מחזור 8 בליגת העל: ושוב, תל אביב אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏30/10/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx מכבי חיפה - מכבי נתניה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/8.Xxx

שבת 17:10 איצטדיון קריית אליעזר בחיפה.

קצת לפני המשחק מול יובנטוס מכבי חיפה תפגוש בבית את מכבי נתניה החלשה אך המשתפרת.
    בחיפה מגיעים במצב רוח טוב מאוד לקראת המשחק,7 ניצחונות מ-7 משחקים כשהניצחון האחרון נעשה ביכולת מצוינת על בית"ר ירושלים וגם חזרה לכושר של ולדימיר דבאלאשוילי בהחלט גורמת לאופטימיות ירוקה.
    מי שלמרות הכל עדיין יכול להרגיש מאוכזב קצת הוא הבלם שי מימון שחשב שיפתח בהרכב הקבוצה (כנראה לאור היכולת הרעה של טשיירה במשחק מול בית"ר),אך לאכזבתו הרבה הוא גילה שטשיירה ימשיך להיות בהרכב ואילו הוא ימשיך לנסות לחכות להזדמנות שלו לשחק מהספסל.
    בחיפה צריכים להיות מודעים לכך שלא מעט משחקים שנראו בעבר "באנקרים" הסתיימו בתוצאות מפתיעות ולמרות שהיכולת של חיפה והסטטיסטיקה שלה מדברות על משהו אחד נתניה,אפילו של העונה יכולה להפתיע ולקחת נקודות במידה וחיפה לא תעלה ברצינות,בכל מקרה אלישע לוי יעלה עם ההרכב החזק שלו,ההרכב שניצח את בית"ר ירושלים ביום שני האחרון.
    בחיפה מאוכזבים קלות מהיכולת של עלי עותמאן ולכן הוא ממשיך לעלות במשחקים מהספסל ולא לעלות בהרכב.

ההרכב המשוער: ניר דוידוביץ', אייל משומר, ג'ורג טשיירה, דקל קינן, פיטר מסיללה, ג'ון קולמה, בירם כיאל, גוסטבו בוקולי, יניב קטן מוחמד גדיר וולדימיר דבאלשוילי.

http://www.sportline.co.il/img/arcPhotos/gorge_tasira.Xxx
    צריך להצדיק מקום בהרכב,טשיירה.

בנתניה המציל הגיע ואחרי משחק אחד עם הפסד,עטר כבר הצליח להשיג בשני המשחקים שאחרי 4 נקודות,נתניה כמובן עדיין לא ביכולת גבוהה אבל היא נראית הרבה יותר טוב מאותה נתניה של עזריה והיא עלתה מהמקומות האחרונים בטבלה למקום ה11.
    עטר פוגש את מכבי חיפה זה תמיד משחק פיקנטי במיוחד כיוון שגם עטר וגם מכבי נתניה נחשבים "הכבשה השחורה" של מכבי חיפה בשנים האחרונות כאשר עונה שעברה נתניה ניצחה את חיפה פעמיים בליגה וגם כך עונה לפני זה כשגם בעונת 06/07 נתניה ניצחה פעם אחת.
    עטר מתכנן שלושה שינויים בהרכב של נתניה ביואן פרנסמן יחזור להרכב במקום סטיבן אופיי שאכזב במשחק מול באר שבע,טל מעבי יחליף את יגאל אנטבי שלראשונה יישב על הספסל ואולי השינוי החשוב מכל – אובודו אוקוצ'ה שרחוק מלהיות יקיר האוהדים או מלך השערים(שער אחד עד עכשיו בלבד) יוחלף בהרכב ע"י דלה ימפולסקי שיפתח לצד אחמד סבע(3 שערי ליגה).

הרכב משוער: אריסטד זוגבו, קלמי סבן, ביוואן פרנסמן, אוראל דגני, טל מעבי, אלמוג כהן, רביד גזל, שלו מנשה, חן עזרא, דלה ימפולסקי, אחמד סבע.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg894226.Xxx
    יצדיק את המקום בהרכב?ימפולסקי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/09
  2. Igi Member

מכבי חיפה צריכה להיזהר מהחוד של נתניה, אחמד סבע חלוץ מסוכן.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבע יחסית איטי והוא בעיקר מתבסס על הפיזיות שלו לפי מה שאני יודע וזוכר שראיתי אותו,דווקא בקטע הפיזי לדקל ולטשיירה אין בעיה ככה שאני מקווה שממנו לא יבואו הבעיות.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שיצא לי להגיע לקריית אליעזר, אבל בסופו של דבר אני אראה את המשחק מהבית. הכורסא החמה כנראה קורצת יותר לדודים והחברים שלי. מה שלא יהיה, יש לי תחושה טובה מאוד לקראת המשחק ואני מקווה מאוד לא לקבל סטירה מצלצלת בסיומו. אנחנו צריכים את המשחק הזה הרבה יותר ואני מקווה מאוד שהמשבר הפסיכולוגי שיש למכבי חיפה איתנו ימשך גם במשחק היום.

חבל מאוד שטל מעבי פותח במקומו של יגאל אנטבי ולא כי הראשון שחקן רע, אלא כי זה מסוג המשחקים שיכלו להכניס את המגן הותיק חזק לעניינים. הרי ידענו לקראת איזו עונה אנחנו הולכים ומשום כך הבאנו אותו, בשביל הנסיון במגרשים כאלה. על כל מקרה, טל מעבי הוא לא שחקן רע ולפחות מבחינת מהירות לא תהיה לו בעיה להסתדר עם מוחמד גאדיר. אני רק מקווה שהתרגילים ושינויי המקום של האחרון לא יבלבלו את הראשון יותר מדי.

שינוי שנורא אהבתי הוא הצבתו של דלה ימפולסקי לצידו של אחמד סבע. אני מאוד מקווה שראובן עטר מציב אותו בהתקפה ולא יתן לו לרדוף אחרי שחקנים כפי שעשה מול הפועל תל אביב, כי אז נפסיד את המשחק בטוח. אם הוא באמת ישחק כמו חלוץ שני, יש לי תחושה שהוא גם יהיה זה שיבקיע. יש לנו מה למכור בהתקפה, למכבי חיפה אין הגנה כל כך טובה ובמשחקים מהסוג הזה צריך לשחק על היתרונות המעטים שיש ולקוות שהמזל יהיה בצד שלך. אם נלך אחורה, נפסיד. אין לנו את לואיס מארין שישמור את כולם עירניים 90 דקות ומכבי חיפה כבר תמצא את החור.

עוד תנאי הכרחי כדי לעמוד שווה בשווה עם מכבי חיפה זה העזרה של רביד גזל לאלמוג כהן. אני לא יודע מה קורה לו מתחילת העונה, אבל רביד גזל פשוט נראה רע מאוד במשחקים שהוא משחק. הוא לא מצליח למסור פס אחד כמו שצריך ורק מאבד כדורים בצורה הכי שטותית ומסוכנת. אני מצפה מראובן עטר לפעול מהר או הוא רואה שרביד גזל ממשיך להיות גרוע, גם אם זה אומר לזרוק למים את ריף מסיקה, שדווקא היה טוב מול הפועל עכו וכנראה שילם את מחיר הגיל כשיצא בשלב מוקדם של המשחק.

אם רק תאמינו! http://www.la-familia.co.il/forum/style_emoticons/default/78716463hv5.Xxx

5. שגיא Guest

אני מתחיל קצת לחשוש מחוסר הרוטציה בחוליית ההגנה. בהחלט יש מקום להתחיל לשלב את שי מיימון. פעם במקום טשיירה, פעם במקום קינן. גם עלי עות'מן יכול להתחיל לקבל את חולצת ההרכב במשחקי הליגה. מקווה שזה לא יהיה בעוכרנו במשחק הזה ובכלל.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה אתה חותר כשאתה מדבר על החוסר רוטציה כביכול...באיזה מובן אתה דואג?

7. שגיא Guest

ראשית כמובן על עייפות מצטברת. זה אמנם לא נראה כרגע לעין יותר מידי אבל אין ספק שזה יגיע בהמשך.

מעבר לכך, אני חושב שיש שחקנים שראויים לקבל את ההזדמנות שלהם בהרכב לעיתים כמו עותמן ושי מיימון, בטח כשטשיירה נמצא קצת בירידה עכשיו.

ומה הקטע עם התלבושת הזו של נתניה?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/09
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שכל עוד חיפה משחקת פעמיים בשבוע השחקנים רגילים לריצות ולכושר ובאמת המבחן יהיה בדצמבר כשפרק אירופה יגמר.

בקשר לנתניה? הם כנראה חושבים שהם אינטר...הם גם חיים בסרט שהם הולכים לא לקבל 5 היום...(הם יגידו תודה גם אם יקבלו 3)

אגב פעם ראשונה באמת שאני רואה קהל שלם מכבד דקת דומייה. כל הכבוד. באמת שזה היה מרגש.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/09
  9. oFiRzZz Member

רק לפני שבוע הייתה כתבה על שלומי וההתמודדות של אחיו לירון עם המחלה שלו ..
    עצוב מאוד ..

מכבי " אינטר " נתניה ? ..
    מה זה זה ?..

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאכלס התלבושת של נתניה יפה...

אולי מישהו מאוהדי נתניה יכול להגיד לי מתי נתניה שיחקה בצבעים שהם לא צהוב/שחור/לבן?

אני זוכר שבאמצע שנות ה-90 נתניה שיחקה לפרקים בסגל וגם במעין ירוק טורקיז.

11. הפועל_23 Member

מישהו יודע למה מכבי פתח תקווה עלתה לשחק במקום מכבי נתניה?

12. oFiRzZz Member

שיחקנו בירוק גם בתקופות האליפוויות הראשונות אם אני לא טועה .( הירוק קדם לצהוב )

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי נכון זו באמת אותה תלבושת. מחליא. יש מצב שנראה לצערנו גם את אותו המשחק? מקווה שלא.

אז בעצם אתם קבוצה ירוקה?

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ימפולסקי היום גיס חמישי בנתניה...הוא עלה על הדשא עם החולצה הלא נכונה...זה כאילו משחקים 10 על 12. שניה לפני שרמי וייץ ומכנס אמרו שכל כדור שלו או נאבד או יוצא החוצה לחוץ חשבתי את זה בעצמי...

אגב שמעתם את הבדיחה החדשה?

למה לדאבלשווילי יש כל כך הרבה נגיחות? כי יש לו 4 פינות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/09
  15. שגיא Guest

מחצית רעה מאוד. היא התחילה בצורה סבירה ועם הזמן הפכה להיות יותר ויותר רעה. לא מזכיר בכלום את המשחק מול בית"ר. בקושי היו הזדמנויות, בטח ובטח שלא מסוכנות ויהיה חייב להיות שינוי במחצית השניה.