מחזור 8 בליגת העל: ושוב, תל אביב אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏30/10/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אוקי, קיבלתי, תודה על התיקון.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מה אתה מדבר שטוית בלי לדעת בכלל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    השער שחיפה הבקיע - לא חוקי בעליל.

יש חוק מפורש בחוקת הכדורגל שבמידה והכדור בקרן או בפנדל פוגע בקורה/במשקוף, אסור לבועט לגעת בו ישירות ממנו.
    אם הוא נוגע - בעיטה בלתי ישירה נגדו.

יש מבין ?

סה"כ הטעוית קוזזו. חיפה טוענת לפנדל שלא היה וצהוב שני לא מוצדק.
    מצד שני, בית"ר יכולה לטעון בצדק לגול לא חוקי שאושר לה [שווה ערך לנבדל], וצהוב שני שהגיע בפנדל השני, כך שפחות או יותר זה מתקזז, אי אפשר להגיד שהשיפוט היה חד-צדדי או משהו כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/09
  3. winger379 Member

תקרא שוב את מה שאמרתי. אני יודע שיש חוק כזה אבל גם אתה בעצמך לא שמעת עליו עד היום. כולם מציגים את זה שכמו שבית"ר הבקיע גול לא חוקי ככה חיפה וזה ממש לא ככה, אם תסתכל על המהלך אחרי שהכדור הגיע לערן זה יראה כגול חוקי, ומנגד אם תסתכל על הגול של תמוז זה לא יראה חוקי משום מצב.

4. איגור .פ. Member

מה קרה במשחק בית"ר והפועל חיפה עם השופט אפשר פירוט בבקשה?

5. Charlton Member

משה בוחבוט תקבל סרטן בראש חתיכת זבל מה שהיה היום זה היה פשוט ביזיון
    שופט של ליגה ג' בחיים לא ראיתי בליגת העל תצוגת נפל שכזאת מאחל לו מוות כזה צפוי שמישהו דפק לו סטפה של מזומנים שם במחצית ביזיון

6. winger379 Member

אני מדבר שטויות?

7. Number 8 Member

תעבור על העמודים האחרונים.

8. מכביחיפהזהבדם Member

אין פה שום מכירה ושום כלום, הפעם בוחבוט עזר לבית''ר, במשחק הבא הוא יעזור להפועל חיפה, הוא פשוט שופט ברמה נמוכה מאוד, אין מה להאשים אותו, צריך להאשים את אלו שנותנים לו לשפוט בליגת העל.
    כבר שנים שהוא השופט הגרוע בליגה.

9. הפועל_23 Member

משחק זועתי בוינטר נגמר בניצחון של הפחות גרועה הפועל ר"ג.
    מחצית ראשונה נוראית של 2 הקבוצות עם 0 בעיטות למסגרת.
    מחצית שנייה יותר טובה של ר"ג שמסכנת מספר פעמים את השער ומור גולן כובש את שער הניצחון בבעיטה מתוך הרחבה לאחר בישול של דאטורו.

היכולת מאוד לא טובה אבל טוב שניצחנו. שבוע הבא נגד הפועל פ"ת נקווה לייצר ניצחון שני רצוף.
    עוד משחק על 6 נק' נגד יריבה מהתחתית.

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני כן ידעתי את זה, אני במקרה שופט כדורגל בעצמי.

וזה לא משנה איך זה נראה חוקי או לא חוקי בעיניי הצופה - יש חוקה ולפיה הגול לא חוקי באותה מידה כמו שהגול של תמוז לא חוקי.

11. Igi Member

כמו שניתן לראות, בדר"כ הדברים האלה מתקזזים. אם בב"ש הבית"רים הפסידו 3 נק' בגלל מחצית ראשונה זוועתית שלהם ושל השופט, הפעם השופט עזר להם להחזיר את הנק' האלה. אותו דבר אגב היה במשחק המרכזי השבוע. אלון יפת שרק לפנדל שלא היה ובמחצית השניה החליט לא לשרוק על 2 פנדלים ברורים ואדום של גרשון... אין מה לעשות, פנקסנים ומקזזים היו ותמיד יהיו.

על המשחק היום - אלה משחקים שמביאים אותך למצב שבאמת אין כבר מה להגיב. הדבר היחיד שראוי לציון הוא כמובן מלך השערים של הליגה שלא מפסיק לכבוש. העיקר שבן שושן ימשיך להיות מוזמן במקומו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. winger379 Member

שוב אני אומר, זה לא שער לא חוקי זה שער שהגיע ממהלך לא חוקי. שער זה כאשר השחקן מכניס את הכדור למסגרת ואת זה ליפניה עשה בסדר גמור, ולעומת זאת תמוז עשה זאת מנבדל.

13. Raulito Madridista

אחת מתצוגות השיפוט הכי חלשות שראיתי. מתוך ארבעה שערים, שלושה מהם היו לא חוקיים. אני מניח שבוחבוט ייזכה לחופשה ארוכה יחסית, ומגיע לו. לא ראיתי את כל המשחק, כך שאני לא יכול לקבוע דברים חד משמעית, אבל לפי הדקות שראיתי וגם לפי מה שקראתי - להפועל חיפה הגיעה נקודה(ואחרי שהיא הובילה ושבית"ר לא הצליחה להשוות עד הדקה ה-70, חשבתי שהפועל חיפה לא תפסיד בטדי). לקבוצה של שום היו מצבים מעט יותר מסוכנים, אבל הפועל חיפה הייתה יכולה להשיג עוד שערים במתפרצות, פשוט הפעם ערן לוי היה פחות מדוייק והתנועה של שאר החלוצים ללא כדור, הייתה פחות טובה. בידיוק לפני השער השני של בית"ר, הפועל חיפה כמעט כבשה בעצמה. אחרי השער השני של בית"ר, הפועל חיפה התפרקה, אבל לפניכן היא היוותרה יריב ראוי. בית"ר אומנם ניצחה, אבל לא חל שינוי במשחק של הקבוצה. עידן ורד ממשיך להיות נקודת אור דיי בודדת.

חייבים שוב להוריד את הכובע בפני מכבי חיפה. ניצחון שמיני משמונה משחקים, והפעם מול קבוצה ששיחקה נגדה מאוד הגנתי. חיפה מראה שיש לה אופי. היא שיחקה בצורה סבלנית והמשיכה לתקוף ולתקוף ולא להתייאש, למרות שלקחו לה שבעים דקות להבקיע. ברור שנתניה תחפש את הנקודות שלה במגרשים אחרים, אבל אני לא מבין מה ההיגיון בלשחק בונקר נוראי שכזה. נתניה לא החזיקה כדור ושחקני ההגנה לא יכלו לנשום כתוצאה מכך. אחרי שאלישע ביצע חילוף התקפי נכון והכניס עוד חלוץ, נתניה הייתה צריכה לנסות לעקוץ במתפרצת, כשחיפה מצרפת עוד שחקנים להתקפה, אבל נתניה לא עשתה זאת. החילוף של עטר - להוציא את שלו מנשה לטובתו של גואטה - היה פחדני ואולי עלה לנתניה בנקודות.

* בני-יהודה לא מצליחה לשמור על יציבות ומסיימת בתיקו בלבד נגד עכו בחוץ. אין המשכיות למשחק הנהדר נגד הפועל חיפה וחבל. הקבוצה גם לא הייתה רחוקה מלהפסיד, כשרק שש דקות לסיום השווה לירוי צעירי.
    * מרקו בלבול לא הביא לסכנין את השינוי, לפחות לא בזמן הזה. והקבוצה שלו מפסידה להפועל רמת-גן בחוץ. סכנין מתקרבת מאוד לקו האדום ורק הפרש שערים פחות גרוע מזה של הפועל רעננה, משאיר אותה 'בחיים' בינתיים.
    * רוביל סרסור הנשכח מנצח את אחי-נצרת ומעניק לרוני לוי שקט לבינתיים.
    * הקבוצה השנייה מפ"ת בדרך לעונה סתמית. הפועל רעננה רשמה את ניצחון הבכורה שלה העונה, מזל-טוב.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

קל להגיד שהם מתקזזים, אך הטענות כאן הן לא למשחק הספציפי הזה בלבד (למרות שהוא זה שנתן לנו אינדיקציה והוביל למצב שאנחנו מביעים דעה על השיפוט כאן בפורום), אלא למשה בוחבוט, שופט שבושה להציג אותו בתור איש מקצוע, שאם יסתכלו בדפי ההיסטוריה יגלו שבכל משחק היתה לו לפחות טעות קריטית אחת.
    אני גם זוכר בעונה שעברה משחק שהוא שפט בבלומפילד, בין בני יהודה ל ... אשדוד נדמה לי, שגם שם העניק שני פנדלים מתנה, אחד לכל קבוצה.

ואני לחלוטין בדעה של מכביחיפהזהבדם, בושה שנותנים לו לשפוט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/11/09
  15. קטלוני Member

אני כבר אומר את זה מתחילת השנה וזה לא קורה.