינו לי שאפילו כפר סבא מנצחת את החבורה הזאת.

יש הבדל ממש לא קטן בין בקהאם, גיגס וואן ניסטלרוי, לבין פורלאן, ריצ'רדסון וגארי נוויל. אבל כמובן שאתם לא מקשיבים, בעודכם עסוקים בניצחון ה"גדול ביותר בתולדות הכדורגל הישראלי". תגידו שזה המשחק הכי גדול בתולדות מכבי חיפה, אבל של הכדורגל הישראלי? אתם הסרטן שלו!!! אתם אלה שמוצצים לו את הדם, אתם הבושה של הכדורגל הישראלי, ואתם עוד תהרגו לנו אותו.

"ויבוא רוסו הדו פרצופי והבוגד והשקרן והתאב בצע לטדי עם חבריו הירוקים והמלוכלכים והגסים והמטונפים והרשעים ובאותו יום נפלה בטדי ממלכת החושך..."

6. קופירוק Member

טוב, וידוקה אני רואה שאתה רוצה לפתח וויכוח....אז סבבה.
    מצטער להגיד לך אבל אין קבוצה בישראל שמצליחה להבקיע להגנת מנצ'סטר יונייטד בהרכב מלא שלושה גולים ולא לחטוף שום גול.
    לא הפועל ת"א, לא מכבי ת"א ושלא נדבר בכלל על בית"ר ירושלים והפועל כפר-סבא (שנמצאים, דרך אגב, באותה קטגוריה).
    אז נכון שורון, בקהאם, גיגס ובארטז (למרות שריקארדו הוא שוער מצוין) לא היו אבל זה לא אומר שפתאום מנצ'סטר נעשו אפסים!
    בוא נגיד ככה: מכבי חיפה יכולה להתמודד מול חלק מהקבוצות בפריימר ליג ונגד כל הקבוצות בליגה הראשונה ובית"ר יכולה להתמוד מול קבוצות מהליגה ה-חמישית (אם יש כזאת בכלל)
    אז על תתלהב יותר מדי ואנחנו נדבר במגרש

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לירן..
    מה קורה עם החתימה שלך של הטבלה לא משקרת?

8. לירן-ביתר Member

נעלמה.
    כי עכשיו הטבלה משקרת.

9. AFC Member

בהרכב מלא? ממתי ג'ון אושה וריקרדו פותחים בהרכב היונייטד? את אושה אפשר לקבל ולהבין, אבל את ריקרדו? הוא אחד השוערים העלובים שראיתי מימי.

מכבי חיפה, בבית או בחוץ, לא יכולה לנצח הרבה מאד קבוצות מהפריימר ליג. אולי שלוש או ארבע היא כן, אבל קבוצה שחוטפת חמישיה באולד טראפורד ושמחה מזה לא יכולה להשתוות לקבוצות כמו ווסטהאם.

אבל זה לא הויכוח. בית"ר ירושלים מחר, בטדי, הולכת לארח את חיפה, ואתם הולכים לחטוף...

10. קופירוק Member

טוב אני הולך להזכיר לך בפעם האלף- ריקארדו הוא מאמן נבחרת ספרד ומשחק במנצ'סטר יונייטד.
    ולהזכיר לך שאתה ולירן כתבתם את ההודעה הראשונה בקשר לחיפה-מנצ'סטר (1-2-3!!!!!).
    ואני אציע לך את מה שרד ליון הציע ללירן:
    אם אנחנו מנצחים אז אתה שם איזה הודעה שאני רוצה למשך שבוע.
    אם לא אז ההפרך.

11. AFC Member

א. ריקרדו מאמן נבחרת ספרד? יא אבויה, אם הוא הזדקן כל כך אז מה הפלא שנתתם לו שלישיה...
    ב. יאללה, אני מתערב איתך. אבל אני מסרב לשים חתימת נאצה על בית"ר. תבחר כל חתימה, חוץ מנאצה על בית"ר. כי אז אני לא אסכים.

12. קופירוק Member

סבבה זאת התערבות....
    וכמובן שכנ"ל אני לא שם שום חתימת נאצה על מכבי חיפה....

13. לירן-ביתר Member

אני רק תיקנתי שי. אז עכשיו בואו לנושא.
    לי אין הרבה מה לכתוב, רק לחכות למשחק. אנחנו נקרע, נשחט, ונפרק אותכם. אתם עוד תקבלו
    בראש. מכבי חיפה הולכת לחטוף. אוואט ימשיך להוכיח כמה הוא חרא, ויוציא כל 2 דקות עוד כדור
    מהרשת.נעשה לכם את מה שקריית גת עשו. בית"ר תדאג שלא תשתלטו על הליגה.

14. Reyes Member

תגיד, אתה דפוק או שאתה עושה את עצמך?
    סאאז מאמן נבחרת ספרד ולא ריקרדו...ריקרדו הוא שוער שהובא מוליאדוליד למנצ'סטר בקיץ ופעם היה בסגל נבחרת ספרד...

עכשיו, בחזרה לדיון - חיפאים, אם אתם מפסידים, תעשו טובה ואל תרשמו - שיחקנו בלי 3 שחקנים חשובים... זה לא תירוץ.

ווידוקה - קבל קרדיט.
    :wink:

15. Ilan Member

חחחחח זה לא תירוץ? זה התירוץ שוידוקה ושות' כל הזמן משתמשים לאחר הניצחון המדהים, הכי גדול בתולדות הכדורגל הישראלי על מנצסט'ר יונייטד.

ווידוקה סתם שאלה, ותענה רציני, תן אחוזים לניצחון של בית"ר.

למשל אני זה ככה: ואני רציני...

60%- ניצחון חיפאי.
    20%- תיקו.
    20%- ניצחון ירושלמי.