מחזור 8 בליגת העל: הפועל ת"א מנצחת 2:3 את באר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏29/10/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל דבר מעבר להפסד חד צדדי יהיה מפתיע מאוד. אין לנו כלים לשחק התקפי מול קבוצה כמו הפועל ת"א, הם יבואו לתקוף, ללחוץ, ולקלינגר אין ברירה אלא להתגונן ולסמוך על דקות טובות פה ושם על בסיס של מאור מליקסון וכדורים נייחים, זה מה שקלינגר בנה, אין לנו שום אופציה אחרת. נצטרך לבנות על יום אפור של התקפת הפועל ת"א, על יום יותר מיציב של ההגנה שלנו, ואולי נגנוב משם תוצאת תיקו.

2. alexshw Member

אדוני, במכבי חיפה ימשיכו לצפות לכדורגל מהקבוצה שלהם.
    ולא יעזור כלום.
    הכל כמובן צריך להיות במידתיות.

אין מה לעשות, זה העקרונות של הקבוצה.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

את רביד גזל יצא לי לראות לובש מדים של קבוצות אחרות ולשניר גואטה לא נקשרתי במיוחד, מהסיבה הפשוטה שהוא לא שיחק מספיק מכדי שזה יקרה, אבל אני יודע מעכשיו שזה יעציב אותי מאוד שנאלץ לשחק נגד אמיה טגה. ראובן עטר עשה מהלכים אמיצים וטובים בקיץ והחמאתי לו על כך, אך אם יש דבר אחד שלא הסכמתי איתו, זה השחרור של אמיה טגה. שחקן בית בלי אגו זה נכס לכל קבוצה, במיוחד אם הוא משחק בעמדה שאנחנו קצרים בה מאוד.
    הפועל אשקלון קבוצה טובה, שנשענת בעיקר על הקישור שלה. איזשהו שחקן יצטרך תמיד לדאוג לסגור לערן לוי את הנתיב לשמאל, כי אחרי שהוא מניף את הרגל, זה מאוחר ורוב הסיכויים שהכדור יכנס אם וכאשר הכדור הולך למסגרת.

בשורה התחתונה, אנחנו קבוצה טובה יותר והטבלה לא משקרת, אבל צריך לזכור שהמשחק יערך במגרש שלהם. תיקו לא יהיה כשלון, אבל הקבוצה צריכה לשאוף לנצח.

http://up203.siz.co.il/up3/zhzqq1tzmbnx.Xxx

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בסופו של דבר כן יתאפשר לנסוע לר"ג, כמו שחבר הגדיר לי: "בלי דיבורים, רק 2 מילים: נקווה לטוב"

יאללה הפועל

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, הדבר המצחיק הוא שדווקא הפציעות של ברננדו ופרננדש שהיו אמורים לפתוח בהרכב הופכים אותנו לקבוצה שאולי מתאימה יותר למשחק מול הפועל ת"א.

שים לב להרכב המתסמן -
    אוהד כהן
    אילוז, יחיאל, גביש, דויזאדה
    מליקסון, ביסו, ג'אן, סוארז, ורביבו/נאסר,
    אסולין

במילים אחרות, הרכב עם 3 שחקני קישור הגנתים (ביסו, סוארז וג'אן) שיבואו להפריע להפועל ת"א ואולי לעזור לנו במלחמה על החזקת הכדור.

נ.ב
    יוצא ברבע ל6 בגלל שאני נוסע עם משפחה וחברה שומרי שבת.
    אני תמיד מקווה ומצפה לניצחון, גם היום.

http://i47.tinypic.com/9r12q8.Xxx
    הניצחון האחרון שלנו על הפועל ת"א (אז בבלומפילד) :)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/10/10
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה - כדור שינה

מחצית שניה - קונצרט של אשדוד...7 דקות ו-0:3 ועוד 2 החמצות של סארקי ומקרייב...

בית"ר - נורא ואיום. צמד המשחקים בחיפה ומול ב"ש היו חד פעמיים, כנראה בגלל שמדובר בקבוצות מושכות קהל.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/10
  7. alexshw Member

לא מבין איך לא ניצחנו את הפארטייה הזו מהבירה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי שבעוד שבועיים בבלומפילד הפועל הולכת לקבוע תוצאת שיא במפגשים שלה מול בית"ר...הפועל כשהיא רואה את בית"ר ומכבי מתעלה לרמות אחרות...צפו פגיעה אוהדי בית"ר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני לא מבין איך קיבלנו מהם חמישייה.

ממש עצוב לראות אותם..איזו התפרקות

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, לא ניצחנו אותם כי יש לנו הגנה של ליגה תחתית ושוער משנה שגם לא משהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    יכול להיות שבמשקחים נגד הגדולות הקבוצה מתעלה וברגע שהיא נפגשת את הקטנות היא מזלזלת בהן. בית"ר לא הקבוצה היחידה בעולם שסובלת מה'מחלה' הזאת.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ישנן שתי תוצאות עלובות שחיפה השיגה העונה: התיקו הביתי מול בית"ר והתיקו בוסרמיל. שתי קבוצות עלובות, שהקשר בינן לבין כדורגל מקרי בהחלט.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני לא מבין איך ניצחנו אותם רק 1:0 עם גול עקב של מאדוניאנין שבתאכלס היה המצב היחידי שלנו במשחק..

נו עכשיו כל אחד יבוא ויכתוב על זה?

בית"ר נמצאת במומנטום רע אין קשר לשאר המשחקים...כי עובדה שאחרי ב"ש היא נראתה טוב גם בחיפה מכל הבחינות (חוץ מהרוש שרצח אותה).

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/10
  13. alexshw Member

אשכרה, טיפה אחראיות בהגנה, היינו מנצחים גם ביכולת בינונית.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שכן אני שמח בשביל אשדוד וגרגורי שהם מנצחים. היה להם רק ניצחון אחד (במחזור הפתיחה) העונה אבל הם שיחקו משחקים טובים ולא הגיע להם להפסיד בחלקם (3-3-1). גרגורי מאמן טוב סה"כ ואם היה לו תוספת נכבדה לתקציב הוא גם היה יכול לבנות קבוצה עם זרים יותר איכותיים אבל אולי יום אחד גם זה יגיע...אשדוד מטפסת זמנית לפחות, מקום אחד למעלה (11), עם 9 נקודות. בית"ר ירושלים? שקועה בתחתית.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איבדנו נקודות מול בית"ר בין היתר בגלל ה'כשרון' הנהדר של מיימון. מול באר שבע היו אלה גולסה (אדום), ואדרי (יציאה נוראית בקרן שממנו נכבש שער השיוויון) שגמרו אותנו. אין מה לעשות, החלב הזה נשפך אך ורק בגלל השטויות של ההגנה והשוער שלנו. אנחנו גם לא בדיוק כאלה טובים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx