מחזור 8 בליגת העל: מכבי נתניה מנצחת את הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏2/11/12.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור 8 בליגת העל - יוצאים לדרך!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/6/69/Ligat_winner_2012.Xxx

המחזור ה-8 בליגת העל יוצא לדרך ומבטיח מספר משחקים מסקרנים במיוחד.
    המחזור יפתח כשמכבי תל אביב תארח את הפועל רמת גן ותקווה לא לאפשר לדולפינים לברוח, כשהאורחים ינסו להפתיע. מאוחר יותר תארח עירוני קריית שמונה את הפועל עכו, כשדווקא האורחים מסתכלים על האלופים מלמעלה. בדרבי הדרום, הפועל באר שבע תקווה לא לאפשר למועדון ספורט אשדוד להמשיך בריצה שלה. בני סכנין והפועל חיפה תאבקנה על הנקודות, כאשר שתיהן רוצות לנסות ולברוח לתחתית. ביתר ירושלים תקווה להמשיך את התקופה הטובה מול עירוני רמת השרון, שידועה כמשביתת שמחות סדרתית.

ביום ראשון יתקיים מופע הסטורי, כשהאצטדיון החדש בנתניה ייחנך ויקיים, לראשונה, משחק רשמי של קבוצת הדגל של העיר. מכבי נתניה תארח את הפועל תל אביב ותקווה לפתוח ברגל ימין. האדומים, מבחינתם, יעשו הכל כדי לא להיות שבוע שני ברציפות תפאורה אל מול מפגן צהוב-שחור ביציעים. זהו כמובן יהיה המשחק המרכזי של המחזור.

ביום שני תארח בני יהודה את מכבי חיפה. שתי הקבוצות פתחו את העונה בצורה מגומגמת ושתיהן רוצות להתחיל לנצח כדי לחזור להאבק בצמרת.

לוח המשחקים למחזור 8 בליגת העל:
    מכבי תל אביב - הפועל רמת גן (שבת, 17:15)
    עירוני קריית שמונה - הפועל עכו (שבת, 18:00)
    הפועל באר שבע - מועדון ספורט אשדוד (שבת, 18:00)
    בני סכנין - הפועל חיפה (שבת, 18:00)
    ביתר ירושלים - עירוני רמת השרון (שבת, 19:30)
    מכבי נתניה - הפועל תל אביב (ראשון, 20:50)
    בני יהודה - מכבי חיפה (שני, 19:30)

2. alexshw Member

להגיד שמכבי חיפה פתחה בצורה מגומגמת זה אנדרסטייטמנט.
    לצערי לא נראה שהשתנה משהו בשבועיים האחרונים.
    שוב עטר לא עורך שיחות אישיות, שוב לא סגור מה הוא רוצה במשחק, שוב שכונה.

העיקר הוא משתתף במשחקונים ועלק מתקרב לשחקנים.

הבנאדם שבאמת מסתתר בקבוצה זה עטר עצמו. מסתתר אחרי קרדיט של שחר וקרדיט של האוהדים.
    עד עכשיו עבודתו היא בושה למקצוע.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נכון שהמשחק רק ביום שני אבל כבר התרגלתי כל השבוע לשמוע את אותם דיבורים על "מהפך בהרכב". עטר לא לומד שום דבר, ולדעתי גם הפעם בני יהודה ייסתגרו וייצאו למתפרצות. מה שכל הקבוצות שלנו עושים עד כה העונה וכולן מצליחות בזו אחר זו. לא רואה איך הפעם המצב יישתנה. עם כל הכבוד לדבריו של עטר, אני חוזה עוד נפילה בקרית אליעזר.

4. Love Is Red Member

בני יהודה פתחה בצורה ממש אבל ממש לא מגומגמת, לעומת מכבי חיפה שפתחה כמו קבוצת תחתית לכל דבר, ואלמלא ההרחקות במשחק שלה מול רמת גן ייתכן ומכבי חיפה היו במקום האחרון ערב המחזור הזה...

5. איגור .פ. Member

המשחק של חיפה ביום שני בקונסטלוציה מסויימת היא יכולה להגיע למשחק מול בני יהודה מהמקום האחרון....

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מעניין יהיה היום בוסרמיל. מאמין שנשחק שווה בשווה מול אשדוד ולמיקום בטבלה לא תהיה חשיבות, הדבר הקצת מדאיג הוא שלא מעט פעמים אנחנו משחקים שווה בשווה אבל תמיד.. תיקו

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מאוד מקווה שזה יהיה משחק שווה בשווה. אשדוד תבוא עם ביטחון, ההתקפה של אשדוד מאוד מחוברת ומתואמת, דבר שממש אי אפשר לומר על ההתקפה שלנו, הם עד כה טובים הרבה יותר, לנו בעיקר חסר אופי, כי יש לנו משחקים שאנחנו עדיפים, מייצרים מצבים, אבל יוצאים לוזרים ומאבדים נקודות שאנחנו צריכים לקחת.

מאוד מקווה שהדיבורים על קהל רב של אשדוד נכונים, לא חושב שאי פעם אשדוד הביאה יותר מ-50 אוהדים לווסרמיל, 1000? הלוואי...

8. שער 7 Member

היא לא. אם הפועל חיפה מנצחת בדוחא, סכנין מן הסתם לא תוכל לעקוף את מכבי חיפה, מה גם שיחס השערים שלה לא בדיוק ישתפר...

לגבי המשחק מחר בנתניה : רציתי מאוד לנסוע וכבר תכננתי לחסוך כסף בצד, אך זה לא התאפשר. מקווה מאוד להגריל אותם בחוץ בגביע כדי שתהיה לי חוויה מתקנת. יש להפועל 2 משחקים שבהם היא חייבת להיראות כמו קבוצת כדורגל (נתניה בחוץ והדרבי, כאשר על המשחק מול פלזן הייתי מוותר לשחקנים) ולשכוח מרגשות העוול בטדי, השופטים, הפציעות, ההרחקות וכו'. אבל מה כל זה שווה כשאין כושר גופני שהוא הא"ב של כל קבוצה באשר היא אם בכוונתה להגיע למטרה מסויימת.

9. South Boy Member

אני לא זוכר אפילו בי"א שמ.ס אשדוד הביאה יותר מ-1500 צופים נגדנו, אני ממש לא מאמין שיגיעו 1500 צופים שלהם אבל לאור המיקום שלהם בטבלה אני מאמין שתגיע כמות מכובדת ביחס לאשדוד.
    כל קבוצה מהליגה שתגיע לוסרמיל אנחנו צריכים לשחק נגדה שווה בשווה, אין לנו מה להרגיש נחותים מול אשדוד בגלל המיקום שלהם בטח ובטח שאנחנו בוסרמיל, אלישע הבין שכדי להכריע את המשחק לטובתינו הוא צריך לעלות יותר התקפי וזה מה שהוא עשה, אם נשחק כמו שאנחנו יודעים וננצל מצבים אנחנו נקבע לאן הולך המשחק.
    מי שממד מפחיד אותי זה מקרייב שנמצא בכושר מפחיד, מרקו וגביש צריכים להיות בפוקוס מלא היום.

10. אלי מתחן Member

הייתי עכשיו בטדי, מסתבר שאת השערים של האיצטדיון פותחים ב18:30, שעה לפני שמתחיל המשחק.
    לעוד מישהו חוץ ממני זה מרגיש כמו טמטום מוחלט? במקום שהאוהדים יכנסו בכיף שעתיים לפני המשחק, כולם צריכים להכנס בטווח די קצר של שעה. מתכון לעצבים.
    העיקר שכמה קללות זה מה שמרחיק אוהדים.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ואחר כך בטח יישמעו תלונות על כך שחלק מהאוהדים, אלו שכבר רכשו כרטיסים, או שנשארו בחוץ או שנכנסו באיחור למשחק. גם אני לא מבין את ההיגיון בזה.
    בקשר למשחק של מכבי- לא שבדרך כלל היא משחקת בצורה אטרקטיבית במיוחד, אבל אי אפשר כל משחק רק לחכות לטעויות של היריב. זה קרה פעם-פעמיים במחצית הזאת, גארסיה ועטר לא ניצלו את זה, אבל מעבר לזה- כלום ושום דבר. רצת גן הגיעה מוכנה מאוד למשחק. רואים שהיא עומדת טוב על המגרש.

סבלנו לא מעט מטעויות שיפוט במחזור האחרון, בינתיים לא הייתה החלטה קריטית במיוחד של משיח, אבל הוא חלש מאוד. הרבה מאוד עבירות שמצדיקות צהוב הוא לא נותן, לכאלה שלא מצדיקות הוא כן שולף.

12. oFiRzZz Member

גארסיה-עטר זה צמד ענק.. שיתוף פעולה נהדר.

13. איגור .פ. Member

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/12
  14. Muurad Member

אני מקווה שהצוות המקצועי הבין והכניס לראש, שאלירן עטר חייב, פשוט חייב לשחק כשהוא מגיע מצד שמאל.

אני לא רוצה לראות אותו תקוע בימין כמו נגד ב"ש.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מכבי כרגיל פותחת את המחצית השנייה בלחץ, עושה את שלה, כובשת משני מצבים טובים והולכת אחורה. גם עם מכבי הנוכחית, אני לא רואה מי יכול לעצור אותה. הגדולה של מכבי שגם כשהיא לא טובה היא יודעת לקחת את הנקודות, ואליפות לוקחים מול הקבוצות הקטנות לא הגדולות. לצערי, אם תמשיך בקצב הזה ועם ניצחון בדרבי על הפועל, היא תחגוג אליפות במחזור 20.