מחזור 8 בלאומית: ק"ש וכפ"ס בראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/10/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן
    כן
    וכן.

והבה שחקן עגלה, השער הראשון שהוא קיבל היום, צריך להעיף אותו לספסל
    יוסי רוזן, מי זה? מאז 99 הוא גמר.
    שוקי נגר? נו באמת...אם עם זה אתה רוצה לעלות ליגה אז יש לך בעיה.

כן שלושתם עגלות!

2. אשקלוניי Member

אגודה חח עזוב אתה לא מבין בכדורגל
    דבר ראשון איך אתה יודע שהסגל של אשקלון גרוע ומלמיליאן לא ולא ראיתה בכלל איך השחקנים שלא שיחקו היום משחקים?
    יש בחוץ את דודו בן שושן יש את ינון ברדה יחיאל צגאי דודו אזולאי שלא שיחקו
    ואם אלה לא משחקים אז מלמיליאן הוא גרוע
    מה אתה רוצה ששחקנים שמשחקים בקישור אין להם חלוץ לתת לו כדורים? מה גורמזנו עשה
    בקיצור מלמיליאן הביתה ולהביא שוער טוב

ועם כבר אתה אומר שהבעיה לא מלמיליאן והסגל גרוע אז תחשוב מי הביא את הסגל הזה ואז תגיד מי טוב ומי לא טוב

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/09
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הסגל של אשקלון היה שווה משהו, הם היו מנצחים יותר ממשחק אחד ב-8 משחקים.

אגודה קאובינה הוא קיצוני/חלוץ טוב, כשיש לו עם מי לשחק, הוא כובש...

מי זה דודו בן שושן? ינון ברדה? עגלה. דודו אזולאי? מי זה...

צגאי יחידי מכל השמות שציינת...

שרון גורמזנו שאתה כל כך יורד עליו, החזיק את רמה"ש במשך שנים ועדיין הוא לא מתאים לקבוצה כמו אשקלון.

מלמיליאן אשם בשחקנים שהוא בחר אבל זה לא אומר שמבחינת מאמן כדורגל הוא לא מאמן טוב. זה שהוא לא יודע לבחור שחקנים לא הופך אותו למאמן גרוע.

4. איתי שכן-טוב Member

להפועל אשקלון יש את הסגל הכי טוב בליגה ללא ספק!!

דידי אונגר,יחיאל צגאי,יאיר אזולאי,שוקי נגר,יוסי רוזן,רן קוז'וק,אגודה קאובינה אלו רק חלק מהשמות שיש בקבוצה !

ברור שאשקלון לא מביאים תוצאות,ובגלל זה חושבים שכולם עגלות. אני יכול להגיד לך שעד מחזור חמישי הקבוצה שיחקה טוב מאוד!! פשוט חוסר מזל ובונקר של קבוצות שבאות לאשקלון לשחק על תיקו מנעו מהקבוצה להיות במקום גבוה יותר בטבלה.

אי אפשר לשפוט את שאר השחקנים על פי משחק אחד שראית ולומר שכולם עגלות...
    בהחלט עובר משו לא טוב על הקבוצה ..כל שבוע עולה הרכב אחר..מלמיליאן נראה במשחקים כאילו הוא בא בתור אוהד רק חסר לו גרענים וזהו.

שבוע הבא קרית שמונה מתארחים אצלנו .. כמובן שזה הקבוצה הכי טובה בליגה כרגע.. אבל בתור אוהד אני תמיד מאמין שננצח.

5. איתי שכן-טוב Member

אורי מלמיליאן היה שחקן גדול אבל הוא מאמן גרוע!

למעט עלייה עם הכח רמת גן .. בכל שאר הקבוצות שהוא אימן הוא התפטר בשלב כלשהו או סיים עם הקבוצה בתחתית (אתה יכול לבדוק את זה).

אם אתה לא יודע מי אלו דודו בן-שושן ודודו אזולאי אז כנראה אתה באמת לא מבין..

6. The best of The best Member

נס ציונה מנצחת ושומרת גם היא על קו מסוים עם 7 נקודות מ9 אפשריות בשלושת המשחקים האחרונים כולל מתנה למרמורק בשבוע שעבר שלולא הפנדל המפוקפק ההוא היינו היום עם 3/3.
    מחצית ראשונה מעצבנת נס ציונה נגררה למשחק העלוב של ירושלים ודקה 40 פארקר חותך ועובר 2 שחקנים באגף מוציא רוחב חמו בועט השוער הודף וסהר לוי מול השער החשוף עושה 1:0 צודק למרות המשחק הלא משהו של הכתומים, חשבתם שנגמר?? לא אם שואלים את שחקני הגנת נס ציונה שאוהבים לחלק מתנות בכל שבוע (היום לשם שינוי זה לא עלה לנו בנקודות) נגד שמשון נגיעת יד גרמה לפנדל נגד הכח שער עצמי אומלל נגד מרמורק נגיעת יד אומללה מכלום והיום...עמאר מנצור מסתבך בכדור פשוט שהוא מנסה להחזיר לשלומי בן חמו בנגיחה במקום נגיחה יצא לו ליטוף עדין של הכדור שמעמיד שחקן ירושלמי סתם ככה מול בן חמו, אפילו לשמוח מהגול שלנו לא הספקתי והנה עוד טעות הגנה אומללה.
    במחצית השניה זה היה אופרה אחרת רפי כהן כנראה נתן לשחקנים הרבה חריף...במחצית השניה השחקנים יצאו מלוע של תותח וכבר בדקה ה55 עמאר מנצור מחזיר את החוב שלו כשהרמה שלו פוגשת את הראש של פארקר שעושה 2:1 צודק, מכאן נס ציונה יכלה לשים לירושלמים עוד 4 5 שערים ברשת מה שמחדד את הבעיה הגדולה שיש בחוד ואמרתי את זה בסוף המשחק אפשר לחייך אבל לא לשים להם עוד 3 כדורים זה פשוט ביזיון הם קבוצה חלשה מאד והתוצאה הזאת לא משקפת את יחסי הכוחות במגרש.
    השיא היה כשכל יושבי האיצטדיון צעקו יש כשאנתוני פארקר עבר את השוער תוך שהוא משכיב אותו על הארץ בדרך עובר עוד שחקן הגנה שבא להגן על השער החשוף מוסר ליוסי אסייג שגם יכבוש ואסייג בועט ברשלנות לעמוד והחוצה מול שער ריק פשוט שערוריה, כל משחק במקום לשים 34 אנחנו איכשהו מסבכים את עצמנו בתוצאות נזילות, היום לשם שינוי כשחילקנו מתנה בהגנה לא שילמנו עליה מחיר כבד של 2 נקודות כמו בשבוע שעבר.

אבל זהו שיהיה שבוע טוב 3 נקודות ויציבות מסויימת בקבוצה ויש לאן לשאוף, שבוע הבא קרב גדול ברמת השרון פעם ראשונה (לפחות מבחינתי) שאנחנו באים כאנדרדוג אולי כשנבוא בצורה הזו לחבר'ה יהיה יותר קל.

לגבי אשקלון אין תירוצים מאזן כזה עלוב ותקציב של 7 מליון שקל +- להראות ככה זה בושה.
    ורק מלמיליאן אשם סגל כזה חייב להיות במקום 1-4 אני מסכים שרוזן הרבה אחרי השיא והוא חלש מאד וטענתי שזו טעות להביא אותו אבל צגאי גורמזנו אונגר אזולאי קוזק ועוד... על מה אתם מדברים זה שחקנים שכל קבוצה בליגה הייתה רוצה, כל קבוצה. מלמיליאן יושב על חוזה יפה ועכשיו באשקלון לא יודעים איך להוציא את העצם הזו שנקראת אורי מלמיליאן מהגרון שלהם.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

על פי מה שאתה מתאר כל שבוע, אנתוני פארקר של הכדורגל, ברמתו של אנתוני פארקר מהכדורסל...

8. The best of The best Member

אתה יכול להסתלבט כמה שבא לך לא זכור לי שאני מחמיא לבחור או שהחמאתי לו בצורה עיוורת...
    אם כבר נהפוכו אני אישית מאד מאוכזב ממנו אבל היום הוא נתן שער ובישול אפשר לצחוק אבל זו עובדה אם הוא היה מגיע לרבע מפארקר האמיתי היום הוא היה עם 8 9 גולים, הכמות החמצות של ההתקפה שלנו היא נוראית ויש לו חלק גדול בזה הוא מחמיצן לא קטן אבל במשחק ראש אין שני לו אחרי הכל חלוץ בגובה 1.95 חייב לתת גולים בראש, ברמה הטכנית של הדריבל הוא לוקה מאוד בחסר אבל הוא ארוך רגליים וקצת מעורר פחד בשחקני ההגנה אבל לא יותר מזה, אולי בעבודה קשה ועכשיו שהוא נתן משחק מצוין הוא יפתח קצת יותר.
    היום היה לו משחק טוב נקודה.

9. idans Member

אתה לא נורמאלי עם התיאורים שלך תאמין לי, שתי קבוצות חלשות מאוד גם הפועל וגם נס ציונה..נס ציונה היא הקבוצה הכי חלשה ששיחקנו נגדם (אולי חוץ מלוד).
    במחצית שניה אחרי הגול נס ציונה ירדה לבונקר (+ אולי 15 דקות ששחקנים שכבו על הדשא) הפועל נשארה רק עם 2 בלמים בהבגנה וזה גרם ל 2-3 מתפרצות עם יתרון מספרי של נס ציונה.
    פארקר באמת חלוץ לא רע, אמנם יש לו רק כוח אבל בליגה הזאת זה די ויותר.

10. The best of The best Member

תעשה לי טובה במחצית השניה לא יכלתם לעבור עמוד את החצי בקושי הצלחתם לעבור זה שנס ציונה עשתה את המשחק קשה והפכה אותו לקשה ולא שמה את ה3 וה4 זה יצר לחץ מסוים ןזה ברור שהקבוצה תהיה בלחץ ותרצה לגמור את המשחק אפילו ביתרון מינימאלי במיוחד אחרי טראומת מרמורק בשבוע שעבר.
    ובכלל איך שהליגה הזו נראית וממה שלמדתי אין כדורגל יותר מדיי יפה תן לי את הנקודות זה הכי חשוב.
    לגביי החולשה זו דעתך שלך אני אומר שאת הכסף סופרים במדרגות ואם אתה אומר שאנחנו חלשים בוא נראה באיזה מקום נסיים את הליגה...אה ואיפה גם אתם תסיימו

11. idans Member

אין לך מה לעקוץ אותי על הקבוצה שלי, זה שהיא תהיה בחלק התחתון אני יודע..אבל אתה צריך לצאת מהבועה שלך אם התיאורים שלך כל שבוע לאימפריה של ס.ק.צ נס ציונה ולהבין שגם אתם תהיו בחלק התחתון.
    אם כל האהבה שלך לקבוצה והרצון שהיא תצליח יש לאהוב ויש להיות מציאותי.

12. The best of The best Member

אני לא עוקץ באמת שלא זו פשוט דעתי האמיתית ולגבי האימפריה מנס ציונה שאני ממליך בכל שבוע כדברייך בוא נחכה ונראה אני חושב שזה כל מה שנחמד בפורום שאפשר להחליף דעות ולהתנצח לצאת גדול וגם לצאת טמבל אני נהנה מזה... אם תעקוב אחרי מה שכתבתי בשנה שעברה תראה שאני לא בנאדם שחולם בהקיץ כשמשהו לא טוב אני אגיד שהוא לא טוב חוץ מזה אתה גם לא חייב לקבל את הדעות שלי או להסכים איתי שום דבר כאן לא אישי זה סה"ב פורום כדורגל.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המיני ויכוחון שנוצר כאן מיותר בהחלט.
    הרי זה לא סוד שהליגה הזו יותר מדי משוגעת ובלתי ניתנת להימור, פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה, בסופו של דבר מסכים שהסטטוס קו יתיישר ונראה את הטבלה מתייצבת לה עם צמרת & אמצע טבלה ותחתית.
    בניגוד לעונה שעברה, אין שישה עולות ולכן הדיון כשלעצמו מיותר, בין אם קבוצה X תסיים במקום 5 וקבוצה Y במקום 12, לא רלוונטי.

14. הרצליה Member

מאז 2005 אני מנסה להכניס לאנשים לראש שאורי מלמיליאן הוא אחד המאמנים הגרועים בשתי הליגות הראשונות, אני שמח לראות שסוף סוף קולטים את זה.

בעונה של הכח בליגת העל לפני שלוש שנים הוא עשה מעצמו צחוק שהביא אוסף של שחקנים שלא שיחקו כדורגל 5 שנים, אבי תקווה,דודי ליברמן,אדריאן דה גמאן,זלוטאן פולופ ושאר גרוטאות.
    כל משחק היה עולה עם בונקר מטורף, בחיים אני לא ישכח את החמישייה שהוא קיבל בהרצליה במשחק הכי חשוב בקריירת האימון שלו עד עכשיו.

מה שעדיין הורג אותי זה שתמיד שבית"ר ירושלים נשארת ללא מאמן הוא עולה אוטמטית כמועמד לאימון אחת הקבוצות הגדולות בארץ, למה??

שחקן גדול היה, מאמן איום ונורא, תתחילו לקלוט את זה.

לגבי הרצליה, ביום שני משחק ביתי נגד הכח, נמאס לי לפתח ציפיות יש לנו קבוצה חלשה מאוד ומאמן חלש מאוד, צריך לומר את האמת אני מוכן גם להפסיד 3-0 כדי שערן קוליק יהיה פה במחזור הבא.

15. אשקלוניי Member

נו עזוב אתה באמת לא מבין בכדורגל
    "אם הסגל של אשקלון היה שווה משהו, הם היו מנצחים יותר ממשחק אחד ב-8 משחקים."
    נו את זה כבר אמרתי לך. מלמיליאן אשם! הוא מושיב שחקנים טובים ועל חשבונם פותח עם שחקנים חלשים כמו קוז'וק וגרומזנו אבוטבול וכל השינויים שלו בכל שבוע מוכיחים על זה ששבוע לפני זה הוא באמת נכשל בבחירת ההרכב וכבר משחק שלישי שהרכב חדש עולה פתאום אז הינה כבר הוכחה שמלמיליאן עושה טעויות וכל זה גורם לשחקנים חוסר ביטחון.
    אגודה קאובינה חלוץ טוב? על מה אתה מדבר? בגלל שהוא הביא גול? חוץ מזה הוא לא עשה כלום
    כשיש לו עם מי לשחק הוא כובש??? חחחח למה ראיתה כבר משחקים שלו שהוא שיחק עם שחקנים והוא כבש?
    אתה לא יודע מיזה בן שושן ברדה ודודו אזולאי? אז אתה באמת לא מבין
    ומה זה עוזר לי ששרון גרומזנו היה טוב ברמה"ש פה הוא כבר 4 משחקים גרוע ולא עושה כלום
    "מלמיליאן אשם בשחקנים שהוא בחר אבל זה לא אומר שמבחינת מאמן כדורגל הוא לא מאמן טוב. זה שהוא לא יודע לבחור שחקנים לא הופך אותו למאמן גרוע."
    שמתה לב מה אמרתה? זה שהוא לא יודע לבחור שחקנים בטח שהופך אותו למאמן גרוע למרות שאני חושב שיש לנו סגל טוב חוץ מכמה שחקנים שצריכים להעיף הביתה.
    וזה שאתה אומר שזה לא הופך אותו למאמן גרוע אז את התשובות לזה כבר כתבתי לך למעלה