מחזור 8 בליגת העל :: מכבי ממשיכה לברוח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏26/10/18.

1. Raulito Madridista

עם כל ההשתוללות של באר-שבע בחלון ההעברות, אני לא יודע אם היא 'חייבת' לזכות באליפות רביעית ברצף, הרי גם למכבי תהיה תקופה רעה. אבל היא בטח כן חייבת להישאר תחרותית. למכבי בעונה הרביעית היה אמנם את זהבי המפלצת אבל היא שאבה המון-המון אנרגיה מליגת האלופות, ובכל-זאת הייתה במירוץ עד לרגעים האחרונים ממש. הפועל באר-שבע בינתיים בכל מוקש מועדת, טובי המספרים יגיעו לכאן עם הסטט' למחרת אבל אני משוכנע שזו מפתיחת העונה הגרועות ביותר של קבוצה אלופה. כקבוצה באר-שבע נפגעה, אבל ברור שכיחידים כן יש מוטיבצייה - דיא סבע חיכה לצ'אנס הזה בקבוצה גדולה, האסלביינק כמובן, ומאור מליקסון נראה לכם שחקן שהוא לא רעב?

ובצד השני, הייתה גם מנצחת, אני מעריץ את מכבי נתניה וחושב שאף קבוצה לא הייתה יכולה לשרוד בכזו קלאסה עזיבה של שני השחקנים הבכירים שלה, ואחד מהם ממש 'עם הבאזר'. ולא השתוללו שם עם רכש כנגד.

- חבר אוהד בית"ר אמר לי לקראת המשחק הערב? 'אם נפסיד לפחות אפשר לפטר את לוזון. אהה, בעצם...הוא כבר פוטר'. למאמן הבא תהיה כניסה לא קלה לתפקיד.
    - איפה כל אלה שהכתירו את מכבי פ"ת כקבוצה במקום השלישי, אחרי שפירקו את בית"ר במשחק הפתיחה במתפרצות, אבל מאז, למרות סולומון ובניון וכו'...מה מאז?

גלץ אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

ב"ש חייבים גול ואפילו לא היו קרובים לאיום על השער במחצית השניה, שלא לדבר על אשכרה לאיים על השער.

אין להם בכלל בכלל קישור ואין להם שחקנים עד כדי כך טובים בהתקפה בשביל להעלים את הבעיה הזאת, בטח שלא על בסיס קבוע.

3. Ajax Amsterdam Member

תצוגה מבישה אני חושב שכל אחד היה רץ יותר מהשחקנים שלנו.
    גול 1 בחוץ זה נתון של קבוצת תחתית

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם רק 38 דקות אבל רואים בבירור שאוחנה היה מעורב בהכנה למשחק.

5. Telkiyski Member

חזרנו לימי אליפויות המליונים של המיצ'ייה בלי יריבה סטייל ב"ש של אלישע ודובב גבאי.

העניין הוא שהפעם מבחינת סגל ב"ש לא הייתה אמורה להיראות כמו הקבוצה של פאיוביץ' וסיראז.
    טוב נו, זה הגיוני קצת אחרי 3 אליפויות רצוף.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גניבה בחסות השופט

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז הגול נראינו בושה וחרפה.
    שחקנים לא זזים לא רצים, גם עוד חצי שנה לא היינו כובשים.

זו האליפות הכי קלה של מכבי וגם הכי מוקדמת נראנ לי בהיסטוריה של העדורגל שלנו

ייא אוהב/ת את זה.
  8. South Boy Member

זה מה שקורה למי שמכתיר את בן שהר אחרי צמד אחד אבל מתעלם מעונה שלמה של כלום ושום דבר, זה מה שקורה למי שאומר ששיר צדק "חזר לעצמו" אחרי משחק אחד מול קבוצה עלובה כמו מכבי פתח תקווה וגם במשחק כזה הוא סיים עם שער על הראש שלו ופנדל מוחמץ. זה מתפוצץ לו בפנים אחרי שבוע.
    פעם אחר פעם אחר פעם, לבוא ולראות את הכלום ושום דבר הזה, את הזחיחות האופוריה והיהירות על כלום. נמאס.
    נמאס לי לראות קבוצה בהליכה, נמאס לי להרגיש כאילו התאמצתי יותר מהשחקנים ואני בסך הכול קפצתי על הכיסא ביציע, נמאס לי ששחקנים מרגישים יותר מדי נוח באזור שלהם בלי שאף אחד יעיר אותם, נמאס לי לשמוע כמה הסגל הזה מפוצץ בשמות וכישרון אבל הוא לא עושה כלום ושום דבר בלי 14 אלף משוגעים בטרנר שהוא הגורם היחיד לזה שאנחנו לא באזור של בית"ר עכשיו. יש גבול.
    שיר צדק זה כלום, מאחל להפועל באר שבע שתמצא את האומץ לדחוק החוצה את האיש אבל יודע שלא יעשו את זה כי הוא פיגורה, הוא מתקרב לרמת היניב אלול ונדב קידר מבחינתי. לדפוק את הראש בקיר כמה השחקן הזה חלש.
    בן שהר צריך שיאכילו אותו בכפית כדי לאיים על השער, אם זה לא דחיקה מתוך הרחבה הבנאדם לא מורגש. יכל לקרוא ספר על דגל הקרן ולא הייתי מרגיש.
    נכון השיפוט היה זוועתי, נכון קופחנו בענק במשחק הזה, אבל זה פתטי להגיד שבגלל זה הפסדנו.
    מעולם לא ראיתי קבוצה שרצה 7 קילומטר יותר מקבוצה אחרת בזמן שהיא סיימה עם מכסת החילופים שלה מהדקה ה-30(!!!!), זאת אפילו לא אדישות זאת זריקת זין דה פקטו. מי נותן את הדעת על זה? זה אפילו לא עולה לסדר היום.
    אני גמרתי להתרגש מזה, האמת שהאכזבה היחידה שלי היא מהצוות המקצועי שמהם ציפיתי לשנות את הנושא והם שותפים לביזיון הזה, אף אחד לא יתחמק מאשמה מהגועל נפש הזה.
    נראה שלשחקנים לא אכפת שהם מבזים את הפועל באר שבע את מעמד אלופת המדינה ואת הקהל שהולך אחריהם כמו עיוורים לכל מקום, מישהו צריך להגיד להם שהם מבזים קודם כל את עצמם.
    גם בלי ההפסד הזה אין לנו יותר מדי על מה להילחם בליגה, עכשיו אפשר לחכות שיסתיים השבוע החורפי הזה ולעלות על בגד ים.

hbs7, oranfu, ofir ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  9. Ajax Amsterdam Member

ביטאת את זה בצורה מצוינת,שחקני הספסל מוחיכים למה הם יושבים בו גם

10. zivmay Member

שיפוט בזיון, 70 דקות בזיוניות של חוסר חשק, אגואיסטיות, טמטום והחמצות של ילדים בגן.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צריך לקוות שלא תקום לנו איזו קבוצה שתאיים על המקום השני ולקחת את המקום השני מוקדם מאוד כמו שמכבי תל אביב תיקח פה את האליפות מוקדם מאוד. יש שחקנים, אין חיבור וזה כישלון נטו של הצוות המקצועי שלא מצליח לחבר ולא מצליח לגרום לשחקנים להיות מחוייבים. וכמובן.. מי שמפשל קיץ שלם ומנסה לפתור את זה בלשפוך דולרים ברגע האחרון שלא יבכה שהקבוצה שלו לא מחוברת באוקטובר. האשמה היא רק על הצוות המקצועי וההנהלה, ואנחנו עוד נמשיך לשלם על זה.

שוב, רק לקוות שבכר יראה שיש לו את זה ויצליח לחבר פה את הקבוצה שתיקח את המקום השני והכי חשוב שיהיה בסיס מוצק לקבוצה שתחזור להיות הכי טובה בליגה בעונה הבאה. העונה נגמרה. רק להתעורר ואוי ואבוי אם לא ניקח מקום שני, אוי ואבוי.

12. yakov_y YNWA

שיר צדק ובן שהר שחקנים ישראלים טובים שעשו דברים יפים בקריירה וראויים גם היום לנבחרת אבל אוברייטדים גדולים, הם חייבים את החוזים הגדולים שלהם לאוגו ו-וואקמה על כך שרכבו על גבם.

למה שירצקי לא האריך חוזה לשיר צדק ?
    הוא טען שאף שחקן ישראלי בליגה לא שווה 200 אלף דולר לעונה, צדק אז וגם היום.

אני במקום ב״ש נותן לג’ון אוגו כל חוזה שיירצה.

לירן אוהב/ת את זה.
  13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

צדק עושה תחרות עם איתן טיבי על הבלם עם נפילת היכולת הכי תלולה בשנתיים האחרונות, אל תשכחו שלטיבי יש פור של עונה.
    אוגו משחק בלי חשק וב"ש תעשה טעות אם תשאיר אותו, הוא משחק כאילו הוא כאן על זמן שאול ובינואר הוא כבר עוזב

14. סיונרה Member

אבוקסיס עושה בבני יהודה עבודה רצינית כבר שנתיים. הסגל שלהם נראה כמו תוצאה של מחולל שמות אקראי וקרלוס קיאר, והם עומדים מצויין על המגרש. מעניין לראות אם הוא באמת מנחיל שחקנים שלו משמעת טקטית שתעזור להם בהמשך הקריירה או שכשהם יעזבו אותו הם ייראו כמו שהם אמורים להיראות.
    שנה שעברה קנדיל כיכב שם וכרגע מבזבז את הזמן של כולם על הספסל של מכבי, אבל יהיה מעניין לראותו אותו לאורך זמן.

15. קשר שמאלי Member

מזה משנה מקום שני או שלישי?