מחזור 8: בית"ר יוצאת עם נקודה מקרית אליעזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏2/11/07.

1. beitar4ever Member

טוב כפי שאמרתי המשחק בבלומפילד נגמר, ומכבי ניצחה 3-1 למרות שלא היה לה משחק גדול מבחינת יכולת , ראיתי הרבה לחימה במשחק שלה ומאוד נהנתי לראות את הקבוצה שלפני שבועיים הייתה מפורקת ככה נלחמת.

לגבי המשחק של הפועל ת"א מול מכבי פ"ת אני רוצה להגיד לכם שאני הולך לראות את המשחק הזה רק כדי לראות מי ימכור למי את המשחק, במשחק הזה יהיה הרבה חשדות וכולם על הלוזונים, בקטע המקצועי אני חושב שמכבי פ"ת קבוצה יותר טובה מהפועל ת"א לפחות עד עכשיו היא מציגה יכולת בהרבה יותר טובה ומשכנעת מהחניכים של לוזון, אני חושב שפ"ת אמורים לקחת הנק' היום באוורווה.

2. Andrea21 Member

סוף סוף!

גראנדה יאניק!

3. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

איזה זבלים בני יהודה האלה לא מאמין, כמו שאמרו ברדיו, כל קבוצה מתאוששת נגדם, קבוצה זבל. שחקן בני יהודה שמושאל ממכבי ת"א, מסר לפי הרדיו כדור לקמאנאן, לא ייאמן איזה עצבים.

4. בית"רי מלידה Member

הניצחון של מכבי היה נקי, וגם הגיע להם לנצח. הם עדיין מתחת לקו האדום, אבל השקט שם מבשר את סוף המשבר.

לגבי ה"משחק" בפ"ת : צלצל לסבתא עליזה, תשאל אותה מה התוצאה הצפויה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

סוף סוף ניצחון... בדיוק כמו שנה שעברה, גם הפעם בני יהודה מפסידה לנו ומכאן אפשר לצאת לדרך חדשה.
    הלאה, שבוע הבא דרבי.

6. colorpencils Member

אם היא תמכור את המשחק זה יותר גרוע מהפסד. זה רק יוכיח כמה ההנהלה שם עלובה.
    ולא נראה לי שזה מה שיעזור להם.
    ניצחון אחד עם "חשד" למכירה לא יגרום לכל אוהדי הפועל והשחקנים לשכוח את מסורת ההפסדים המפוארת בכל העונה. הם יזדקקו להרבה יותר מזה.

7. Number 8 Member

ככה מכבי ת"א צריכה להיות. ניצחון גדול עם לחימה גדולה מצד כל השחקנים. עם הלחימה והנחישות, באה גם היכולת, והיום הראנו כדורגל שלא הצגנו מתחילת העונה, ואפילו בעונה שעברה.

אמנם ההגנה עדיין חלשה וזה לא סוד, אך השחקנים צריכים לקבל ביטחון, תהליך כזה לוקח זמן. יבריץ עם מספר הצלות של גולים בטוחים, החזיק לנו את המשחק בידיים שלו.
    כובש הצמד מאמצע השבוע, יניב עזרן, מראה סימני התאוששות עם שני בישולים גדולים. יוסי שבחון לא הראה יכולת גדולה מצידו, אך כמו כל השחקנים, הציג הרבה יכולת ונחישות, וזה בעיקר מה שניצח לנו את המשחק. השחקן המצטיין הוא ללא ספק יאניק קאמאנן שהתפוצץ עם צמד גדול. הוא רק צריך לשפר דבר אחד, וזה יציאה מהירה מנבדלים, אם לא כל הנבדלים שלו היום, היינו יכולים לסיים בתוצאה גדולה יותר. ובכלל, הגענו למספר הזדמנויות גדולות והחמצנו, אך לא בוכים על חלב שנשפך.

שלישייה ברשת של בני יהודה, הגיע הזמן לקבל קצת נחת. שבוע הבא דרבי, ואם היכולת הזו, אנחנו יכולים לצבוע את תל אביב בצהוב.
    כמה מילים על הקהל שלנו, אין עליו. פשוט אין עליו. 6000 צופים הגיעו למגרש למרות מצב הקבוצה, ועודדו בלי הפסקה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/11/07
  8. מקסים לנגו Member

בני יהודה. נקודה.

9. בית"רי מלידה Member

הרצליה מתרחקת מהקו האדום.

אם הפועל מפסידה היום, היא יורדת למקום הראוי לה.( אמן כן יהי רצון ).

10. אלי אוחנה ג'וניור Member

:aaarofl: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

11. iverson13 Member

1-1 באדיר...איזה טיפש הקאקו הזה...

12. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

הכי חשוב שהרצליה ניצחה. איך אני מחכה לדרבי שבוע הבא.

13. iverson13 Member

גם אני...לפי איך שמכבי ניראו היום ואיך שהפועל נראית(לפחות ב55 דקות..)ניראלי ננצח....

14. Mehmet Member

אשדוד מפסידה להרצליה בבית, כמה חבל... דווקא משחקים כאלה הם המפתח במאבקי הישרדות, ולא איזה נקודה מקרית שמוציאים מבית"ר...

ונתון ששווה לשים אליו לב-הרצליה עם 9 נקודות, כולן בחוץ! בבית 0 נקודות מארבעה משחקים, בחוץ 9 נקודות מארבעה משחקים. מדהים.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין כל המשחקים, זה היה המשחק שהפחיד אותי יותר מכל ואני שמח שלא הפסדנו בו, בטח אם אני לוקח בחשבון שהמשחק התפתח לכיוונים רעים עבור מכבי נתניה. המשחק הזה, כמו כל המשחקים האחרונים, לא בישר כלום לקבוצה. אין שחקנים מוכשרים בחלק הקדמי - הקבוצה חייבת קשר התקפי. אין קישור אחורי טבעי - יותר מדי בקלות מגיעות היריבות לרביעייה האחורית שלנו. יש הגנה מדהימה - תודה לאלי גוטמן.

למרות שלא הסכמתי עם אף חילוף של ראובן עטר, אהבתי מאוד את התזמון שלהם. לא חיכה, כמו רוב המאמנים, עד לדקות 60-70. במשחק מבורדק שכזה, סבסטיאן רוזנטל היה יכול לארגן את המשחק שלנו בעזרת חכמת המשחק שלו.

חבל שפסלו לנו שער חוקי, אבל אי אפשר לבוא בטענות לשופט אחרי משחק מגעיל שכזה. לא הגיע לנו לנצח ונצחון במשחק כזה לא היה מראה על אופי, זה היה מראה על סתם מזל.

מריוס בונדאה - חתיכת בריון בשקל תשעים, טוס מהקבוצה שלי. :aaaprot: