מחזור 8 בליגת העל: הפועל ת"א מנצחת 2:3 את באר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏29/10/10.

1. alexshw Member

תשמעו, ב"ש נראת לי יותר טובה מהעונה שעברה. וגם בעשרה שחקנים.
    זה תוצאה הרבה פחות מאכזבת, מאשר התיקו מול בית"ר.

ובכלל הבעיה בקבוצה היא היכולת, המוטיבציה והפציעות.
    לא התוצאות בליגה. אבל זה אם זה ימשך, נהיה גם בבעיה גדולה עם התוצאות.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/10
  2. לא מצאתי כינוי Member

מה יהיה הסוף בית"ר???

עם כל ההערכה שלי לאורי, הוא צריך ללכת הביתה ולא רק בגלל המיקום, אלא גם בגלל הדרך שהוא בנה את הקבוצה והשחקנים שהוא הביא. בלם אורגוואי בן 36 שבקושי זז ונזרק מאשדוד, ההעדפה של אלברס אחרי החזרה שלו מהפציעה על דסה המצויין, ההבאה הזוייה של מושיקו מישאלוף, ליאור ראובן (שבשעה טובה כבר לא רואים אותו! ). וגם דריו פשוט לא מפסיק לאכזב, איזה חושך - איפה הוא והשחקן של שנה שעברה לפרקים? פשוט כואב לי לראות את הקבוצה שלי ככה, ומאחר ושינוי בעמדת השחקנים לא ניתן לעשות עד ינואר, לא ניתן להמשיך במצב הזה עד ינואר, חייב לעשות זעזוע. בית"ר זה לא קבוצה שיכולה להרשות לעצמה להיות במקום הזה, בינואר חייבים לחזק קודם כל את ההגנה והקישור האחורי הנורא. החוד יראה הרבה יותר טוב לאחר מכן.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ללכת הביתה מה? מאמן אחר היה בונה קבוצה אחרת? זו הקבוצה שהיתה גם אם מוריניו היה מקבל אותה. למה? כי לבית"ר יש תקציב מסוים שאי אפשר לעבור אותו והיא לא יכולה להחתים איזה שחקן שהיא רוצה כנ"ל זרים, מהסיבה הפשוטה: אין לה בעלים, אין לה מי שמזרים כספים עם כל הכבוד לארקדי, והיא ניזונה מהכסף שהיא מקבלת/מנויים/מכירת השחקנים בפתיחת העונה. זו הקבוצה שהיתה עם אורי ובלעדיו...האחרון שהוא אשם זה אורי מלמיליאן.

4. לא מצאתי כינוי Member

לידיעתך, לבית"ר יש את התקציב הרביעי בגודלו בליגה. במקום להביא את יבואה ב150 אלף דולר היה ניתן להשקיע בשחקני הגנה נורמלים קודם כל, כי עם העזיבה של בנאדו והפרישה של גרשון(עד כמה שהיו עליהם ביקורות, הם היו יחסית יציבים) היה ניתן לצפות שזה מה שיקרה. במקום להשקיע בשחקנים הזויים כמו ליאור ראובן, מושיקו מישאלוף, וכריסטיאן גונזאלס שאולי מתאימים להכ"ח עמידר, קבוצות בקפריסין, ולאשדוד(הא, גם להם הוא כבר לא מתאים..), היו מתחילים עם ההגנה. למרות העונה הלא טובה של הרוש אני סמוך ובטוח שהגנה יותר טובה הייתה נותנת לו יותר שקט ובזכותה הוא היה מציג יכולת יותר טובה.

5. alexshw Member

החוסר ודאות בוודאי שמשפיע לרעה, אבל יש תקציב שהופקד לבקרה תקציבית. אנחנו לא בפרמייר ליג. אין סיבה שבית"ר לא תכנס לפליי אוף עליון על הנייר.
    אני חושב שההכנה של אורי הייתה שערורייתית בקיץ, גם ללא קשר לשינויים בסגל.
    גם העבר מוכיח שהוא לא מאמן מצליח בליגת העל, יותר מאמן ליגה לאומית.
    לא כולם יודעים לעשות את קפיצת המדרגה.
    אורי מונה נטו בגלל זכויותיו כשחקן גדול.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כואב שזה מה שנהיה מאיתנו, מאוד כואב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

התמונה של אייבינדר בסיום אומרת הכל...

יותר נמוך מזה אי אפשר לרדת ונקווה שנדע ימים יפים מאלה, כי אנחנו במיץ של הזבל נכון לעכשיו, לא נראה לי אורי ישרוד את השבוע האחרון כי הגענו לשיא השפל.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נניח שתפטרו/אורי יתפטר כן?

יש בכלל כסף בשביל להביא חיזוק? יש בכלל כסף לשלם למאמן אחר?

8. לא מצאתי כינוי Member

על חיזוק אין מה לדבר עד ינואר, זה לא רלוונטי כרגע, צריך להסתדר עם מה שיש.(ולדעתי יש לא מעט מציאות על הספסל).
    מאמן חדש יוכל להכניס רוח חדשה לקבוצה, לתת לשחקנים שבאמת ראויים לשחק וראויים לשחק - לשחק. לחתוך את כל השחקני ליגה לאומית, וכן - להחתים מאמן חדש זה לא כזה בשמיים, עדיין המון מאמנים מוכנים וירצו להגיע לבית"ר ירושלים בגלל השם והאתגר של הקבוצה בפחות כסף.

9. alexshw Member

אוחנה תמיד יסכים לחזור ולעזור.
    אומנם הוא לא מאמן להיט, במיוחד בצד הטקטי, אבל בניגוד לאורי שהוא מאמן ליגה לאומית, אוחנה כבר הוכיח שלפחות יוכל להגיע עם בית"ר לסביבות המקומות 4-6, היותר הולמים.

באופן כללי אני באופן כללי לא בעד שינויים נמהרים של המאמנים, כולל מן הסתם בקבוצה שלי, הנקודה שלי שאורי לא מתאים לרמות האלה בכלל כמאמן.

10. לא מצאתי כינוי Member

רק לא אוחנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

11. Carlo Zampa Member

עייפתי מהקבוצה הזאת, אבירם ברוכיאן אתה ביזיון, בושה וחרפה של שחקן.
    תפרוש מעכשיו, אתה לא נחוץ.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

להפיל את האשמה של המאמן או על שחקן מסוים זה לא הפיתרון, אנחנו שנה שניה ברציפות מסריחים את הדשא וצריך לעשות ניקוי יסודי, זה לא רק המאמן זה כל הקבוצה כיחידה אחת.
    גם אם מלמיליאן ילך הביתה, מי יבוא במקומו?
    אני הייתי רוצה את עטר ולדעתי יש מצב שהוא יעזוב את נתניה בשבילנו אבל זה לא בטוח, אוחנה בנבחרת הנוער וגם הוא לא להיט כמאמן, אמסלם זה לא זה וגם אין לו תעודה, ברקוביץ' ליצן ולמאמן זר אין כמובן כסף, אז אי אפשר לפטר מאמן שאין לך מחליף מתאים, זה מה יש ועם זה צריך לסיים את העונה, הפיתרון הכי פשוט שעולה לי לראש זה שהשחקנים צריכים לרוץ כי חוץ מ-2 משחקים השנה הם לא רצו.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש משהו באיזור הדרום היום...נתניה קורעת את אשקלון 3:0 ב-28 דקות...כרגע מכבי נתניה במקום השני בטבלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

שאר המשחקים 0:0 דיכאון

14. Don Joan Roman Member

אני בעד זה שאורי ימשיך בתפקידו אבל אני גם בעד זה שתהיה מפכה אמיתית בהרכב של הקבוצה ושהמהפכה הזאת תחזיק לחודש רצוך גם אם יבואו הפסדים בדרך וכשאני מדבר על מהפכה זה לנטוש את השיטה הזאת שלא מתאימה לחומר השחקנים ולעבור להרכב צעיר, נמרץ ומאתגר ועם הוראה חד משמעית: לתקוף, לתקוף ולתקוף, כי הגנה ממילא אין לנו אז לפחות שנתקיף ושלפחות נראה גולים כי מה שיש עד עכשיו להוציא 2 משחקים(שבהם שיחקנו התקפי) אין תוצאות, אין הנאה ואין כלום, בית"ר חייבת לחזור למקורות וזה אומר: 4:4:2 עם שחקני בית ואך ורק שחקני בית, אנחנו לא צריכים לא את גונזאלס ולא את אלבארז אם הם נראים כמו הצרות שלי, עדיף לתת את המקומות שלהם לאלי דסה ולקוז'אק או בראשי, צריך לשעות חריש עמוק עמוק מאוד בהרכב ולדעתי ההרכב שצריך להיות הוא: הרוש, דסה, בראשי/קוז'אק, מישאלוב, ריקן, איבינדר, חדד, כהן, עזריאל, יבואה ופרננדס/ברוכיאן/בן שושן.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם איך שב"ש נראית ב-7 הדקות הראשונות זה שאלה של זמן עד שהם יקבלו את הראשון בדרל לרביעייה...פשוט עומדים על המגרש ומתבצרים.